The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Hype: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Keresek - maradék/ kis mennyiségben The Ordinary vagy G&G termékeket
Ár: megegyezés szerint , Eladó: davincsike
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen metròvonalak mentén bárhol
pnkvln

2019. június 16.

Keratosis Pilarisom van. Eddig tömérdek mennyiségű hámlasztót használtam, többek között almaecetet is, ami állítólag hasonlóan "tökéletes" hámlasztó. Viszont nem az. Ez a The Ordinary termék életem eddigi legjobb választása! Tökéletes kezeli a bőröm. Puhává varázsolja, belülről hat! Érzékeny bőröm van, de nem csíp, nem bánt. Nagyon puha érzetet hagy maga után. Gyógyszerillata van, praktikus, könnyű használni és beosztható. Nem teszek sokat a bőrömre, inkább heti kétszer használom kis mennyiségben. Bátran ajánlom mindenkinek, tényleg megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

bebecske22

2019. június 13.

Pár hónapja szereztem be ezt a hámlasztót, lassan már el is "fogysztottam" egy üveggel. Először nagyon féltem, hogy rettentően csípni fog és hogy totál vörös és irritált lesz majd tőle a bőröm, de szerencsére nem így történt. Nekem simán bírja az arcom a 10 percet, néha még kicsit tovább is fent hagyom. Heti 1x használom és utána nagyon szép bababőröm lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Mollyerdelyi

2019. június 12.

Nem olyan rég kezdtem el használni, de már imádom :) nem ez volt az első Ordinary termékem, próbáltam tudatosan összeválogatni őket, hogy az arcápolási rutinomba csak ezek a termékek szerepeljenek. Ezt a hámlasztót heti 1x használom, rögtön puha lesz a bőröm utána és úgy érzem, hogy ha ezután felteszek egy arcpakolást akkor még jobban be tud szívódni a hatóanyag :) Nagyon jó áron is van, úgyhogy javaslom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

znababy

2019. június 11.

A termékeket már kb 2 éve ismerem. De ezt áprilisban próbáltam először a lányomnál Svédországban. (Érdekes ott a gyógyszertárakban is lehet kapni) Nyáron eléggé problémás a bőröm! Tele vagyok pattanással, kiütéssel, nem csak az arcom, de a mellkasom is! Ezt a terméket hetente csak egyszer használom, de azóta eltűntek a kiütéseim. Nem hagyom fent csak kb. 5-8 percig mert eléggé csíp, de még így is csodát művel a bőrömmel! Az ára meg hihetetlen! 30 ml van az üvegben, de heti egyszeri használattal nagyon sokáig elég!!!!!! Arra azért vigyázni kell, hogy a használatát követő napokban igen magas fényvédő krémet kell használni, mert könnyebben le lehet égni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 11.

Michelle

2019. június 7.

Régi motoros vagyok hámlasztásban, hozzászokott a bőröm, így aggályok nélkül vettem meg és kezdtem használni. Nem irritált, nem okozott problémát, de mást sem nagyon csinált. Néha megpróbáltam én is hosszabb ideig fennhagyni, 15-20 percig, de eredménytelenül, ahogy a heti kétszeri használat sem sokat lendített az ügyön. Az anti aging rutinom részének szántam, és a sok jó vélemény miatt legalább egy kisebb fajta csodára számítottam, ezért nagyon meglepett, hogy ennyire nulla az eredmény. Sajnálom, hogy nem jött be, a maradékot továbbadtam, hátha az új gazdinál sikeresebb lesz. Nem haragszom rá, de örültem volna, ha működik, fogalmam sincs, miért nem tette. Rajtam a G&G 12%-os kaktuszos csodája összehasonlíthatatlanul hatékonyabb, maradok annál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

Moony

2019. június 7.

November óta használom, szóval nem elhamarkodott a véleményem róla. Az én bőrömmel konkrétan semmit sem csinált, ezerféleképp próbálkoztam vele. Volt, hogy egy órát is rajt hagytam a képemen, használtam heti többször, vagy ritkábban, reggel, este, arctisztítás előtt vagy után stb... Számomra pénzkidobás, egy pozitívuma volt, hogy nem csípett vagy irritált, tehát legalább kárt nem okozott...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

LanaRose

2019. május 31.

Hát ez egy durva de jó termék, szépen hámlaszt, betartva a használati utasításokat szerintem bárki használhatja, pikkelysömörös bőrfelületre is felvittem és azzal is csodát művelt, szépen lehámlasztotta azt is. Arra még vigyázni kell, hogy sérült bőrfelületre nem szabad felvinni, megfázáskor az orrom környékén is bekentem és hát nagyon csípte a sok orrfújás miatt elvékonyodott a bőr és nem figyeltem erre. Nekem bevált, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Kerekesandy

2019. május 30.

Eddig csak gyümölcssavas hámlasztást végeztem az arcomon, de most úgy éreztem itt az ideje ezt is kipróbálni.Főleg, hogy tavasszal kicsit elszaporodtak a pattanásaim. Eddig két alkalmon vagyok túl. Azokat 1 hét alatt hoztam össze, május elején. Utána jött a naposabb idő így most nem hámlasztok. Ez a két alkalom azonban úgy néz ki pont elég volt arra, hogy a C vitaminos szérummal felturbózva helyre hozza az arcom :) Féltem, hogy jobban fog csípni, mint az Ilcsis hámlasztó, de az az igazság, hogy engem ez egy cseppet sem csípett. Kellemes illata és állaga van, könnyű feltenni és lemosni is. Én elégedett vagyok vele és ősszel mindenképp folytatom a kúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

zsofi207

2019. május 28.

2019. április 30.:
Ki sem maradhattam volna a teszteléséről..:-)
Még csak két alkalmon vagyok túl, 4napos használatokkal. Az én bőrömet abszolút nem csípi, inkább kicsit melegség önti el. Mivel más mellékhatás nem jött elő, ezért bátorkodtam a fél órás hatóidőben..(ha már ilyen vastag az arcom..:-) Sajnos az orcámnál tág egy kicsit a pórusom, és sokat felhúzom a szemöldököm mikor figyelek, vagy rácsodálkozom dolgokra, így a csíkok is előjöttek. Szóóóval, két használatot követően a csodálkozó csíkok eltűntek. Teljesen. Az orcámnál pedig látványosan húzódtak a pórusok. Pihe-puha lett az arcom, egyfolytában simogatom:-)
Lemosás után mindig a NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex 2-vel hidratálok, így a kettő együtt azt kell mondjam, visz a tökéletes arcbőr felé.
Ha ez így beválik, akkor csak ez a két termék plusz a La Roche-Posay arclemosó marad a szépségtáramban és minden mást elengedek. De jönni fogok újból véleményezni, hogy mit mutat az üvegcse elhasználása után. Bízom a legjobbakban.

2019.05.28.:
Ugyan azt írtam, hogy miután elfogy az üveg jövök újabb véleménnyel, de nem bírom ki addig. Meg kell hogy osszam veletek.
Tehát ugye az orcámon a tág pórusok, szokásos 4napos használatokkal én fél óráig hagyom fent.
Az orrnyereg mellett már 2centi szélességben abszolút nem látszódnak a pórusaim, teljesen összehúzta őket!! El se hiszem!!
Tovább haladva is már alig látszódnak, de én a tökéletes simára gyúrok, így aktívan használom tovább. Ha teszek oda egy kis korrektor valóban megkapom a porcelánbőrt, viszont én mindenféle smink nélkül szeretném ezt elérni. De már látom a fényt!
Homlokomnál teljesen megszűnt a csodálkozó csík, annyira sima hogy talán általános iskolás koromban volt ennyire egyenletes.
Szerintem mire elfogy az üveg, addigra visszakapom a gyerekkori makulátlan arcbőrömet. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

2019. április 30.:
Ki sem maradhattam volna a teszteléséről..:-)

2019.05.28.:

Villango

2019. május 28.

Az hogy lehet hogy ez nem csíp (annyira), míg a 12%-os aha-m meg rettentően????
EZt furcsállom...amúgy nagyon jó kis cucc, saját felelősségre én fent hagyom 20-25 percig, de én már hosszú évek óta hámlasztózok, így nem ártott meg nekem ez a hosszabb hatóidő, de jó lett az eredmény. Persze hosszabb távon adja meg a hatását.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Az hogy lehet hogy ez nem csíp (annyira), míg a 12%-os aha-m meg rettentően????

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.