The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsi.toth.1983, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Simító bőrradír zamatos citrommagolajjal. Segít a bőrnek regenerálódni, eltávolítja az elhalt hámsejteket. A bőröd puha, sima és lágyan citrus illatú lesz a használatától. Ez a testradír valódi citrom magolajt tartalmaz, ami selymessé és puhává teszi a bőrödet.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • serkenti a bőr vérkeringését
  • szuper puhává teszi a bőrt
  • édes citrom illat

pszilona

2015. december 21.

Nagyon szerettem az illatát. Puha, selymes volt tőle a bőröm. Hiába keresem, régóta nem találom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 21.

zek

2015. december 4.

Hozzák vissza. A kedvencem illatom volt.
Habár nem olyan jó volt egy magában, hanem a test vajjal működött jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Hozzák vissza. A kedvencem illatom volt.
Habár nem olyan jó volt egy magában, hanem a test vajjal működött jól.

nyarigabi

2014. augusztus 29.

Annnnnnyira finom illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Annnnnnyira finom illata van!

minimano81

2014. augusztus 11.

míg a málnás a kedvencem volt, addig a citromos sajnos az ellenkezője, az állaga nekem nagyon nem jött be, ősszetapadt, nem radírozott rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

grizus

2014. július 20.

Selymes, puha finom lesz tőle a bőr, az illata isteni. Anyukám kapta szettben, de lehet, hogy én is veszek majd, mert a testvajra fáj a fogam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 20.

dorcus89

2013. szeptember 25.

Az eddigi legjobb testradír amit használtam, pedig már próbáltam jó pár márka termékét, sőt body shop termékeket is, de ez magasan lepipálja az összes többit. Fantasztikus az illata és nagyon jól leradíroz, de mégsem túl durvák a szemcsék. Szép az összetevőlista és amiért ennyire oda vagyok érte, az az hogy iszonyatosan puha tőle a bőröm. Eddig ha radíroztam rögtön testápolóztam is, hogy ne száradjon ki a bőröm, de itt erre nincs szükség. Olyan mint egy testápoló, másnap is nagyon puha volt a bőröm. Nagyon jó termék, viszont különállóan nem látom hogy meg lehetne vásárolni. Én szettben vettem, tud valaki erről valamit, lehet külön kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

HBrigi

2013. július 4.

Ha lehetne még több csillagot adnék! Isteni illata van, szuperül radíroz, még másnap reggel is puha a bőröm (a lábaszáram sem száraz)!!! Most 2+1 akcióban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

vivienne30

2013. január 18.

Jól radíroz, nem szárít, viszont elég borsos az ára, ami romlandósága mellett negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

zsuzsi.toth.1983

2012. február 17.

Többféle testradírt próbáltam már a Body Shop-tól, és mindegyiket imádtam, de ezt a citromosat különösen szeretem. Remek az illata, elég erős a radírozó hatása, és használat után a bőröm leírhatatlanul finom, selymes, sima. Számomra a The Body Shop dobogós terméke a testradír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.