The Different Company

Ár:   €107 és €177   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 14.

Ár:   €107 és €177
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum, online

Fanyar gyümölcsök nemvárt puhaságú virágokkal.
Céline Ellena merész, modern, gyümölcs-virágos chypre-t alkotott Írországi emlékeiből: feketeribiszkerügy, bodza, rebarbara, hanga, ibolyalevél, orgona, damaszkuszi rózsa és pacsuli.

minta - The Different Company Sublime Balkiss
Ár: 1.000 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra vagy foxpost
The Different Company Sublime Balkiss FÚJÓS
Ár: 5 ml 2500 Ft, 10 ml 4800 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfüm frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: --, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Verona5

Korcsoport: >54
2022. november 26.

Ki kellett próbálnom, mert annyi ódát olvastam róla, szerencsére csak egy minta erejéig merészkedtem a közelébe.

Ő az az ominózus jókislányos "tisztaságillat", amitől menekülök. Nagyon nem tudok vele azonosulni, talán csak a felütésében van pár perc szépség.

Jujj, és brrrr... sajnálom! A chypre számomra nagyon mást jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. november 26.

Jujj, és brrrr... sajnálom! A chypre számomra nagyon mást jelent.

Kremcica

2022. augusztus 21.

Igazi nyári chypre illat, mesés! Ideális kánikulában is, csak rajtam sajnos nem túl tartós. Az első fújása kicsit ijesztő elsőre mert elég szúrós, éles de utána olyan kellemes virágos enyhén gyümölcsösen púderes illat kerekedik belőle hogy csak na. Kényes vagyok a parfümökre mostanában, mert fejfájós vagyok és könnyen túl sok(k)nak érzek egy illatot de ezt nem tudtam túlzásba vinni, cserébe a szilázsa sem hatalmas. Szerintem már-már uniszex illatnak is beillik a friss fanyarságának köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Dark Purple

2022. június 29.

Az egyik legszebb nyári parfüm ever! Sok-sok éve a Sublime Balkiss a nyári signatura illatom. Finom, nem tolakodó, de egész nap érezhető, szikrázóan tiszta, pezsgő és puhán virágos egyszerre. Nekem mindig mosolyra szalad a szám tőle, meg is szokták dicsérni rajtam. Aki szereti a modern chypre illatokat, annak tuti befutó lehet (és az próbálja ki a Chanel Exlusifs No.22-t is, ha teheti).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 29.

Torpece

2021. január 22.

Hol itt a bodza? Nem érzem szerencsére. Nekem egy picit fanyar, virágos igazi csodaparfüm illat. Ez az az illat, amiről egy elegáns parfüméria jut eszembe. Azt hiszem újabb kedvencet találtam, nekem nagyon tetszik! Egy régi kedves emléket is előhozott. Még iskolás voltam, amikor anyukám kapott valakitől ajándékba egy Elizabeth Arden parfümöt, aminek a pontos nevére sajnos nem emlékszem és hiába is kutattam a neten mi lehetett nem jöttem rá sajnos.. Az illata ugyanilyen volt! Nekem ez az illat annyira tetszett, hogy iskolába menet reggelente egy-egy aprócska fújást mindig magamra fújtam...egészen addig, hogy az üveg alján volt csak egy kevés. Anyukám sajnos már nincs közöttünk, mégis most ezzel az illattal kicsit itt van mellettem. Ezt a parfümöt biztosan megszerzem üvegében és fogom is használni. Érdekes, hogy Nina Ricci L'Air du temps illatát nem tudnám magamon érezni, és nem azért, mert nem tetszik, az volt az ő illata, amit sokat használt.

Most lett egy Chanel No 19 edp illatom, ami leszáradásában nagyon hasonlít a Sublime Balkiss illatához! Kifújva nem, de most néhány óra múlva hihetetlen a hasonlóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 22.

floracska6

2020. október 31.

Az itteni vélemények alapján rendeltem 2 ml-s mintát a notinon és annak ellenére, hogy nem cukorkás divat parfümökhöz vagyok szokva nekem nem tetszett. Kap két csillagot mert nagyon tartós (ami el is várható ebben az iárkategóriában) de ebben a parfümben semmi üdítő és bozás nincsen. Nekem nagyon erős, olyan színházi parfüm feelingje van, operába biztosan ezzel fújnám be magam de ennél kevésbé fennkölt helyere nem pazarolnám. Idősebb korosztálynak tudom elképzelni, számomra felejtős.

Update: tegnap itt a nagy véleményezes közepette magamra fújtam meg maradékot a fiolabol, oké tényleg van benne bodza :) De ez egy nehéz parfüm, szabályosan megfajdult tőle a fejem. Nyarra szantak és tényleg alapjában véve nyári illat de én akkor vettem és nem esett jól magamra fújni a melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 31.

barni8

2020. július 16.

@médea @Nenuka és Mindannyian!
Bocsássatok meg, de teljesen rossz a leírása. Ebben semmiféle bodza és rebarbara sincsen. 😇☺️

Fejillata: bergamott, fekete RIBIZLI, SZEDER, áfonya és ibolyalevél
Szívillat: orgona, gyöngyvirág, damaszkuszi rózsa
Alapillat: tavaszi hanga, pacsuli és kakaó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

@médea @Nenuka és Mindannyian!

Fejillata: bergamott, fekete RIBIZLI, SZEDER, áfonya és ibolyalevél
Szívillat: orgona, gyöngyvirág, damaszkuszi rózsa
Alapillat: tavaszi hanga, pacsuli és kakaó

silence

2020. július 16.

Utálni fogtok, mert le fogom húzni..... de szerintem a negatív vélemények is kellenek ahhoz hogy egy illatról teljes képet kapjunk.
Nem mindenkin áll ugyanis jól....
Szóval: Ez az az illat, amit mindenki imád, csak nekem nem sikerült meglátni benne a szépséget.
Nagyon szerettem volna szeretni, de valamelyik összetevője orrbamászóan erős nekem. Már - már tolakodó....
Igazi ciprus-virágos illat, aki ezt a kategóriát szereti, annak nagy kedvence lehet.
A bodza illatát imádom, de ebben szinte ordít a bodza, rajtam harsogóan erős, felkavaró.
A bodzán kívül még a virágok illata mutatkozik, kimondottan abba az igazi “elegáns - nőies illatkategóriába” sorolnám, amilyen nem én vagyok - valószínű ezért nem mutat jól rajtam, nagyon nem érzem magaménak.
Nekem egyfolytában valami régebbi parfüm ugrik be róla (Estée Lauder, vagy talán avonos?), egyelőre nem tudom ezt a fejemből kiverni.....
A szillázsa brutál erős, a tartóssága megfelelő (kb. 4 óra az én bőrömön).
Viszont én alig vártam az estét, hogy teljesen eltűnjön, mert rajtam sajnos tényleg nem szépen muzsikált :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Nem mindenkin áll ugyanis jól....
A szillázsa brutál erős, a tartóssága megfelelő (kb. 4 óra az én bőrömön).

emitaylor23

2020. június 9.

Hát ez egy csoda, nekem egy jó nagy adag vodkaszóda jut róla eszembe, csupa lime-mal és citrommal, meg valamivel, amit még találgatok, de semmiképp
sem bodza. Óriási találat tavaly nyár óta, igazi friss és elegáns illat, ilyen kombóval nagyom kevésszer találkoztam eddig. Teljes üvegre gyűjtök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 9.

Marcsi66

2019. november 30.

Milyen lehet ez a bodzás illat? Ehhez én teljesen mást képzeltem,hiába látom az előző véleményekben az utalást,akkor is volt egy elképzelés,h gyümölcsös szokásos egy kis édességgel bolondítva...Az eleje tényleg bodzás,mellette még zöldes is,nem a gyümölcs szárából,mintha moha keveredne hozzá,Ahogy kibontakozik egyre jobban puhul,virágok tompítják haragos zöldnek nyoma vész,Nem az tipikus természet lánya kép,,,inkább egy jól kiválasztott szép komfort,finom rajzolata a hódításnak,,,a hétköznapok érzékeny ízlése,nagyon figyel úgy általában mindenre ami körülveszi ,egy picit minimalista karakterében.
Szép munka,,tavasz-nyár ,nekem inkább hangulatom szerint,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 30.

Szép munka,,tavasz-nyár ,nekem inkább hangulatom szerint,

Nenuka

2019. július 11.

Nos, én nem szeretem, ha bodzaszörp illatom van, ráadasul jó töményen... biztos minőségi, de én legalább 1 órán át csak a bodzát erzem, és ezek szerint nem bírom. Szóval nekem 3as, és nem több, ez is csak inkább a márka iránti tiszteletből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.