The Ordinary

Ár:   €6.80   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   €6.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Koncentrált hidratáló formula aminosavakkal és B5-vitaminnal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Renapple

2022. január 23.

Ez egy csúcs hidratáló szérum! Szerintem az egyik legjobb.
Nála éreztem az első használatkor, hogy wow! Szinte abban a pillanatban éreztem a hidratáltságot, puhaságot amit eddig egy terméknél sem.
A kedvenc hialuron szérumomnál sem érezem ezt az azonnali hidratáltságot. Azt a bizonyos bizsergést viszont egyszer sem tapasztaltam, amit Skinsmarton említenek.
Önmagában, higítás nélkül használom.
Kissé ragacsos utána a bőr, ez tény, de bármelyik szérum, hidratáló krém után elillan. Jól rétegezhető, építhető, gyorsan beszívódik.
Semmi illata.
Kezdetben naponta, mostanában csak 2 naponta használom (általában este, de van, hogy reggel is) illetve ha szeretnék plussz hidratálást. Volt rá példa, hogy hidratáló krém helyett is használtam, ha befürödtem egy hidratáló teszttel. Igazából teljesen megállná a helyét a krém helyett is, de valahogy ragaszkodom a krémes lezáráshoz.
Nagyon könnyű, víz állaga van. Ezért is lepett meg ennyire, hogy ilyen jól hidratál.
Egyből az arcomra cseppentem s a másik szabad kezemmel azonnal el is dolgozom, mint minden víz állagú szérumot. (Szerencsére nekem sosem jutott eszembe kézbe cseppegtetni az ilyen híg szérumokat, macerásan az arcomra vinni, mérgelődni feleslegesen meg a terméket hibáztatni.)
Összességében én teljesen elégedett vele így bő 2 hónap után!
Sosem irritált, nem okozott pattanást, miteszert, semmi rossz hatás, csak csudajó hidratálás. Semmi negatívat nem tudok mondani róla.
Ha csak egy hidratáló szérumom lehetne, akkor kizárólag rá esne a választásom!
Csillagos 5!
Nálam örök darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Ez egy csúcs hidratáló szérum! Szerintem az egyik legjobb.
Önmagában, higítás nélkül használom.
Semmi illata.
Összességében én teljesen elégedett vele így bő 2 hónap után!
Ha csak egy hidratáló szérumom lehetne, akkor kizárólag rá esne a választásom!
Csillagos 5!
Nálam örök darab!

little_irish

2021. december 19.

Ezt újra is vettem annak idején, szerettem, ahogy láttam, hogy feltölti a sejtjeimet, megszépít, de kellett mellé a támogatás, most más formában töltöm a bőrömet az aminosavakkal, de ezt szem előtt tartom esetleges újrapróbálásra. Elég vizes állaga volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

zilogel

Korcsoport: < 18
2021. december 11.

Ez a termék valami FANTASZTIKUS. Erősen vízhiányos, és kisebb nagyobb problémákra hajlamos bőrömre ez egy csoda. Nem viccelek. Az előttem hozzászólók megemlítették, hogy a termék folyékony mivolta miatt szinte lehetetlen az arcon tartani, míg az ember leteszi a kezéből a pipettát és hozzálát, hogy eldolgozza. Ez valóban kicsit nehezít a dolgon, de cserébe olyan babapopsibőrt kapsz, amit a hialuronsav meg sem közelíthet önmagában. AZ egyik első must have termékem. A ragadósságáról pedig annyit írnék, hogy kellő mennyiségű hidratálóval az is ellensúlyozható. A szépen feltöltött, száraz részeken sem húzódó bőrért, ez semmiség. És bizony ez a termék a "ludas":) Bátran ajánlom minden bőrtípusú egyénnek, már az első három használat után határozottan érezhető lesz az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. december 11.

gladiola

2021. szeptember 18.

Nagyon bevált és a rutinomba is tökéletesen illeszkedik. Általában reggel is és este is használom, csak a rezes Buffettel egy rutinban nem. Én ezt tisztítás után 1. lépésként és rögtön az arcomra cseppentve használom. Mért bénáznék folyamatosan azzal, hogy a tenyerembe cseppentek, majd mérgelődjek, hogy elfolyik az ujjaim között? Nem is értem némelyik kommentelőt: ha “csak” emiatt elégedetlenek, akkor íme egy technika, próbáljátok ki így. (Sokminden mással is működik…)
Másrészt: VÍZKÖNNYŰ, azaz alapból a sor elején használom. Nekem így nem is ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Hidratál,bár néha ragad kicsit. Az,hogy vízkönnyű,annyira igaz,hogy folyik szanaszét a kezemből,emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

KingDom

2021. június 20.

Nagy kedvence a vízhiányos bőrömnek. Jobban hidratál mint a hyaluronsav, látványosan szebb, puhább, szép fényű az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 20.

Timi15

2021. május 31.

Teszi a dolgát: hidratál! Este szoktam használni, általában nedves bőrre. Várok pár percet majd jön a hidratáló. Reggelre puha, sima, selymes lesz tőle az arcbőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

ziadrienn

2021. május 9.

Ezt a terméket nagyon nem sikerült megszeretnem ,semmi változás ,ragacsosság,pedig türelmes voltam vele

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

ppetruc

2021. április 27.

Könnyen beszívódik, ad egyfajta szép bőrfényt. Este szoktam használni más szérumokba belecsepegtetve - magában esélytelen, hogy felkenjem, mert kifut a kezemből :D Nagyon szeretem, mindig van belőle utánpótlásom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

sztikke

2021. április 20.

Én ezt sehogysem tudtam használni, mindenhogy ragadt, és semmi hatását nem vettem észre, még azt is lehet, hogy ez okozta a sok pattimat akkoriban, de sajna nem tudom biztosan, mert több terméket is teszteltem egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Propanediol, Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.