The Different Company

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   Le Parfum, online

Illatcsalád: aromás-zöld

Fejjegyek: bazsalikom, gyermekláncfű, fekete ribizli

Szívjegyek: jázmin, ciklámen

Alapjegyek: guaiac fa, borostyánkő, pézsma

Cserére keresem-The Different Company Tokyo Bloom EDT
Ár: Csere , Eladó: SSSAAA
Állapot: 10-20ml fújóst keresek, Helyszín: --, fizetés: ajánlott posta

Amea

2020. szeptember 23.

Kifújáskor a legeslegszebb zöld fuvallat, a friss bazsalikom fűszerességével. A nyitás teljesen elvarázsolt, azt kívántam, bárcsak így maradna, ilyen természetesnek, ilyen harsogós tavaszillatúnak. Ebben aztán semmi kommersz nincs, ez mestermű és én ebben az illatfelhőben akarok ülni most már mindig!
Aztán ahogy előbújt a fűszeres puhaság, már mégse bántam a búcsút, a leszáradás is annyira szép.
Erre a zöld mágiára kérdés nélkül rááldoznék egy szabad szemmel távolról is jól látható összeget, ha nem csak fél óráig tartana az illúzió. De ez ennyi.
Az illat 6 csillag, a tartósság pedig a gyalázat kategória.
Elfújkálom a mintámat és zokogok, hát ez nem ér, TDC, hogy belengetitek előttem ezt és így cserbenhagytok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Az illat 6 csillag, a tartósság pedig a gyalázat kategória.

Qwerty

2020. szeptember 10.

Update2. Az ember van úgy, hogy túl sokáig vágyik valamire, és mire nagy nehezen, hosszas vívódás után beszerzi, addigra már nem nyújtja ugyanazt a csodás érzést, mint amire emlékezett. Az illat még mindig nagyon jó. A tökéletes zöld illat. Ezek szerint én nem vagyok már ugyanolyan.

Update. A meleg idő kellett hozzá. Még mindig édesebb, mint ahogy szeretem, de a zöld végig marad, az édesebb részei nem nyomulnak annyira előtérbe, hanem együtt maradnak a zöld illatokkal és mintha a tartóssága is jobb lenne. A nap végén is érzem magamon azt az egyetlen pici fújást.

Kellemes csalódás. Nem vagyok a zöld illatok nagy rajongója, sem a virágosaké, de ebben az illatban mindkettő számomra elviselhető mértékig van jelen. Én kicsit fűszeresebbre számítottam, néhol kicsit édesebb, mint azt szeretem, de én utálok mindent, ami édes, szóval ez az édesség semmiképp sem az, amit mások annak hívnak, nekem mégis kicsit sok. Nem kellemetlenül, de határozottan szörpszerűen, és mivel nem szeretem, nyilván jobban elnyomja azokat a finomságokat, amiket viszont érezni szeretnék.
Mert a zöld alkotórészek tökéletesek. Nem a gyomorégés-zöld, mint a zöldteás illatok, nem is fűszag, inkább gyógynővényes, ázottkert-illat. Tiszta és friss.

A tartóssága bőrre fújva nem az igazi, 2-3 óra után már csak nagyon közelről érezhető, illetve egy kis friss-édes illat előlibben néha. Ruhámon még másnap is éreztem. Rajtam nem érezte a környezetem (vagy nem volt zavaró), ez külön jó pont.
Nem váltotta ki az "azonnal akarok egy literes kiszerelést"-érzést, de a "helye van a gyűjteményemben"-érzést igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

RekaKrem

2019. július 24.

Számomra illatában túlmutat a Molecule 01-en is, ami nagyon nagy szó, zöldes
tisztaságos nagyon friss, kifinomult, és ráadásul nem egy mesterségesen előállított molekula, de az én bőrömön konkrétan öt percig érezhető csak, sajnos. Ezért nagyobb a csalódásom, mint a lelkesedéssm, bocsánat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

Számomra illatában túlmutat a Molecule 01-en is, ami nagyon nagy szó, zöldes

Kisangyalcsillag

2019. május 11.

Imádom a zöld illatokat és imádom a TDC illatait, így nem volt kérdés h ki kell próbálnom. Tudtam, hogy tetszeni fog. Annyira.. természet közeli..❤mint a TDC illatok legtöbbje (vagyis amennyit volt szerencsém szagolni). Egyszerűen imádom. Beleszippantok és érzem a zöldet, az aromás bazsalikomot. Mennyei..😍és a pitypang.. ilyen lenne parfümben? Csodás..A TDC mesésen ötvözte ezeket a növényeket.
Végig megmarad a zöld jellege, krémes, puhaságba szárad le...., de nem olyan púderes lágyságba, mint mondjuk a Chanelek-nél, hanem inkább.. hogyismondjam🤔.... olyan gyógynövényes lágyságba. De mégsem gyógynövény illat..Egyszóval :mestermű ❤
Ugyanakkor tudom, hogy nem tömegek kedvence már a kategória sem, így ez az illat sem, de én annál inkább szeretem..😉😍
Igazi felüdülés ilyen frissítő csodákat szaglászni ebben a gourmand rengetegben, ami mostanában dívik.

Egy problémám van vele.. bocsánat.. kettő. 😂A tartóssága és az ára. 😬🤢Az előbbin úgy szoktam segíteni, hogy illatmentes krémet kenek alá és úgy egész jó lesz. Az utóbbin... spórolás....😬😬de már megint egy illatra???👹👹😂😂 Ugye ismerős? 😂😂

Update: ma ezt az illatot viseltem és egész délután a csuklómat szagolgattam és egyszer csak bevillant mire hasonlít ez az illat. 😂 Bvlgari Omnia Crystalline és Green Jade. csodás felismerés, mert mindkettőt szerettem nagyon. 😍😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Eugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Blue 1 Aluminum Lake

Részletesebb információ a smartskincare-en.