KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

senskin

2018. december 13.

Megjegyzem, nincsen olyan csodaszer ami a meglévő ráncokat csak úgy eltünteti. Vagy mégis?

Tehát ez maximum finomíthat rajta és szebbé teheti a szemkörnyéket. Talán.

Nagyon látványos hosszútávú használattal, persze nekem ilyen ráncaim nincsenek, de fölé kell még egy kis hyaluron, legalábbis nem árt és szemkörnyékápoló is. Akinek semmi nem válik be ajánlom a nyers burgonyát szem alá, csodákra képes. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Tehát ez maximum finomíthat rajta és szebbé teheti a szemkörnyéket. Talán.

crazy724

2018. december 8.

Gyűlölöm az állagát, folyik össze-vissza, nehezen cuppantja be a bőröm, nem érezem, hogy hidratálna és egy érezhető réteget hagy a bőrön. Én a homlokomra, a szem körüli bőrre ill. a mosolyráncaimra viszem fel reggel és este, miután megtisztítottam a bőröm. Nem valószínű, hogy újraveszem, de el fogom használni, mert látok egy halvány változást, mintha finomítaná a ráncaim.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

racheldawes

2018. november 22.

Esténként használom, kizárólag a homlokom tetején lévő, nagyon halvány mimikai ráncaimra. Valóban halványítja ezeket a finomabb vonalakat, de én is úgy gondolom, hogy a mélyebb, látványosabb ráncokkal már nehezebben birkózna meg. Mindent összevetve nem rossz termék, irritációt sem okozott, illetve lehet, hogy amennyiben nem csak koncentráltan, egy területen használnám, feltűnőbb eredményt produkálna, de hatását tekintve így kb. a G&G 101 HA szérumaihoz tudnám hasonlítani.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

And1

2018. november 17.

Valóban segít a kis szarkalábakon és a homlokráncokon is, persze csak a nem túl mélyeken! Önmagában nem annyira látványos viszont bármilyen hialuronos szérum felturbózza a hatását és fordítva. Reggel használom a nehezebb szérumok előtt, mivel nagyon hamar felszívódik. 4 csillag mert kiegészítő termék kell mellé.

And1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

rayeri

2018. november 4.

2 hónapja használom nulla eredménnyel. Becsülettel elkenem, újra nem veszem, szerintem ez is a korai 30-asok minimális ráncaival tud csak kezdeni valamit.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Hermina99

2018. november 3.

Július közepe óta használom és most fogy ki az üvegcse. Az első hétre emlékszem, akkor hirtelen látványos lett a homlokom közepén és a szemöldököm fölött ívelő ráncok halványulása, illetve az orrom mellől az ajkaim irányába futó nevetőráncok is jobban néztek ki. Egy darabig rutinból kentem, majd volt egy-két hét szeptember elején, amikor elmarad, egyszerűen csak hanyagságból. Észrevehető volt a bőrömön, hogy valami történt, úgyhogy újra figyelni kezdtem erre az üvegcsére is. Újrarendelős.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Nena

2018. november 2.

Nekem az ég világon semmit sem csinált. Használtam nagyjából 2 hónapig, kimondottan a homlokomon, kialakulóban lévő ráncon. Mondhatnám, hogy persze, ehhez idő kell, de azt ígéri, hogy "15 nap alatt 17%-ot csökken a ránc mélysége". Ha nagyon akarom messziről, hunyorítva.... :D Még megvan az üveg kétharmada, de szerintem nem fogom elhasználni.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

incifinc

2018. október 29.

2017.06.hóEgy hete használom, így még számottevő hatásról nem tudok beszélni. A hatásmechanizmusa: megakadályozza az idegrendszer mozgató idegvégződéseiben az acetilkolin (ingerületátvivő anyag) felszabadulását, ha állandó és elegendő koncentráció alakítható ki. Ha nincs acetilkolin, nincs izom-összehúzódás sem. A bőrben a hajszálérszűkületet előidéző noradrenalin felszabadulását is csökkenti, így javítja a bőr hajszáleres keringését. 10%-os koncentrációban fejti ki hatását, emiatt tisztítás és tonizálás (bőr ph visszaállítás) után teljesen száraz bőrre csepegtetem a homlok és szem körüli területre most még napi 3x. Várok minimum fél órát, majd reggel és délben hidratálok a Hylamide SubqAnti-Age és Eyes Advances serummal (de ezekre nekem még kell plusz hidratálás, mert a fényvédőm túl mattra szárít így, keresem), majd újabb fél óra múlva az Azelaic Acid, majd fél óra múlva fényvédő. Nem tom' micsinálok, ha reggel rohannom kell majd?!!!

2018.10.hó Sajnos már nincs időm régóta. Hajrá kutatók, kutassatok! ( vmi gyorsabb módszert nekem!)

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

Lerika

2018. október 13.

A felvitelt követően picit tapad a bőr, várni kell a következő termék felviteléig, de pár perc után tökéletesen beszívódik, a tapadás megszűnik. Nagyon jól hidratál, kellemes a bőrnek. 2 hónap használat után tapasztalatom szerint valóban finomítja a ráncokat, el nem tünteti a mélyebbeket, de észrevehetően feltöltöttebbek a ráncok pl. az orrtól lefutó mosolyráncom. Amiben számomra kiemelkedő, hogy hihetetlen módon csökkentette a mitesszereimet, a pórusaim kevésbé láthatóak, pattanásom szinte nincs amióta használom (max. havi 1-2, az sem vészes) és sokkal tisztább a bőrképem. Egységesítette a bőrömet, a pattanások utáni halvány lilás elszíneződéseket rendkívüli módon halványította, szinte láthatatlanok lettek. Minden reggel kb. 4-5 cseppet oszlatok el a bőrömön, de szinte nem is látszik az üvegben a fogyás, nagyon sokáig elég lesz, gazdaságos. Ha elfogy tuti, hogy újra fogom venni, nagyon örülök, hogy kipróbáltam!

Lerika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Blackxentric

2018. szeptember 29.

Már használom egy jó ideje, de nekem semmit nem tett hozzá a bőröm állapotának javulásához. Könnyen beszívódik és nem hagy maga után semmilyen érzetet. Mivel nem vettem észre változást, ezért nem veszem újra.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8