The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2013. augusztus 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciális összeállítása tisztítja a pórusokat és mitesszereket, lágyan radírozva a bőrt, eltávolítja a szennyeződést, zsírt és elhalt hámsejteket. Lágyan, de hatékonyan tisztítja a bőrt, eltávolítja a sminket és a szennyeződést. Rendszeres használata segít megelőzni a pattanások kialakulását, frissen és tisztán tartja és nyugtatja a bőrt.

krisztikee91

2016. december 29.

Imadom ezt a termeket! Nagyon pici szemcsek vannak benne, ezert a radirozo hatasa nem valami extra, viszont csoda sima es tiszta lesz a borom utana. En az illatat is nagyon szeretem, 2-3 naponta hasznalom zuhanyzas kozben. Ha elfogy, tuti ujraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

viktoriass

2016. november 23.

Szeretem a tbs termékeit, de ez valahogy nem jött be. Abszolút nem érzem, hogy leradíroztam volna az arcomat, olyan, mintha csak simán lemostam volna egy habzó arctisztítóval. Az illata kellemes, és hűsít, de nem alkalmas arra, amire kéne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Jrsmn

2016. január 14.

Gyengéden radíroz, szépen tisztít, engem teljesen meggyőzött, a harmadik tubust fogyasztom :) Hidratálni kell utána mindenképpen, de szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

MissSzasa86

2015. október 29.

Három szó: TEAFAOLAJ mindenek felett :) régóta használom a teafaolajat jótékony és fertőtlenítő hatása miatt, ezért nem volt kérdés számomra, h a The Body Shop radírjai között erre fog esni a választásom. Nagyon szeretem, nem durva, kellemes az illata, és megfelelően leszedi a szennyeződéseket az arcomról. Persze picit szárít, de utána nem marad el a hidratálás. Főleg zsíros bőrre ajánlom, de persze mindenki másnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Ildie

2015. augusztus 3.

A második összetevőjét leszámítva teljesen elégedett vagyok vele. Szeretem, hogy mentolos, elég picik benne a golyók, de nem olvadósak. Hatékony éskíméletes. Vélemény hosszan a blogomon találtok, ahol képek is vannak a beltartalomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Trystero

2015. április 16.

Még csak pár napja használom. Pici szemcsék vannak benne, ezért nagyon gyengéden masszíroz. Örültem neki, hogy annyira hűsít, azt gondoltam azért mert tényleg sok teafa olaj van benne, de sajnos most látom az összetevők között a mentolt, akkor ez az oka...
Kicsit szárít, de tisztítás után úgyis hidratálok szóval ez nem hiszem, hogy gond lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

szazs

2015. február 13.

Eddigi legjobb arcradírom. Heti egyszer használom, utána nagyon puha a bőröm. A pattanásokon és a mitesszereken is segített. Nem hiszem, hogy lecserélem a közeljövőben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

birdie

2014. szeptember 1.

Négy hónapja, a babám születése óta, lerövidítettem az esti és reggeli arcápolási rutinom. Mondhatnám, hogy ellustultam ezen a téren. Ez lényegében azt jelentette, hogy este lemostam a sminket egy olajos lemosóval, majd a zuhany alatt tiszta vízzel megmostam az arcom. Ezután, ha nem felejtettem el, felkentem az éjszakai krémem. Reggel csak egy kis tonikos áttörlés volt, vagy az sem, és egy kis szérum....vagy az sem :) Sajnos ez egy idő után meg is látszott a bőrömön. Nem volt sima a felülete, szerintem a kréme(ke)t se tudta a bőröm emiatt beszívni. És megjelent egy-két pattanás is, amelyek már jó ideje elkerültek egyébként. Két hete modntam, hogy ez így nem mehet tovább, és visszatértem a tisztítási, ápolási rutinomhoz, így most látom, hogy mennyire jó ez a radír, ha rendszeresen használom. A pattanások eltűntek, sima a bőröm tapintása és pluszban egészségesen ragyog az arcom. Elég keveset használni belőle. Szerintem újraveszem, ha elfogy. Úgyis kitalálok valami indokot a megjutalmazásomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

VeraTala

2014. május 11.

Nagyon jó kis radír, kellemes, apró szemcsés, a pattanásokra is jó. Talán kicsit gyorsan fogy (de lehet, hogy csak én használok sokat).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

mrs.criss

2014. március 2.

nagyon nagyon jó arcradír!!nehezen adtam ki ennyi pénzt, de teljesen megérte.a st.ives arcradírok eltünése után évekig kerestem a megfelelőt és most megtaláltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Shikakai. Az Acacia Concinna egy Indiában élő cserje. Ennek a növénynek a hüvelyét évszázadok óta használják az Ayurvedában, a természetes szaponinoknak és az enyhe pH-nak köszönhetően az indiai nők évszázadok óta használják őket hajtisztító és -kondicionáló szerként. Állítólag erősíti a hajat és képes megszünteti a fejbőr viszketését valamint a korpát is.

buglyos fátyolvirág gyökerének a kivonata, melyet magyar szappangyökérnek is neveznek. A szappangyökér nagy mennyiségű szaponint tartalmaz, ezért az összetevővel elsősorban tisztító hatású kozmetikumokban találkozhatunk.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.