The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roaringtwenties, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Nőies, titokzatos és magával ragadó illat, mely a füstös rózsa és az erőszakmentes pézsma illatjegyeit ötvözi. A friss, vibráló fejjegyek összeolvadnak a melegebb virágos szív- és alapjegyekkel, amelyek megalkotják a White Musk Smoky Rose tökéletes illatkombinációját.

• fejjegyek: bergamot, rózsaszín bors, feketeribizli
  • szívjegyek: füstös rózsa, dohányvirág, narancsvirág kivonat
  • alapjegyek: pézsma, vasvirág, jegenyefenyő

Ár: 5000 Ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel megbeszélés szerint. Előreutalás után postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
Garu

2019. január 27.

Ezt, és a Red Muskot is használom. Nagyon kellemes illata van, enyhébb időben ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

cseri88

2018. szeptember 2.

Itt vettem, de olyan "anya-illata" van számomra. Lehet nyárra, így borzalmasan sok, de ősszel kiváncsi leszek, hogy fogok érezni iránta. Hajban sokáig megmarad, igen tartósnak mondanám. Külön pont, hogy CF, de borzalmas az összetevőlistája, de jó az nekem :D Tényleg, ilyen óvodai anyák napi műsor jut róla eszembe, de CF-nek jó :) Próbálok jó és saját illatot találni, ami CF, de nagyon nehéz. Franciaországban kevernek, online vásárlással, mert tudom, hogy mik az én jegyeim, de, olyan ára van, hogy házat kellene eladni hozzá :D
Tartós, de illata nem én vagyok, de, erről nem a parfüm tehet, de jó őszi CF parfümnek. Viszont elolvastam ezt a 2007-es cikket, remélem, ez már nem így van és fejlődött a TBS.Igaz a cikk a sima White Muskról ír, de na. https://tudatosvasarlo.hu/cikk/parfumok-valami-buzlik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral, Isoeugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.