The Different Company

Ár:   €107 és €177   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 14.

Ár:   €107 és €177
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum, online

Fanyar gyümölcsök nemvárt puhaságú virágokkal.
Céline Ellena merész, modern, gyümölcs-virágos chypre-t alkotott Írországi emlékeiből: feketeribiszkerügy, bodza, rebarbara, hanga, ibolyalevél, orgona, damaszkuszi rózsa és pacsuli.

The Different Company Sublime Balkiss 100ml üvegében vagy fújós
Ár: 25000ft+postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!
Ár: 3000 Ft postával , Eladó: niki84balazs
Állapot: Frissen fújt 5 mili , Helyszín: Bp, fizetés: Posta az árban

barni8

2020. július 16.

@médea @Nenuka és Mindannyian!
Bocsássatok meg, de teljesen rossz a leírása. Ebben semmiféle bodza és rebarbara sincsen. 😇☺️

Fejillata: bergamott, fekete RIBIZLI, SZEDER, áfonya és ibolyalevél
Szívillat: orgona, gyöngyvirág, damaszkuszi rózsa
Alapillat: tavaszi hanga, pacsuli és kakaó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

@médea @Nenuka és Mindannyian!

Fejillata: bergamott, fekete RIBIZLI, SZEDER, áfonya és ibolyalevél
Szívillat: orgona, gyöngyvirág, damaszkuszi rózsa
Alapillat: tavaszi hanga, pacsuli és kakaó

silence

2020. július 16.

Utálni fogtok, mert le fogom húzni..... de szerintem a negatív vélemények is kellenek ahhoz hogy egy illatról teljes képet kapjunk.
Nem mindenkin áll ugyanis jól....
Szóval: Ez az az illat, amit mindenki imád, csak nekem nem sikerült meglátni benne a szépséget.
Nagyon szerettem volna szeretni, de valamelyik összetevője orrbamászóan erős nekem. Már - már tolakodó....
Igazi ciprus-virágos illat, aki ezt a kategóriát szereti, annak nagy kedvence lehet.
A bodza illatát imádom, de ebben szinte ordít a bodza, rajtam harsogóan erős, felkavaró.
A bodzán kívül még a virágok illata mutatkozik, kimondottan abba az igazi “elegáns - nőies illatkategóriába” sorolnám, amilyen nem én vagyok - valószínű ezért nem mutat jól rajtam, nagyon nem érzem magaménak.
Nekem egyfolytában valami régebbi parfüm ugrik be róla (Estée Lauder, vagy talán avonos?), egyelőre nem tudom ezt a fejemből kiverni.....
A szillázsa brutál erős, a tartóssága megfelelő (kb. 4 óra az én bőrömön).
Viszont én alig vártam az estét, hogy teljesen eltűnjön, mert rajtam sajnos tényleg nem szépen muzsikált :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Nem mindenkin áll ugyanis jól....
A szillázsa brutál erős, a tartóssága megfelelő (kb. 4 óra az én bőrömön).

emitaylor23

2020. június 9.

Hát ez egy csoda, nekem egy jó nagy adag vodkaszóda jut róla eszembe, csupa lime-mal és citrommal, meg valamivel, amit még találgatok, de semmiképp
sem bodza. Óriási találat tavaly nyár óta, igazi friss és elegáns illat, ilyen kombóval nagyom kevésszer találkoztam eddig. Teljes üvegre gyűjtök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 9.

Torpece

2020. május 15.

Hol itt a bodza? Nem érzem szerencsére. Nekem egy picit fanyar, virágos igazi csodaparfüm illat. Ez az az illat, amiről egy elegáns parfüméria jut eszembe. Azt hiszem újabb kedvencet találtam, nekem nagyon tetszik! Egy régi kedves emléket is előhozott. Még iskolás voltam, amikor anyukám kapott valakitől ajándékba egy Elizabeth Arden parfümöt, aminek a pontos nevére sajnos nem emlékszem és hiába is kutattam a neten mi lehetett nem jöttem rá sajnos.. Az illata ugyanilyen volt! Nekem ez az illat annyira tetszett, hogy iskolába menet reggelente egy-egy aprócska fújást mindig magamra fújtam...egészen addig, hogy az üveg alján volt csak egy kevés. Anyukám sajnos már nincs közöttünk, mégis most ezzel az illattal kicsit itt van mellettem. Ezt a parfümöt biztosan megszerzem üvegében és fogom is használni. Érdekes, hogy Nina Ricci L'Air du temps illatát nem tudnám magamon érezni, és nem azért, mert nem tetszik, az volt az ő illata, amit sokat használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 15.

Marcsi66

2019. november 30.

Milyen lehet ez a bodzás illat? Ehhez én teljesen mást képzeltem,hiába látom az előző véleményekben az utalást,akkor is volt egy elképzelés,h gyümölcsös szokásos egy kis édességgel bolondítva...Az eleje tényleg bodzás,mellette még zöldes is,nem a gyümölcs szárából,mintha moha keveredne hozzá,Ahogy kibontakozik egyre jobban puhul,virágok tompítják haragos zöldnek nyoma vész,Nem az tipikus természet lánya kép,,,inkább egy jól kiválasztott szép komfort,finom rajzolata a hódításnak,,,a hétköznapok érzékeny ízlése,nagyon figyel úgy általában mindenre ami körülveszi ,egy picit minimalista karakterében.
Szép munka,,tavasz-nyár ,nekem inkább hangulatom szerint,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 30.

Szép munka,,tavasz-nyár ,nekem inkább hangulatom szerint,

Nenuka

2019. július 11.

Nos, én nem szeretem, ha bodzaszörp illatom van, ráadasul jó töményen... biztos minőségi, de én legalább 1 órán át csak a bodzát erzem, és ezek szerint nem bírom. Szóval nekem 3as, és nem több, ez is csak inkább a márka iránti tiszteletből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Kisangyalcsillag

2019. április 27.

Üdítő, friss tavaszi illat, az elején inkább fanyar, aztán puha virágos leszáradás. A bodzás indítás tényleg csúcs szuper. 😍😊
Olyan.. természet közeli illat ez, de mégsem zöld az én orromnak. Ha zöld illat, akkor N19,Bel Respiro, vagy Tokyo Bloom...stb
Írta itt lentebb valaki, hogy kicsit hasonlít Pleasures -re.. szerintem is, és nekem még Bottega Veneta Eau Knot Florale is eszembe jut. Puha, virágos illatok ezek, de azért ez az illatocska jóval kifinomultabb, mint az előbb említettek.😍Mint ahogy minden TDC illat.
De már a parfümőr nevéből is tudni lehet, hogy ez egy mesterien megkomponált, letisztult, minőségi illat. Céline Ellena...Hiába, nem esett -messze az alma a fájától..😁😁.. szerencsére. 😉😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

niki84balazs

2018. július 15.

Én ma lettem szerelmes ebbe a parfümbe, kaptam is egy mintát, és a kezemet szagolgatom egyfolytában....Friss, bodzás, majd finoman virágos, nagyon nyári és ami tetszik hogy tartós illat. Természetesnek és könnyednek érzem! Nagyon tetszik!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Yeticica

2018. április 26.

Ez az illat szamomra nagyon felkavaro. Elsore imadnivalo bodzaszorp, bubis vizzel keszitve, szinte pezseg! Aztan huss, bodza eltunik, en pedig az Uvolto szelek hangaval boritott, zord, vad, szivemnek megis olyan kedves angliai tajban talalom magam. Hivetetlen! Nagyon zold, nagyon elementaris, oszinte, termeszetes, osi, anyafold -illat. Catherine vagyok, allok a dus, zold mezon, arcomba fuj a tombolo szel, es varom Heithcliffet. Szerelem, gyulolet.
Nagyon kulonleges illat....
Egy dolgot nem ertek vele kapcsolatban, van egy fazisa, amikor sajnos bekuszik a kepzeletembe egy citromos-fenyos budiillatosito. Itt nagyon merges vagyok, hogy ezt a gyonyoru asszociaciokat idezo gyonyoru illatot miert rontotta el nekem ez a hulye kepzettarsitasom. De nem tudok szabadulni tole.
Amugy rendkivul mokas, hogy fragin valaki a heather (bodza)-t elirta learher (bőr)-nek, es azota sokan kierzik a finom boros alapot benne...
Ennyire befolyasolhatoak vagyunk mi laikusok....
Szoval igy vagyunk. Ha tehetnem, 3 percenkent ujrafujnam, csak hogy furdozhesszk meg a bodzaban, de ahhoz tulsagosan nagy kincs O. Es hat a tartossaga is nagyon rendben van, szoval emiatt sem vinne ra a lelek a pazarlasara.
Koszonet Veronak a lehetosegert! 🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Nagyon kulonleges illat....
Ennyire befolyasolhatoak vagyunk mi laikusok....
Koszonet Veronak a lehetosegert! 🙏

Cloudberry

2017. augusztus 27.

Update: Édesanyám meglepett egy ilyennel, eltávozása előtt. Azzal az indokkal, hogy én vagyok a világ "legszerelmetesebb gyermeke" és hogy megérdemlem. Ebben a tudatban fújom magamra ezt az illatot, és az biztos, hogy ettől nem fogok megválni soha. Őrá fog emlékeztetni mindig. <3

Nagy kedvenc. Egyszer majd beruházok rá... :) Igazi bodzás csoda, és nagyon tartós. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.