The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásecset teafaolajjal. Ez a zsebre rakható ecset megnyugtatja  a bőrt és kezeli a pattanásokat. Smink alá, vagy magában is használható. Nem tömíti el és nem szárítja a pórusokat.

Claire125

2017. szeptember 11.

Nagyon szuper hatása van a teafaolajnak, a makacs pattanásokat is 1-2 nap alatt vissza húzza. Egyetlen negatívuma szerintem, hogy nekem iszonyatosan hámlik tőle a kezelt terület. A kiszerelése praktikus, de ár érték arányban nem biztos, hogy ez a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Adri994

2017. augusztus 19.

Makacs pattanásokra nem az igazi, akkor már inkább tiszta teafaolaj. Azt is gyógyszertárban érdemes beszerezni, itt 3000ft magasságában van a 10ml-es kiszerelés. Én megvettem, de már bánom utólag :( legalább sokáig elég, és tényleg szárítja a pattikat,ez vigasztal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Lyah

2017. július 14.

Nekem segít, de mèg soha egyetlen termèk sem fogyott el ilyen hamar a polcokon, ès azt hiszem, nem a polc tehet róla...
Nagyon durva, kb 4 hètig tartott, ès ez alatt nekem kèt helyen segített, nem kentem be az egèsz fejem vele. Jó jó, de azèrt ez túlzás. Az ára miatt 3*, kb 600 Ft lenne ezèrt a mennyiségèrt reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

nori93

2017. július 10.

Egyáltalán nem használt nekem ez a termék, de szerencsére nem is rontott az arcomon semmit. Igazából hiába használtam és ecseteltem a pattikat semmit nem segített...biztos, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Nekem nagyon sokat használ, bár tényleg kevés van benne... De tuti, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Timi01

2016. október 7.

Nekem ez a termék egy nagy kérdőjel. Nem is tudom, hogy került hozzám de nem használom. Egyszerűen nem merem elképzelni, hogy mi kerülhet a szivacsra a gyulladt, rossz esetben sérült bőrről, szerintem egyáltalán nem higiénikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

reszter

2016. július 14.

Beleestem egy outletes akció keretén belül a csapdájába, sajnos, mert nem sok mindent javított, és nem is tartott ki sokáig. Kb 3 hónapja használom, hetente párszor, tehát nem napi szinten, és már forgatom az ecsetelőt meg rázom a tubust, hogy hol van a többi cucc??! De mit is vártam 2,5ml-től? :D Újra biztos nem veszem, de megpróbálom feltölteni a dm-es teafaolajjal és utazásokhoz jó lesz ez még, mert amúgy olyan kis cuki, kis helyen is elfér. :) Egyébként a gél nem szárította a pötyiket, általában smink alá kentem, nap végére csökkent a dudor és a pirosság is. Szóval nem rossz termék, de ár-érték arányában nem nyerő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

anile

2016. április 18.

Mikor először használtam, szépen lelohasztotta az egyik csúnyaságot az államon, aminek nagyon örültem. Aztán itt ki is fújt az egész. Hiába kentem naponta többször is a ragyáimra, kb semmit sem csinált azon kívül, hogy hamar elfogyott. Azóta váltottam én is a DM-es teafaolajra. Az jobban teljesít.
Két csillagot kap azért, mert az applikátorát újra tudtam hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Két csillagot kap azért, mert az applikátorát újra tudtam hasznosítani.

kgyrk

2016. február 16.

Végelkeseredettségemben vettem :), szerettem, mert valamennyit tényleg segített a pattanások lefolyásában, viszont az ára nem túl kedvező. Miután elfogyott a Dm-ben vettem kb 1000Ft-ért tiszta teafaolajat, amit egy fültisztító pálcika segítségével szoktam felvinni a pattanásra és ugyan ezt a hatást hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Kini1D

2015. december 1.

Sokáig elég és nagyon kis helyen elfér. Könnyű vele dolgozni és nekem szépen visszahúzza a pattanásim. Megszűntetni nem szűnteti meg de visszahúzza őket és a mitesszereket is. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.