The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 4055 FT , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

florazoe

2024. május 15.

Már régóta használom és én nagyon szeretem! Leginkább megelőzésre vettem, hogy kevésbé ráncoljam a homlokom stb, erre tökéletes is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

TVeda

2024. április 5.

A bőrápolási rutinom oszlopos tagja, a felületi ráncok eltüntetésének nagy mestere. Amióta használom a szemkörnyéki ráncaim teljesen eltűntek, valamint sokkal szebb össz bőrképet ad. Újravásárlós kategória.

UPDATE: Már két éve használom, és a homlokráncaim is szinte teljesen eltűntek. Szentgrálom, csodaszerem, kell nekem, nem tudok élni nélküle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 5.

ApeleszRegi

2024. március 25.

Kiváncsiságból vettem meg, de nagyon bevált. Láthatóan simábbá tette a mimikai ráncaimat. Most látszik igazán, hogy egy ideje nem használom és visszatértek a szarkalábaim, úgyhogy rettentően gyorsan rendelek is belőle újabb adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

Rika6790

2024. január 23.

Egy üveggel használtam el nekem szépen simította a mimikai ráncokat. De kicsit többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 23.

zahraa

2024. január 20.

Az egyik legjobb TO termék! Nem gondoltam volna, hogy ennyire üde, puha arcot tud csinálni. Olyan szépen kisimította a kezdődő szarkalábakat, hogy csoda! A homlokomon is vannak mimikai kezdő-ráncok, ezekkel is felvette már szépen a harcot, és a pórusösszehúzó ereje is zseniális! Először meglepődtem ezen a vizes állagon, kicsit tömörebb szérumra számítottam, gyorsan el kell dolgozni, viszont pikk-pakk beszívódik. Azt nem tudom, smink alatt hogy terül, mert estére kenem fel, reggelre annyira puha tőle a bőröm, hogy el se hiszem hogy ez az enyém :D
Oda kell figyelni azért, mert hosszú távon és nagy mennyiségben is szárít, de annyi baj legyen vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 20.

ablakparkany

2023. november 25.

Ordinary matrixyllel egyutt hasznalom es szep kisimult bor az eredmenye. Eszreveheto a valtozas es valahogy mindig visszaterek hozza ha elfogy, mert hianyzik a feszesito/ranctalanito/kisimito hatasa, de a matrixyllel egyutt hasznalva erzem csak ezt, nelkule gyengen teljesitett nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 25.

pinterevelin

2023. november 8.

Pár hete használom, de hihetetlen mennyire kisimult tőle a homlokom, szinte csillog. Egyelőre nekem 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

Mazsiii

2023. augusztus 7.

Az egyik kedvem szérumom. Sokadik üveg fogyott el. Gyorsan pótolni kell. Nekem nagyon látványos a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

Mjudytt

2023. június 3.

Nem vártam tőle sokat és nagyon meglepett hogy tényleg működik. Kisimultabb tőle azonnal a bőrön. Kézfejemen brutál különbség.
Már újra is vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 3.

Már újra is vettem.

ruby88

2023. május 23.

Két hete már használom, de 17%-kal biztos nem csökkentek a mimikai ráncaim, de egyébként jónak tartom. Érdekes a szinte vízszerű állaga, ezt egy kicsit nehéz is kezelni, annyira folyik, de ha már az arcon van, szépen eloszlatható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 23.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Közismertebb nevén argireline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő egyik gyártója (a Lipotec) azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Bár szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, a Lipotec kutatásai szerint 10% Argeline 15 nap alatt 17%-kal képes csökkenteni a mimikai ráncok mélységét, illetve mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.