The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ezeknek a tisztító és frissítő kendőknek a segítségével egy lépésben távolíthatod el az arcodról a sminkedet és a szennyeződéseket is. Praktikus kiszerelésének köszönhetően elfér a táskádban, így bármikor előkaphatod, ha szükséged lenne rá!

ANDREAA

2019. március 17.

Miért látom itt azt, hogy nem gyártják? Kb 3 hete vettem egy ilyet. Nagyon szeretem, sminklemosás után fertőtlenítésre használom az arckmra, ha elutazok, plzsz a vállamra, hátamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

viraaag

2017. július 22.

Nagyon szeretem :) ugyan olyan jo a hatasa mint a toniknak es konnyen hordozhato. Egyetlen bajom vele hogy a kendok hatalmasak es reneeteg anyag marad bennuk miutan letorlom az arcom, igy fajo szivvel dobom ki :/ ha egyel kisebbek lennenek a papirok tok gazdasagos lenne :) lassan 2 honapja van meg es meg mindig van belole! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

babyface

2017. április 25.

mindenképp szerettem volna kipróbálni egy teafás kendőt vagy őt vagy a dr organic hasonló termékét, végül 20%-os akció keretén belül ő jött velem haza a glamour napokon. :) én sminklemosásra nem használom, de este, mikor már amúgy bármilyen folyékony lemosóhoz lusta lennék először micellás vízzel majd ezzel áttörlöm az arcomat és kész. :) egy használatra tényleg hatalmas a kendő mérete, jó ötlet ez a felezés és így még gazdaságos is! :) nekem nagyon szépen tisztítja az arcom, friss és üde a bőröm utána icipicit húzódik ezért tényleg csak olyan extra zsíros bőrűek használják mint én!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

ziina

2017. január 15.

Utazásoknál jól jöhet, de nekem nem igazán vált be. Kifejezetten a teafa olaj szárító hatása miatt vettem, de rájöttem, hogy ez a "hatalmas" kendő nem túl praktikus, ha csak egy-egy pattanást akarok kezelni. Ha valaki sminklemosókendőt keres, talál jóval olcsóbbat, ha pedig valaki teafa olajat akar, azt szintén megveheti magának olcsóbban, és hasznosabb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

VidamRt

2016. augusztus 29.

Nagyon szépen le lehet vele törölni a zsírt, nem hagy ragacsos nyomot.
Annyi, hogy nekem az arcomra bőven elég a kendő fele is, szóval én el szoktam tépegetni őket!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Nagyon szépen le lehet vele törölni a zsírt, nem hagy ragacsos nyomot.

Jrsmn

2016. január 14.

Napközben használom, ha kicsit zsírosabb kedve van a bőrömnek. Nagyon jól tisztít és mattít is. Sajnos tényleg hamar kiszárad, így nagyon kell figyelni, hogy vissza legyen zárva rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

stella07

2013. április 29.

Amikor zsírosabb fázisban van az arcom a legjobb választás. illetve utazások során nagyon jól szolgál. ki lehet vele váltani pár terméket. Egy a gond ezzel a kendős megoldással, ha felbontod elég hamar fel kell használni mer kiszárad. Néha gyantázás után szoktam használni, azoknál akiknek kényesebb a bőre, jól megállja ott is a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.