The Body Shop

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivarvanyesoerdo, Módosítva: 2014. június 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Limitált kiadás

Barackos illatú testpermet barack kivonattal és bio alkohollal.

Mintia

2017. szeptember 27.

A legfinomabb illatú testpermet, ha valaki szereti a barackot. :) Nem túl tartós, de testpermethez képest rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

szevin007

2017. július 25.

Szeretem, a testvajjal együtt használva nagyon jó. Az illata valamennyire visszaadja a barackot. Nem tartós, de emiatt nem pikkelek rá, hiszen ez egy testpermet. Kellemes a használata, főleg a nyári napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

edi01

2017. június 23.

Nagyon sok fele testpermeten van a body shoptol mindet imadom mert a jellemzese a frissitő hűsitő nagyon jo illatu konnyu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

bogca93

2016. július 28.

Nagyon finom illata van, éppen olyan, mint a testvaj. Nem használom mindig, de nyári estéken néha nagyon jól esik. Egyáltalán nem tartós, de ezt már megszoktam a TBS testpermetjeitől. A kellemes illatért megéri, elhasználgatni jó, de nem venném újra :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

paaulaaa

2016. június 5.

Nekem a TBS barackos illata, nagy kedvencem... így ez a termék is hazajött velem idővel egy akció keretében :) Illatban azt kaptam amit vártam. Tényleg frissít és kellemes így a funkcióját ellátja de az illatfelhő nekem nem marad meg tartósan. Azért szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Katie

2016. január 29.

Féláron vettem meg. Parfüm helyett szoktam használni ezeket a testpermeteket, van, hogy egész nap kitart az illata, ha reggel befújom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

dettybetty

2015. augusztus 4.

Mindig is odáig voltam a márka testpermetiért, nekem hétköznapokon parfüm helyett is jól teljesítenek. Ezt a mostani készletkisöprésnél szereztem be, és cseppet sem bánom. Nagyon finom illata van, frissítő és tökéletes nyárra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

reszter

2015. július 10.

Jaj de finom, mind megenném, ha lehetne. De melyik gyümölcsös TBS terméket nem? :D Az illattal először testvaj mintaként találkoztam, nagyon nagy pozitív csalódás volt, ugyanis nekem a barackos illatú dolgokról mindig azok a gagyi retró wc illatosítók jutnak eszembe. Na de ez! Ez teljesen más, ez tényleg barack illatú! De olyan tuti, hogy megenném napközben a kezemet :D Kész. Szerelem. Ráadásul most még ahol kapni lehet (mert amúgy limitált tavaszi cucc), ott akciósan kb 2200 ft!!! Lóti-futi!
(Édesszájúaknak ajánlott, tartós is, én még este is érzem a bőrömön, mert ugye testpermetről van szó.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

laanyka

2015. június 29.

Imádom a TBS barackos testvaját, de ez vm borzalmas. Köze sincs a testvaj illatához, ráadásul amikor használom először nagyon tömény illata van, utána meg néhány perc múlva semmi. Nagy csalódás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

malvina

2015. április 14.

A barackos testradírral együtt szereztem be. Javarészt hasonlóan friss, zamatos gyümölcs illatúak. A testvajból egy mintám van, ahhoz is eléggé hasonlít az illata (sajnos ilyen szempontból csalódtam a mangós testpermetben, ami teljesen más illatú, mint a mangós testvaj). A kifújás utáni 1-2 percben eléggé alkoholos illata van, bár szerencsére nem barackpálinka :) Néhány perc után az illat enyhe barackillattá szelídül, ami 1-2 órán keresztül kitart. Kár, hogy nincs EDT-ben ez az illat, nagyobb tartóssággal. Vacilálok a 4/ 5 pont között, de a tartósság viszonylagos hiánya miatt kap 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol