The Ordinary

Ár:   €6.80   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   €6.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Koncentrált hidratáló formula aminosavakkal és B5-vitaminnal.

kepszakadas

2021. január 7.

Esténként szoktam használni, hidratáló előtt utoljára. Ilyen dewy soha nem volt még az arcom, nagyon-nagyon hálás vagyok ennek a terméknek. Ja igen, szerintem önmagában nem biztos, hogy ez így minden, utána nem árt még egy klassz hidratáló, mert úgy lesz igazi az élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

DushaX

2020. november 20.

Első pár alkalommal még én sem tudtam hova tenni, aztán rájöttem, hogy ettől lesz olyan a bőröm textúrája hogy eldobom az agyam. Nagyon nagyoooon szeretem!! Ha egy hidratáló szérumot lehetne választani csakis ő lenne az. Gyorsan be is rendeltem még pár üvegcsét... Konkrétan imádja a bőröm. Alap lett a reggeli és sokszor az esti rutinomba. Hogyha nem kenem fel egyből érzem, hogy ,,valami nem olyan".. Nekem abszolút must have termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

slytherclaw

2020. november 13.

Az elején nem igazán tudtam mit kezdeni ezzel a szérummal, de aztán nagyon megszerettem. Teljesen igazat tudok adni annak a véleménynek, amit a Deciem honlapján olvastam, hogy ez a szérum érdemelné azt a hype-ot, amit a hilauronsav kap.
Könnyed, vizes állaga van, egy fél pipettányi bőven elég az arcomra, a nyakamra és a dekoltázsomra. Nálam bizsergés nem volt, viszont gyönyörűen feltölti a bőrömet. Csak éjszakára használom, mert azért kell neki némi idő a teljes felszívódáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

pacsalia

2020. október 29.

Még nem győzött meg ez a termék, de adok neki egy X-edik esélyt. Magában, napi szinten használva nem vált be, nem tudta beszívni a bőröm és egy csúszós vastag olajréteg maradt rajta. Ezek után megpróbáltam ritkábban használni, 2-3 naponta, de ugyanez maradt a helyzet.
Most krémbe keverve használom, így tűrhető, viszont így is olajosítja picit a bőrömet, plusz nem tudom mennyit tesz hozzá a bőrképem javulásához, vagy egyáltalán ad e bármit is az olajosságon kívül...
Ma egy negyedik féle módon is kipróbáltam kínomban, hajolajba kevertem és azt oszlattam el a hajvégeimen :D jó hír, hogy a hajvégeimet nem tapasztja össze és nem zsírosítja be, szóval maximum így fogom elhasználni majd, ha nagyon nem tudok vele kibékülni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Serephina

2020. október 21.

Nap közbenre sajnos nekem nem vált be, mert bár nagyon könnyed/vizes textúrája van, egy olajosan csillogó réteget hagy a bőrömön, ami nem szívódik fel idővel sem, így sokkal jobban fénylik a bőröm tőle.
Ez estére azonban nem zavar, akkor viszon már első alkalommal látszott a hatása, úgy feltöltötte a vízhiányos arcom, mint még soha semmi, 10 percenként mentem ki megnézni a tükörhöz, mert nem hittem el, amit láttam. Mint egy kisimult babapopsi.
Hosszútávú hatásról még nem tudok nyilatkozni, de a rövidtávú hatása már most nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

wxy520

2020. október 20.

Ő a kedvenc TO termékem. Krém előtt használom. Azonnal érezhetően kisimultabb és hidratáltabb az arcom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

maggie80

2020. október 2.

Hát. Szerettem volna őt, de semmi. Nekem soha nem bizsergette a bőrömet. Viszont nem is csinál semmit. Emellett pedig, amit nagyon nem szeretek benne, hogy ragad tőle a bőröm. Még egy hidratáló krém is felkerül utána, de így is. Nem tudom mit csináljak vele, de ez annyira zavar, hogy lehet megválok tőle. Újravenni nem fogom, az tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

sildicow

2020. szeptember 1.

Ha csak egy terméket kellene választanom a TO-tól ez lenne az. Nem azért, mert a többi ne lenne hatásos, de ezt minden nap, minden napszakban tudnám locsolni magamra, annyira könnyű és jól kombinálható más hatóanyagokkal is. Rendszeres használat mellett is megvan még a bizsergető érzés, de nem olyan, ami pirosságot okozna. Azon túl, hogy javítja a hidratáltságot, érezhetően tömörebb is a bőröm. Kb. háromszor vettem már újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

fanniblue

2020. augusztus 11.

Ezzel szoktam hígítani a TO Hyaluron szérumomat is és van hogy csak magában használom. Nagyon kellemes vizes állaga van a zsíros bőr imádja :) Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál önmagában is. Szerintem a védőréteget is erősíti, rozaceásként ez egy hatalmas termékelőny. nekem ez bevált, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

friedblanka

2020. július 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, az elején nem tapasztaltam semmilyen hatását, azt is gondoltam, hogy nem fog működni. Hálisten, tovább folytattam a használatát és ma már abszolút érzem, hogy hidratál és szereti a bőröm. Főleg nyáron nagyon ideális, mert szinte víz állagú, mégis nagyon hatékony :) A G&G HA 5 Rich-csel együtt is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Propanediol, Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.