The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tigrisfog, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyengéd, szappan- és olajmentes tengeri hínáros arctisztító gél hatékonyan tisztítja a pórusokat. Frissít, eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a felesleges olajat a bőrről. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt.

Ár: 3200Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
pollynora

2019. március 22.

Megvételkor nagyon nehezen adtam ki érte ennyi pénzt, de mivel mindenképp vegán terméket kerestem, és erről nagyon sok jó vélemény van itt, így nehéz szívvel ugyan, de hazavittem egyet. És egyáltalán nem bántam meg! Így utólag látom - ahogy az előttem véleményezők is mondják - hogy nagyon sokáig elég lesz ez a tubus, épphogy egy borsónyi adagot kell csak használni, remekül habzik, friss érzetet hagy maga után, nagyon fincsi az illata. Élmény használni! 5*!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

slytherclaw

2019. március 10.

Tavaly június óta használom és egyszerűen imádom. Kombinált bőröm van és nagyon érzékeny, úgyhogy mindig nagy rizikó új dolgokat kipróbálni, viszont ez az arctisztító egy csoda. Nagyon kíméletes, de mégis hatásos, és jelentősen csökkentette az olajosodást a T-zónámban, viszont nem szárította szét a szárazabb részeket sem. Reggel és este is használom, egészen kevés is elég belőle. Nekem kb. négy-öt hónapig kitart egy tubus, úgyhogy így nem tartom drágának sem (a hatásához képest meg főleg nem!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Drazsi

2019. január 15.

Olyan jókat olvastam itt róla, gondoltam ez akkor nagyon jó lesz nekem.... hát.... jó is meg nem is. Jól tisztít, viszont húzódik picit a bőröm utána. Elég gyorsan fogy, nekem nehezen habzik fel. Ezt elhasználom, de többször újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Regi23

2018. december 16.

Kedvenc arctisztítóm, minden nap lehet használni, nem szàrítja ki a bőrömet. Ennek ellenére a pattanásokat tökéletesen eltávolítja, nagyon puha lesz utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

dorabakro

2018. december 6.

Szárítás nélkül tisztítja a börömet, rendszeres használata után megszűntek a pattanásaim és puhább lett a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

gyucintia

2018. november 6.

Örök kedvencem az egész tengeri hínáros termékcsalád. Kombinált bőrömre tökéletes. A második fogyott már el ebből az arctisztítóból és a napokban tervben van a harmadik megvétele. A tonikkal és az arcmaszkkal együtt használom, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Julmi

2018. június 15.

A tökéletes arclemosó! Kombinált bőröm van, használat után nem húzza a bőröm, nincs kellemetlen érzés, viszont a zsíros részeket kíméletlenül eltávolítja. Szeretem az illatát, jó a kiszerelés egy ekkora tubus mindennapi használat mellett is hónapokig elég, mivel nagyon kevés is elég belőle egy használatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Egyszerűen imádom, egy pici kell belőle a tenyerembe, és akár a sminket is teljesen eltávolítja az arcomról. Pihe-puha utána az arcom, nem szárít, kombinált bőrre szerintem tökéletes - nálam legalábbis bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

mliptak

2018. május 27.

Kellemesen habzik, nem szárított, nem éreztem utána kellemetlen húzódást sem és szépen tisztít is, bár én mindig olajos lemosó után használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

alidak

2018. március 22.

Azt hiszem as egyik legjobb arclemosó kombinált bõrre. Nekem vannak miteszereim illetve tág pórusai, de télen elég száraz a bõröm. Ez viszont nem szárított, és az alapozót szépen levitte, cellulóz szivaccsal egyszer átmosva teljesen, önmagàban pedig majdnem teljesen. Azt hiszem újra veszem, úgy vettem észre pattim is kevesebb volt amíg használtam, beleértve a mellkasomon is, illetve kíméletes is volt egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol