The Inkey List

Ár:   $10   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. április 21.

Ár:   $10
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szalicilsavat tartalmazó BHA hámlasztó, amely segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és kitisztítani a pórusokat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ctsp3r

2021. március 18.

Ez volt az első szalicilsavas szérum amit próbáltam. Az államon nemrég kialakult pattanásokra szerettem volna valamit, heti 2-3 alkalommal használom arctisztítás után első lépésként és mintha javított volna a helyzeten, de sajnos nem látványosan. Mint ahogy előttem is írták, sajnos a csomagolása sem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

macooka

2020. december 9.

Be kell vallanom, először nem jött be. Nem láttam azt a hatalmas változást, amit szerettem volna, és még az is idegesített, hogy nem cseppentős az üveg, hanem billentős/pattintós. Aztán nyárra abbahagytam, majd ősszel újra elkezdtem és akkor már sokkal szembeötlőbb volt a termék hatása, egyszerűen szépen kitisztult az arcom, nyoma sincs pattanásnak. Egyébként vizes állagú, de szépen beszívódik, nincs benne illatanyag, de fura szaga sincs. A négy csillagot azért adom, mert továbbra sem tudom megszokni a csomagolást, a cseppentős termékeket preferálom. Amúgy szerintem újravenném, bár a többi BHA-hoz képest drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Lucyshyne

2020. július 1.

Sajnos az égvilágon semmi hatását nem érzem így közel 2 flakon után. Felváltva használom a TO glikolsavval, és heti kb. 2-szer kerül sor erre a BHA-ra. Mitesszereim ugyanúgy vannak (régiek és újak is). Szóval én feladom a próbálkozást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid