The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pimi, Módosítva: 2013. február 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz, károsodott hajra készült. Nem kell kimosni. UV-szűrő hatása védi a hajat: nem színeződik el. Nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket

Scara

2019. október 3.

Nem igazán vagyok a márka rajongója, de ebből a termékből mindig van itthon. Ápolás és könnyű kifésülés tekintetében bőven van ennél jobb is a piacon, de egy valamiben verhetetlen: a szálló haj megfékezésében. Amikor belefutok egy olyan samponba, amitől szárítás után száll a hajam és ezért fésülhetetlen / formázhatatlan, akkor a levegőbe fújok belőle egy keveset, megrázom a permet alatt a hajam és megszűnik a probléma. :)
(A Lush-nak is van egy hajpermete, ami ugyanezt a hatást hozza, viszont annak olyan erős az illata, hogy 2-3 használat után besokalltam tőle.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

csill87

2016. július 26.

Ud.: Elfogyott, újravettem és ameddig kapni lehet, újra is fogom. Már így utólag azt gondolom, hogy a kifésülést tényleg nem segíti annyira.
De ami miatt mégis imádom: szilikonmentes és jó az illata. Bármilyen furcsa is, valamiért ez a két dolog egyszerre nem akar összejönni más terméknél nekem. Két hajmosás között is szeretném felfrissíteni a hajam valami finom illatos dologgal és bizony ezt a cuccot leszámítva nem találtam olyat, ami szilikonmentes és jó az illata. Pedig csak ez a két szempontom volt, ráadásul azért egy hajon hagyható cuccban mindenkinek fontos az illat. Csak ki ne vonják a forgalomból soha, mert nem találok helyette mást... Egyébként ha valakinek van ötlete, örömmel fogadnám! :)

2014. május 12. Nagyon szeretem, kellemes illata van, tényleg segít valamennyit a kifésülésben, ráadásul szilikonmentes. Én nagyon szívesen használom, annyira hogy szerintem újra is fogom venni ha elfogy, bár az még nem mostanában lesz, mert elég nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Mesi

2015. szeptember 26.

Ez a termék nálam 5 csillag, csakhogy nem azért mert segíti a kifésülést. Ami azt illeti, a fésülésen egyáltalán nem segít, DE gyönyörű dús hatást és tartást ad a hajamnak. Nem tudom hogy csinálja, de nagyon jó volumennövelő és egyáltalán nem zsírosít.
Szilikon és szulfátmentes, ami nálam szempont.
Ha csak úgy hagyom levegőn magától megszáradni a hajam, akkor napokig szép, "beach" hullámos lesz az egyébként egyenes hajam.
Természetes szőke vagyok, nem festett, nem tudom, hogy emiatt vannak-e a fenti furcsaságok, de tulajdonképpen mindegy is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Szilikon és szulfátmentes, ami nálam szempont.

k.ingrid90

2014. július 3.

Imádom a Body Shop termékeit, de ez nekem egyáltalán nem vállt be. Egyáltalán nem tudtam kifésülni tőle a hajam mert csak ragadt. Mire nagy nehezen megbirkóztam a fésülködéssel. A csodát szárítás után vártam, de ez is elmaradt. Semmivel se lett hidratáltabb a hajam sőt szárazabbnak tűnt mint amilyen és a hajvégeim is nagyon szálkásak lettek tőle, arról nem is beszélve hogy hamar be is zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

joey!!!

2014. január 23.

Szeretem, jó az illata, nem kell belőle sok, és valamennyit segít a gubancaimon is. A "valamennyit" miatt csak 4 csillag, és mert kicsit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

gabo

2013. március 14.

Nagyon tetszik ez a termek, valoban segiti a kifesulest, jo az illata, nem neheziti el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

pimi

2013. február 3.

Nem sokszor használtam, de egyelőre nagyon pozitív dolgokat tudok róla írni. Igaz, hogy nem festett hanem természetes szőke hajam van, de hajmosás után szép fényes lett a sörényem, vizesen könnyen kifésülhető, egyáltalán nem nehezedett el szárítás után sem. Eddig nagyon elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice