KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Lerika

2018. október 13.

A felvitelt követően picit tapad a bőr, várni kell a következő termék felviteléig, de pár perc után tökéletesen beszívódik, a tapadás megszűnik. Nagyon jól hidratál, kellemes a bőrnek. 2 hónap használat után tapasztalatom szerint valóban finomítja a ráncokat, el nem tünteti a mélyebbeket, de észrevehetően feltöltöttebbek a ráncok pl. az orrtól lefutó mosolyráncom. Amiben számomra kiemelkedő, hogy hihetetlen módon csökkentette a mitesszereimet, a pórusaim kevésbé láthatóak, pattanásom szinte nincs amióta használom (max. havi 1-2, az sem vészes) és sokkal tisztább a bőrképem. Egységesítette a bőrömet, a pattanások utáni halvány lilás elszíneződéseket rendkívüli módon halványította, szinte láthatatlanok lettek. Minden reggel kb. 4-5 cseppet oszlatok el a bőrömön, de szinte nem is látszik az üvegben a fogyás, nagyon sokáig elég lesz, gazdaságos. Ha elfogy tuti, hogy újra fogom venni, nagyon örülök, hogy kipróbáltam!

Lerika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Blackxentric

2018. szeptember 29.

Már használom egy jó ideje, de nekem semmit nem tett hozzá a bőröm állapotának javulásához. Könnyen beszívódik és nem hagy maga után semmilyen érzetet. Mivel nem vettem észre változást, ezért nem veszem újra.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

molnarfruzsina

2018. szeptember 24.

Először semmi változás. A többi The Ordinary termék használatánál általában azonnal vagy másnapra átütő eredményt tapasztaltam, de ennél egy picit várnom kellett. Megérte. Két hét után a mimikai ráncaim sokat finomodtak a bőröm érezhetően feszesebb lett. A kedvenc szérumaim egyike. A sors iróniája, hogy a macskám rendszeresen kiveri a kezemből és ilyenkor legszívesebben a földhöz verném magam. Hála az égnek az ára elég baráti, így nem okoz problémát az újravétele :)

molnarfruzsina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

sueberry

2018. augusztus 10.

Nekem nem működik sajnos, pedig nagyon bíztam benne a jó vélemények miatt. Az első flakon felénél tartok, még bízok valami pozitív változásban.

sueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

harmonia93

2018. július 12.

Én látványos eredményt nem tapasztalok, de egyébként is inkább prevenció szempontjából vettem, mert még csak most leszek 25 :) Nagyon szeretem a hűvös, kicsit bizsergető érzést a szemem körül használa közben és után, és az biztos, hogy nem jelentek meg újabb vonalak az arcomon, mióta használom. Nagyon hamar felszívódik, és jól együttműködik a rutinom többi részével.

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

tmelcsi73

2018. július 1.

3 hónapja használom ezt a terméket. Kedvencem lett.Reggel és este is használok egy-egy cseppet .Láthatóan feltölti a szemem környékén az apró ráncokat, mintha kisimult volna ez a terület. Biztosan újraveszem.Gyorsan beszívódik. Lehet rá sminkelni.

tmelcsi73
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

puderpanna

2018. június 20.

Nagyon hatásos a mimikai ráncokra és látványos az eredmény. Reggel és este könnyen beilleszthető a rutinba. Jár az 5*.

puderpanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

pampika

2018. május 18.

Én soha nem gondoltam volna hogy eltűnnek a mimikai kezdő rancaim... de ez a termek egy alom..remelem örökre kapható lesz!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

oznob64

2018. május 17.

Nem vártam tőle sokat, de napi kétszeri használat mellett tényleg csökkenti a kisebb mimikai ráncokat, sőt; nekem mintha az ígért hatással szinkronban az első használattal halványította volna őket, ami azóta egyre fokozódik (mármint a ráncok csökkenése), tehát nálam maradéktalanul tartja az ígért hatást.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

murczinodett

2018. május 16.

úúúristen de jóóó cucc. Tényleg elhalványítja a kis ráncokat. Még csak most kezdtem el használni, szóval azt nemtudom, hogy ezek az eredmények tartósak e vagy csak ideig óráig simítja a bőrt, de akkor is. ez nagyon jóóóóó

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8