The Ordinary

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690 Ft

Hámlasztó oldat 7% glikolsavval, aminosavakkal, aloe verával, ginzenggel és Tasmanian Pepperberry-vel. Gyengéd hámlasztást nyújt a ragyogóbb és láthatóan tisztább bőrért. A benne lévő Tasmanian Pepperberry kivonat segít csökkenteni a hámlasztással járó irritációt.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Ár: 3 690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: Kaldi
Állapot: kb. 1/3 része hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel az Örs vezér terén vagy Foxpost automata

wxy520

2020. június 3.

Múltkori rendelésem miatt dobtam a kosárba az ingyen kiszállítás miatt. Aztán láttam Youtube-n a Krémmániás TO videót és ott mondták, hogy jó pigment foltokra. Nem rég óta használom, egyenlőre változást nem tapasztaltam. Egy egyszerű toniknak tűnik, nem szárít, minimálisan hidratál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Theodora

2020. május 28.

Heti kétszer használom, mert mellette BHA-t is alkalmazok és nem szeretném túlhámlasztani a bőrömet. Szóval nekem elég vastag bőr lehet az arcomon, mert semmi nem hat általában, még a BHA sem nagyon. Ez egy koncentráltabb sav és ez az szerintem, ami beindította nálam a skin purginget és bár sok ragyával, de sima és egységes bőrrel ébredek minden alkalmazás után.
A skin purging után még írok véleményt, nagyban benne vagyok éppen, de használom a karomon, hátamon, mellkasomon is. Olyan szép és puha lett a bőröm, még a partnerem is megjegyezte (magától).
Barátnőimnek is ajánlottam, és kettő visszajelzett, hogy nekik egy hét után látványosan javultak a napfoltjaik és tisztább is lett az arcuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Schnebli

2020. május 25.

Ímádom, ezt a terméket, hetente többször is használom, és látványos a hatása minden alkalom után, gyengéden hámlaszt, nem irritálja bőröm. Kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket. Utána nagyon odafigyelek, hogy milyen termékkel folytatom a rutint, mert nála azért nem mindegy. De ha megfeleően használod, aknés hegeket nagyon jól eltud halványítani, kiegészítve más termékekkel. Nekem nagyon sokat segített! Fényvédő használata kötelező utána ha napközben történik a használat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

La-Fee

2020. május 17.

Hatásos, kiadós cucc, egész testre jó, locsolni lehet bátran, az ára is kedvező. Tisztátalan bőrre, karra, hátra, arcra, striára olajozás előtt, hegekre szuper. Látványos hatást lehet elérni vele.
A kupakját az elején levágtam a hegyét, mert nem tudtam értelmezni, de át lesz töltve egy sötét klasszikus gyógyszertári üvegcsébe. Piperepolc alap tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

ailenrokzs

2020. május 16.

Nagyjából hetente használom. Mikor áttörlöm vele a bőröm, akkor enyhén ugyan kipirul, de ennél komolyabb irritációt nem tapasztaltam. Használat után simább, egységesebb, és szebb a bőröm. Hatalmas adag, sokáig elég lesz, ha elfogy, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 16.

N0RINE

2020. május 15.

Két hete használom és nekem nagyon bejött ez a tonik. 3 nap használat után történt szembetűnő változás ami esetemben annyit jelent, hogy szépen eltávolította száraz részeket, selymesebb és egységesebb bőrképet kaptam, csökkentette a gyulladást. Elbánik a pattanásokkal a miteszerekkel vagy is a bőr zsírosságával, de nem szárít és eddig nem okozott nálam bőrirrtációt. Nagyon gyengéden hámlaszt ezért mindenkinek ajánlom. Azt megmondom, hogy ilyen jó eredményt nem lehet elérni egyetlen egy szemcsés bőrradirral sem, és én már nem is használok ilyesmiket. Szuper a kiszerelés ezért az árért cserébe, szóval más testrészre is érdemes használni például vállra, dekoltázsra, hátra. Nagyon is újravevős termék a részemről (bár nem mostanában fog elfogyni.) 😌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

betty23

2020. május 7.

Én eddig a "TO Granactive Tetinoid 2% Emulsion" készítményét használtam, amivel bár meg voltam elégedve (nekem sokat segített az arcom két oldalán lévő pici pattanásokon), a zárt komedóim még sajnos akadtak. Bár a retinoid és a glikolsav elvileg engedélyezett felváltva használni, én féltem, hogy nekem túl erős lesz, így miután sajnos a retinoid megromlott, váltottam erre. Konkrétan 2 használat után olyan kis baba bőröm lett, a homlokomról és az arcomról szinte teljesen eltűntek a pici puklik, az utóbbi időben megjelent 1-2 pattanás után maradt foltokat is nagyon szépen elhalványította. Most reménykedek, hogy a régebbről visszamaradt apró, nem túl mély pattanás hegeimen is segít majd. Lehet bebeszélem, de szerintem a homlokom zsírosodását is ő csökkentette. Jelenleg 3-4 naponta használom, úgy érzem nekem sok lenne minden nap. Felvitel után picit csíp pár percig, de teljesen tolerálható, vörösséget sem igazán tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Effi

2020. április 22.

Napi toniknak vettem, nem volt egyszerű levadászni, állandóan hiánycikk mindenhol.
Arcra nekem mintha kicsit kevés lenne, ott nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna. Felvitel után kicsit csipked, de nem zavaróan, leheletnyit talán simít a bőrömön.
Testre viszont nagyon bevált, dekoltázson, nyakon, vállon széppé teszi a bőrt, eltünteti a pirosságokat, pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

LoRs

2020. április 20.

A kozmetikus ajánlását követően próbáltam ki ezt a terméket. Már előtte is nézegettem a The Ordinary-s hámlasztókat, de nem mertem kipróbálni, mert féltem, hogy túl erőset választok, és nem a kívánt hatást érem el a termékkel. A javasoltak alapján hetente csak két alkalommal, esténként használom arcelmosó és a Vagheggi C vitaminos permete után. Miután felkenem enyhén bizsergeti a bőrt, de nem kellemetlen, nem pirul ki tőle. Én úgy vettem észre, hogy szépen leviszi a gyulladásokat, és sokkal kevésbé irritál, kíméletesebb, mint egy bőrradír. Ár-érték arányban is szuper, jó sokáig elég lesz. Az egyetlen amivel nem vagyok kibékülve, az a csepegtetős kupakja, nekem sehogy sem sikerül kilyukasztanom :D De szerencsére csomagoltak mellé egy sima csavarós kupakot is, így ezért nem fogok pontot levonni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Milli88

2020. április 16.

Nagyon sajnálom, mert imádom a The Ordinary termékeit, de ez most nálam nagyon nem működött. Hatalmas nagy fekete mitesszereim lettek tőle. Többször abbahagytam a használatát, megvártam, hogy kitisztuljon a bőröm, azután újra elővettem, de minden alkalommal ugyanezt tapasztaltam. A Geek & Gorgeous Cheer up nálam működik, csak jó lett volna leváltani egy árban barátibb hámlasztóra. Nem jött össze, maradok a bevált G&G-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.