The Different Company

Ár:   €107 és €177   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 13.

Ár:   €107 és €177
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum, online

Fanyar gyümölcsök nemvárt puhaságú virágokkal.
Céline Ellena merész, modern, gyümölcs-virágos chypre-t alkotott Írországi emlékeiből: feketeribiszkerügy, bodza, rebarbara, hanga, ibolyalevél, orgona, damaszkuszi rózsa és pacsuli.

Marcsi66

2019. november 30.

Milyen lehet ez a bodzás illat? Ehhez én teljesen mást képzeltem,hiába látom az előző véleményekben az utalást,akkor is volt egy elképzelés,h gyümölcsös szokásos egy kis édességgel bolondítva...Az eleje tényleg bodzás,mellette még zöldes is,nem a gyümölcs szárából,mintha moha keveredne hozzá,Ahogy kibontakozik egyre jobban puhul,virágok tompítják haragos zöldnek nyoma vész,Nem az tipikus természet lánya kép,,,inkább egy jól kiválasztott szép komfort,finom rajzolata a hódításnak,,,a hétköznapok érzékeny ízlése,nagyon figyel úgy általában mindenre ami körülveszi ,egy picit minimalista karakterében.
Szép munka,,tavasz-nyár ,nekem inkább hangulatom szerint,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 30.

Szép munka,,tavasz-nyár ,nekem inkább hangulatom szerint,

Nenuka

2019. július 11.

Nos, én nem szeretem, ha bodzaszörp illatom van, ráadasul jó töményen... biztos minőségi, de én legalább 1 órán át csak a bodzát erzem, és ezek szerint nem bírom. Szóval nekem 3as, és nem több, ez is csak inkább a márka iránti tiszteletből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Kisangyalcsillag

2019. április 27.

Üdítő, friss tavaszi illat, az elején inkább fanyar, aztán puha virágos leszáradás. A bodzás indítás tényleg csúcs szuper. 😍😊
Olyan.. természet közeli illat ez, de mégsem zöld az én orromnak. Ha zöld illat, akkor N19,Bel Respiro, vagy Tokyo Bloom...stb
Írta itt lentebb valaki, hogy kicsit hasonlít Pleasures -re.. szerintem is, és nekem még Bottega Veneta Eau Knot Florale is eszembe jut. Puha, virágos illatok ezek, de azért ez az illatocska jóval kifinomultabb, mint az előbb említettek.😍Mint ahogy minden TDC illat.
De már a parfümőr nevéből is tudni lehet, hogy ez egy mesterien megkomponált, letisztult, minőségi illat. Céline Ellena...Hiába, nem esett -messze az alma a fájától..😁😁.. szerencsére. 😉😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

niki84balazs

2018. július 15.

Én ma lettem szerelmes ebbe a parfümbe, kaptam is egy mintát, és a kezemet szagolgatom egyfolytában....Friss, bodzás, majd finoman virágos, nagyon nyári és ami tetszik hogy tartós illat. Természetesnek és könnyednek érzem! Nagyon tetszik!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Yeticica

2018. április 26.

Ez az illat szamomra nagyon felkavaro. Elsore imadnivalo bodzaszorp, bubis vizzel keszitve, szinte pezseg! Aztan huss, bodza eltunik, en pedig az Uvolto szelek hangaval boritott, zord, vad, szivemnek megis olyan kedves angliai tajban talalom magam. Hivetetlen! Nagyon zold, nagyon elementaris, oszinte, termeszetes, osi, anyafold -illat. Catherine vagyok, allok a dus, zold mezon, arcomba fuj a tombolo szel, es varom Heithcliffet. Szerelem, gyulolet.
Nagyon kulonleges illat....
Egy dolgot nem ertek vele kapcsolatban, van egy fazisa, amikor sajnos bekuszik a kepzeletembe egy citromos-fenyos budiillatosito. Itt nagyon merges vagyok, hogy ezt a gyonyoru asszociaciokat idezo gyonyoru illatot miert rontotta el nekem ez a hulye kepzettarsitasom. De nem tudok szabadulni tole.
Amugy rendkivul mokas, hogy fragin valaki a heather (bodza)-t elirta learher (bőr)-nek, es azota sokan kierzik a finom boros alapot benne...
Ennyire befolyasolhatoak vagyunk mi laikusok....
Szoval igy vagyunk. Ha tehetnem, 3 percenkent ujrafujnam, csak hogy furdozhesszk meg a bodzaban, de ahhoz tulsagosan nagy kincs O. Es hat a tartossaga is nagyon rendben van, szoval emiatt sem vinne ra a lelek a pazarlasara.
Koszonet Veronak a lehetosegert! 🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Nagyon kulonleges illat....
Ennyire befolyasolhatoak vagyunk mi laikusok....
Koszonet Veronak a lehetosegert! 🙏

Cloudberry

2017. augusztus 27.

Update: Édesanyám meglepett egy ilyennel, eltávozása előtt. Azzal az indokkal, hogy én vagyok a világ "legszerelmetesebb gyermeke" és hogy megérdemlem. Ebben a tudatban fújom magamra ezt az illatot, és az biztos, hogy ettől nem fogok megválni soha. Őrá fog emlékeztetni mindig. <3

Nagy kedvenc. Egyszer majd beruházok rá... :) Igazi bodzás csoda, és nagyon tartós. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

HDR

2017. június 25.

En ebbe szerelmes lettem! Nem erzem (vagy nem akarom erezni) az egyes jegyeket, hanem az egyvelege csodalatos. Edeskesen, elegansan viragos, holott lehet valoban hasonlit valamelyest a Pleasure-re, ugyanakkor azert megis tavol allnak egymastol. Mindegy is, mert a Pleasure-t is imadom. Kivetelesen egy olyan illat,amit szivesen hordanek minden nap, barmely alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

eveartstar

2016. augusztus 10.

Az elején ennek a parfümnek is egy élénk gyümis csoda kezd kibontakozni, aztán leszárad egy hót ismerős illatba....mintha szagoltam volna már valahol... Estée Lauder Pleasures!
Nagyon nagyon csalódott vagyok! Gondoltam csak találok hamarosan valami nichet amit hordani fogok.
Mi a manónak kell előállítani egy régi kiadást egyediként jóval drágábban?!
Esküszöm hogy nem értem!
Még két montale vár tesztelésre és befejeztem ezekkel a túlhipeolt nichekkel a kísérletezést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Mi a manónak kell előállítani egy régi kiadást egyediként jóval drágábban?!
Esküszöm hogy nem értem!

Vuk2

2016. május 15.

Bárcsak én is bodzásnak érezném... Rajtam sajnos a rózsa mellett az orgona jön elő, és utóbbit én parfümben nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

judit0310

2015. március 15.

Friss,üde,virágos.....és zöld!
A legfinomabb zöld illat...bár azt hittem nem szeretem őket...de ez a parfüm megingatott!
...ééééés nagyon tartós! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 15.

Friss,üde,virágos.....és zöld!
...ééééés nagyon tartós! :)