The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Sisso

2020. október 27.

2-3 honapja hasznalom, a szem alatti szarkalabakra. Eddig nem vettem észre hatasat, de nem is iritalja a bőröm, talan kell még nehany honap hogy lathato valtozas legyen. Nagyon folyos, es nagyon gyorsan beszivodik. 1-1cseppet hasznalok belole a szemkornyekre napi kétszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

vkata96

2020. október 26.

Szeretem próbálgatni a TO szérumokat, már sokat leteszteltem. Peptid vonalon eddig a Matrixyl-t használtam, azzal is meg voltam elégedve, de erre is kiváncsi voltam. Ez egy sokkal könnyedebb, szinte víz állagú peptid szérum, könnyen be lehet illeszteni a rutinba, mivel a Deciem conflict chart szerint csak a hámlasztókkal nem lehet egyszerre használni. Jól lehet rétegezni is, EUK-kal, retinollal, niacinamiddal is egybeolvad, szépen beszívódik és nem pereg le. Így mindkét szérumot nézve a Matrixyl talán télre ideálisabb, mivel testesebb, ez pedig nyárra lenne a legjobb. Hosszú távú hatását tekintve nem tudok mit mondani, nyilván egy hónap alatt nem látszik az eredmény, de minden más hatóanyaggal együtt remélem tíz év múlva majd látható lesz az eredmény. Az biztos, hogy beszívódik, tehát dolgozgat, csak egyelőre észrevétlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Kati579

2020. október 1.

Sajnos nekem nem vált be túlzottan. A csomagolás katasztrófa bár esélyes, hogy csak hibás terméket kaptam. Azzal a lendülettel ahogy megkaparintottam, elutaztam, magammal vittem és eláztattam vele a neszeszerem a lejáró kupaknak köszönhetően. Az alján maradt benne egy kevés. Azt egy ideje használom és azt veszem észre hogy ha kissé megfolyik pattanásképző. Egy 3mast adok neki mert legalább hidratál. Nem valószínű, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

cbl

2020. július 3.

Nem tudom, szeretem is meg nem is. 27 vagyok, de sajnos a szemem alatt pici ráncok már vannak. Nagyjából 3-4 hét után látszott, hogy kicsit simít, de azért nem akkora hűha élmény, viszont a bőröm úgy becuppantja mint a sicc, így használgatom tovább. Maradéktalanul felszívódik, lehet rá sminkelni, estére pedig kenek fölé egy hialuronos, vastagabb krémet is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Gina398

2020. június 29.

Nekem nagyon jól bevált a szem alatti puffadásra!!!
Elötte a coffeines szemkörnyékápolót használtam(the ordinary szintén),na az nagyon száritotta a bőröm a szemem alatt... ez viszont hidratálja,simitja!
Minden nap használom,van hogy reggel is és este is. Igen...vizes állag,nem krém,de szépen beszívódik:)
Csak ajánlani tudom!!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Nekem nagyon jól bevált a szem alatti puffadásra!!!
Csak ajánlani tudom!!!!:)

szofka77

2020. június 27.

Nekem egy elozo szemalatti gyulladasbol maradtak rancok, na ez kb 70-80%-at eltuntette elegedett vagyok. Minden negativ velemeny ellenere is megvettem es kellemesen csalodtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

barbonca

2020. június 21.

Semmi hatása, sajnos.
Folyik, nagyon.
Állagra is, hatásra is, mintha vízzel kenegetném az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Semmi hatása, sajnos.
Folyik, nagyon.
Állagra is, hatásra is, mintha vízzel kenegetném az arcomat.

vikofrivia

2020. június 15.

Hihetetlen puha lesz utána a bőröm, pedig alig használok 2-3 cseppet. A szemem alatti kis mimikai ráncokat nagyon szépen feltöltötte, mondjuk az is igaz, hogy ugyanezen márka Caffeine solution 5% + EGCG szérumját is most kezdtem használni, szóval szerintem kettejüknek köszönhetem a hatást.
21 vagyok, nincs nagyon mit eltüntetni, de megelőzésként nagyon jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

foxgirl

2020. június 13.

Próbáltam a szemem alatti és a homlokráncokra is, de nem vettem észre, hogy halványította volna őket. A vizes állag nekem nagyon fura volt és idegesített, hogy gyorsan lefolyt mindenfelé mielőtt rendesen elkenhettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

KovacsDora

2020. június 10.

Nagyon szeretem, két hét használat után kisimultak a szem és száj körüli ráncaim. Második alkalommal vásároltam és ezután is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8