The Inkey List

Ár:   £10.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2019. április 25.

Ár:   £10.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Cink tartalmú tisztító amely segít szabályozni a faggyútermelődést, 2%-os szalicilsav tartalmának köszönhetően pedig remekül megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és a sminktől.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. március 16.

Holy grail! A CeraVe SA cleanserj;t akartam valami erősebbre váltani és megtetszett ő. Nagyon szépen tisztít, hihetetlenül puhává varázsolja a bőröm tisztítás után, de nem hagyja azt a feszülős érzetet maga után. Zsíros, kombinált bőrűeknek kötelező darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

clara12

2021. december 31.

Eredetileg fejbőrre vásároltam, a normál samponommal felváltva használtam. Nagyon szárította a fejbőröm és hajszálaimat is. Ezután arclemosónak használtam el, itt is szárított, biztos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

oszdaniella

2021. december 24.

Imádom. Akkor rendeltem mikor az Inkey list oldalon ingyenes volt a szállítás. Kombinált, T vonalban mitesszeres bőröm van. Nagyon kevés elég ebből a lemosóból, szép egységes a bőrképem mióta ő is a rutin része több hete. Biztosan a többi terméknek is köszönhető,amit használok mellette,de összességében egy nagyon jó lemosó, nem szárít,nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 24.

bongi

2021. augusztus 21.

Most ismerkedem a márkával, mert imádom a Paula's Choice termékeit és remekül rendbe is rakták a bőrömet de a pénztárcámnak kicsit megterhelőek, így folyamatosan keresgélek az olcsóbb alternatívák között. Eddig teljesen meg vagyok elégedve ezzel lemosóval, az én bőrömet nem szárítja, jól működik, teszi a dolgát. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Szerencsére ma már sok jó minőségű és elérhető árú termék közül lehet válogatni. Már több Inkey List-es kencével kísérletezgetek, eddig jók a tapasztalataim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

Regi23

2021. június 27.

Ez az első szalicilsavas lemosó, amit próbálok, nagyon megszerettem főleg nyáron. Kicsit több, mint egy hónapja használom, felváltva az Inkey List Fulvic acid lemosójával. Ezt inkább reggelente szeretem használni, nagyon jól megtisztítja a bőrömet, csökkenti a gyulladást az arcomon, segít a pattanások,mitesszerek eltüntetésében. Rendszeresen szoktam hámlasztani, az én borom ebből a szempontból elég ellenálló, így a rendszeres hámlasztássan kombinaltan ez a lemosó sem zavar bele a rutinomba, de szerintem hámlasztás bevezetésre is nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

slytherclaw

2021. június 7.

Az első szalicilsavas arcápoló termékem, aminek tényleg látom is a hatását. A The Inkey List Oat Cleansing Balmja után használom esténként, második lépésként. Sűrű, géles állagú, nem habzik fel túlzottan, de ez nem is baj. Nem szárítja a bőrömet, viszont érezhetően csökkentette a faggyútermelést. Naponta kétszer nem használnám, de lehet, van olyan, akinek azt is elbírná a bőre.

Update: Hosszú távon nagyon kiszárította az arcomat, pedig csak este használtam. Már pár hete érzem, hogy nincs minden rendben, úgyhogy minden más hámlasztót kivezettem a rutinomból, és a hidratálásra a koncentráltam, de a helyzet csak romlott tovább. Ebből arra következtetek, hogy ez a lemosó lehet a ludas. Ettől még egy szuper lemosó, de az én bőröm nem tolerálja a mindennapos használatát.

Update 2: Kénytelen voltam elhagyni a használatát, mert már heti egy használattal is kikészült tőle a bőröm. A hátamra és a mellkasomra el fogom használni a maradékot, de vissza fogok térni a jól bevált TBS tengeri hínáros arctisztítómhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

dbeata

2021. május 28.

Update 2021. május 28. A lányom bőrének se tett jót hosszú távon. Kozmetikus kérdezte, mit használ a kislány, nagyon ki van száradva a bőre, alig tudja kitisztítani. :( Megpróbáljuk elhasználni alkalmankénti BHA hámlasztónak.

Nekem ez a termék túl sok volt hámlasztásban. Viszont a lányomnak (13 éves, pattanásos bőr, és páncélszerűen kemény bőr az orr területen) nagyon tetszik. Én mondjuk hetente egyszer használom, és azzal szerintem a BHA hámlasztást is letudtam. Így tekintve a terméket szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 28.

fnnrdly

2021. május 22.

Én mindennap használtam és tönkretette a védőrétegemet sajnos, heti párszor használva teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 22.

nsaranna

2021. március 24.

Jaj nagyon imádom. Barátomnak vettem mint tisztító de a szalicilsav miatt egy enyhe bha hámlasztásnak is működik. Egyre szebbek a pórusai, meg az arca összképe is, alakulnak a mitteszerek is. Persze ez nem teszi ki az igazi hámlasztást, de jelenleg nagyon használ neki és olyan kellemes is a tisztítása, szóval szívesen is csinálja. Nagyon örülök hogy ez a termék segített neki megszeretni az arcápolást. :) Én is használom ha nála vagyok, tényleg nagyon kellemes, jól tisztít, és nincs száraz érzés utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Pocok7

2021. március 14.

Nekem is az első termékem a márkától, és nekem sem ez lesz az utolsó :)
Átlátszó, folyós gél, nem kel sok belőle, kicsit habzik, de éppen csak olyan kellemesen. Jól tisztít, a sminkel is elbánik, de én azért maradok a 2 lépésnél. Nem csípi a szemem, nem szárít, vagyis talán egy picit. Mostanában alig van pattanásom, miteszerem meg még kevesebb, nem csak ennek köszönhető, de biztos, hogy része van benne. Ár-érték arányban is nagyon megéri, már csak annyi kellene, hogy ne külföldről kelljen rendelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Nekem is az első termékem a márkától, és nekem sem ez lesz az utolsó :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin