The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a könnyed Eau de Toilette-k természetes gyümölcs, dió vagy virág kivonatból készülnek plusz méltányos közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal Ecuadorból. A pulzuspontokra kell kifújni (nyak, csukló)

fytandi

2020. január 3.

Nagyon szuper ez a gyömölcs illat, de nekem a tartóssága nem elég. Rettenetesen hamar elillan az illat, ezáltal több is kell belőle és nagyon hamar fogy.
Az yves rocker testpermetek jobban beváltak hosszantartó hatásuk miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Az yves rocker testpermetek jobban beváltak hosszantartó hatásuk miatt.

racheldawes

2019. április 16.

Igazi tavaszi, friss (szerintem egyáltalán nem mű) illat, amely még viszonylag tartósnak is mondható. A karakteresebb parfümjeim üdítő kiegészítője lesz a következő, melegebb hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

gothy

2018. augusztus 25.

Tavaly nyáron használtam. Nagyon finom illat, de nem igazán tartós, többször kell belőle fújni a nap során. Egyszer biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Dorci1987

2017. július 31.

Angliában vásároltam, ahol jóval olcsóbb volt, mint itthon. A citrusos illatok a kedvenceim, mert boldogságot sugároznak :-) Régóta kerestem olyan parfümöt, ami ezt megadja, és nem rontja el az alkohol szaga. Megtaláltam!!! :D Imádom nagyon, egyáltalán a Body Shopos termékek illatait. Szuperjók. Csak ajánlani tudom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

saladhunter

2017. február 22.

Könnyű nyári illat. Ezt az illatot csak nyáron tudom elviselni magamon. Nem túl tartós. A testpermetével együtt szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

eniko04

2016. augusztus 3.

Nagyon kicsi, nekem nagyon mű illatú volt, szoba illatosító lett belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon kicsi, nekem nagyon mű illatú volt, szoba illatosító lett belőle...

hermelinke7

2015. március 26.

Nem a legtartósabb illat, de azért öt csillag, mert könnyen elfér a táskában, jól zár a kupak, akármikor elő lehet venni egy frissítő fújásra és nem indokolatlanul drága. Nyárra szerintem tökéletes, gyümölcsös, frissítő citrusos, én nagyon szeretem. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

szilvia.bano

2015. január 23.

Finom illat, bár a mangós és a grépfrútos veri a mezőnyt. A body shop-os termékek nagy része nagyon finom illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

judiTT

2015. január 15.

Fantasztikusan jó. Alapból citrusillat fan vagyok, és ez egy nagyon jól eltalált illat. Valóban nem túl tartós, de az árához képest szerintem korrekt. Must have tavasszal-ősszel, nyárra pink grapefruit:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

emagdi

2014. augusztus 11.

Egyszerűen imádom, és nem tudom megunni, mindig újravásárolom :). Nagyon friss, citrusos illata van, de természetesnek hat, nem mű (volt már aki megkérdezte, hogy narancsot ettem-e:)).
Nem túl tartós, de ez a kis üveg könnyen elfér bármelyik táskában, és szükség esetén frissíteni lehet az illatot magunkon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Citronellol, Linalool, Geraniol