The Body Shop

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Percoon, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A White Musk család harmadik illata, füstös, meleg és érzéki. Az illat bergamot narancs, rózsaszín bors és feketeribizli fúziójával kezdődik, majd édes-keserű dohány virág és füstös fekete rózsa akkordokat lehet felfedezni narancsvirággal megfűszerezve, végül érzéki pézsma, immortelle virág és Boswellia mazsola adja az illat alapjait.

- fejjegyek: bergamot, rózsaszín bors, feketeribizli
- szívjegyek: füstös rózsa, dohányvirág, narancsvirág kivonat
- alapjegyek: pézsma, vasvirág, jegenyefenyő

Kiszerelés: 30 ml

Veronika8614

2020. február 5.

Nagyon kulonleges illat szamomra, imadom a fustosseget, valahogy a tabortuzet juttatja mindig eszembe, de ugyanakkor noies illat.
Csabitasnak nem ezt vetnem be, inkabb a magam oromere. Ritkan hasznalom, mert rengeteg illatom van, de ha erte nyulok, mindig ujra beleszeretek az illataba. A sima White Muskot is imadom, a Black Musk is isteni, csak valahogy nem hozzam valo, de ez az egesz Musk vonal tetszik nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Garu

2019. január 30.

A teljes TBS Musk termékcsalád bevált, ez is. Hosszan tartó, a bőrömön nagyon jól érvényesülő illat. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

csuri

2018. június 9.

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem nagyon tetszik. Nem az az illat, amire azt mondom, hogy én vagyok, de kivételes alkalmakra nem is tudnék nála jobbat. Ahogy kifújom, pár percig, max. fél óráig erőteljes a füstössége. Utána pedig.... hát el nem tudom mondani, minek az illata ez.... Csodálatos. Valami gyümölcsös rózsa, egy ici-pici dohányillattal. Nekem nagyon tetszik. Az én bőrömön nagyon tartós. Akién nem,az fújja ruhára. :) És tényleg csábító illat. Legalábbis az egyetlen ember szerint,akinek érdekel a véleménye. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

evamamoka

2018. március 25.

Hónapokig illatoltam, szemezgettem vele. Nagyon sajnálom, hogy ezen idő alatt nem olvastam el mások véleményét, hanem megvettem. Tisztában vagyok vele, hogy a teszter egy picit csalóka, de ennyire? Első fújáskor otthon azt éreztem mintha egy vödör alkohollal nyakon öntöttek volna. Majd a nyelőcsövemben és gyomromban tisztára azt éreztem, mintha egy jó erős házipálinkát küldtem volna le. Nos az utóbbinál nincs gondom ezzel az érzéssel, de egy parfümnél nem szeretném ezt érezni. Nem és nem, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

GeoNautic

2017. december 21.

Egy helyen elég jókat olvastam róla és az összetevői is ígéretesek voltak, úgyhogy gondoltam, bemegyek az üzletbe, csak miatta, hátha szerelem lesz. Meg hát olyan szép az üvege is. Hát, na. Először itt kellett volna megnéznem, miket írtatok eddig, lehet, hogy megspóroltam volna magamnak az "élményt", amit nyújtott. Ajándékba semmiképp nem ajánlom, csak az lehet mentség a használatára, ha valaki tényleg szereti magán érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

nikolett

2017. augusztus 29.

Eddig nem túl sok TBS illatot próbáltam, de nekem ez bejön... de nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Eddig nem túl sok TBS illatot próbáltam, de nekem ez bejön... de nem tartós.

totanna

2017. április 2.

Ettől ki nem ájul el??😂 😵

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Ettől ki nem ájul el??😂 😵

Villango

2016. szeptember 5.

sajnálom, de a gyors leszáradása után valami borzasztóan közönséges :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

sajnálom, de a gyors leszáradása után valami borzasztóan közönséges :(

nyarigabi

2015. december 29.

A neve és az üveg színe alapján azt gondoltam, hogy olyasmi illat lesz, mint a Lancome Tresor Midnight Rose, de egyáltalán nem. Megvan benne a füstös rózsa, de valahogy gyengébb illat, ütősebbet, intenzívebbet vártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

balogh.andrea

2015. augusztus 12.

Életem nagy parfüm-mellényúlásainak egyike.. :(
Nagyon lelkes voltam, amikor kaptam a hírlevelet a TBS-től, hogy jön ez az illat, persze rohantam is megvenni.. És még utána is tartott a lelkesedésem, vagy 2 hétig..
Aztán valahogy úgy elkezdett változni az illat; kicsit talán az időjárás is melegebbre váltott, nem tudom - a lényeg az, hogy szabályosan felfordult tőle a gyomrom. :( Gondoltam kicsit félreteszem, hátha nem is ő, hanem én változtam - aztán amikor kb. 2 hónap múltán újra elővettem.. Nos.. Addigra konkrétan megromlott. De frankón.
Én olyan ideges lettem, hogy azonnal vágtáztam vele vissza a boltba, hogy mégis ez most itt akkor mi - a segítség helyett a "kedves" eladólány úgy ítélte meg, hogy én ezt a fiolát nyilván a kandallópárkányon, minimum egy reflektor folyamatos fényében, ráadásul - ha ez még nem lenne elég - kupak nélkül tároltam, szóval igazából a megromlása az én hibám.
Amikor elmagyaráztam neki, hogy neeeem, dehogyis, én a parfümjeimet egy külön polcon tartom, a hálószobaszekrényben, és nyilván nem a fűtőtest mellett, mert nem vagyok gyengeelméjű (még ha ő annak nézett is) - akkor viszont azzal kellett szembesülnöm, hogy de hiszen a parfümöm igazából meg sem romlott, hanem ennek ilyennek kell lennie. Az láthatóan nem győzte meg az ellenkezőjéről, hogy az akkor és ott, az üzletben frissen a polcról levett üvegcsének tökéletesen más az illata....

Egy szó, mint száz: nagyon nagyot csalódtam (a Smoky Rose-ban és a TBS-ben is), és szomorú is voltam, meg kiábrándult.

Ja, és a megpunnyadt lötyit kivágtam az első szembejövő kukába. Egyedül az üvegét sajnáltam, mert legalább az cuki volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Életem nagy parfüm-mellényúlásainak egyike.. :(

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol, t-Butyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, t-Butyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Isoeugenol