The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ez a finom, irizáló csillám fantasztikusan mutat a testen, az arcon és a hajon. Varázslatos arany (Enchanting Gold) és Csillogó réz (Dazzling Copper) árnyalatokban. Fújj egy keveset az arcodra vagy a dekoltázsodra és tündökölj egész nap a csillámok fényében.

necra

2017. október 22.

Én imádom, de párom nem rajong a csillámért, így sajnos el kell adnom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Én imádom, de párom nem rajong a csillámért, így sajnos el kell adnom :(

rockroka

2015. április 18.

nekem a rózsaszín van. Kiváló alkalmakra, nagyon cuki a pumpás üvegcséje. Hajon is tökéletes, akkor lakkal ajánlott fixálni. Nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Samybubu

2013. március 30.

Én az enchanting gold árnyalatban vettem meg, mert olyan hófehér a bőröm, hogy féltem, hogy nem nézne ki jól rajta a dazzling copper. Gyönyörű az üvege, a csillámok nagyon finomak, csak azt látni, hogy csillog a bőröm, de semmi durva csillám. Én a hajamra szoktam leginkább fújni, szuperül néz ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

vivuss87

2013. március 27.

Mind a kettőt kipróbáltam a boltban. Az arany színű is nagyon szép, de a Copper az valami eszméletlen!! Gyönyörű bronzos csillámok vannak benne, és még sok más színűt is láttam közte. A csillámok nagyon aprók, ezért nagyon jól mutatnak a bőrön. Csak úgy szikráznak a fényben. A kifújásnál tartózkodjunk távol a férfiaktól, mert száll minden felé. Én csillámfüggő vagyok, de még így is sokallom érte a 4600ft-ot...:( viszont sokáig elég az tuti... eddig még próbáltam ellenállni neki:):) de az a pumpás matt üveg *-* jaaaj:(:( de az ára miatt 4*

Megkaptam ajándékba:):) egyszerűen gyönyörű... csillámfüggő vagyok.....-.-
Muszáj megadnom a maximum pontszámot neki, ár ide, ár oda, de egyszerűen imádni való, akár teljesen száraz bőrre is feltapad, nem feltétlenül kell alá testápoló. Mesés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Megkaptam ajándékba:):) egyszerűen gyönyörű... csillámfüggő vagyok.....-.-

t.flora

2013. március 24.

Dazzling Copper van meg.... számomra egy az egyben a luxust testesíti meg. A kiszerelése mesés, a polcom legékesebb dísze. A csillám pedig rabul ejtő :) Én arcra nem használnám, de van egy pasibolondító technikám, amit csak akkor használok, ha őrjítően szexi akarok lenni :) Púderecsettel viszem fel úgy, hogy kövesse a mellem ívét, ez kiemeli, és még kerekebbnek láttatja a domborulatokat :) A páromat megbabonázta!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

eo

2013. január 8.

A Dazzling Copper boldog tulajdonosa vagyok. Kezdjük is a csomagolással: imádnivaló. :) Ha egy használhatatlan vacak is lenne benne, akkor is boldoggá tenne, ha csak ránézek. Az igényes, pumpás megoldás és a kicsi, masszív üveg egyfajta régimódi luxus érzetét kelti bennem, mintha csak színésznőként készülnék a következő előadásra a kulisszák mögött. A csillámok is tartják ezt az érzést, nem kommersz, tömény, vad dologról beszélünk, hanem rendkívül finoman irizáló szemcsékről, amelyek egészen különleges árnyalatokban csillannak meg, mint valami különleges tündérpor. Tetszik, hogy nem ad annyira konkrét csillogást, csak épp, hogy visszafogottan, ez szerintem sokkal kifinomultabb és nőiesebb.
Tartósság szempontjából tényleg jó, ha valamibe/re fújjuk, nem csak simán a bőrünkre. Ezt még tesztelgetem, de a friss krémezésbe fújás egészen jónak tűnik eddig. Nálam megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Yndre

2012. december 2.

Idén télen gyógyíthatatlan csillám mániába estem... Igazából először a karácsonyi kiadású Guerlain Liu Shimmer Powder izgatta a fantáziám, de azt irreálisan drágállottam. Aztán láttam meg ezt a TBS-ban, már elsőre is tetszett, mindig is szerettem volna ilyen pumpás parfümöt vagy púdert. :)
Gondolkodás nélkül az aranyat vettem volna meg, de próba után én is észrevettem, hogy a réz árnyalatúban rózsaszínes és ezüstös csillámok is vannak. Így az sokkal szebb, irizálóbb hatást kelt. Alkalmam még nem volt kipróbálni, jelenleg csak gyönyörködöm benne, hogy milyen szépen mutat a polcomon. Annyit viszont észrevettem, hogy nem túl tartós. Ezt nem tudom, hogy előny vagy hátrány, de a bőrről egy nagyobb lélegzetvételnyi fújással eltávolítható. Azért lehetne egy kissé ragaszkodóbb is. Lehet, hogyha testápolózok előtte akkor majd jobban megragad. Karácsonykor, Szilveszterkor biztosan használni fogom :)
Az ára egészen baráti ahhoz képest mint a Guerlain lett volna, úgyhogy egyelőre megelőlegezem neki az 5 pontot.

Update: nos, kipróbáltam egy röpke alkalomra élesben is. Tényleg könnyen pereg, úgyhogy kell ami "megtapasztja" a bőrön. Mindenképpen testápoló szükséges, vagy arcra alapozó. Az arcomon úgy használtam, hogy púderecsetbe közvetlenül fújtam bele a csillámot és mint highlightert vittem fel az arccsontomra. Nagyon szépen mutatott. Sajnos a hajból is könnyen kipereg, de ha hajlakkot fújunk a hajunkra használat előtt akkor az szépen megtarthatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Emulgeálószerek: Isoceteth-10
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Isoceteth-10
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal
Színezékek: CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.