The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tigrisfog, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyengéd, szappan- és olajmentes tengeri hínáros arctisztító gél hatékonyan tisztítja a pórusokat. Frissít, eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a felesleges olajat a bőrről. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt.

aniko19

2019. december 31.

Korábban próbáltam a TBS teafaolajos arclemosóját, ami nem vált be, végül tettem egy próbát a tengeri hínáros arclemosóval. Nekem sokkal jobban bevált, mint a teafaolajos, jól tisztít, puha és sima lesz tőle a bőröm, nem irritál. Nem használom régóta, így a hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de eddig abszolút bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

dbetti93

2019. november 24.

Update: Eleinte nem voltam tőle elájulva de ahogy teltek-múltak a napok, imádom. Olyan szépen rendbe rakta az arcomat kb 1 hónapos használat alatt, nem is tudom eddig hogy élhettem nélküle.

Pár napja vásároltam és az eddigi tapasztalatom az, hogy szépen tisztítja az arcomat. Reggel és este használom, persze utána azért nem árt egy kis hidratálót is alkalmazni.Tényleg nehézkesen habzik, én már eleve nedves bőrre viszem fel, nagyon keveset és ha úgy látom hogy nem habzik még egy pici vizet adok hozzá és már is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

cheza

2019. október 6.

Igazi szenvedés volt elhasználni, rengeteg mennyiséget kellett használnom, hogy felhabozzon már végre. Hatását tekintve sem találtam semmit, de semmit.
Ugyanakkor meg kell jegyezzem a termékcsalád arcradírját és krémjét nagy megelégedéssel használom, de ez az arclemosó botrányosan rossz volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

rekucccc

2019. július 11.

Egy ideje már használom az arcrémével és a tonikjával együtt. Valóban nem olcsó, de tekintve, hogy milyen sokáig elég, így annyira már nem is vészes. Szeretem az illatát, az állagát, hogy használatkor hűsíti az arcom. Mivel a hármat egyszerre használom, külön-külön nem tudom őket véleményezni, de így egyben nagyon szertem őket. Mióta őket használom a bőröm szép, sehol egy piros folt, kiütés, pattanás, száraz folt. Kombinált bőrre szerintem egy próbát megér, nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

szederszirup

2019. június 12.

Sokáig tart egy tubus, hiszen igen keveset kell csak használni belőle. Az ára így nem olyan borsos, mint amilyennek tűnik elsőre. Állaga, illata nagyon jó, nagyszerűen tisztít, viszont az enyhén száraz/normál bőrömet nagyon kiszárította, így használatától megjelent rajtam néhány pattanás is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

erasm98

2019. június 3.

Majdnem 5! Iszonyat jó tapintása lesz a bőrömnek használat után, az illata is nagyon tetszik (és a környezetemnek is:D) DE! Egyreszt az ára sem túl jó, de ettől eltekintve nem is tisztít vlmi alaposam. A napi sminkem egy borsónyi bb cream es szempillaspiral meg egy kis szemoldokzsele. Ennek a nagy része a nap vegere lekopik es ugy tunik, hogy ezt a keveske maradekot sem tudja leszedni.. utána meg atmentem egy vattakoronggal az arcomon es tudott meg mit leszedni.
Viszont reggeli arclemosonak jo lesz es annak ujra is vennem akar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Viszont reggeli arclemosonak jo lesz es annak ujra is vennem akar!

pollynora

2019. március 22.

Megvételkor nagyon nehezen adtam ki érte ennyi pénzt, de mivel mindenképp vegán terméket kerestem, és erről nagyon sok jó vélemény van itt, így nehéz szívvel ugyan, de hazavittem egyet. És egyáltalán nem bántam meg! Így utólag látom - ahogy az előttem véleményezők is mondják - hogy nagyon sokáig elég lesz ez a tubus, épphogy egy borsónyi adagot kell csak használni, remekül habzik, friss érzetet hagy maga után, nagyon fincsi az illata. Élmény használni! 5*!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

slytherclaw

2019. március 10.

Tavaly június óta használom és egyszerűen imádom. Kombinált bőröm van és nagyon érzékeny, úgyhogy mindig nagy rizikó új dolgokat kipróbálni, viszont ez az arctisztító egy csoda. Nagyon kíméletes, de mégis hatásos, és jelentősen csökkentette az olajosodást a T-zónámban, viszont nem szárította szét a szárazabb részeket sem. Reggel és este is használom, egészen kevés is elég belőle. Nekem kb. négy-öt hónapig kitart egy tubus, úgyhogy így nem tartom drágának sem (a hatásához képest meg főleg nem!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Drazsi

2019. január 15.

Olyan jókat olvastam itt róla, gondoltam ez akkor nagyon jó lesz nekem.... hát.... jó is meg nem is. Jól tisztít, viszont húzódik picit a bőröm utána. Elég gyorsan fogy, nekem nehezen habzik fel. Ezt elhasználom, de többször újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Regi23

2018. december 16.

Kedvenc arctisztítóm, minden nap lehet használni, nem szàrítja ki a bőrömet. Ennek ellenére a pattanásokat tökéletesen eltávolítja, nagyon puha lesz utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol