The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed testpermet az érzéki virágos-pézsmás white musk illatával.

- fej jegyek: grapefruit virág, turkish delight és pézsma

- szív jegyek: baba orchidea, tiara virág és pézsma

- alap jegyek: chantilly krém, borostyán és pézsma

Scilc

2014. október 25.

Életem egyik legnagyobb melléfogása ez a testpermet és a parfüm. Láthatlanban vásároltam, valami The Body Shop ködben úszhattam én (rossz nem lehet), de ez számomra rettenetes. Valószínűleg azért vagyok ennyire csalódott, mert egy friss, tisztaság illatra számítottam, azonban ez számomra állott, öreges szag. Mint írtam van belőle testpermetem és parfümöm is, nagyjából semennyi nem hiányzik egyikből sem, csak egy próba fújásnyi, nagyon szívesen megválok tőle, ha valakinek ez élete illata vagy szeretné kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

fausztdori

2013. november 16.

Kifejezetten jó illata van, bár sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Kifejezetten jó illata van, bár sajnos nem tartós.

Ina15

2013. szeptember 21.

Én is megvettem, és nagyon szeretem, mert hosszan tartó illatuk van. A másik meg az, hogy selymes lesz a bőröm utána. Ha elfogy biztosan újra veszem, vagy kipróbálom a gyümölcsös változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

encimokus

2013. április 29.

Nagyon szeretem ezt a testpermetet. Hatalmas adagot kapunk megfizethető áron. Finom, púderes-pézsmás, nőies illat, testpermethez képest tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat., t-Butyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, t-Butyl Alcohol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Eugenol, Citronellol, Citral