The Body Shop

Ár:   3190 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml és 20 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   3190 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 20 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Teafaolaj koncentrátum a pattanások, bőrhibák és gyulladások helyi kezelésére. A teafaolaj antibakteriális és heggyógyító hatása miatt tökéletes gyógyír a pattanásokra. Kend be este és reggelre nyoma se marad! Makacs pattanásoknál ismételd 2-3 napon át és a pattanás eltűnik, de a bőröd nem szárad ki!"

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Nem szárítja az arcbőrt
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

Karmilla

2020. május 22.

A bőröm imádja, kicsit szárít, de a pattanásokat szépen eltünteti, csak kell hozzá egy jó hidratáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Csandi93

2020. január 19.

Semmit nem ér. Az àràhoz kèpest egy nulla. Picit talán visszahúzza a pattit, de napok óta használom ès semmi javulás. Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

brokenhope

2019. november 12.

Én most vettem másodjára újra,mert kevesebb a pattanásom,ha rendszeresen használom,de közel se tűntet el mindent. Viszont nagy előnye,hogy nem szárítja ki az arcom és nem is lesz piros utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Tothxheni

2018. november 30.

Pattanásokra már csak ezt használok, most úgy a 3. üveget fogyasztom és mással már kísérletezni sem fogok. Nekem csodaszer. Lehetne picit olcsóbb, de ha valami beválik, akkor azért nem kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

titikutyus

2018. július 17.

Nem sok reményt fűzök valamiért ehhez a márkához, de ezt a terméket meglepően hatékonynak találom pattanások kezelésére, a Bioderma kék tonikkal átitatott arctisztító korongra csepegtetve, csak a problémás területekre alkalmazva. Nem túl szépek az összetevői, elég sok köztük a nem természetes összetevő - bár a márka nem is ígéri ennek az ellenkezőjét. Ezért levonok egy pontot, mostanában a natúr termékeket preferálom. Viszont elfogyott, és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

erika81

2017. december 26.

Már kb. egy éve csak ezt használom. Minden egyéb pattanásra használt terméket kikukáztam.
Nagyon lassan fogy, még megvan kb. a fele.
Valóban gyorsabban elmúlnak a pattanások, ha pedig időben kezdem el használni, akkor előfordul hogy ki sem alakul teljesen!
Kötelező kellék! Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Nagyon lassan fogy, még megvan kb. a fele.
Kötelező kellék! Imádom!

Axelandra

2017. december 3.

Maga a teafa olaj àllandó lakója a fürdőmnek:), de ő sajnos nem tud többet,sőt annyit se mint az 1000ft-os tàrsai(mintha lájtosabb lenne a többi összetevő miatt) , full felesleges Body shopban venni szerintem... De éljen a teafa olaj, rengeteg búra-bajra jó!! Imàdom amugy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Agi0819

2017. november 30.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, 1-2 nap alatt eltűntek tőle a pattanásaim. Kicsit sokalltam az árát de mindenképp megéri ra beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

EvelinV5

2017. október 25.

Két hete használom minden este, az első héten alig vettem észre javulást az arcbőrömön, majd a második héten már látszott a hatása. Alapvetően főleg a pattanások után maradt apró pici hegek miatt vettem meg, valamint ha kijön egy-két patti, akkor legyen mivel kezelni. Nem egy csodaszer, még így két hét mindennapi használat után sem tüntetett el mindent amit ígért a termékleírás, viszont nem pontozom le, mert határozottan észrevehető némi javulás. Azt vettem még észre, hogy a tág pórusokat nagyon jól összehúzta. Ha elfogy valószínűleg nem veszem újra a borsos ára miatt, fele ennyiért is lehet venni ugyanilyen minőségű teafa olajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Brunooka

2017. október 23.

Nekem a kisebb kiszerelés van meg, már vagy 1 éve kitart az is. A pattanasokat bor hibákat minden esetben enyhíti, vagy akár le is hozza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.