The Ordinary

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690 Ft

Hámlasztó oldat 7% glikolsavval, aminosavakkal, aloe verával, ginzenggel és Tasmanian Pepperberry-vel. Gyengéd hámlasztást nyújt a ragyogóbb és láthatóan tisztább bőrért. A benne lévő Tasmanian Pepperberry kivonat segít csökkenteni a hámlasztással járó irritációt.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Ár: 3 690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM! The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
Ár: 3500 , Eladó: roxitynosebleed
Állapot: új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen

Gotiii

2021. május 11.

Arcra és testre is ezt használom. Testre azért, mert a borotválkozás utáni szőrbenövést is megakadályozza, nagyon szeretem. Nekem az 5 %-os hámlasztók kevésnek bizonyultak, de ezzel meg vagyok elégedve, heti 2x használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

lildiko

2021. április 28.

Az illatát én sem szeretem, de bőven belefér nekem a hatása miatt, pláne, hogy egy-két pillanatig érződik csak. Imádom, hogy ekkora mennyiség, így bátran locsolom testre is. Arcra általában egy héten egyszer használom, ha úgy érzem, hogy szüksége van többre, akkor heti kettő, de többre nincs szüksége az arcomnak. (Emiatt lehet arcra vissza fogok térni a Geek&Gorgeous Smooth out-jára, mert abból kétségkívül elég volt a heti egy alkalom, viszont árban nem is hasonlítható ehhez.) Sokkal szebb, egységesebb tőle a bőröm, nemcsak arcon, hanem tényleg teljes testen is. Nekem az is hatalmas plusz, hogy végre nem kell vesződnöm a különféle testradírokkal, gyűlöltem mindig azzal szenvedni, pláne, hogy utána viszkettem mindig, mint a veszedelem. Ezt pikk-pakk felkenem a testemre, sokkal-sokkal szebben hámlaszt, mint egy akármilyen testradír, és hatalmas plusz, hogy tényleg pluszban hidratál is, és tényleg sokkal jobban kifejti a hatását a testápolóm is. (Ja és az önbarnítót is sokkal szebben tudom utána eldolgozni, ha ez valakinek támpont lehet. :) ) Nekem egyébként is elég puha a bőröm mind testen, mind arcon, de ezzel nagyon extra. Abszolút a kedvenc termékem a The Ordinary-től, sőt talán eddig az egyetlen, amivel minden szempontból elégedett vagyok. Szóval összességében ez a hatalmas mennyiség ilyen olcsón és ilyen fantasztikus hatással, hát zseniális, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

ftmea13

2021. április 25.

Nálam hatalmas plusz pont, hogy ilyen nagy adag. Ár-érték arányban is megfelelő, és nagyon-nagyon sokáig elég. Bár én nem használom mindennap, és főként a testemre szoktam. Nagyon jó érzést nyújt utána, puha a bőröm. Viszont arcon én nem láttam akkora változást tőle, igaz használok mellette más dolgokat is, és ütősebbeket, de néha mikor nem akarom az arcom a BHA+AHA vagy az akneroxidra kitenni az arcom és nem is olyan problémás, ezt szoktam használni. Tehát tényleg nagyon-nagyon jó kis darab, de nekem testre jobban bejön, mint arcra. Ezért plusz pont a nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 25.

Esovaro

2021. április 23.

Jó nagy adag. Tetszik, hogy a hámlasztáson kívül az irritáció csökkentésére is gondoltak a gyártásnál. A ,,csőrös" kupakot használom, de szerintem szuper ötlet, hogy van hozzá ,,lapos" kupak is, ki hogyan szereti. Az illatával nincs bajom, szerintem nem erős.
Kipróbáltam a száraz, feszülő könyökömön, és csodásan puha lett már másnapra! Nem is hittem el először. Idáig mindent próbáltam a könyökömre, de csak ez jött be, plusz ezután a megfelelő hidratálás.
Az arcom erősen texturált, ezen is láthatóan segít.
Az egy csillagot csak azért vonom le, mert olvastam, hogy mennyi mindnekinek bevállt dezodorként. Én hormonális okokból erősen izzadok, és reménykedtem benne, hogy ez majd segít egy kicsit, de sajnos nekem nem vált be dezodorként. Ne felejtsetek el utána fényvédőzni!
Én biztosan újrarendelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Az arcom erősen texturált, ezen is láthatóan segít.
Én biztosan újrarendelem.

vassviktoria

2021. április 22.

A szagát nem szeretem, és látványos változást sem tapasztaltam az arcomon tőle. Heti egyszer kétszer használom önbarnítás előtt.
Inkább testre használom el, mint arca.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Inkább testre használom el, mint arca.

Evelink

2021. április 19.

Kis csípős érzést hagy maga után az arcomon, utána egyből jöhet a hidratálás. Előszőr azt éreztem szárítja a bőröm de többszöri alkalom után hozzászoktam. Megfelelő hidratálás mellett, egyenlíti a bőrfelszínt, ragyogást ad.

Update: tegnap este szembejött velem egy novemberben készült kép az arcomról és megdöbbenve vettem észre mennyit változott a bőröm egy bő hónap alatt, mindenképp újraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Onodiencsi

2021. április 18.

Szerintem az egyik legjobb TO termék. Én egész tesztre használom, amitől babapopsi lesz a bőröm mindenhol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

erytra

2021. április 15.

Nagy kedvenc, egész testemre használom, sokat segített a lábam kipattogásán is. Huhh hát borotválkozás után rögtön azért inkább ne használjátok. :D
Az arcomra retinol előtt használom tonerként.
Nekem egy üveg kb fél évig elég, szóval számomra nem probléma a lejárati idő. :D
Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Az arcomra retinol előtt használom tonerként.
Mindenképpen újravevős.

simply

2021. április 9.

Én is csak testre használom, arra szuper, a sok illatanyagmentes termék mellett amúgy tök felüdítő ennek a használata a friss illata miatt. Szőrtelenítés után is szuper, tényleg segít a benövés megelőzésében és kezelésében is. Könnyű használni, picit ragad, de testápolóval lekenve nincs gond. Iszonyú lassan fogy, nagyon gazdaságos tehát, érdemes barátnővel összefogva rendelni egyet és megfelezni, mert lejárat előtt lehetetlen elfogyasztani egyedül, még ha heti többször is fürdesz benne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Bolgarka

2021. április 8.

Ez a legjobb termékem a The Ordinary-től! Testre használom, arcra egyáltalán nem. Nagyon szépen puhítja a bőrt, a lábamon végre nincsenek szőbenövések, és hidratált, és kb ez az első dolog ami tényleg segít a könyökömön lévő bőrkeményedésem. Nem durva, akár intim területekre és hónaljra is lehet használni (okosan!!), így ott is csökkennek a szőrbenövések.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.