The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Ez a sminkfixáló spray elengedhetetlen kelléked lesz, ha az állatkísérlet-mentes sminkek híve vagy! Közösségi Kereskedelmi aloe vera tartalmának köszönhetően nem csak nyugtatja, hidratálja és hűsíti a bőrt, de arról is gondoskodik hogy sminked egész nap ragyogó, élénk színű és tartós maradjon! Használd akár minden nap miután elkészült a sminked és élvezd egész nap a friss és gyönyörű smink élményét."

Ár: 2000 Ft , Eladó: limetta
Állapot: Egy hétig használt, szinte teljes az üveg., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
HegiD

2019. január 2.

Bevallom én nem sminkfixáláshoz vettem, hanem mert szeretem, ha bőrfényű finishe van a sminkemnek. Kellemesen hidratál is, ami nagyon jól esik a vízhiányos bőrömnek. A feje tökéletesen porlaszt, nem köpköd két fújás elég az egész arcomra. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

makrancos

2018. augusztus 10.

Mindig újraveszem, ha elfogy. Nem sminkelem magam vastagon, de egy kis BB krémmel és púderrel indulok reggel és ezt a kombót tartósítom vele. Azonban akkor is használom, ha nem megyek aznap sehova, vagy nem sminkelek. Isznyatosan jó hidratáló. A fixálása hát... az atomvillanást nem birná ki, de a púderporos hatást megszűnteti és nem hagyja a bőrt összeszáradni a sminkben. Abszolút alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

yokkoa

2018. július 1.

az itteni vélemények alapján vettem (valamit nagyon benéztem, mert most látom, hogy csak 3 van... úgy rémlett, nagyon sok 5*)

hát fixálja a sminket. de milyen áron!? minden vicek-vacak kis bőrhibát rettenetesen kiemel. szabályosan összerántja a sminket a fejemen, a bőröm úgy néz ki, mintha 15 évvel öregebb lennék es láncdohányos. azt bezzeg nem akadályozza meg, hogy a ráncok kiemelődjenek.

a fénye szép, de komolyan nem is értem miért adok 2*-ot... mondjuk nem fojt, amikor fújom. meg nem büdös (mar ez is valami)

a fújókája botrányos, kilóméterekről kell fújni, hogy köpjön arcon, annyira sem porlaszt, mint egy wc-spray

majd elhasználgatom a beauty blenderemre... 3000ért, de jó :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

majd elhasználgatom a beauty blenderemre... 3000ért, de jó :-(

katagali92

2018. március 28.

Miután befújtam vele az arcom, a smink este is olyan volt, mint amilyen reggel volt. A bőrömet lehűti, a poros sminket szépen beleolvasztja a bőrbe, megszűnteti a porosságot teljesen. Teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

yasmine1122

2017. szeptember 12.

Nagyon jó!! Nem rég vettem és a legmelegebb napokon teszteltem. Egész nap a helyén marad a sminkem. Ez az első sminkfixálóm, így nincs összehasonlítási alapom, de én maradok nála! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Scara

2017. július 21.

Egyszerűen tökéletes! Eddig egy 30ml-es MAC Fix+ volt mindig nálam, főleg hidratálás és a poros hatás megszüntetése miatt, amit teljesített is. Viszont ez a termék ezeken felül tényleg a helyén tartja a sminket egész nap, még ebben a közel 40 fokos kánikulában is. Ár-érték arányban is sokkal jobb, hiszen közel azonos áron (picit olcsóbban) dupla mennyiséget kapunk és illatmentes.
Annyi észrevételem van még, hogy a Mac Fix+-nak az üvege nekem sokkal jobban tetszik - de ez csak egyéni ízlés kérdése-, illetve a szórófej porlasztása is jobb, ezért én át szoktam önteni abba :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.