The Ordinary

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690 Ft

Hámlasztó oldat 7% glikolsavval, aminosavakkal, aloe verával, ginzenggel és Tasmanian Pepperberry-vel. Gyengéd hámlasztást nyújt a ragyogóbb és láthatóan tisztább bőrért. A benne lévő Tasmanian Pepperberry kivonat segít csökkenteni a hámlasztással járó irritációt.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Ár: 3 690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: VBoga
Állapot: Képen látható mennyiség, kb 85%, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után postázom, vagy debreceni átvèt.
Ár: 3000 , Eladó: Ircsike
Állapot: Egy-két alkalommal próbáltam, kevés hianyzik belőle. , Helyszín: Tiszaörs, fizetés: Postával küldöm
muszika

2019. november 18.

Reggelente hasznalom arcmosas utan, szamomra frissito, de kulonosebben nem rajongok erte. Ha elfogy, egy masik tonik utan nezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Skiiin

2019. november 16.

Nekem nem vált be, pedig nagyon sokszor neki indultam, de nem. Bajt nem okozott, nem lettek pattanásaim csak nem érzem a hatását. Viszont használat után mindig éreztem egyfajta ragacsos érzetet, és ez zavart. Lehet az a baj, hogy nem rendszeresen használtam és úgymond rögtön vártam az eredményt.
Viszont a 10%-os tejsavas hámlasztó az nálam nagyon jól működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Viszont a 10%-os tejsavas hámlasztó az nálam nagyon jól működik.

epipremnum

2019. november 16.

Az alacsony ára miatt megéri beruházni rá. Arcra nekem a G&G cheer up sokkal jobban bevált, ezt már csak testre használom. Viszont ott nagyon jól működik. Taplon, borotválkozás után lábon, manikűr után a körmökön ( így kb tökéletes a végeredmény). Persze csak hideg időben a fényérzékenyítő hatás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

fleonora

2019. november 14.

Pár alkalommal használtam, úgy ahogy a többiek tanácsolták. Picit megijeszt hogy a homlokomon reggelente kifényesedik, de ez az arcmosás és hidratálás után lust a TO Niacinamide után megszűnik. Ezenkívül 3 pici pattanás is megjelent de ez valszeg csak a félidős hormonális dolgok miatt, úgyhogy update később:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

SugarB

2019. október 17.

Ár érték arányban csodás, kiadós, kellemes használhatóságú termék. Én nagyon szeretem már az első naptól kezdve. Ő az első AHA savas hámlasztóm, mert nagyon megfogott a kiszerelés és az állag, na meg ára és a sok pozitív vélemény. Eddig TO termékben még nem csalódtam. Egy pillanatig nem irritált, a hatása már másnapra csodát tett. Felvitel után kicsit csillog a bőr, de nem kellemetlenül, és egyáltalán nem zsírosít a t vonalban sem...reggelre babőr vár a szérumokkal kombinálva. Testre is ki szeretném próbálni, arcra kétnaponta használom. Ment az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Jeazy21

2019. október 14.

Ár-érték arányban remek. Alapvetően úgy voltam vele hogy maximum testre használom, de végül nagyon megszerettem arcra. Heti kétszer nekem pont elég, gyengéd de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Kosatekla

2019. október 9.

Augusztus elején a bőrgyógyászom ajánlotta, hogy próbáljam ki. Azóta rendszeresen használom. Nekem nagyon be vált. Puha lesz az arcom tőle, kellemes sima tapintása lesz. Az ár és a mérete szerintem szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

ErdelyiDiana

2019. október 3.

Imádom. Az első olyan hamlasztóm ami látványos! eredményt hozott. Best of eddig... Mindenképpen ajánlom minimum egy próbára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

jzsofi

2019. szeptember 9.

Nah ez nekem nagyon nem valt be... zavaroan ragacsos az arcom hasznalat utan, es gyulladt bor alatti fajdalmas goboket okoz. Tobbszor probaltam, napok-hetek elteltevel is, minden alkalommal ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

SPetrus94

2019. szeptember 2.

Nem azonnali csodaszer, inkább rendszeres használat mellett, fokozatosan lehet észrevenni a hatását.
Nyári hámlasztóként terveztem elsősorban használni, mivel kíméletes hámlasztó hatása van, inkább felszíni ragyogást kölcsönöz a bőrnek. Talán picit segített a mitesszereimen is, de ha hűvösebbre fordul az idő, akkor visszatérek a G&G Cheer Up-hoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Alanine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.