KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Hype: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Keresek - maradék/ kis mennyiségben The Ordinary vagy G&G termékeket
Ár: megegyezés szerint , Eladó: davincsike
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen metròvonalak mentén bárhol
exhocmomento

2019. január 15.

Több, mint 3 hónapja használom már. Próbáltam heti 2x, de úgy túl sok volt, így maradtam a heti 1x-nél, amit meg kevésnek éreztem egészen addig, amíg a retinol be nem került a rutinomba. Deee mióta az benne van, tökéletesen kiegyensúlyozott vagyok ezzel a heti eggyel.

A bőröm F-vonalban (homlok+ orr+orr mellett) zsíros és tág pórusú, a többi részén normál, de szinte mindenhol hajlamos a mitesszeresedésre. Ám ami most igazán releváns a véleményemnél, az az, hogy nagyon, de nagyon ellenálló. Viszonyításképpen: emellett heti 6x használom a GG Cheer up-ját, azaz minden nap hámlasztok. Reggel C-vitamin, GG aPAD, niacinamide. Este újabb adag nia és retinol. Tudom, ez brutál, de az én bőrömnek erre van szüksége.

A fentiek tükrében talán nem meglepő, hogy ez a kis piros cucc sem okozott nálam irritációt. Nagyon be voltam tojva, amikor először használtam, de az égvilágon semmit nem éreztem, még bizsergést sem. Amikor lefelé mostam, akkor azért kicsit kimutatta a foga fehérjét, mert vízzel érintkezve csipked, hiszen abban oldódik. Ebből következik, hogy felkenni is tökéletesen száraz bőrre kell, nedvesre nem ajánlott. A lemosáshoz pedig az a tapasztalatom, hogy minél melegebb vízzel csinálom, annál kevésbé csíp. A 10 perces hatóidőt mindig igyekszem betartani, de nem egyszer túlszaladtam már, és sosem volt belőle semmi gondom. Eleve képtelen vagyok 1 percen belül felkenni mindenhová, mert lassú és pepecselős vagyok, ilyen erős savaknál pedig nem is árt az óvatosság. De őszintén mondom, nemhogy galibát, de kellemetlenséget sem okoz a használata. Persze ehhez azért kell egy ilyen vastag és lázadó bőr, mint ami az én pofázmányomon foglal helyet.

Az eredmény azonnal látszik, már az első használat után, másnap reggel simább bőrrel ébredtem. :) Azóta pedig egyre feljebb ível az arcom állapota, persze ehhez a rutin többi része is kellett és kell továbbra is. Szó szerint gyalulja a bőrt, a mitik pedig sokkal könnyebben és szebben likvidálhatóak a használta után. Hidratálni mindenképpen szükséges utána, de ezt már rengetegen említették előttem is. Azt sem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy reggel kötelező a fényvédő. Amúgy is, de emellett pláne.

Az ára szuper és a heti egy használat mellett még gazdaságosabb. Az INCI izgi és gyönyörű, a gyártás cruelty-free, a hatás kifogástalan. Azt hiszem, ez az 5 csillag definíciója. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Repuka

2019. január 7.

Ma próbáltam ki először, használat közben kicsit bizsergett az arcom, lemosásnál egy kicsit égetett. 10 percig hagytam hatni, ennek eredménye a puha csillogó bőr lett, amiből az államon a miteszerek kb maguktól kijöttek. Hidratálnom kellett utána, mert nagyon feszült a bőröm. Pár hónap múlva updatelek! :) addig is megelőlegezek neki 4*-ot :)

Repuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Afrocska

2019. január 5.

Nagyjából 2 hónapja vettem meg az itteni vélemények alapján. Igaz zöldfülű hámlasztóknak nem ajánlják, de annyira bezsongtam tőle, hogy muszáj voltam megvenni. Alkalmanként eszembe jut és felkenem, 10 perc múlva lemosom, és fini puha tőle a bőröm. Különösebb dolgot nem tapasztalok, de felfrissültnek érzem a pofim tőle és ez máris megérte. Használata után üvölt a bőröm a hidratálásért, úgyhogy gyorsan felkenem a NIACINAMIDE 10% + ZINC 1% testvérét, majd mehet a hidratálókrém, esetenként argánolajat használok. Én nem érzem, hogy nagyon nagy csodaszer lenne, de azt sem, hogy nem éri meg. Szeretem használni, de nem estem sajnos hasra tőle. :)

Afrocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

agopcsatimi

2019. január 5.

Kb hetente, másfél hetente használom.
Régóta kiakartam már próbálni egy kémiai hámlasztót, hosszas utánaolvasás után erre esett a választásom. A 10percet sose lépem át, kb 7-8 percig hagyom magamon. Kicsit bizsereg a bőröm közben, lemosás után pedig hidratálni szoktam.Simább és kicsit egyenletesebb lesz a bőröm tőle, mást nagyon nem vettem még észre,nekem nem zsírosodik jobban tőle a bőröm. Nagyon fontos a fényvédelem az utána következő napokban!!
Azóta próbáltam másféle hámlasztót is már, eddig ez jött be a legjobban.

agopcsatimi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Kb hetente, másfél hetente használom.
Azóta próbáltam másféle hámlasztót is már, eddig ez jött be a legjobban.

6vilag

2018. december 28.

Hát a rengeteg sok jó vélemény alapján vettem meg ezt (is). Látom, azért már akadozik a diadalmenet, amihez én is besorolok. Heti egy alkalommal használom. Nekem kb. rinocérosz bőröm van, lehet nyúzni, egy kozmetikai kezelés tisztítással kombinálva a végére nem is igen szokott látszani rajta. Tehát, bátran rendeltem meg és boldogan vettem át. Első alkalommal nagy óvatossággal, körültekintéssel használtam, szigorúan betartva az ajánlott alkalmazási időt. Nem csípett, nem mart és ez így is maradt hosszú távon is, még akkor is, ha a hatóidőt picit megemeltem.
Vártam az eredményt. Kb. 3 hónapja van nálam és én még semmi extra változást nem tapasztaltam, kb. a fele mennyiséget használtam el eddig a flakonból.
Sajnos, a mitesszerek száma nem csökkent sem drasztikusan, sem sehogy. Azt érzem, hogy ez a tök felesleges kategória, hiába a nagy felhajtás körülötte. Nem hiszem, hogy kérek többet belőle.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 28.

BeataK

2018. december 27.

A Geek&Gorgeous Smooth Out-jával indult a hámlasztós “karrierem”. Nem bántam meg, a mai napig használom, szeretem. (Kettőt együtt viszont soha!) Egy idő után viszont úgy éreztem, hogy megszokta a bőröm és valami drasztikusabbat is elbírna néha-néha.
Végre készleten is volt ez a mindenki által agyondicsért hámlasztó, így megrendeltem.
Nos, az első tapasztalat, hogy a zsíros rinocérosz bőrömnek szüksége van BHA-ra is. Szépen kisikálta a pórusaimat, kis túlzással olyan, mintha frissen jöttem volna a kozmetikustól.
Viszont: ez egy nagyon erős termék!
Nincs érzékeny bőröm, nem hámlasztottam túl és hozzá is van szokva a hámlasztáshoz, de 2 napig nagyon zsírosodott a bőröm. Szegény, termelte a faggyút védekezésképpen.
Szóval, igen: ez egy nagyon jó cucc, de nem lehet eszetlenül használni. Szerintem jobb olyankor kipróbálni, amikor nem kell 1-2 napig sminket feltenni és egy nagyon erős fényvédővel menni csak utcára.
(Lányok, csak okosan! Ez egy kétélű fegyver és amennyi haszna lehet, ugyanannyira tehetsz vele kárt az arcodban, ha azért veszed meg, mert hype és nem felelősséggel használod.)

Update: Már jó pár hónapja használom és sokkal szebb, egységesebb lett a bőröm tőle. Sokáig küszködtem az arccsontomon levő miliákkal (pici fehér pöttyök) és ettől végre elmúltak.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Viszont: ez egy nagyon erős termék!

Biroadr

2018. december 19.

Nagyon sokat vártam tőle,és sokat olvastam előtte róla. Nekem pattanásokat okoz,úgyhogy hiába szeretnék hámlasztani, ezzel a termékkel nem megy. Picit csípett csak, nem vészes. El fogom ajándékozni. Azért a 2 csillag, mert állatkísérlet-mentes.

Biroadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Vicus

2018. december 15.

Nagyon-nagyon jó termék. Örülök, hogy megtaláltam. Hihetetlen jó az ára. Az én bőröm nem érzékeny, ezért egyből kipróbáltam rajta, viszont én azt ajánlom mindenkinek, hogy előbb gyengébb savakat próbáljon ki és csak utána ezt. Elsőre mondjuk nem is mertem fent hagyni 10 percig (ezt sose lépjük túl), csak 7 percig.
Az eredmény egyből látható, simább, üdébb bőr. Hosszútávú pozitívumokat még nem tapasztaltam, vagyis nem ennek tudom be, bár még csak háromszor használtam.. Használata mellett felhagytam a fizikai hámlasztással (radírozással), ami tanácsos is és igazából nem is tesz jót a bőrnek.
Én jelenleg hetente használom, így nagyon sokáig elég egy üvegnyi, de szerintem áttérek majd a heti kétszeri használatra.
Megbízható, szokásos TO minőség.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Megbízható, szokásos TO minőség.

hennniii

2018. december 14.

Nem rossz, de tényleg nem mindenkinek való! Én nem is merem fent hagyni 10 percig, mert csíp egy kicsit, de másnapra mindig szebb a bőröm!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

narancsdzsem

2018. december 8.

Én is belátom, hogy hosszú távon semmit nem változtat a bőr állapotán, heti 1szeri kezelés során sem. Pár nap elteltével "visszakeményedik" a bőröm, semmi értelme használni szerintem.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.