The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2013. január 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Tonizáló olaj. A grapefruitmag-olaj zsírbontó hatásának köszönhetően csökkenti a meglévő cellulitot, finommá és selymessé teszi a bőrt.

Hirannis

2015. június 4.

Nagyon drága, nem éreztem különösebben fezesítő hatást, pedig szakembernek ajándékoztam, hogy majd ha megyek hozzá masszíroztatni ezt használja. Az illata viszont jó. Csak hát ezért 7490 Ft? :S háááát nem is tudom ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Aimet

2015. március 22.

vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban....először tetszett a citrusos illat, de egy idő után megváltozott szerintem az illata, nem jó irányban. Bekenés után sokat kellett várni amíg fel lehetett öltözni, ezt se szerettem benne. Selymessé tette bőrömet, viszont a várt hatás elmaradta sajnos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol