The Body Shop

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: csuri, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a könnyed Eau de Toilette-k természetes gyümölcs, dió vagy virág kivonatból készülnek plusz méltányos közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal Ecuadorból. A pulzuspontokra kell kifújni (nyak, csukló)

Amea

2018. szeptember 2.

Púderes-viaszos, enyhén szintetikus vanília, nekem elsőre az ikea-féle vaníliás gyertya ugrott be róla. Hatósugara, tartóssága nem sok van, talán nem is baj, mert teljesen lineáris, hosszú távon nálam ez biztosan fejfájdító lenne. Nem rohantam lesikálni, de nem is szerettem bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

MormiOrsi

2017. szeptember 5.

Nekem nagyon megtetszett a süti illata :) sajnos a párom szerint túl édes :P Ez most esetleges konfliktusforrás lehetne a kapcsolatunkban, ha egy kicsit is tartósabb lenne! Kétszer mentem be TBS üzletbe, hogy jól befujkáljam magam vele és teszteljem mennyire tartós. De szerintem 1. nagyon sokat kell kifújni, hogy az ember egyáltalán érezze magán, 2. utána is max fél napig marad meg a halovány illat ezért nem fogok érte pénzt adni. A 3 csillag pedig azért, mert szerintem egy EDT azért ennél intenzívebb és tartósabb is lehetne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Slushy

2017. március 18.

Finom fűszeres vanília illat 😊 sajnos nem túl tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Finom fűszeres vanília illat 😊 sajnos nem túl tartós

feketebodza

2016. augusztus 18.

A legkedvencebb parfümöm a viláágon..pedig van egy pár...isteni vanília illat, nem mű és szerintem nem émelyítő, pedig én nagyon nem bírom a tömény illatokat, rosszul leszek tőlük. Ez a hűvösebb idős parfümöm, nyáron azért szerintem sok. Ez az a parfüm amit mindenki megdicsér rajtam, kicsit megváltozik az illata a bőrön, esetemben kifejezetten pozitív irányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

HDR

2016. január 18.

Egesz jo,viselheto vanilia illat. Messze nem olyan szintetikus, mint vartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Egesz jo,viselheto vanilia illat. Messze nem olyan szintetikus, mint vartam.

Imladris

2016. január 7.

Igazi vanília illat, nem a fullasztó fajta, hanem krémes és könnyed, legalábbis rajtam. Egyik kedvenc tavaszi-nyári, kötetlen programos, szaladgálós illatom. Viszont nem valami tartós, 3-4 óráig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

fabyen

2015. október 19.

Isteni vaníliaillat, az a nagyon finom, krémkaramellára hajazós vagy vaníliás-cukros, engem ezekre emlékeztet. Még nagyon régen egy külföldi úton vándorolt hozzám egy kis üvegcse edt, onnantól a szerelem. Ma beszaladtam egy Body Shopba, hogy kiderítsem, hogy van-e még nekik. És igen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

Vanília

2015. június 21.

Imádnivaló! Mióta nem lehet kapni az "IGAZI"-t: a body shop tiszta vanília parfümolaját (most már sajnos csak a vanília Madagascar illat létezik olajból), azóta ez a kedvencem. Kevésbé tartós, mint az olaj, de nagyon finom. A bőrömön a vanília valahogy olyan finom illatot produkál, hogy számomra nincs jobb választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 21.

Drus11

2014. december 13.

Tetszik-tetszik! :)
Első The Body Shop parfümöm és nem csalódtam. Az illata kellemes vaníliás, nem émelyítő mint a Star Nature-féle pacsuli lötty.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Tetszik-tetszik! :)

egyedszilvi

2014. november 8.

Szerintem nagyon jóóóóó!Aki szereti az orientális vaniliás kategóriát,ez biztosan bejön.Isteni!Nekem nem émelyitő,pont kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 8.