The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. április 14.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Hype: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
FOGLALT! The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
Ár: 3500 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatan, Helyszín: Győr, fizetés: Vevő költségére foxpost
TO AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
Ár: 3500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

rockhormon

2020. november 25.

Nehezen szereztem be és elsőre nem tudtam használni, vátozást nem éreztem de megégettem magam vele, leírtam kudarcként.

Most újra nekifutottam, két hete használom heti kétszer és tetszik amit látok! Helyesen alkalmazva rettentő gyorsan dolgozik, összehúzta a nagyobb pórusokat, a komedok szó szerint potyognak ki a bőrömből :D

Én így használom kombinált, érzékeny, t vonalon tág pórusú enyhén hormonális pattis bőrre: fürdés előtt áttörlöm a bőröm rózsavízzel (vagy bármelyen tonizálóval, én nem sminkelek szóval ennyi is leviszi amit kell), miután teljesen megszáradt felviszem vékonyan a t vonalamra és a dekoltázsomra a hámlasztót és 5-6 percig rajt hagyom. Már a kádban ülve lemosom. Nekem így nagyon kényelmes.

UPDATE: Ez egy csodaszer. Sosem gondoltam volna, hogy lesz alkalom amikor a kozmetikusom egyetlen fekete mitesszert se talál az orromon és államon! Eddig tele volt! Egy hónap! Csak heti 2x 5 perc!! Hihetetlen, soha többé nélküle. Most majd azt is megmutathatja mit tud kis sebekkel/foltokkal csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

lovecreams

2020. november 24.

Ha zsíros és pattanásos, heges, foltos a bőröd, és TikTokon azt látod, hogy minden 15-16 éves ebben fürdik... NEKED NEM EZ KELL!!
Nagyon erős, ugyanakkor hatékony cucc, de nem kezdőknek való.. ha életben nem hámlasztottál, nem ez a jó megoldás!

Fantasztikus, kis “maszk” ez, egy tudatos rutint nagyon jól kiegészít, látványos a hatása, halványít, üdébb bőrképet ad, segít a pattik ellen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 24.

Bettii98

2020. november 24.

Pozitív: Puha arcbőrt eredményez, halványítja a hegeket, a pattanások hamarabb elmúlnak tőle, a foltok eltűnnek,elhalványodnak.
Negatív: A frissen nyomott pattanást nagyon csípi.
Ettől függetlenül újra fogom venni.
Kezdetben heti 1x, utána heti 2x majd heti 3x használtam. A heti 1x nem volt látványos, a heti 2x az igen, a heti 3x pedig már megszokta a bőröm és az orr környékemen szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 24.

Negatív: A frissen nyomott pattanást nagyon csípi.
Ettől függetlenül újra fogom venni.

keczelidora

2020. november 15.

Hát részemről ez a termék egy csoda! főleg a rosaces arcom miatt4! Nagyon ajánlom, de mindenképpen Kelley bőr tesztet csinálni előtte!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

bebecske22

2020. november 13.

Pár hónapja szereztem be ezt a hámlasztót, lassan már el is "fogysztottam" egy üveggel. Először nagyon féltem, hogy rettentően csípni fog és hogy totál vörös és irritált lesz majd tőle a bőröm, de szerencsére nem így történt. Nekem simán bírja az arcom a 10 percet, néha még kicsit tovább is fent hagyom. Heti 1x használom és utána nagyon szép bababőröm lesz tőle.

Update: Valószínű, hogy érzékenyebb lett a bőröm, de sajnos nekem extrán kiszárítja, hiába hidratálok utána, illetve apró kis pattanásokat is előhoz másnapra...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

justfanny7

2020. november 11.

erős hámlasztó, csak tapasztalt rutinosoknak ajánlom, még így is sikerült alkotnom vele :D
lényeg: szépen hámlaszt előtte és utána való nap hidratálós rutint tolok így a bőröm meghálálja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

julia.tunde

2020. november 10.

Brutál cucc, ritkán használom, de nagyon hatásos. Sokszor csíp, úgyhogy lelkileg rá kell készülni. De most ahogy a tippeket olvasom, kipróbálom majd szárazabb arccal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

birokitti

2020. november 9.

Egy ideig használtam és szerettem, majd érzékenyebbé vált a bőröm, és amellett, hogy nagyon csípett, másnapra piros foltok jelentek meg mindenhol az arcomon, amik szárazak voltak és nagyon viszkettek. Szerencsére a férjem bőre bírja és szereti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

blue16

Korcsoport: < 18
2020. november 3.

A hegek halványításában rengeteget segít, pihe puha bőrt ad, érzékeny-kombinált bőrömet egyáltalán nem irritálta, enyhe csípése lehet érezni ha esetleg aktív pattanásokra is rákened.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 3.

sparksy

2020. november 2.

Update: Azóta már csak hegekre vetem be, hosszútávon megbántam, hogy ilyen sokat kentem belőle, visszaváltottam gyengédebbre.

Már hónapok óta használom, nagyjából február elején vettem. rendszeres hámlasztó vagyok, szóval kapásból fenthagytam 10 percet, nem is volt vele bajom. Azóta is heti 2x használom. Nekem bevált, de nem ez fogja hozni a megváltást, hanem a teljes rutin. Csodaszernek, azért nem hívnám, mert sokan túl sokat várnak el ettől az 1 terméktől, de hámlasztók között kiemelkedően erős és jó.

NAGYON FONTOS A SZÁRAZ ARC:
Ha csíp valakit következőnek várjatok legalább 10 percet arcmosás után, nem mindig, de amikor nem vártam ki volt, hogy azt hittem lesül a pofim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

NAGYON FONTOS A SZÁRAZ ARC:

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.