The House of Oud

Ár:   52 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: egyboszorka, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   52 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Klem Garden Collection része

2016-os megjelenésű, uniszex orientális illat, mely az élet szépségét, szeretetét és a belül vibráló pozitív energiát ünnepli.

Fejjegyek: virágok, áfonya

Szívjegyek: szőlő, szőlőlevél, rózsa, kávé

Alapjegyek: borostyán, vanília, fehér pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

andrea91

2019. július 14.

hú na ez ... felfújáskor borzasztó káosz olyan minden is, de nem jó értelemben... nem igazán simulnak egymáshoz a jegyek, olyan disszonáns érzés végig, a jegyek alapján tetszene, főleg a szőlő miatt érdekelt mert azt olyan ritkán használják és akkor sem jól, de nem..:(. tartósnak tartós, de nekem/rajtam ez kifejezetten rossz:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

nina 69

2019. június 25.

Számomra a kollekció legjobb illata. Igazi gourmand, és roppant tartós finomság. Sajnos nem vagyok az aki az illatokat olyan élethűen le tudja írni erre meghagyom a lehetőséget a hozzáértőbbeknek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

t_lindus

2018. október 9.

Jöttem egy kicsit megvédeni ezt az illatot:) Rajtam isteni finom pézsmás (nem fémes), az elején egy picit gyümölcsös, vaníliás, kávés finomság:) Valóban hasonlít az Intense Cafera... úgy is mondhatnám, h számomra a Montale hordható változata, nem vág orrba, nem savanyodik be, nem válik férfiassá (amúgy nem tudnám férfin elképzelni), és nem lesz gejl, mint a Black Opiumok és társai. Régóta kerestem már egy kifinomult kávés illatot, és benne megtaláltam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Limonene, Benzyl Benzoate, Eugenol, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol