The Body Shop

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: applepopsicle, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, habzó arctisztító, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Közösségi Kereskedelemből származó kenyai teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattít és tisztább bőrképet eredményez, anélkül, hogy kiszárítaná az arcbőrt.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Alaposan tisztítja, frissíti és nyugtatja a bőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

ivysaurus

2019. június 8.

Pár hónapja kezdtem el a The Body Shop arcápoló termékeit használni és ez lett a legnagyobb kedvencem mind közül. Nálam mondhatni tényleg csodaszer, mert az államon lévő pirosságot, pattanásokat nagyon szépen helyreteszi. Amint elfogy biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Kispanda

2019. május 15.

Jól tisztított, a sminket is maradéktalanul leszedte. Ez az egyetlen teafa olajos TBS termék, aminek viszont nem kellemes az illata. Szárított is és nem volt jó hosszútávú megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

eniku

2019. március 19.

Nem kifejezetten zsíros a bőröm, de időnként nagyon csúnyán pattanásos főleg az állam meg a nyakam, ezért vettem ezt a lemosót. Más termékekkel kombinálva én nem vettem észre, hogy nagyon szárítana, és talán kevésbé pattanásos az arcom ha rendszeresen használom. Nekem az illata is nagyon bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Regi23

2018. december 16.

Mindennapi használatnál nekem túlságosan szárította a bőrömet, ezért akkor szoktam használni ha éppen pattanásosabb időszakomat élem. Arra tökéletes, nagyon szépen csökkenti a gyulladást es leszárítja a pattanásokat. Az illatáért is odavagyok, ez nem tudom kinek mennyire fontos szempont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

balkri

2018. december 6.

Kamasz lányaimnak vettem és bevállt. Nekem még az illata is tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

Kamasz lányaimnak vettem és bevállt. Nekem még az illata is tetszik!

netti1212

2018. november 5.

Teljesen tönkre tette az arcom nem hogy segített volna a pattanasaimon hanem még több jött ki tőle plusz hámlani is elkezdett :( pedig nem egy olcsó kategóriás termék. Amimt elhagytam szerencsére rendbe jött a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

summer88

2018. október 30.

Én nem érzek túl sok különbséget e között és a "szimpla" teafaolajos arctisztítója között (de lehet, hogy bennem van a hiba). Ugyanazt tudom elmondani erről a termékről is, mint a szimpla arctisztítóról, hogy önmagában az én bőrömnek kevés, mert kell a napi radírozás is, egyébként végzi a dolgát, tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

sssniki

2018. október 3.

Minden zsíros bőrű társamnak: ne vedd meg! Nagyon erős cucc, abban az értelemben, hogy szárít. Én még ráadásul télen használtam. A zsíros bőrt tilos túlszárítani. Nem egészséges, és annál rosszabb/jobban zsirosodik. Valami gyengéd lemosóra cseréljétek le, pl lush angels on bare skin, vagy igazából mindegy melyik. Csak gyengéd legyen a bőrrel. Nem kell koppig lemosni az arcot, hiába akkor gondoljuk tisztának.

+ a szaga borzasztó...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

+ a szaga borzasztó...

Mildi

2018. július 21.

Az én T-vonalban zsíros, kifényesedős bőrömre nagyon bevált. Az "illatát" nem szerettem meg, de szerencsére lemosáskor el is illan. Kevésbé fényesedik ki az arcom, plusz szuperül tisztít, a sminket is egész jól leszedi. Eddig kb. a flakon felét használtam el, de ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

CandyCurses

2018. április 5.

Átlagos arctisztító. Nem szárított, nem okozott bőrproblémákat. Az illata tetszik, jó erős teafás.
Viszont semmi pluszt nem ad, ami miatt megérné ennyiért megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Viszont semmi pluszt nem ad, ami miatt megérné ennyiért megvenni.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.