KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

reni24

2017. november 21.

Az egyik legjobb hámlasztó ár/érték arányban, mellette még napi kétszer használok 2%BHA-t. Tudom hogy ez így nagyon soknak hangzik de nekem így vált be, pedig extra érzékeny bőröm van.

reni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Racka

2017. november 18.

Hetente kétszer használom 10 percet, utána napokig sima a pofim, minta felpolírozták volna :D csak picit csíp, a hatása ezért is kárpótol, biztos újra veszem.

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

balazskrisztii

2017. november 13.

Sokat vaciláltam, hogy megrendeljem-e, mert nem ajánlják érzékeny bőrre, de végül a kosaramban landolt :) Tetszik a színe és az állaga, könnyű egyenletesen felvinni, nem folyik össze-vissza, egyértelmű, hogy hol van kevesebb vagy több. Az első használatnál én is stopperoztam a 10 percet, de legnagyobb meglepetésemre nem volt irritált a bőröm, miután lemostam. Azóta bátrabban használom, nem stopperozok, de betartom a heti egy alkalmat. Utána a TO 2%-os hyaluron savát és a hidratálóját használom. Nem kell félni a használatától, csak figyelni kell a bőröd reakcióját. Értem, hogy miért írják, hogy csak olyanok használják, akik már jártasak a hámlasztásban és nem érzékeny a bőrük, de józan paraszt ésszel és nulla tapasztalattal is jó lesz a végeredmény. Arcra-nyakra-dekoltázsra használva úgy gondolom, kb egy évig lesz elég

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

StrangerCreams

2017. november 11.

Na ez tényleg csodaszer. Hetente egyszer használom csak, de úgy kell visszafognom magam hét közepén, hogy ne hámlasszak egy kicsit vele, mert tényleg nagyon egyenletes lesz a bőröm utána. Csíp, mikor felviszem, de egy fél perc után elmúlik. Mellesleg a férjem is rákapott, de még így is elég lesz a végtelenségig.

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Piglet

2017. november 6.

Nagyon jó hámlasztó, én heti egyszer használom és tökéletesen bevált. ár érték arány nagyon jó!

Piglet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

sweetmedusa

2017. október 30.

Régebben volt hámlasztóm (kb, 2 éve) de azóta ez az első. Ezt immáron 2 hónapja használom rendszeresen, az utóbbi pár hétben elkezdtem ezt heti 2 alkalommal használni, illetve a sima szalicilos hámlasztót (2%) mindennap reggel-este. Ez lehet valakinek brutálisnak hangzik, viszont most tudom azt mondani, hogy először látok valami reményt a komedóktól való megszabadulásra.
Arcnyomkodás után csíp, egyébként nem kell tőle félni, ha tovább fennmarad. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

zimmbo

2017. október 19.

Ez nagyon jó cucc! Meg merem kockáztatni, hogy a zsíros bőrömre jobb hatással van, mint a csak BHA-s termékek.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

alycethetyger

2017. október 8.

Az egyik legmasszívabb, legmegbízhatóbban teljesítő Ordinary termékem!

Ódára fakadtam volna már az első használat után is - annak ellenére, hogy hatalmas dilemma előzte meg a polcomra kerulését, imigyen lejátszódva az elmémben: érzékenynek titulált arcbőröm van, ez a hámlasztó meg 30 százalékos, nekem meg nem is volt még kémiai hámlasztóm, meg mindenki azt mondja, hogy szigorúan 10 perc, atyaisten, mi van leégeti a pofámat, meg még vörös is, te jó ég, leégett vörös fejjel fogok tölteni egy hónapot... De meg az is igaz, hogy az eddigi fizikai hámlasztóim lókakit nem csináltak a fejemmel, meg már 24 vagyok, el kéne kezdeni valami komoly arcápolási rutint, ha nem akarok idő előtt egy Donatella Versace torzót az arcom helyére.. Jöjjön, ha mások túlélték, nekem is menni fog.

Szóval megvettem, megjött, én meg, mint első úszó, visszatartott lélegzettel kentem magamra, és a bőrömhöz érésétől számoltam vissza másodpercre pontosan a 10 percet, aminek az utolsó 30 másodpercét már a mosdó felett bekészulve, biztos, ami biztos állásban töltöttem. Nagyon jó volt látni, hogy nem égtem meg, le tudtam mosni és maradt bőröm - nem is akármilyen bőr! Offissöli elértem a bababőr szintet, az örömkönnyek határán, az arcom tiszta volt, egységes, pórusaim mintha kisebbek lettek volna. Nem is akartam elhinni, két napig tapogattam a pofim.

Azóta is tartom a szintemet, és ezt a cseppentőst is vallásosan használom minden héten egyszer, nem félek már tőle, barátok lettunk és már nem figyelem a 10 percet sem annyira, volt már fenn 20-at is (talán egyszer 30-at is), úgy is megmaradtam. Azonnal hat, látványosan, tény, hogy kicsit budike, de ugye nincs benne parfum, ergó nem tartós az illat! Ez a 30 ml-s kiszerelés már majdnem két hónapja van nálam, és most járok a háromnegyedénél - hatalmas előnye, hogy kevés is elég belőle, sőt!

Alattam valamelyik kommentben valaki azt írta, a lábára is használja, nekem is bejött úgy is, finom puhi lábakat is kaptam tőle! Ne féljetek tőle, nem harap, szuper ez a cucc!

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Az egyik legmasszívabb, legmegbízhatóbban teljesítő Ordinary termékem!

azutatir

2017. október 8.

Csatlakoznék az előttem szólokhoz. A legnagyobb előnye ennek a terméknek az, hogy gyönyörű szép Pihe puha bőrt varázsolt 10 perc után. Ennél többet, azonban nem tesz. Nekem felkelés után nem csíp, csak abban az esetben, ha előtte picit megnyomkodtam az arcomat. Mivel az ára nagyon jó, ezért újra fogom venni, és ezért jár neki az öt*. Nem kell csodákat várni tőle, és akkor nem csalódik benned az ember!

azutatir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Lalage

2017. október 4.

Én kb. 4-5 naponta használom (amikor már szükségét érzem) és 5-10 percig hagyom fent. Szépen kitisztítja a miteszereimet, puhává varázsolja az arcomat. Tényleg vicces a piros málnaszörp kinézete, ami mintha kicsit "habosodna" felkenéskor. Nem csíp, nem irritál. Nekem bejön, de amúgy semmi extra a többi hámlasztóhoz képest.

Lalage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.