The Ordinary

Ár:   €6.80   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   €6.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Koncentrált hidratáló formula aminosavakkal és B5-vitaminnal.

1400 Ft - The Ordinary Amino Acids + B5
Ár: 1400 Ft + postaköltség , Eladó: Vicus
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után posta/Foxpost
vkata96

2019. szeptember 15.

Kb 2 hete használom este az éjszakai krém alá. Előtte még szoktam hámlasztót vagy niacinamid szérumot is felkenni. Télen a nagy hidegekben eléggé kiszáradt a bőröm, így ezzel a szérummal szerettem volna kicsit rendbe hozni. Ami egyébként meg is történt, mert a kis hámló részek eltűntek, de nem annyira szeretem használni mert nagyon nagyon lassan szívódik be és ragacsos, és mindig attól félek, hogy a párnám többet szív fel belőle, mint az arcom. De reggelre nagyon szép, sima bőrrel ébredek. Eleinte reggel is használtam, de a niacinamiddal és a nappali krémmel + fényvédővel együtt mintha ragasztóval kentem volna be a fejem, az már nagyon sok volt, úgyhogy átálltam az esti használatra. Ja, és mivel egy víz állagú szérumról van szó, így ez a pipettás kiszerelés nem a legjobb megoldás.

Update: Hát, sajnos ez egyáltalán nem vált be... Mármint a hatása rendben van, de egyszerűen képtelen vagyok elviselni az arcomon. Egy nagy ragacs az egész, nem szívódik be (talán már kevésbé is van szüksége rá a bőrömnek) és tiszta ragacs a párnám tőle mindig. Elaludni se tudok ettől az érzéstől és néha már lefekvés után kimegyek inkább lemosni az egészet.

Update2: Odaadtam anyukámnak, ő imádja :D azt mondja, hogy maradéktalanul beszívja a bőre és szépen feltölti, élettel telivé teszi. Így mégse lett annyira pénzkidobás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

darbarad

2019. szeptember 8.

Nekem ő az a termék, amit a használata alatt nem értékeltem igazán, nem is vettem újra, miután elfogyott, majd pár hét eltelte után rájöttem, hogy szükségem van rá. Konkrétan hiányzott. Érdekes kis szérum amúgy, nagyon folyékony az állaga, az elején kicsit bénázos az adagolás, meg kell szokni na. Arcra felkerülve viszont olajosra vált és egész nehezen szívodik be, picit talán ragacsos érzetet is hagy, ezért általában estére hagyom. Régebben kevertem hidratálókrémmel vagy hialuron szérummal, a barátságosabb állag érdekében, de mára már tényleg hozzászoktam, tökéletes önmagában is. Vízhiány kezelésére perfekt, bár lehet a használata alatt tényleg nem tűnik fel javulás, de ahogy elhagyja az ember, a bőre rögtön jelez, hogy újra kéne venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

petszilva

2019. augusztus 21.

Könnyű hidratáló, reggel és este is tudom használni. Nem hagy ragacsos érzetet, jól beszívódik, nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Jeazy21

2019. augusztus 14.

A többiek már leírták előttem : kissé olajos érzetet hagy, de feltölt. A tinamuban az eladó hölgytől hialuronsavas termék ajánlását kértem, ő pedig ezt is megmutatta nekem, mondván hogy dehidratált bőrnek jobb lenne nem csak a felszíni, de mélyebb hidratálás is. Elfogyott, szerettem ; vissza fogok térni ehhez a szérumhoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Sylvi919

2019. június 2.

Én nagyon megszerettem. Vízhatású mégis picit mintha olajos lenne. Nekem nagyon sokat segít a vízhiányos bőrömön, sőt azt vettem észre, hogy sokkal kevesebb a pattanásom, és a nyomaik is sokkal gyorsabban gyógyulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Vicus

2019. június 2.

Őszintén szólva nem tudom mit gondoljak róla. Rettentő lassan fogy. Elhasználgatom, de számomra nem egy világmegváltó termék. Annak sem örülök, hogy a propanediol a második összetevő, tuti nem veszem újra. Hatásra nekem hasonló, mint a squalane, csak azt hidratáló fölé szoktam kenni, ezt meg alá. Reggel smink alá felejtős, szerintem leolvadna, nekem elég olajos érzetet ad. Krémhez keverve is jó, sokkal puhább lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

gyngyvr

2019. május 12.

Nem vártam tőle nagy csodát, mégis a kedvenc termékem lett a márkától (a szalicilsav mellett). Számomra tökéletesen elég a hidratálása, reggel használom arctisztítás után, fényvédő előtt. Szépen egységesíti a bőrömet és egészséges fényt ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Krikike

2019. május 11.

Szépen hidratál, wow hatás nincs. Mivel nekem olajos ezért biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

CsiccaG

2019. április 23.

Lassan egy hónapja használom esténként a krémem alá és tényleg szebb lett tőle a bőröm. Kisimultabb, üdébb. Bár azt nem tudom, hogy ez egyedül ennek a hatása vagy az arctisztítóval (Babor) közösen hozzák ezt, de azt kell hogy mondjam, tetszik az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

annroi

2019. április 20.

Nekem szerencsére nem irritálja a bőröm, nagyon jól hidratál. Ha kivan száradva a bőröm nagyon szépen helyrehozza. Az állaga nagyon érdekes, nagyon folyékony, mégis mikor felkenem, olyan mintha olajos lenne, de nem az, nagyon jól esik a bőrömnek. Inkább csak esténként használom, de van hogy reggel is szükségem van egy kis pluszra. Amit utálok benne, hogy olyan folyékony, mintha víz lenne, ráadásul pipettás üvegben van, így nagyon nehéz vele dolgozni, folyik össze-vissza..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Propanediol, Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

PCA h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.