KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámlasztó oldat 7% glikolsavval, aminosavakkal, aloe verával, ginzenggel és Tasmanian Pepperberry-vel. Gyengéd hámlasztást nyújt a ragyogóbb és láthatóan tisztább bőrért. A benne lévő Tasmanian Pepperberry kivonat segít csökkenteni a hámlasztással járó irritációt.

Hozzávetőleges pH: 3.6

KERESEM!T he Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Myrtle
Állapot: mindegy, Helyszín: mindegy, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost

dorottya96

2018. július 26.

Ez a cucc egy csoda!
Beszereztem pár hete több the ordinary terméket is, amiket még nem próbáltam és ez is köztük volt. Bátran ki merem jelenteni, hogy ez a csodaszer a mitesszerek ellen!
Nekem nagyon bevált-olajos majd sima arclemosó után használom, hiszen ez rendbeteszi a pH-t és utána szérumozok. Látványosan segít.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Ez a cucc egy csoda!

JuditTTT

2018. július 26.

Most érkezett meg kb. a 4. vagy 5. üveggel már. Ez az egyik legjobb TO termék sztem. Remekül tud mindent, amit ígér. Jobb, mint a Pixie Glow Tonic-ja. Ezt vedd meg, mert olcsóbb. Mindenkinek jó, ha szarkalábak vannak, ha mitesszerek, neki mindegy, mert eltünteti őket. :D

Update: elkezdtem testre is használni, mert a régi hámlasztós testápolómat nehéz beszerezni és az is csak 7%-os AHA-val próbálkozott, szóval ez kb. ugyanaz, csak gyorsabban felszívódik. Kend fel nyugodtan testre is, tökéletesen hatékony. Nekem sajnos befordulós szőreim vannak (IPL után már nem lesznek sokáig, de addig megkeserítik az életemet), ill. elég szerencsétlenke típus vagyok, így sok a hegem. Ez tökéletesen bevált lábra, karra, száraz sarkakra (!), hátamra, mindenhová. Tényleg az egyik legjobb termék, amihez valaha volt szerencsém. Testápolózok utána, ill. ha teszek fel aznap arcmaszkot, a maradék esszenciát kenem karra, lábra fel. Háth, hihetetlen dolgokat művel ez a bőrrel. Rendesen csillog, ruganyos, fényes, a striáim, amik a gyors növekedéstől vannak, szemmel láthatóan finomodtak, pedig azzal még a hámlasztós testápoló se bírt.
Ha van a családban pattanásos arcú, hátú ember, vedd meg neki, imádni fog érte! (Csak vegyél neki fényvédőt is mellé, mert a foltokért, amit a nap éget rá, ha savaz, már kevésbé lesz hálás). Remélem soha nem állnak le a gyártásával.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

nikimanó

2018. július 13.

nagyon jó hámlasztó tonik! sokkal szebb, egyenletes és egészséges fényű a bőröm, mióta használom, pár hete. korábban G&G leggyengédebb hámlasztót használtam, de ez tényleg nagy változás. csak nézegetem, hogy milyen szép :) A rutin többi része (szérumok, esszencia, hidratáló, néha maszkok) nem változott, úgyhogy ez lesz a ludas! És nagyon olcsó. picit csíp néha de egyáltalán nem zavaróan.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

murczinodett

2018. május 15.

Én azt veszem észre, hogy ad egy egészséges fényt a bőrnek. Kíméletesen hámlaszt

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

tara95

2018. május 1.

Első használatnál bitangul csípett, talán sokat vittem fel. Csak este használom, vattakorong nélkül. Kellemes hidratált érzetet ad, várni szoktam egy kicsit, utána a c vitaminos krémem jön és semmi gondot nem okozott. A legszembetűnőbb, hogy a gyulladáscsökkentése nagyon erős, alig van piros foltom, a pórusokat is összehúzza. Ha este kiszedek pár mitesszert, másnapra nyomuk sincs. Plusz nincs pattim mióta használom, ami kisebb csoda....

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Kaboo

2018. április 16.

Sosem használtam hamlasztot.
Sohavégetnemérő hámlás miatt gondoltam, hogy egy próbát mért ne érne meg. Használt! Lassan a vége fele járok kb 10 hónapig elég.
Úgy, hogy néha egész testre is használom (lehet hogy ez furán hangzik) de nagyon bevált a szaraz boromre!!!
Óriási adag praktikus jól használható üvegben. Olcsón. Könnyen beszerezhető.
Eredmény, sima hamlas mentes csillogó bőr. Nem irritalt és nem csípett baj jó csip ha valami sérülés van a bőrömön vagy megnyomkodtam de normál állapotban nem csip.
Újra veszem.

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Sosem használtam hamlasztot.
Óriási adag praktikus jól használható üvegben. Olcsón. Könnyen beszerezhető.
Újra veszem.

hevero12

2018. február 14.

Kellemes használni, nem ront a helyzeten.
Viszont nem is nagyon javít, ami mondjuk nem meglepő, mert nem sok probléma van a bőrömmel.

hevero12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Kellemes használni, nem ront a helyzeten.

deezsina

2018. január 6.

Nagyon vártam ezt a terméket, mert a tonikok kikoptam mostanában a rutinomból, úgy éreztem ezzel egy jó fajtát sikerül visszahozni a bőrápolásba. Először szomorúan láttam hogy estére ajánlják a használatát, mivel épp napközbenre szerettem volna a pórusösszehúzó hatása miatt használni, főleg mivel télre amúgy is táplálóbb, sűrűbb arckrém kell, ami mellé különösen szükség lenne erre. De a nappali használat fényvédős arckrém mellett sem olyan jó, mivel a toniktól alapvetően kicsit kifényesedik az arc, ami napközben annyira nem mutat jól, szóval maradtam az esti használatnál.
Frissítő hatása van, néha csíp ami a tisztító érzetet is erősíti, amit egy toniktól vár az ember. Dekoltázsra is használom, az ottani bőrproblémákra egészen jó, arcon sajnos fel kellett hagynom vele, azt hiszem túl sok lett az 1% retinol és az alkalmankénti 30%os 10 perces hámlasztó meg ez a tonik, néhány hete elkezdett viszketni az állam környéke ami nagyon zavaró volt és ilyen hámló szárazság is lett rajta, féltem hogy csak bőrgyógyász tud segíteni de most úgy néz ki jobb, szüneteltetem a rendszeres hámlasztást és a tonikot is kiiktattam most, de nagyon várom hogy szép lassan visszatérhessek :)

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

timcho03

2017. december 28.

Másfél hónapja használom és nagyon szeretem. Eredetileg egy mindennapos, gyenge hámlasztónak szerettem volna, ennek tudatában rendeltem meg, és egy kis ideig úgy is használtam, illetve mint az eddigi tonikokat, szennyeződések és sminkmaradványok eltávolítására. Aztán az arcápolási cikkekben olvasgatva, főleg a koreai rétegzős rutinról, rájöttem, hogy ez inkább előkészíti a bőrt a többi szérumnak, krémnek, hidratál, valamint beállítja a megfelelő pH-t az erősebb hámlasztóknak. Mindezen elvárásokat tökéletesen teljesíti is, reggel és este is használom, valamint AHA hámlasztás előtt, este főként Niacinamide, reggel pedig a C-vitaminos szuszpenzió előtt, amivel nem nagyon csípik egymást, a bőrömet viszont annál inkább (haha :D), de pár perc után már nem is érzem. Először kicsit ragad a bőrön, de nem kell sok neki, és beszívódik, nem hagy semmilyen réteget. Kellemesen nyugtatja is a bőröm, ha picit gyulladtabb állapotban van. Megéri az árát, mert nagyon nagy kiszerelés és napi 2x-es használat mellett is kb örök élet :D
Kedves Gabsi és akit még érdekel: legjobb áron a Deciem oldaláról lehet beszerezni 8.70 €-ért, 25€ felett ingyenes szállítással 1 hét alatt megérkezik :)

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

EdinaJ13

2017. november 7.

Nem rossz, igazából jól hámlaszt napi használatnál, bár kicsit engem csíp...

EdinaJ13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Nem rossz, igazából jól hámlaszt napi használatnál, bár kicsit engem csíp...

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Alanine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

PCA h

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.