The Inkey List

Ár:   $10   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. április 21.

Ár:   $10
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló lemosó balzsam zabbal, amely nemcsak kisimítja az arcbőrt, de a pattanások elleni küzdelemben is hatásos. Érzékeny bőrűek számára is kiváló választás.

Ár: 3000 , Eladó: laczkoadri08
Állapot: egyszer használt, kb. 1 éve bontott, Helyszín: 3000, fizetés: személyes átvétel Szegeden

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Massacre

2022. augusztus 11.

Januárban vettem és kb most jutottam el oda, hogy nehezen lehet belőle kinyomni a cuccot, de szétvágtam a tubust és még nagyon sok van benne! CultBeautyról rendeltem akciósan, így teljesen megérte az árát, igaz, hogy testesebb lemosó és kell utána egy vizes bázisú, hogy teljesen eltűnjön a réteg amit hagy, de nekem bevált. Az olajos lemosóktól félek, mert sokszor árpát okoztak a szememen, de ezzel semmi gondom nem volt. Enyhe illata van, minden sminket szépen eltávolít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

Matebettee

2022. július 19.

Nem lett szerelem. Nekem túl zsíros, vastag olajréteget hagy a fejemen amit nehéz utána lemosni még a saját le mosójával sem. nem szeretem az illatát, olyan igénytelennek hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 19.

princzess

2022. április 23.

Nagyjából 1 hete használom, én szeretem az állagát egy kicsit alapból nehezebb eloszlatni az arcon, de teszi a dolgát és jobban elviselem mint az olajos/ tejes lemosókat.
A negatívuma mint mindegyik Inkey terméknek, hogy borzalmas a csomagolása. Az Ordinary simán veri ezen a téren és itthon is elérhető. Ezek ellenére én biztosan rendelek még az EU-s honlapról mert jó termékeik vannak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 23.

Liliana345

2022. április 11.

Sok olajos lemosót kipróbáltam, de egy idő után kissé megundorodtam az állaguktól. Alig vártam, hogy vehessek egy balzsam állagút, de nem szerettem volna sokat kiadni rá, így erre esett a választásom. Ár-érték arányban tökéletes, hatásra is, nagyon kellemes kenegetni a száraz arcon. A szememet sem bántja egyáltalán - bár egyszer véletlenül benne hagytam a szememben a kontaktlencsét, miközben ezt használtam, na a lencsékről nagyon nehezen akart lejönni.. :D A fulvic acid lemosóval használom, szuper páros!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

ildiii13

2022. március 9.

Jelenleg a kedvenc olajos lemosóm. Alapból jobban szeretem a balzsam állagokat, mint a folyós olajokat. Dupla tisztítás első lépéseként használom, tökéletesen leszedi a fényvédőt és a szempillaspirált, semilyen irritációt nem okoz. Az ára a hasonló lemosókhoz képest nagyon baráti. Egyedül azt sajnálom, hogy itthon nem kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

csevi22

2022. január 30.

Nekem nem jött be, a kétlépéses esti lemosás részeként használtam, de inkább maradok a koreai olajos lemosóknál. Fura szaga volt, úgy éreztem nem tisztít megfelelően és például a matt rúzsokat nem szedte le. Ez kb. hihetetlen volt számomra, mert az olajos lemosók mindig szuperül leszednek bármilyen sminket és fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

vikofrivia

2021. december 22.

Update: nagy nehezen elértem őket, de csak Facebookon keresztül, az e-mailemre nem válaszoltak az üggyel kapcsolatban. Miután leírtam hogy semmi hatására nem tűnnek el a kis darabok és csatoltam képet róla, azt írták természetesen küldenek egy újat. Ez nagyon pozitív, kíváncsi leszek az milyen lesz, ezt meg max elhasználom testradírként. A kommunikációjukon még van mint javítani, de ez a problémamegoldás mindenképp szimpatikus.

Miért vannak benne szemcsék? Olyan mintha bőrradír lenne kb, én pedig tudtommal nem azt vettem, az oldalukon semmi hír róla, hogy lennének benne gyöngyöcskék.. Utána fogok kérdezni, mert szerintem a tudatos bőrápolásba nem fér bele a bőrradír, főleg nem ha nem is írnak róla semmit. :)
Lehozta a sminket, egyedül a szempillaspirállal volt egy kis küzdelme. Ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 22.

cickibty

2021. november 13.

Annyi helyen olvastam a borzasztó állagáról, hogy mire felbontottam már előre leírtam magamban egy kicsit. Egy pár napig úgy használtam, ahogy rá van írva (nedves bőrön) és akármennyit mostam, mindig maradt egy kis olajos film a bőrömön, néha még a második, vizes bázisú tisztító után is. De aztán... Elkezdtem száraz bőrön használni és azóta oda vagyok érte. Sokkal könnyebb eldolgozni, mint a TO Squalane Cleanser-ét. De tényleg, fényévekkel. Nem hagy semmi maradékot mire leöblítem. Úgy látom, a zab bejön a bőrömnek, sokkal egységesebbnek tűnik a problémás részeken.
Valami illata van, de inkább olyan semmilyen. Mondjuk kb mint egy natúr zabkása :)
Óriási kiszerelés, szerintem minimum fél évig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Óriási kiszerelés, szerintem minimum fél évig ki fog tartani.

katalin89

2021. szeptember 30.

Nyáron rendeltem. Annyian áradoznak róla a Youtube-on, hogy gondoltam én is kipróbálom, így amikor a végéhez járt az Ordinary-s squalane artisztítóm, ezt megrendeltem. Amikor ki akartam próbálni, akkor egy adag olaj folyt ki belőle és érdekes szagja volt a terméknek. Aztán jól összeráztam és a maradék olaj összekeveredett a tubusban, így szépen lehetett nyomni. Felkenéskor kicsit nehezebbnek tűnik (az Ordinary-hoz viszonyítva), bár ezt nedves arcra kell tenni. Az apró kis szemcsék nem szimpatikusak. Használok kémiai hámlasztót, szóval ez a sok kis szemcse már túlzás lenne napi használathoz. A szagja rémes, bá ahogy olvasom, nem csak az én termékem ilyen. Az elején azt hittem, hogy talán megromlott/lejárt és azért van ilyen szagja. Lemosni is nehéz. Vagyis nem hidratáltnak érzem a bőrömet a használat után, hanem olajosnak. Sajnálom, hogy ekkora csalódás ez a termék :( Kb. 4x használtam, többet nem is fogom. Pénzidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Szeos

2021. szeptember 17.

Esténként kétlépcsős arctisztítás első fázisaként használtam - megfelelt a célnak, a fényvédőt szépen leszedte (smink eltávolítására micellás vizet használok) de a miteszerekkel nem tudott olyan szépen megküzdeni. Találtam jobb olajos lemosókat ennél a terméknél így újravenni nem fogom. A használata kellemes volt, soha nem éreztem irritációt és a vizes bázisú lemosó szépen eltüntette a maradékot. Elég sokáig kitartott, nem kellett belőle sokat használni, az arcom puha volt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0