The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szeos

2021. szeptember 15.

Második üveggel használom, az esetek legnagyobb százalékában reggeli rutinban, fényvédő alá. Esti rutinban nem szeretem, mert aktív hatóanyagokkal nem lehet együtt használni, így eléggé limitálja a lehetőségeket - de reggel szépen megvan az arcomon. Talán picit halványítja a szarkalábakat, de ez átmeneti, ez a szérum tartós eredményt hozni nem fog. Ennek ellenére újravevős, mert kellemes szérum és nagyon sokáig elég - ráadásul jól megvan mással is, nem kukacosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

georgia82

2021. augusztus 2.

Eleinte azt hittem semmit nem ér, aztán pár hétig mást használtam helyette és alig hittem a szememnek, hogy kezdtek.előjönni a homlokomon az "árkok".
Vizes állagú, egy pár cseppet oszlatok el a homlokomon, a szemem körül és a szám mellett.
Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Én csak ajánlani tudom.

TVeda

2021. július 20.

A bőrápolási rutinom oszlopos tagja, a felületi ráncok eltüntetésének nagy mestere. Amióta használom a homlok és szemkörnyéki ráncaim teljesen eltűntk, valamint sokkal szebb össz bőrképet ad. Újravásárlós kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 20.

anna079713

2021. július 15.

Gyenge hatást vettem észre ennél a terméknél, igazából kezdő vagyok a peptidek téren, ez az első termék amit kiprobaltam. Finom kezdődő ráncaim miatt kezdtem el használni, igazából a bőröm szereti, de szeretnék majd másra váltani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Mia0602

2021. július 13.

Hát azt kell mondjam az én bőröm ellenáll a peptideknek. Semmi változás se a bőröm minőségében, se a ráncaim mélységében. Most dobtam ki az üveget, 3 hónap használat után. A végén már locsoltam, hogy szabaduljak tőle. Botox hatás: ha-ha-ha!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 13.

cickibty

2021. július 2.

Megelőzésre vettem és nem számítottam rá, de nagyon szépen kisimította a szemkörnyékemet kb 1 hét után. Eszméletlenül kevés kell belőle, de viszonylag nehéz odatapogatni, mert teljesen víz állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

boglair

2021. július 1.

Sajnos nekem is kis pattanásokat okozott ahol használtam, pesig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

glittergarden

2021. június 24.

Eddig 3x vettem meg ezt a terméket. Az első hét után azonnal láttam a változást főleg a szemöldökön közötti mimikai ráncokon. Ezért is folytattam a használatát, de a harmadik üveg alig akar elfogyni. Nem látok változást, olyan mintha vízzel kenegetném a homlokomat. Így átálltam a Matrixyl 10% + HA-ra az sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

Wikkencs91

2021. május 15.

Nagyon szép mimikai ráncok többé nem léteznek, nagyon jó szép bőrképet ad, napi használatra is ajánlatos és ragyogó arcbőr garantált, egyetlen egy hátrány hogy nagyon híg maga a szérum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

htundi10

2021. május 13.

Engem megnyert magának ez a termék. Bár fiatal vagyok még eléggé, az elmúlt időszakban esténként előfordult, hogy megmaradt 1-2 ráncocskám, ami zavart. Lassan 2 hónapja használom ezt a szérumot, és tényleg állt be változás a bőröm állapotában. Leginkább nálam is ez abban mutatkozik meg, hogy a smink a nap folyamán kevésbé ül bele a ráncocskákba. Ha elfogy, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8