The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2018. április 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Normál és száraz hajra. Tartós ragyogást és csillogást ad a hajnak.  Ez a hajápoló nem tartalmaz szilikont, szulfátokat, parabeneket vagy színezékeket.

Saci22

2020. június 28.

A gyömbéres samponnal használtam együtt, amikor még nem volt a samponnak saját balzsama. Jó kis párost alkottak. Ennek a balzsamnak a hatására kezdtem el kerülni a szilikont a samponokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

pvivien

2017. december 14.

A samponnal együtt vettem meg és az első hajmosás után fényes és puha lett hajam. Nagyon szeretem azóta is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Dhewilgirl

2017. október 3.

Kellemes illatú sampon, de hatása nekem sajnos kevés. Nem mondanám különösebben száraznak a hajamat, de nekem sokkal jobban esett pl a banános balzsam/hajmaszk, annak éreztem a táplálását. Ettől csak kifésülhető lett, kicsit fényesebb, de ennyi - ami ennyi pénzért nekem kevés. Plusz idegesítő, hogy tömör a flakon és nem látni, hol tartok, csak ha letekerem a kupakot és belenézek, illetve kinyerni a balzsamot is kicsit nehezebb is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

matula

2012. szeptember 23.

Először a kis kiszerelést küldettem haza (akkoriban még Angliából postázta rendszeresen kedves barátném) egy elég izgalamas akció után (ha jól emlékszem pár száz forintba került). eleinte nagyon szép, látható klönbség volt a régi samponom és a Rainforest között. Valóban gyöyörű, fényes hajam lett tőle. Később megvettem a nagyobb kiszerelést is, de egy idő után mégis száraznak éreztem a hajamat, így váltottam. Nekem kicsit kevés lett a végére, ami a hatást illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.