The Inkey List

Ár:   $14.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artep, Módosítva: 2021. január 19.

Ár:   $14.99
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Sima, egészséges megjelenésű bőrt eredményez. A növényi eredetű EGF (Epidermal Growth Factor) elősegíti a bőr regenerálódását és támogatja a természetes kollagént és elasztint a bőr mátrixában, míg az aszkorbil-glükozid tiszta C-vitaminná alakul át a felszínen, hogy ragyogóbb, egyenletesebb megjelenésű bőrt biztosítson.

jubileum

2022. július 4.

Ne vigyétek el nyaralni :D Vagy csak ha garantáltan hidegben marad. Én elvittem hátizsákban, mert kényelmes,e gyszerű antioxidáns, ami azért folyamatos szabadbanlét mellé elég jó ha még kicsit segíti a fényvédőt. Sajnos sokszor utaztunk meleg helyen, és volt hogy átmelegedett a doboza is, de nem tűnt úgy hogy gond van, mert halványsárga votl állaga maradt...aztán megjött az új, és kiderült hogy annyira fokozatos volt a besárgulása hogy csak ekkor tűnt fel, hogy gyakorlatilag már teljesen élénk borostyánszínű a szérum sajnos az újhoz képest ami épp csake gy lehetletnyit sárgás színű, de inkább átlátszó. Sajnos nem maradt stabil a nyári melegben, nem mondom, hogy ez elvárás, hisz ezeket a fürdőszobapolcra tervezik, csak szólok, hogy ne vigyétek hasonló körülmények közé, mert lerövidíti az életét sajnos.

Amikor épp nem sikerül ez a mutatvány,e gyébként egy könnyed enyhén géles, frissítő folyadék, amit könnyű felvinni azonnal megszárad/beszívódik és mehet is rá bármi, nem problémás, nem rántja össze a fényvédőt, nem zsírosítja el az arcot, nem kukacosodik, minden téren tökéeltes szérum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

Nessy

2022. április 11.

Ezt a szérumot majdnem nagyon lehúztam, de szerencsére hagytam neki és magamnak időt az értékelés előtt.
Így most azt tudom írni, hogy valóban 5 csillagos, nagyon szuper C-vitamin!
A titok csak ennyi: kell előtte egy kis hialuron és egy pumpányi elég belőle.
Ha többet vittem fel nagyon ragadt, tényleg, borzalmasan és szárított is... de egy pumpányi tökéletes eredményt hoz. Pár másodperc után elmúlik a ragacsos érzés, nem büdös, nem szárít, nem oxidálja a mitesszereket, szépen feszesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Így most azt tudom írni, hogy valóban 5 csillagos, nagyon szuper C-vitamin!
A titok csak ennyi: kell előtte egy kis hialuron és egy pumpányi elég belőle.

Lilko95

2022. április 6.

Megtaláltam a nekem kényelmes C vitamint végre. A hűtőzés nekem bonyolult, mert sokszor viszem magammal, ennél viszont nem kell. Az állaga folyós, színe sárgás, felkenés után kicsit csúszkál, de ha pár másodpercet várok a fényvédő felvitele előtt, teljesen beszívódik és utána jól működnek együtt. Azonnal felvive rá a fényvédőt csak csúszkáltak egymással. A hatásán nem tudom mit kellene éreznem: foltjaim nincsenek, jelenleg szerencsére akne utáni pigmentfoltok sem. Inkább olyan anti aging célra vettem, ha már ez egy tudományosan igazoltan jó összetevő :) Ja, és az ára is elég baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Laylie

2022. március 25.

Egy pár C vitaminos készítményt próbáltam már, és hamar rájöttem hogy a tiszta C-vitamin, azaz Aszkorbinsav nekem nem játszik, így nekiláttam a tökéletes C-vitamin származékos termék keresésének.
Próbálkoztam SAP (Sodium Ascorbyl Phosphate), MAP (Magnesium Ascorbyl Phosphate) tartalmú szérumokkal / krémekkel, de egyik sem volt az igazi.
Mázlim volt, mert már fel akartam adni a C-vitamin utáni kutatást, de pont elcsíptem egy hirdetést amiben egész jó áron jutottam hozzá egy bontott darabhoz, így adtam neki egy esélyt.
Javít a bőröm összképén, szerintem a folthalványításban is szerepet játszik, kellemes a használata.
Talán, de tényleg talán csak az az egyetlen negatívuma (bár ez sem az, csak meg kell találni a megfelelő használatot) hogy egy minimális filmes réteget hagy, vagy inkább talán szárít egy picit, nem tudom, de nem nagyon agresszíven, viszont ha az ember egy ici pici hidratálót tesz fölé, ez az érzés el is múlik, így aztán a legkevésbé sem zavar :)

Tehát imádom, kellemes használni, sokáig elég, nem kell hűtőben tárolni, és hát mint tudjuk a C-vitaminnak igazából hosszútávon van a legelőnyösebb hatása, de azért örülök hogy a bőröm összképén így is láthatóan javított, bár nehéz kiemelni miben, de valahogy "feldobja" a bőröm, élettel telibbnek látom mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

Candy21

2021. december 12.

Imádom szép sima és ragyogó lesz a használata után a bőróöm. Nagyon gyorsan beszívódik könnyű rá rétegezni nem marad utána ragacsos utó érzet. Sokkal. Egyenletesebb szebb a bőröm mióta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

dorottya96

2021. november 9.

Ez a márka zseniális. Komolyan. Az eddigi legjobb c-s szérumom! Reggel a fényvédőmmel csodákat művelnek együtt. Ajánlom! Szebb bőrkép, ténxleg világosít és élettel telibb az arcom is. Igazi glow hatás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

zsófi84

2021. június 28.

Nagyon sok C vitaminos szérumon vagyok túl, és ez a kedvencem. Gyorsan beszívódik, illatmentes, nem csíp (szemem körül sem). Átmenetileg ragad egy kicsit, de gyorsan lehet rá vinni a következő réteg bármit. Végre nem pipettás üvegbe tették, így gyakorlatilag nem éri sem levegő, sem fény. Bevallom, használom mellette a Revox 15 %-os C-t is, amikor napközben mondjuk edzés után mindent lemosok, és a fényvédő alá teszek C-t is. De az sajnos oxidálódik, mintha kötelező lenne. Ha könnyebb lenne beszerezni, mindig ezt használnám, de C-ből ugye még akkor sem tankol fel az ember, ha stabilabb a formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

Regi23

2021. június 27.

Több féle c vitamint próbáltam már, ez volt a legkellemesebb használat terén. Reggeli rutinomban szoktam használni, már majdnem kiürült, igaz március óta naponta használom, szóval elég sokáig elég volt szerintem. 1 pumpányit szoktam egyszerre felvinni az arcomra, kicsit tapadó érzés utána, de ez tényleg hamar elmúlik, és nem kukacoskodik a sminkekkel sem. Alapvetően kellemes használni, én minimális változást vettem észre az arcomon, annyira nem egységesített , de egyik C vitamin szérum sem volt annyira átütő, amit használtam, szóval valószínűleg az én bőrömre nincs annyira hatással a C vitamin. Ettől függetlenül szeretem használni az anti- aging és antioxidáns tulajdonságai miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

anikoannie

2021. február 18.

ebben a C vitamin szérumban van az ilyen szérumok közül az egyik legtöbb és látszik is.... kivilágosítja a bőrt kb az első használat után lehet látni a különbséget én imádom szerintem nálam ez lesz a befutó (pedig már sok C vitamin szérumon túl vagyok) kicsit ragad de amint megszárad semmi probléma nincs vele smink előtt is teljesen jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Sodium Metabisulfite, Phytic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Oligopeptide-1
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.