The Ordinary

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2022. március 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3290 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Ár: 3290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta 630-915,-/fox 1099,-
Ár: 2990 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Vevő költségére Foxpost

Cupibogre

2022. június 27.

A sok pozitív vélemény miatt gondoltam, hogy megpróbálom újra a GG, illetve az Ordinary “legjobbjait”.
Sajnos ez sem vált, úgy ahogy egyik sem ettől a két márkától. Lehet az én bőröm ennyire makacs, de konkrétan semmilyen hatást nem véltem felfedezni a használatuk során. Ami van, azt még elhasználom, de soha többet nem veszem újra.
Csíp, és az ég világon semmit nem segít a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Csíp, és az ég világon semmit nem segít a bőröm állapotán.

sz.rebeka

2022. június 12.

nagyon erős termék, de sajnos nem hozta a várt hatást. égetett, csípett, viszketett a bőröm. semmi javulást nem tapasztaltam, de a bőr képemen sem rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 12.

nkatika

2022. június 9.

Harmadik O termékem volt. Szigorúan, stopperrel, hetente egyszer használtam. A színén kívül semmi érdemlegeset nem tudok említeni a felvitelkor égető érzésen kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 9.

birokitti

2022. június 6.

Egy ideig használtam és szerettem, majd érzékenyebbé vált a bőröm, és amellett, hogy nagyon csípett, másnapra piros foltok jelentek meg mindenhol az arcomon, amik szárazak voltak és nagyon viszkettek. Szerencsére a férjem bőre bírja és szereti :)

Update: télen, amikor szárazabb és érzékenyebb a bőröm, akkor inkább kerülöm a használatát. Mostanában valamitől kipattogtam, és a használata után 1-2 nappal szépen kitisztult a bőröm. Lemosása után éjszakára Bioderma Atoderm krémmel hidratálok, ez bevált a pirosság és viszketés ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

Lilla1001

2022. május 27.

Kellemetlen... talán raktak bele vmi új anyagot, nem tudom, eleve eredetileg a termék színe piros volt, ez meg inkább rózsaszín, ráadásul korábban ilyen durva reakciókat nem tapasztaltam a bőrömön. Már pár napja fel van dagadva a szemhéjam, és valahogy még mélyebb ráncok is keletkeztek a használata után a szemhéjamon és a szemem alatt. Nem beszélve a rengeteg apró fehér pattanásról amit okoz. Megrongálja a bőrömet, mélyíti a hegeimet, és összeségében inkább ront mint használ. Már nagyon megbántam hogy megvettem, nem zárom ki, hogy talán valamire allergiás vagyok benne, de ez így összeségében nagyon elkeserítő...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 27.

Szali1971

2022. május 14.

Végre valami, ami tényleg olyan jó, mint mondják :-) Régóta hámlasztok, de ennél érzem leginkább, hogy csinál is valamit. Kezdők óvatosan bánjanak vele, mert erős. Ár-érték arányban és minőségben verhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 14.

Kb kéthetente használom, utána rendkívül puha és tiszta bőrt kapok. Sűrűbben nem tudom használni, mert eléggé csípi a bőröm, de ennyit megér az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 14.

Tundebe

2022. május 9.

Ár érték arányban hibátlan. Ritkán hasznalos, így sokáig is tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

Ár érték arányban hibátlan. Ritkán hasznalos, így sokáig is tart.

sz.elinor

2022. április 30.

Ritkán használom, talán hetente, 10 percig hagyon fenn. Eleinte még csípett, de már megszokta a bőröm. Remélem hatásos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Lilla7542

2022. április 22.

Megtette azt, amit kozmetikusok és bőrgyógyászok hada sem tudott: rendbehozta a makacsul pattanásos bőröm. Három éve használom, eleinte heti egyszer, most már csak havonta igényli a bőröm. Viszont azóta eldobhattam az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.