The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: parsley, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

C vitaminos arcpermet a The Body Shoptól. Felfrissíti és energiával tölti fel az arcot. Finom citrus illattal.

The Body Shop C-vitaminos energizáló arcpermet
Ár: 2000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
CamomilleRose

2018. április 17.

Reggelente jól esik a bőrömnek, frissíti, számomra kellemes a citrusos illata. A szórófeje viszont nagyon rossz, egy pontba fújja a terméket. Kénytelen vagyok a tenyerembe fújni és onnan eldolgozni, ezáltal értelmét veszti az egész koncepció. Elhasználgatom, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

VargaKata15

2018. február 6.

Az elado beszelt ra, hat olyan is.... semmire nem jo... a szaga nagyon mu, wc illatosito szaga van. Csipi a szemem es ragacsos marad sokaig az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Percoon

2017. augusztus 29.

Az illata nagyon finom és frissítő, de sajnos ennyi az összes jó amit el tudok mondani róla. Nyáron szívesen használok arcpermeteket, de sajnos ezt nem szerettem meg, az állaga ragacsos, olyan mintha sose száradna meg igazán, a sminket se fixálja, inkább fényesíti az arcot, sőt még ha enyhén irritálna is néha, alapvetően kellemetlen érzés használni. Teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

mliptak

2017. május 23.

Az illata nagyon tetszett, de sajnos rendesen szárította az arcom így inkább megváltam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

bambika8

2016. július 6.

Hatását nem nagyon érzem, és nagy melegben "nehéznek" is tünik, ezért inkább mindig lemosom. Pénzkidobás volt nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

nassbetyar

2016. április 7.

Akció keretében jutottam hozzá, mert ki szerettem volna próbálni ebből a családból valamit (leginkább a szérumra fáj volna a fogam, de mégis ezt vettem helyette). Könnyű, nyári frissítő arcpermetnek szánom, most reggel éberdés után használom, eddig úgy érzem bevált. Nagyon hamar felszívja a bőröm, az a kis ragacsos érzés 5 perc alatt elmúlik (addig általában felöltözöm, kávét készítek stb.)- fölé vékony rétegben még egy kis aloe gelt is kenek, hogy teljes legyen a hidratáltság. Az én bőröm eleve nem bírja a túl testes, zsíros hidratálókat. Végül is amit ígért az betartja, az ára miatt viszont valószínűleg nem fogom újra venni és emiatt is vonok le belőle egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

nikol1118

2016. január 18.

Nem tudom, valaki érzékelte- e a hatását? :-) Van neki egyáltalán???????
Annyi biztos, hogy szolárium után nagyon jó érzés összefújkodni vele az arcom és a nyakam........

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Nem tudom, valaki érzékelte- e a hatását? :-) Van neki egyáltalán???????

petoandika

2016. január 9.

Nyáron használtam, frissítőnek tengerpartra.
Az illata jó, mikor az arcomra fújtam a frissítő hatás is megvolt.
Ugyanakkor ragacsos, hatását nem igen éreztem.
A bogarak, főleg a méhek nagyon szerették. :D
Nekem nem kihagyhatatlan termék, van ennél jobb is a piacon olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Nyáron használtam, frissítőnek tengerpartra.
Az illata jó, mikor az arcomra fújtam a frissítő hatás is megvolt.
Ugyanakkor ragacsos, hatását nem igen éreztem.
A bogarak, főleg a méhek nagyon szerették. :D
Nekem nem kihagyhatatlan termék, van ennél jobb is a piacon olcsóbban.

annick

2015. június 8.

Most kezdtem el hasznalni, de mar tudom hogy nem leszunk tul joban...Ragacsos reteget hagy a boron, ami ugyan kb fel ora mulva eltunik, de azt kovetoen csillog az arcom, mint egy diszkogomb. Direkt nyari konnyu "frissitonek" vettem, de ugy tuik ezt bebuktam. Bar be kell vallanom, az egesz C-vitaminos vonaluk katasztrofa szamomra, de csak bedoltem megint...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Mandi

2013. május 15.

Én szeretem, este a hidratáló fölé fújom. Finom az illata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Én szeretem, este a hidratáló fölé fújom. Finom az illata is.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.