The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Hype: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Jotunderkeresztanyu

2020. február 19.

Rendszeresen hámlasztok, 2 perc használat után hetekig ekcémás maradt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Rendszeresen hámlasztok, 2 perc használat után hetekig ekcémás maradt a bőröm.

nemvagyokrobot

2020. február 17.

Mindig is problémám volt az aknékkal, de az elmúlt 3 hónapban nagyon sok gyulladt, fájdalmas, cystás akne jelent meg mindkét orcám területén.
A bőrgyógyászom javasolta ennek a hámlasztónak a használatát, nagyon szimpatikus volt az ára, így gondoltam kipróbálom. Az első két hétben heti egyszer használtam, ahogy az útmutatóban írták, ekkor még sok javulást nem vettem észre, de a bőrgyógyász bátorított, hogy heti háromszor nyugodtan lehet ismételni, így is tettem. Kb. a harmadik használat után nagyon érződött a hatása. Lejjebb ment a gyulladás, csökkent a pirosság és a régebbi hegek is halványultak, illetve a finom mimikai ráncaim is enyhülni látom.
Hámlasztás után sima magisztrális, gyógyszertári hidratáló krémet használok.
Könnyű adagolni és eloszlatni, én az egész arcomra kb. 14 cseppet használok egy alkalommal. Felkenéskor egy kicsit csipked, de 10 perc után lemosva elmúlik, kellemes simaság érzetet okoz, hámlasztás után a vizes bőrre felvitt hidratálóval nem szárít egyáltalán.
Bátran ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémákkal küzd! :)

2020. február: Közel 1 éve használom heti háromszor. Még mindig csodás, simít, puhít, halványít, az akne már a múlté. Az igazi hatás kb. 3 hónap után érződött, azóta is fenntartja a jó állapotot. Az volt az álmom, hogy alapozó nélkül is ki tudjak menni az utcára, és ez, meg a niacinamid hozzásegített ehhez. Legszívesebben világgá kürtölném, hogy mindenki használja. Már a párom is függő lett, amikor látta, hogy az én bőrömre milyen hatással volt, ő is elkezdte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Hámlasztás után sima magisztrális, gyógyszertári hidratáló krémet használok.
Bátran ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémákkal küzd! :)

baksirozsa

2020. február 17.

Bár a kozmetikusok szeme felakad a 30%-on, annyira nem vészes szerintem. Megmentett a fogamzásgátló utáni pattanásoktól, azaz rendbe rakta a bőröm és a nap okozta foltok eltüntetésében is volt szerepe.Az anti aging hatás is hab a tortán! Működik!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

ziadrienn

2020. február 7.

ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni ,de annyira puha lesz utána bőröm ,hogy 5 csillagos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

kepszakadas

2020. január 31.

Igaz, nem vagyok tapasztalt hámlasztó, de elég sok szérumot és kencét használok, jól ismerem a bőröm. Három hete vágtam bele, eddig heti egyszeri alkalommal, betartva minden szabályt. Eddigi eredmény: sokkal puhább bőr, és jobb beszívódás a többi szérumnál/krémnél. Lassan heti kettőre váltok, de nekem egy picit azért csípi a bőröm, főleg az orcámon. Szerencsére az amúgy sem problémás terület nálam, így oda kevesebb szert viszek fel. Eddig jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

zsofi207

2020. január 22.

2019. április 30.:
Ki sem maradhattam volna a teszteléséről..:-)
Még csak két alkalmon vagyok túl, 4napos használatokkal. Az én bőrömet abszolút nem csípi, inkább kicsit melegség önti el. Mivel más mellékhatás nem jött elő, ezért bátorkodtam a fél órás hatóidőben..(ha már ilyen vastag az arcom..:-) Sajnos az orcámnál tág egy kicsit a pórusom, és sokat felhúzom a szemöldököm mikor figyelek, vagy rácsodálkozom dolgokra, így a csíkok is előjöttek. Szóóóval, két használatot követően a csodálkozó csíkok eltűntek. Teljesen. Az orcámnál pedig látványosan húzódtak a pórusok. Pihe-puha lett az arcom, egyfolytában simogatom:-)
Lemosás után mindig a NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex 2-vel hidratálok, így a kettő együtt azt kell mondjam, visz a tökéletes arcbőr felé.
Ha ez így beválik, akkor csak ez a két termék plusz a La Roche-Posay arclemosó marad a szépségtáramban és minden mást elengedek. De jönni fogok újból véleményezni, hogy mit mutat az üvegcse elhasználása után. Bízom a legjobbakban.

2019.05.28.:
Ugyan azt írtam, hogy miután elfogy az üveg jövök újabb véleménnyel, de nem bírom ki addig. Meg kell hogy osszam veletek.
Tehát ugye az orcámon a tág pórusok, szokásos 4napos használatokkal én fél óráig hagyom fent.
Az orrnyereg mellett már 2centi szélességben abszolút nem látszódnak a pórusaim, teljesen összehúzta őket!! El se hiszem!!
Tovább haladva is már alig látszódnak, de én a tökéletes simára gyúrok, így aktívan használom tovább. Ha teszek oda egy kis korrektor valóban megkapom a porcelánbőrt, viszont én mindenféle smink nélkül szeretném ezt elérni. De már látom a fényt!
Homlokomnál teljesen megszűnt a csodálkozó csík, annyira sima hogy talán általános iskolás koromban volt ennyire egyenletes.
Szerintem mire elfogy az üveg, addigra visszakapom a gyerekkori makulátlan arcbőrömet. :-)

2020.01.22.
A 4. üvegnél járok, így bőven tudok véleményt alkotni hosszabb távon. Júniustól szeptemberig nagyon ritkán mertem használni, körülbelül 3-4hetente és utána is 50faktoros fényvédőt kenegettem. Viszont! Amit már addig elértem célt, hogy az orrnyergem mellett összehúzta a pórusokat, az abszolút úgy is maradt, ritkább használat mellett is tartotta hatását. Homlokom is szép sima maradt, mostanság egyre többen mondják, hogy szép az arcbőröm, beavatkozásom volt? Igazából csak kitartóan odafigyelek és megelőzöm az öregedés jeleit is míg lehet. (Persze emellett bwt-s vizet iszok csak, semmi üdítő, ez is rettentő sokat számít.) Visszakanyarodva, mai napig használom heti rendszerességgel, már nincs szükség sűrűbben. Használatot követően picikét hámlásnak indul a bőröm, de nagyon gyengéd arcradírral tusolás közben maradéktalanul lejön. Krémezés és kész. Ennyi. Nem kell már több időt "áldoznom", tehát nekem nagyon-nagyon sokat javított a bőrömön. Sose fogok leállni vele:-) Lemosás után még mindig olyan pihe-puha érzetet ad. Kövezzetek meg, de folyton simogatom és nézegetem magam a tükörben, annyira tetszik a látvány. Már csak azért is mert húszas éveim elején még mindig a pubertás kori gondokkal küszködtem, amit gyógyszeres kezelés követett, majd maradtak a piros foltok és az egyenetlen felszín. Nekem ez megváltás, elértem azt a tv reklámos makulátlan arcbőrt és őszintén sminkelni se szoktam már.
Mindenképpen legyetek kitartóak ezzel a hámlasztóval, mert nagyon hatásos, viszont az első látványos változás nálam nagyjából 3hónap után mutatkozott, azóta pedig ível felfelé! Kár, hogy nem lehet előtte-utána képet csatolni.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 22.

2019. április 30.:
Ki sem maradhattam volna a teszteléséről..:-)

2019.05.28.:

2020.01.22.

Makk Zsuzsó

2020. január 18.

Mivel rendszeresen hámlasztok, kisebb koncentrációjú termékekkel, nekem nem akkora hűha-élmény, de azért havonta egyszer eljön az a pillanat, amikor muszáj bevetnem, mert az 5%-os AHA és társai már nem elegendőek. Nos, a használata után minden szérum, hidratáló sokkal jobban beszívódik, ruganyosabb, puhább lesz a bőröm. A mitesszerek is sokkal könnyebben kijönnek utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

balankaa01

2020. január 18.

Nem mondanám, hogy tapasztalt hámlasztó vagyok, viszont teljesen laikus sem. Mindenesetre ez az első komolyabb cuccom.
Reméltem, hogy én is azok közé fogok tartozni, akiknek nem marja a bőrét... Hát, sajnos nem vagyok ennyire szerencsés. Első használatkor alig vártam ki a 10 percet, le akartam nyúzni a bőröm. Lemosás után olyan volt az arcom, mintha elsőfokú égési sérülést szenvedtem volna. Arra én már semmit nem mertem tenni, csak egy kis vizes állagú krémet, aztán lefeküdtem aludni, nagyon féltem, hogy reggelre is megmarad az irritáció, mert akkor azonnal ki is dobtam volna. Hála az égnek, nem. Nyilván puhított a bőrömön, kicsit szebb lett az összkép, dehát nem élek álomvilágban, tudom, hogy egy használat után nem várhatok csodát. Így aztán egy héttel később bepróbálkoztam újra. Most is csípett felkenésnél, de el is múlt elég hamar, úgyhogy most kicsit túl mertem lépni a 10 percet, na de nem esek még túlzásokba. Csak szépen, fokozatosan.
Amit várok tőle az az, hogy a homlokomon levő bőr alatti kis izéket helyretegye valamennyire, valamint hogy kevésbé láthatóvá tegye a pórusaim az orrom körül – még akkor is, ha mások most sem látják, csak én. :) Ha valamennyire teljesít ilyen téren, én elégedett leszek. Majd jön az update.

Amúgy egy megjegyzés: nekem ettől totál Báthory Erzsébet feelingem lett :D Én látok túl sokat bele, vagy a megalkotóknak is ez lehetett a fejében? Vér, megfiatalodott bőr... 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

candyparfumegirl

2020. január 16.

Az egyik legerosebb otthoni hasznalatra keszult hamlaszto, sokkal szebb eredmenyt ad mint egy durva borradir (ami raadasul roncsolja is a bort). Engem egyaltalan nem csipett, kis melegseget ereztem a 10. perc fele kozeledve. Utana sem volt igazan piros az arcom, viszont nagyon szep sima lett, a hidratalas viszont fontos utana, kicsit szarit. Erzekeny rosaceas borom van, nem irritalja, de heti ket alkalomnal nem ajanlott tobbet hasznalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Boriskajuliska

2020. január 13.

Kb. 1 hónapja használom heti 1-szer max 2-szer váltava az A313 pomádéval és nagyon jól kiegészítik egymást. Az, hogy mennyire "szúrkál" nagyban függ a mennyiségtől de a 10 perc hatóidőt maximálisan betartom. Langyos, majdnem hideg vízzel mosom le így azonnal enyhül a bőröm, de a pirosságnak kell idő hogy csillapodjon. Használata után szinte bármit és bármennyit képes beszippantani az arcom! A bőröm nagyon jó állapotba van, de valószínűleg hámlasztáson kívül annak is köszönhető, hogy könnyebben bejut minden hatóanyag, de tény, hogy nem csak tapintásra de látványra is szebb simább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.