The Body Shop

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: applepopsicle, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, habzó arctisztító, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Közösségi Kereskedelemből származó kenyai teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattít és tisztább bőrképet eredményez, anélkül, hogy kiszárítaná az arcbőrt.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Alaposan tisztítja, frissíti és nyugtatja a bőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

viki30

2022. június 20.

Jobban szeretem a géles változatnál. Tetszik a hab állag, könnyű, jól rendbe tartja a patis bőröm. Illatát is szeretem, a teafaolaj jó kis csodaszer mindig. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

Pityipang

2021. december 16.

Igazából ez az a termék, ami miatt először rendeltem a body shoptól, mert a barátomnál kipróbáltam és nagyon tetszett. Azóta oszlopos tagja mind a reggeli, mind az esti arcápolási rutinomnak, és hihetetlenül elégedett vagyok vele. Nem tudom, hogy magában szárít e, mert reggel és este is hidratálom utána az arcom szintén body shopos krémekkel (az e-vitaminos termékcsaládból), így semmi szárító hatást nem tapasztalok. A pattanásaimat szépen leviszi, és nagyon tiszta érzetet hagy az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 16.

barbie007

2021. március 3.

Most 7. hónapja használom ezt a terméket és nagyon meg vagyok elégedve. Általános arctisztításra és smink lemosásra is használom, persze a szem környékét elkerülve. Alaposan lemos minden szennyeződést, kombinálva használom a tonikkal és a mattító arckrémmel, nekem tökéletesen bevált. Előfordul hogy egy héten egyszer úgy érzem hogy már a teafaolaj túlszárítaná a bőrőm, ilyenkor egy hidratálóbb krémet használok utána és semmi gond nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

KKDDNor

2021. február 11.

Kissé nehezemre esik objektív véleményt formálni erről a termékről, ugyanis nem tartom rossznak- jól tisztít és engem az illata sem zavar- ugyanakkor a kombinált bőrömre nagyon rossz választás volt. Csalóka, hiszen használat után üdének és tisztának érzem az arcom- kb fél percig- utána viszont iszonyúan húzódik, szanaszét szárít, ami vegyes bőrnél extrán rossz: a száraz részeket még jobban szárítja, a zsíros részeken pedig, mivel szárít, így arra ösztönzi a faggyútermelést, hogy még jobban dolgozzon, amit ugye pont nem akarnánk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

zsazsikus

2021. január 29.

Pontosan 1 hónapja használom ezt az arclemosót, nekem eddig nagyon szereti az arcbőröm! :)
Az állaga szuper, 1 nyomás is elég belőle, hogy alaposan átmossam vele az arcom (tehát alig fogyott az üvegből), egyszerűen imádom azt a tisztaság érzést amit hagy maga után. Amióta használom a pattanásaim "élete" is jóval rövidebb, a szokásos menstruáció előtti pattanások ki sem jöttek (bár nem tudom, ez tisztán ennek az arclemosónak köszönhető-e, én ennek tudom be mert mostanában más új terméket nem vezettem be a rutinomba).

Sokan írják, hogy szárítja az arcbőrt, én ezt egyáltalán nem tapasztaltam, bár hidratálok utána rendesen a TO Natural Moisturizing Factors hidratálókrémmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

HNiki2001

2020. október 2.

Egyszerűen imádtam ezt a terméket , nagyon sokat változtatott az arcbőrömön.Sokkal egyenletesebbé tette és a pattanásaim is enyhültek.Az egyetlen hátránya hogy tényleg eléggé szárít, úgyhogy egy erős hidratáló kell mellé.Az illatával nekem egyáltalán semmi bajom,én szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

off06

2020. augusztus 25.

Nagyon erős illata van, aki nem szereti a teafa illatát, annak lehet kicsit sok lesz. 2 használat után (1 reggel, 1 este) azt tudom mondani, hogy nagyon szépen letisztítja az arcot, azonban nekem húzódott a bőröm utána. Reggel a termékcsalád nappali krémét használtam, azután nem volt vele ilyen gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Dolo

2020. augusztus 6.

Az aloesat használom, de nem volt készleten, gondoltam akkor ezt megpróbalom, úgyis volt itthon a géles változatból. Hát együtt brutálisan kiszárították a bőröm, pedig felváltva használtam.
Jó ez a habos állag, ez nagyon tetszik, az illata is klasszikus teafás, nekem bejön. Zsíros, aknés bőrre szerintem kiváló, de az én kombinált bőrömnek nem volt jó választás.
Tudja amit ígér, de nekem nem való, így 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Tudja amit ígér, de nekem nem való, így 4*.

Almakispeter

2020. május 12.

Habár úgy tudom, hogy a habzó arclemosók általában nem ajánlottak olajos bőrre, ez tényleg csodaszer. Azon kívül, hogy imádom a teafaolaj illatát, hatalmas érv mellette, hogy mattítja de nem csikorgósra tisztítja a bőröm. Jelenleg ettől az egy lemosótól érzem úgy hogy igazán tiszta és friss a bőröm! Ha nagyon felolajosodtam, vagy extrán szükségem van erre a jó érzésre, max egy fél percig fent hagyom és csak utána mosom le.
Biztosan újra veszem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Biztosan újra veszem! :)

kovre91

2020. május 7.

Évek óta használom, szerintem a TBS legjobb teafás terméke. Esténként szoktam vele megtisztítani az arcom, nagyon frissítő érzést ad ês érzem, h megtisztult az arcom. Valamennyire a pattikat is kordában tudja tartani, de nyilván nem csodaszer :) Az illata is finom, nekem örökre a rutinom része marad! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.