The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tigrisfog, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyengéd, szappan- és olajmentes tengeri hínáros arctisztító gél hatékonyan tisztítja a pórusokat. Frissít, eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a felesleges olajat a bőrről. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt.

anikof88

2021. január 22.

Az illata kellemes,friss. Tiszta érzetet ad,viszont ahogy lemosom máris húzódik az arcom eés piros is lesz.
Úgy tűnik az én arcomra nem való tbs termék,valahogy mind kihoz valami allergiás reakciót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Saci22

2020. június 28.

Nem a legjobb arctisztó amit lehet találni véleményem szerint de nem is a legrosszabb. Egy próbát megér ha inkább zsíros bőröd van a kombinálton belül. Az illata jó, kicsit sok benne a menta szerintem. A csomagolása tetszik, az állaga sem rossz. Összességében az adja amit várhatsz tőle ha az összetevőket megnézed, de kicsit drága is ebből a szempontból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

barva.lilla

2020. május 22.

Nagyon bejön. Tökéletesen tisztít, de nem szárítja a bőrömet. Sok arctisztítónál probléma, hogy a T vonalam hámlik utána, vele azonban még nem tapasztaltam. Jól habzik, de könnyű lemosni is. Mattnak és olyan egészségesnek érzem tőle az arcbőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Mimiti

2020. április 21.

Nagyon jól tisztít, és nedves bőrre felvíve csak kevés kell belőle. Jól megbirkózik a pattanásokkal is, és nagyon kellemes tapintású lesz tőle a bőröm, de azért nem árt utána hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Manna98

2020. március 12.

A tonikjával párban használtam nagyjából 2 hónapon keresztül, a teafás verziót akartam megvásárolni, de a kishölgy a boltban ezt javasolta. Sokáig elég a kiszerelés, az illata nagyon finom. DE! Az első 2-3 hétben látványosan rendbetette az arcomat, úgy gondoltam, hogy végre megvan a tökéletes termékcsalád. Aztán szépen lassan apró pattanások kezdtek megjeleni a homlokomon, az államon, végül az egész arcomon. Rengeteg apró, nem kinyomható pöttyöcske. Olyan volt az arcom, mint a mogyorós csoki... 1 hétre abba hagytam a használatát, és rájöttem, hogy a lemosó vagy a tonik volt a hibás, mert a pattanások eltűntek- nem, nem használtam más terméket, nem ettem máshogyan stb. Szóval sajnos nálam 1 csillag, soha nem volt olyan csúnya a bőröm, mint a használatakor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

aniko19

2019. december 31.

Korábban próbáltam a TBS teafaolajos arclemosóját, ami nem vált be, végül tettem egy próbát a tengeri hínáros arclemosóval. Nekem sokkal jobban bevált, mint a teafaolajos, jól tisztít, puha és sima lesz tőle a bőröm, nem irritál. Nem használom régóta, így a hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de eddig abszolút bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

dbetti93

2019. november 24.

Update: Eleinte nem voltam tőle elájulva de ahogy teltek-múltak a napok, imádom. Olyan szépen rendbe rakta az arcomat kb 1 hónapos használat alatt, nem is tudom eddig hogy élhettem nélküle.

Pár napja vásároltam és az eddigi tapasztalatom az, hogy szépen tisztítja az arcomat. Reggel és este használom, persze utána azért nem árt egy kis hidratálót is alkalmazni.Tényleg nehézkesen habzik, én már eleve nedves bőrre viszem fel, nagyon keveset és ha úgy látom hogy nem habzik még egy pici vizet adok hozzá és már is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

cheza

2019. október 6.

Igazi szenvedés volt elhasználni, rengeteg mennyiséget kellett használnom, hogy felhabozzon már végre. Hatását tekintve sem találtam semmit, de semmit.
Ugyanakkor meg kell jegyezzem a termékcsalád arcradírját és krémjét nagy megelégedéssel használom, de ez az arclemosó botrányosan rossz volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

rekucccc

2019. július 11.

Egy ideje már használom az arcrémével és a tonikjával együtt. Valóban nem olcsó, de tekintve, hogy milyen sokáig elég, így annyira már nem is vészes. Szeretem az illatát, az állagát, hogy használatkor hűsíti az arcom. Mivel a hármat egyszerre használom, külön-külön nem tudom őket véleményezni, de így egyben nagyon szertem őket. Mióta őket használom a bőröm szép, sehol egy piros folt, kiütés, pattanás, száraz folt. Kombinált bőrre szerintem egy próbát megér, nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

szederszirup

2019. június 12.

Sokáig tart egy tubus, hiszen igen keveset kell csak használni belőle. Az ára így nem olyan borsos, mint amilyennek tűnik elsőre. Állaga, illata nagyon jó, nagyszerűen tisztít, viszont az enyhén száraz/normál bőrömet nagyon kiszárította, így használatától megjelent rajtam néhány pattanás is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol