KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Hype: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

makrancos

2018. augusztus 10.

Szeretem, nem bántja a bőrőm. Szerintem nem kell félni tőle, előtte a Müller sajátmárkás termékcsaládjának a savas hámlasztóját használtam. Ára bőven megéri érte, óvatosan kell lemosni mert szembe jutva iszonyú kellemetlen tud lenni. Azonnal szép és egységes lesz a bőrőm. Újravevős.

makrancos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

szabinka90

2018. augusztus 3.

Érzékeny, pirosodásra és zsírosodásra hajlamos bőröm van, ezért kicsit féltem tőle, első alkalommal csak 5 percig mertem fent hagyni :D De egy kis kezdeti minimális csípésen kívül semmi kellemetlenség nincs a használata közben/után. Hetente egyszer, vagy kétszer használom, alapos arctisztítás után, nagyon puha, sima bőröm lesz utána, a pattanásokat is segít elmulasztani. A hegekből maradt piros foltjaimat is halványítja. Imádom!!

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Andrea1198

2018. július 30.

Kinézete: vicces. Ne nyiss így ajtót a pizzafutárnak! A termék viszont nagyon jó. Szépen lehámlasztotta amit kellett. sima bőröm lett tőle, és két napig még puha is. Hetente kétszer használom: kedden és pénteken. Először csípi, de ez az érzés hamar elmúlik. 10 percnél tovább azért nem hagynám fent. Újra vevős termék.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Gabriell

2018. július 29.

Hetente egyszer használom, azt vettem észre, hogy sokat javít a hegeken, foltokon. Amikor úgy érzem, hogy a BHA most nem elég a bőrömnek, kell valami ami frissebbé és üdébbé varázsolja, akkor szoktam használni.Egyelőre jól működik az arcomon, másnap viszont mindig ügyelek arra, hogy fényvédőt ne felejtsek el használni.

Gabriell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Amea

2018. július 27.

Heti egyszeri alkalommal kenem fel, sokat dob az arcom állapotán. Használat után egyenletes, finom bársonyos tapintású lesz a bőröm, és hosszabb távon is javít a bőrképen. Én nem pirosodok ki tőle (ha a saját színét nem számítom, de az lejön lemosáskor), és semmi irritáció.
Ár-érték arányban ez egy kiváló hámlasztó.

Volt dolgom a Paula's Choice AHA-val, BHA-val (szerintem botrányosan túlárazott, de jó termékek), Cosrx AHA, BHA (gazdaságos, nagy kiszerelés, sokkal gyengédebb, mint Paula), CNP Laboratory Peeling Booster (szuperjó cucc, PHA-val mindennapokra), IOPE enzym (nyárra kiváló), CV gyümölcssavas cucc, mindenféle koreai peelingek, stb...

Eddig újravevős csak a CNP, az It'S SKIN citromos peeling és szerintem ez az AHA is bekerül a rutinomba, ha továbbra is ilyen jól hozza a formáját.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Ár-érték arányban ez egy kiváló hámlasztó.

BeataK

2018. július 25.

A Geek&Gorgeous Smooth Out-jával indult a hámlasztós “karrierem”. Nem bántam meg, a mai napig használom, szeretem. (Kettőt együtt viszont soha!) Egy idő után viszont úgy éreztem, hogy megszokta a bőröm és valami drasztikusabbat is elbírna néha-néha.
Végre készleten is volt ez a mindenki által agyondicsért hámlasztó, így megrendeltem.
Nos, az első tapasztalat, hogy a zsíros rinocérosz bőrömnek szüksége van BHA-ra is. Szépen kisikálta a pórusaimat, kis túlzással olyan, mintha frissen jöttem volna a kozmetikustól.
Viszont: ez egy nagyon erős termék!
Nincs érzékeny bőröm, nem hámlasztottam túl és hozzá is van szokva a hámlasztáshoz, de 2 napig nagyon zsírosodott a bőröm. Szegény, termelte a faggyút védekezésképpen.
Szóval, igen: ez egy nagyon jó cucc, de nem lehet eszetlenül használni. Szerintem jobb olyankor kipróbálni, amikor nem kell 1-2 napig sminket feltenni és egy nagyon erős fényvédővel menni csak utcára.
Lányok, csak okosan! Ez egy kétélű fegyver és amennyi haszna lehet, ugyanannyira tehetsz vele kárt az arcodban, ha azért veszed meg, mert hype és nem felelősséggel használod.
4 csillagot kap, nem a hatása miatt, hanem mert szerintem sokkal jobban ki kéne hangsúlyozni, hogy mennyire erős hámlasztó és milyen óvintézkedéseket igényel.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Viszont: ez egy nagyon erős termék!

kalen

2018. július 23.

Egy tisztító maszk után használom heti kétszer. Ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. Használata után, illetve másnap nagyon pihe-puha a bőröm, de hosszú távon nem vettem észre javulást a bőrképemen.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

supercinti

2018. július 17.

Legjobb hamlaszto amit hasznaltam! Az ara is nagyon tetszik, szeretem ezeket a termekeket :)

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Novak001

2018. július 15.

Még egy alkalomnyi van az üvegben.
Használat után szép selymes a bőröm tapintása, de 2 nap múlva olyan mintha nem is használtam vna! A bőrképemen összességében nem javított, szerintem érdemes lenne bevizsgáltatni hogy ténylegesen hány% savakat tartalmaz! Nekem lemosáskor épphogy icipicit csípett amúgy semmi! (Szemkörnyéknél se)

Novak001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Még egy alkalomnyi van az üvegben.

okroseva

2018. július 9.

Sokat javult a bőrképem, mióta használom, a G&G legerősebb hámlasztójára vágyakozom, ezen kettő között vacilláltam.
Engem elképesztően csíp száraz bőrön is, ha 3-4 nappal előtte radírozok, hiába nem vadállat módjára gyalulom le a pofimat. Így egyre inkább kiszorul a fizikai hámlasztás a rutinomból. Kb. fél éve használom heti egyszer.

okroseva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.