The Ordinary

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690 Ft

Hámlasztó oldat 7% glikolsavval, aminosavakkal, aloe verával, ginzenggel és Tasmanian Pepperberry-vel. Gyengéd hámlasztást nyújt a ragyogóbb és láthatóan tisztább bőrért. A benne lévő Tasmanian Pepperberry kivonat segít csökkenteni a hámlasztással járó irritációt.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Ár: 3 690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
JuditTTT

2019. március 24.

Update: aki mitteszeres erősen ajánlom, h. toljon mellé BHA-t is! Cosrx, vagy Purito, mindegy, BHA legyen. Ezt használd kétnaponta, azt meg naponta, lényeg, h. ne keverd őket egy rutinba. Ha nagyon pattis vagy, úgy is lehet, h. reggel BHA, este meg ez. Nekem ezek ketten pucoltak ki mindent. elmész kozmetikushoz, kitakarítja a bőrödet és utána elkezded ezeket használni, és ennyi. DE!!! A kajáláson meg ivászaton változtass: ha felnőttként vagy pattanásos, nagyon valószínű, h. vmit olyat eszel, amit nem kellene (pl. a gluten érzékenység is okoz aknét), ill. igyál vizet és főleg csak vizet... testsúlyodnak megfelelő mennyiségben és pluszban még max. herbateát. Az összes lónyál, meg cukros tea, meg minden vacak nem csak kint, de belül is roncsol. Kávé esetleg még, ha nem bírod nélküle, de ezek a dobozos levek, üdítők, stb. felejtsd el.
Ha testen akarsz hatékonyságot, pl. stria ellen, akkor használd ezt ill. szintén The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5% heti 2-3 alkalommal (nyilván utána már ne kenj más savat magadra azon a területen) és a striák is puhulnak, halványulnak. Csak majd nyáron használj oda is fényvédőt mindenképp, de jóóóó alaposan!

Most érkezett meg kb. a 4. vagy 5. üveggel már. Ez az egyik legjobb TO termék sztem. Remekül tud mindent, amit ígér. Jobb, mint a Pixie Glow Tonic-ja. Ezt vedd meg, mert olcsóbb. Mindenkinek jó, ha szarkalábak vannak, ha mitesszerek, neki mindegy, mert eltünteti őket. :D

Update: elkezdtem testre is használni, mert a régi hámlasztós testápolómat nehéz beszerezni és az is csak 7%-os AHA-val próbálkozott, szóval ez kb. ugyanaz, csak gyorsabban felszívódik. Kend fel nyugodtan testre is, tökéletesen hatékony. Nekem sajnos befordulós szőreim vannak (IPL után már nem lesznek sokáig, de addig megkeserítik az életemet), ill. elég szerencsétlenke típus vagyok, így sok a hegem. Ez tökéletesen bevált lábra, karra, száraz sarkakra (!), hátamra, mindenhová. Tényleg az egyik legjobb termék, amihez valaha volt szerencsém. Testápolózok utána, ill. ha teszek fel aznap arcmaszkot, a maradék esszenciát kenem karra, lábra fel. Háth, hihetetlen dolgokat művel ez a bőrrel. Rendesen csillog, ruganyos, fényes, a striáim, amik a gyors növekedéstől vannak, szemmel láthatóan finomodtak, pedig azzal még a hámlasztós testápoló se bírt. Nyilván ne tedd vattára, ha testre használod, öntsd a tenyeredbe és kend fel. De ha arcra úgy használod, h. vattakorongra öntöd és felkened, még hatékonyabb, mert így fizikai és kémiai hámlasztást végzel egyszerre.
Ha van a családban pattanásos arcú, hátú ember, vedd meg neki, imádni fog érte! (Csak vegyél neki fényvédőt is mellé, mert a foltokért, amit a nap éget rá, ha savaz, már kevésbé lesz hálás). Remélem soha nem állnak le a gyártásával.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

bgabryellla

2019. március 23.

Ez az egyik kedvenc termékem a márkától! Annyira örülök neki, hogy ilyen csoda dolgokat lehet kapni ennyire elérhető áron! Korábban a geek n gorgeous cheer up hámlasztóját használtam, viszont azt vettem észre, hogy már nem teszi olyan jól a dolgát. Elkezdtem nézelődni, akkor bukkantam rá erre a termékre. Ekkora kiszerelés ennyiért egyszerűen ajándék! Ez a hatalmas (240 ml) kiszerelés szerintem egy évig is elég lesz minimum és csak 3600 Ft körül van az ára. A Cheer up hámlasztó 30 ml 2690.. szerintem minden szempontból jobban jártam! :)) Pláne, hogy sokkal jobban bevált. A böröm szép sima, puha bababőr lett:D Az esti rutinom részeként használom. Nálam semmiféle problémát, irritációt nem okozott, nem csípett, nem okozott kiütéseket.. biztosan újra fogom venni, ha elhasználom! :)

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Judita88

2019. március 21.

Ez egy szuper hámlasztó, lassan négy hónapja használom és csodát tett a száraz bőrömmel. Kétnaponta használom, mind rövid, mind hosszútávon látom a hatását. Ekkora mennyiség nekem egy évig is elég, ár-érték arányban szuper termék.

Judita88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

zsucci93

2019. március 20.

Nagyon megkedveltem ezt a tonikot. Szépen kordában tartja a pórusaimat :) picit csíp, de egyáltalán nem vészes, soha nem okozott irritációt a bőrömön más tonikokkal ellentétben. Mindenképp újra fogom venni, ha elfogy!

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

annroi

2019. március 20.

Nagyon tetszik! Eddig hetente egyszer használtam, nem akartam, hogy nagyon szárítson, de mostanában próbálkozom vele heti 2x, és úgy néz ki, hogy szereti a bőröm. Semmilyen irritációt nem okozott, néha, főleg az elején éreztem, hogy mintha csípkedne, de olyan "jólesően" :D Másnapra nagyon szép, egységes arcbőröm lesz. A lábamra is használom néha, nekem ott is bevált.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Candy21

2019. március 11.

Tényleg jó termék több, mint két hónapja használom mindig arctisztítás után és szebb a bőr képem kevesebb a miteszerem ritkábban jönnek elő pattanások.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

onessin

2019. március 8.

Csodaszer! Hámlasztok radírokkal is, de ez állandó termékké vált a rutinomban, sminklemosás után áttörlöm ezzel az arcom! Azóta nem volt pattanásom(leszámítva egy arcüreggyulladást), a mitesszerek is csökkentek! Ráncok is talán picit! Két hónap alatt bevált! A lábamra még nem próbáltam, de nyáron ott is szeretném bevetni!

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

And1

2019. február 3.

Én is többnyire testre használom. Nagyon szép bőrt eredményez, napi használattal is sokáig elég. Viszont csatlakozom az előttem szólóhoz miszerint a flakon elég rosszul lett kialakítva amely persze a tartalom értékéből nem von le.

And1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

clara12

2019. február 2.

Testre használom és nagyon elégedett vagyok vele. A csomagolása nekem nem jött be, elég pocséklós ez az öntögetős módszer, én áttöltöttem fújós flakonba, szerintem így sokkal egyszerűbben használható. Ha túl sokat visz fel belőle az ember, akkor ragacsos marad, de a spray flakon erre is megoldás.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

dio14

2019. január 31.

Imádom!!! Én kifejezetten testre való használatra vettem, mivel mikor a Cosrx aha végét nyúztam, és közben megjött az Isntree ezért a Cosrx megmaradt és kipróbáltam testre, és észrevettem, hogy imádja a bőröm. Szépen elhasználgattam, és miután elfogyott ezt rendeltem meg, mivel sokkal nagyobb kiszerelés és amúgyis imádok kísérletezni:)
A Cosrxnél hígabb, ezért én közvetlenül a bőrre locsolom fel, mert a tenyeremből kifolyik. Ahova kicsit több kerül, ott kicsit ragad, de úgyis este használom, ezért nem zavar. A szárazabb részeken tud csípni, vagy ahol kis sérülések vannak. Reggelre pihepuha bőrrel ébredek. A karomon lévő kis kinövéseket(le nem írom a nevét:)) nagyon jól karban tartja a hámlasztás, ill a napi testápolózás, amit régebben hajlamos voltam kihagyni. Emellett állandóan radíroztam, kefével nyúztam, szétszárítottam, és csodálkoztam, hogy nem javul. Szerencsére végre rájöttem a helyes kezelésre. Emellett a szőrtelenítés utáni gyulladásra is kiváló a hámlasztás, sehol egy gyulladt szőrtüsző mióta hámlasztok. Ja és a testen lévő pattanádoknak is annyi, szóval jó kis multifunkcionális termék ez nagyon jó áron. Remélem soha nem szüntetik meg a gyártását.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Alanine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

PCA h

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.