KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Hype: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Adnilem

2018. február 22.

Naggggyon szuper! Vicces a színe, de a hatásából ez mit sem von le :) Kicsit csípked, de nem vészes. Betartottam a 10 percet, utána bőséges hidratáltam. Elégedett vagyok vele.

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

laurilla

2018. február 21.

Fantasztikus! Aknés bőrre és az utánuk maradó heggek ápolására kiváló.
Én kétnaponta használom, mellette reggel este vagy Paula, vagy TO Bha, és 7-8 %-os Ahat is használok! Igen, naponta többször.
A bőrgyógyász már csak a Roaccutant akarta adni, de nem mentem bele. De jól tettem.
Paula és a Deciem mentette meg a bőrömet.
Már csak hegeket foltokat kell eltüntetnem.
Szóval akinek ilyen problemája van nyugodtan próbálgassa a gyakoribb használatot, nekem is az jött be.

laurilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Fantasztikus! Aknés bőrre és az utánuk maradó heggek ápolására kiváló.
Paula és a Deciem mentette meg a bőrömet.
Már csak hegeket foltokat kell eltüntetnem.

b.niki

2018. február 19.

Kb másfél hónapja határoztam el, hogy tudatosabban fogom ápolni a bőröm, és rendeltem magamnak néhány The Ordinary terméket, ezek közül is inkább azokat, amikről sokat hallottam. Viszont nem néztem elég alaposan utána ennek a hámlasztónak, és csak mikor már megérkezett tudatosult bennem, hogy ezt kezdő hámasztóknak nem ajánlják.

Mivel nekem nem érzékeny a bőröm, ezért úgy gondoltam, hogy mégis megpróbálkozom vele. Azóta is heti egyszer használom csak, és fokozatosan szoktattam hozzá az arcom, először tényleg csak pár percekre hagytam fent, és csak miután megbizonyosodtam róla, hogy nem reagál rosszul rá a bőröm kezdtem növelni az időt. Már eljutottam a 10 percig, és nagyon szeretek hámlasztani!

Engem nem szokott csípni, csak amikor van 1-2 pattanásom, de az sem vészes. Igazából imádom használni, nagyon praktikus a pipettás adagoló, a színéért és a friss, icipicit szúrósabb illatért odavagyok. Az állaga is nagyon jó, pont annyira folyós, hogy könnyen el lehessen oszlatni, viszont ha mászkálok a lakásban miközben fent van, nem folyik le rólam. És miután lemosom, garantált a puha, tiszta érzet. Változó, hogy mit használok utána, általában vagy a TO argán olaját kenem fel nagyon óvatosan adagolva, vagy a szintén TO moisturizing factors krémet. A pigmentfoltjaimat is mintha halványította volna, bár még nem használom olyan sok ideje.

Még úgy is nagyon jó áron volt, hogy ezt kivételesen nem a Deciem oldaláról rendeltem, hanem itthon vásároltam. Viszont tuti újra fogom venni.

b.niki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

hencico

2018. február 19.

Én nagyon szeretem. Puha lesz tőle az arcom, szépen eltűnteni az elhalt hámsejteket is.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

AngiToth

2018. február 18.

A hivatalos oldalról rendeltem, postával jött meg kevesebb, mint egy hét alatt (3 nap megrendelés feldolgozás+3 nap szállítás) . A szállítás, ha jól emlékszem 20 euró felett ingyenes, ami még mindig olcsóbb, mint a magyar oldalakról, és megbízható futárszolgálattal (dp) érkezik.

Imádom! Sűrű, de nem krém állagú, az arcra felkenve pirosas színű, enyhén rózsaszínen habzó pakolás. Kb. 6 cseppet oszlatok el az arcomon és a nyakamon. Felkenés utáni pilanatokban kicsit erdei gyümölcsös illata van, amit nagyon szeretek, továbbá kissé csíp ilyenkor, de nem kibírhatatlanul. Nagyon szépen hámlasztja a bőröm. Érdemes betartani a 10 perces hatóidőt, és kétszer is megszívtam vele:
Egyszer spot-treatmentként használtam pattanásomra két nap alatt 2-2x10 percet, és a második nap végére teljesen kisebesedett a pattanás feletti bőr, majd elkezdett varasodni.
Másik alkalommal az ajkaimra használtam, 2x kb. 3-5 percet. Puhák lettek az ajkaim, de azok is kisebesedtek, bár nem vagyok 100%-osan biztos, hogy a hámlasztástól volt.
A kézbőrömre és a talpamon lévő szemölcsre is használom, mindhettőnél bevált. Multifunkciós.
Egy hónapja használom, és most vagyok az üveg kb. 1/5-énél sem.

Egy hónap használat alatt, kombinálva más TO termékekkel, nagyon szembetűnő javulást értem el az arcbőrömnél. A korábban hatalas, eltömődött pórusok szépen tisztulnak ki és húzódnak össze. Az arcbőröm puha és pattanásmentes. Mindenképpen újraveszem!

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Egy hónapja használom, és most vagyok az üveg kb. 1/5-énél sem.

Mangoka

2018. február 10.

Az első otthoni hámlasztóm. Azért bátorkodtam megvenni, mert kozmetikus már többször is hámlasztott erősebb szerekkel és meg sem kottyant.
Mondjuk nem érzékeny a bőröm. Jó kis szer, van abban valami fekete humor, hogy olyan vörösre színezi az arcod mintha merő egy vér lenne :). Szép sima lett tőle a pofim, nincs sok ráncom de azokat is halványította és eddig csak egyszer használtam, kíváncsi vagyok milyen lesz hosszú távon.

Mangoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

misspeterpan

2018. február 9.

Gondoltam kipróbálom, mi ez a nagy hype, és be kell valljam, hogy eddig nagyon pozitív a véleményem. Ahol vizesen hagytam egy kis bőr részt, ott csípett, de amúgy egész kellemes volt használni. A NIOD Non-Acod hámlasztója még mindig első helyen áll nálam (és fog is valószínűleg), de azért, ezért az árért ez a The Ordinary termék nagyon megéri.

misspeterpan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

hessviky666

2018. február 6.

A blogbejegyzés miatt rendeltem meg. Féltem, hogy csípni fog és igazából 2 napig gondolkodtam rajta hogy használjam-e. Aztán használtam. Szép, egyenletes bőrfelszínt eredményezett, de semmi extra. Engem nem csípett, talán picit éreztem. Először használtam, heti 1 használatot tervezek vele. Gondolom a folyamatos használat mellett lesz látványosabb hatása. Az ára annyira kedvező, hogy mindenképp megéri kipróbálni!

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

mikkamakka75

2018. február 1.

Pènteken rendeltem, szombatra megèrkezett a posta pontra - bàr minden webshop így teljesítene :) ..ès bàrcsak ez a hàmlasztò egy kicsit jobban. Felelössègem teljes tudatàban 4 nap alatt 3 alkalommal hasznàltam (ezt senkinek nem ajànlom!!!), abban a remènyben, hogy majd a màsodik, esetleg majd a harmadik alkalom utàn elèrem azt a szèp sima, csillogò, feszes, "öröm rànèzni" bört, amit màsik magas aha-tartalmù hàmlasztònàl vagy egy enzimes peelingnèl egy alkalom utàn kaptam. Sajnos nem sikerült, a csoda elmaradt.
Akinek nem ennyire rezisztens a böre, teljesen jò hàmlasztòt kap itt kicsi pènzèrt, de èn nem dobtam hàtast a hatàsàtòl. Ettöl függetlenül el fogom hasznàlni, szigorùan heti kètszer! mert azèrt hiàba nem hàmlana a böröm, bàrmennyit is hàmlasztanèk, tùlzàsba vinni nem szabad mert akkor szerintem többet àrt mint hasznàl.
Nekem ez most csak egy erös közepes..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

Nekem ez most csak egy erös közepes..

kklaudia

2018. január 26.

Nos, már használom egy ideje, heti 2x. Nekem abszolút nem csíp, nem is irritál. Előfordult, hogy tovább maradt fent, mint 10 perc, akkor sem történt semmi. :) Jó-jó, de azért kicsit csalódott vagyok, lehet, hogy a nagy hype miatt többet vártam. Használatot követően gyorsabban szívódnak a krémek. Ezért az árért mondjuk nem sajnálom, meglátom, hogy vélekedek róla, miután elhasználtam az üveget.

kklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.