The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1900 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: uj, 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel Budapesten (Astoria) (esetleg videkre +postakoltseggel)
Ár: 1400 , Eladó: hevandi
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Telki, fizetés: Eloreutalás, postan marado levelkent kuldve +600 Ft.
Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Nagyon szeretem a The Ordinary termékeket, de úgy érzem, ez egy gyenge láncszem. Kb. 3 hónapja használom nappalra a szemkörnyékre, éjszakára a koffeines szérumot. Nagyjából olyan, mintha vízzel kenegetném magam, egyelőre nem veszek észre változást. Természetesen egy réteg szemkörnyék ápoló is kerül fölé. Korábban reggel-este a koffeines szérumot tettem fel, azzal jobban meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

Editpiaf

2019. október 5.

Már a második üvegcsét használom, nekem bevált. Határozottan észrevehető, ha kimarad pár hét, de valamiért mégsem tudok 5csillagot adni. Talán, mert a cseppentések után nincs utóérzet, húzódás bármi ilyesmi amivel úgy általában egy terméknél tapasztal az ember. Lehet ennek nincs jelentősége, de én azért szeretem ha reagál a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

timeam

2019. október 3.

Sajnálom, de nekem sem látszott semmi hatás pár hét gyakori használat után sem, így abbahagytam a használatát. Pedig nagyon hangzatos volt a leírása és jó lett volna, ha van egy pici hatása. Próbálkozom tovább retinol vonalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

saniko0093

2019. október 2.

Még nem használom régóta, de eddig csak jót tudok róla mondani, érzem, ahogy szépen kisimít. Inkább megelőzésképpen használom, hiszen még nincsenek erős ráncaim. A Geek&Gorgeous hyaluron light szérummal, és az Ordinary koffeines szemszérummal használom, jól kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

morningflower

2019. augusztus 15.

Elsőre muszáj neki adnom 5 csillagocskát. Két napja használom, ma reggel kentem fel harmadjára, és tök szépen látszik a hatása már most! Tény, 28 éves vagyok, nincs korán öregedő bőröm, a mimikai részeken abszolút "nagyítósak" a ránckezdemények, de sajnos erős az arcmozgásom, ha beszélek :D Primer helyett is jó, szépen egységesít, és érzem, ahogy "tölt." De hangsúlyozom, van mellé egy tök jó rutinom is. Ajánlós annak, aki nem "vissza akarja tekerni" az idő kerekét, hanem kicsit megállítani, a bulizások, éjszakai túldolgozások, erős mimika hatásait még időben lefojtani 25-40 éves kor közt. De ez csak az én meglátásom :) A szememre együtt használom a TO koffeines szérumával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Kise

2019. július 31.

Csak a magam megnyugtatására használom, hogy teszek valamit a ráncok ellen, noha tudom, igazán a botox v. a szike segít. Túl sokat tehát nem várok el, nem is tesz a szérum semmit, azaz elvagyunk. A Bio oilos cuccnál panaszkodtam, hogy nehezen szívódik be, akkor ennél a szérumnál már csak legyintek, és várok, várok, lekötöm magam valahogy... Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

ziadrienn

2019. július 15.

Én csak pár napja használom ,de érzek kis hidratáltságot utána ,nem csípi szemet ,ha véletlen belemegy ,nem irritálja bőröm ,egyelőre öt csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

senskin

2019. június 26.

Megjegyzem, nincsen olyan csodaszer ami a meglévő ráncokat csak úgy eltünteti. Vagy mégis?

Tehát ez maximum finomíthat rajta és szebbé teheti a szemkörnyéket. Talán.

Nagyon látványos hosszútávú használattal, persze nekem ilyen ráncaim nincsenek, de fölé kell még egy kis hyaluron, legalábbis nem árt és szemkörnyékápoló is. Akinek semmi nem válik be ajánlom a nyers burgonyát szem alá, csodákra képes. :)
Igazából a Geek@Gorgeus hyaluron szérumja önmagában többet tud. Tényleg feltölt. Nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Tehát ez maximum finomíthat rajta és szebbé teheti a szemkörnyéket. Talán.

Krikike

2019. május 8.

mintha vizet locsolnék magamra... és kb. ennyit is tud :) kb 3 hónapja használom és alig várom hogy elfogyjon! most már a teljes arcomon használom. pattanást vagy bármi problémát nem okoz.. de tényleg nagyon figyeltem hogy legalább egy icipicit a homlokomon a nagyon halvány ráncal csinál e vmit... de sajnos semmi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

ivor

2019. május 3.

Az itteni vélemények hatására vettem meg..nagyon jól néz ki a termék, nekem legalábbis bejön ez a minimalizmus, de sajnos hatásában is minimalista: nem érzek komoly változást pedig egy hónapja már, hogy rendszeresen használom. A másik, Marine Hyaluronic acid tesója szerintem lényegesen látványosabb dolgokat tesz a bőrrel. Azért persze elhasználom, majd jövök megint ha valami csoda folytán tíz évet visszafiatalított volna ez a lötty mégiscsak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8