The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a könnyed Eau de Toilette-k természetes gyümölcs, dió vagy virág kivonatból készülnek plusz méltányos közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal Ecuadorból. A pulzuspontokra kell kifújni (nyak, csukló)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Masnilány

2021. szeptember 13.

Nagyon nehéz belőni szerintem a tökéletes mandarin illatot. Vagy lehet én tévesztettem mindig házszámot, de vagy undin túlcukrozott volt, vagy túl mű volt az összhatás. Sokszor tényleg gagyi.
De ez nagyon bejött! Arra a mandarinra emlékeztet, amit még tél elején lehet kapni: lédús, van egy pici fanyarsága és amikor megbontom, elárasztja a szobát a kellemes illata.
A második TBS parfümöm (british rose volt az első) kettőből kettő bombajó eddig!
Látom, hogy van aki nyárinak írja, valaki tavaszinak. Szerintem a téli mandarinszerelem miatt elteszem téli parfümnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

eszterke79

2021. július 6.

Nekem nagyon ott van! Az mondjuk igaz, h hamar elillan, bár mivel direkt nyárra vettem, emiatt nem bánom, h nem olyan "nehéz". Imadom az illatát, annyira friss!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

fytandi

2020. január 3.

Nagyon szuper ez a gyömölcs illat, de nekem a tartóssága nem elég. Rettenetesen hamar elillan az illat, ezáltal több is kell belőle és nagyon hamar fogy.
Az yves rocker testpermetek jobban beváltak hosszantartó hatásuk miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Az yves rocker testpermetek jobban beváltak hosszantartó hatásuk miatt.

racheldawes

2019. április 16.

Igazi tavaszi, friss (szerintem egyáltalán nem mű) illat, amely még viszonylag tartósnak is mondható. A karakteresebb parfümjeim üdítő kiegészítője lesz a következő, melegebb hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

gothy

2018. augusztus 25.

Tavaly nyáron használtam. Nagyon finom illat, de nem igazán tartós, többször kell belőle fújni a nap során. Egyszer biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Dorci1987

2017. július 31.

Angliában vásároltam, ahol jóval olcsóbb volt, mint itthon. A citrusos illatok a kedvenceim, mert boldogságot sugároznak :-) Régóta kerestem olyan parfümöt, ami ezt megadja, és nem rontja el az alkohol szaga. Megtaláltam!!! :D Imádom nagyon, egyáltalán a Body Shopos termékek illatait. Szuperjók. Csak ajánlani tudom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

saladhunter

2017. február 22.

Könnyű nyári illat. Ezt az illatot csak nyáron tudom elviselni magamon. Nem túl tartós. A testpermetével együtt szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

eniko04

2016. augusztus 3.

Nagyon kicsi, nekem nagyon mű illatú volt, szoba illatosító lett belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon kicsi, nekem nagyon mű illatú volt, szoba illatosító lett belőle...

hermelinke7

2015. március 26.

Nem a legtartósabb illat, de azért öt csillag, mert könnyen elfér a táskában, jól zár a kupak, akármikor elő lehet venni egy frissítő fújásra és nem indokolatlanul drága. Nyárra szerintem tökéletes, gyümölcsös, frissítő citrusos, én nagyon szeretem. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

szilvia.bano

2015. január 23.

Finom illat, bár a mangós és a grépfrútos veri a mezőnyt. A body shop-os termékek nagy része nagyon finom illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Citronellol, Linalool, Geraniol