The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2013. április 10.

Kiszerelés:   30ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a könnyed Eau de Toilette-k természetes gyümölcs, dió vagy virág kivonatból készülnek plusz méltányos közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal Ecuadorból. A pulzuspontokra kell kifújni (nyak, csukló)

aidanne

2021. július 9.

Nagyon kifinomult orrú társaim biztos éreznének különbséget, mert tényleg van, de szinte egy az egyben Eisenberg J'osé illatára hajaz. Hogy ez a parfümkészítésekor direkt volt vagy csak a puszta véletlen műve, azt én most ki nem derítem.... de nem is érdekel különösebben, főként azért mert bár odavagyok J'osé finom, a parfüm világában különlegesnek vélhető parfümjéért, még sem volt szívem megvenni, mikor a TBS shea illata szinte totál megegyezik J'oséval.
Nem túl tartós de én ezt szívből megbocsátom neki. Egyébként erősen emlékeztet egy másik illatra is, az Armani egyik legjobb dobására, a Lei/She-re. Régen odavoltam az illatáért. Nem szedem darabjaira, a fentebb említett parfümök szépen bemutatják mely illatkategóriába tartozhat. Én meg megspóroltam jópár ezer ft-ot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

annroi

2020. október 13.

Nekem nagyon tetszik az illata magamon, a moringa után Ő a második kedvenc TBS illatom. Legtöbbször még a nap végén is érzem magamon, úgyhogy a tartóssága számomra teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Málni

2020. augusztus 23.

Én sose szoktam betérni a Body shopba, ma kivételt tettem és megszagoltam pár parfümöt. Csodák csodájára amint megéreztem a Shea illatát, tudtam, h ez az én illatom. Lesokkolt, h ez az egyben egy ffi parfümnek a másolata, méghozzá az Eisenberg José homme-nak, ezért is fogott meg ennyire :) Sajnos bőrközeli és nem túl sokáig érezhető (max 3-4 óra), de ameddig éreztem, folyton ezt szaglásztam a kézfejemen :D
Az illat max pontszám, de nem elég erős és tartós, így csak 3 csillagot kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Az illat max pontszám, de nem elég erős és tartós, így csak 3 csillagot kaphat.

Bridddzs

2020. július 6.

Számomra nagyon meglepő, hogy sokan férfiasnak titulálják ezt az illatot. Rajtam elképesztően lágy, meleg, édes és nőies. Nagyon örülök, hogy leteszteltem a boltban :) Nekem ez a kis 30 ml kiszerelés nagyon tetszetős mert kicsi és praktikus. Hosszú barátság kezdete ez, bár a sheas családba már a testvajnál és a tusinál beleszerettem. Ez mégis más.. :)

Újra: Nekem a tipikus nyári estére való illat jut róla eszembe. Nagyon szeretem! Annyira elegáns és könnyed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

zsibritagnes

2020. április 25.

Kicsit más és alkoholosabb az illata, mint a csodás testvaj párjának, de én így is nagyon szeretem. Sajnos nem olyan tartós, de imádom magamon az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

eprecs

2019. december 22.

A testvaja a kedvenc testápolóm, az illatát is imádom azonban ez a edt valami borzalmas :( rettenetesen férfias lesz felfújva semmi nőiesség nincs benne és egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

bettina.tarin

2019. október 18.

Imádom, kicsit férfias az illata de nekem így is nagyon tetszik :) kár hogy nem tart sokáig az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

lillike

2019. október 8.

Nagyon szeretem a fás, enyhén férfias, de mégis púderes, selymes illatát. Régóta kerestem az igazi parfümömet, több végezte úgy, hogy az első egy-két hétben használtam, aztán feledésbe merült. Úgy érzem, ezzel a sheás parfümmel igazi, hosszú barátság lesz a mienk. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

mona82

2019. október 2.

Rajtam egyáltalán nem férfias, meleg, diszkrét, édeskés, engem jobban emlékeztet a makadámdióra mint a shea füstös illatára. Kellemes, komfortos édes-fás illat, EDT-hez képest tartós. Az üvege kis szép, egyszerű, táskába is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

senskin

2019. május 1.

Nekem nem tetszik. Férfias illata van, cseppet sem női.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Nekem nem tetszik. Férfias illata van, cseppet sem női.... :)