The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A White Musk testpermet könnyű és friss, nem olajos, lágyan illatosítja a bőrt  könnyű virágillatával.

Ár: 2700 , Eladó: lina
Állapot: egy próbafújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: Személyes átvétel Zuglóban, vagy foxposttal tudom küldeni.

hamamelis

2018. április 26.

Sok éve vettem ilyet Finnországban. Isteni illatú cucc, elég tartós. Azóta az egyik kedvenc illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

isabelle007

2018. február 18.

Isteni illat és nagyon tartós. Én a tusfürdő-testkrém-testpermet kombót használom és egész nap érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

noxibaba

2013. november 20.

Update: Úgy néz ki, hogy sikeresen összebarátkoztunk!! Eleinte nagyon erős, tömény illat, ami úgy nem igazán jött be... De 1-1,5 órával később átvált olyanra, ami lágyabb, finomabb illat, ami nagyon tetszik!

Még nem pontozok. Nagyon-nagyon barátkozom vele, nem az én illatcsaládom. Én az édes illatokat szeretem, de ez nagyon nem az. Az biztos, hogy nagyon tartós és nem egyszerű testpermet. Eddig sajnos még fejfájást is okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

samtelen

2013. október 15.

Valamiért ez tartósabbnak bizonyul a bőrömön, mint a parfümolaj, ne tévesszen meg senkit, hogy ez csak egy testpermet. Kellemes, otthonos, szelíd illat. Nekem egyelőre nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

encimokus

2013. április 29.

Hasonlóan a Libertine változatához, ez is elég tartós, Inkább őszi-téli illat, erősebben pézsmás, mint a rózsaszín változata. Ár-érték arány tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat., t-Butyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, t-Butyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Isoeugenol