KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámlasztó oldat 7% glikolsavval, aminosavakkal, aloe verával, ginzenggel és Tasmanian Pepperberry-vel. Gyengéd hámlasztást nyújt a ragyogóbb és láthatóan tisztább bőrért. A benne lévő Tasmanian Pepperberry kivonat segít csökkenteni a hámlasztással járó irritációt.

Hozzávetőleges pH: 3.6

KlaudiaZs

2018. október 17.

Ez egy csoda és pont. Az AHA hámlasztók az én bőrömnek évek óta a megváltást jelentik, kizárólag a corsx ahájának köszönhető hogy a pattanásos, pigmentfoltos, igen csúnyácska bőröm egységes, sima és problémamentes. Na ez még a corsxénél is jobb, kicsivel erősebb is ha jól emlékszem, kisebb a phja, ami érezhető, én legalábbis mint megszálott hámlasztó észreveszem, hogy ha ezt kenem fel este, reggelre sokkal simább, tisztább a bőröm, mintha a cosrxet használtam volna. Ha van valami komedó vagy hormonos pattanás, ez sokkal hamarabb tünteti el. Ráadásul szépek az összetevői, olcsó és hatalmas kiszerelés. Én nem vattára pacsmagolva használom, ahogy írja, hanem ahogy minden hámlasztómat, csak öntök az ujjaimra/tenyerembe és felkenem. Engem nem irritál, nem estem vele túlzásba, nem hámlasztottam még sose túl, pedig néha tud érzékeny lenni a bőröm. Egyszerűen tökéletes, bárkinek ajánlom.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

gabiba

2018. szeptember 16.

Imádom! Az elsö hétben rettenet csípett és viszketett. Már azt hittem nem vagyunk kompatibilisek, és azonnal kellett kennem rá valami nyugtató eszenciát, hogy mihamarabb elmúljon a kellemetlen érzés. Kipróbáltam teljes testre is, de ott semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Aztán varázsütés szerüen elmúlt, nincs már ilyen gond vele. Picit mintha ragacsos lenne utána, de jön rá úgy is a többi lépés. Szép és egységes börképet ad.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Zseniális! Kellemes érzés felvinni, nagyon kíméletes és szépen lehúzza a pirosságot és a gyulladást. Felváltva használom egy teafaolajos tonikkal. Nekem bevált!

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Dorcikaa

2018. augusztus 29.

Kb egy eve elkezdtem hasznalni a Catrice egyik alapozojat,amitol borzaszto lett az arcborom. Nagyon elvoltam keseredve es jobban beleastam magam a borapolasba. Szep osszetevoju termekeket kerestem es megtalaltam a The ordinaryt. Elkezdtem hasznalni a niacinamidet, ezt, es a hidratalokremet ettol a markatol. Egy honap utan olyan szepen rendbe tettek a borom,hogy csak na. Puha volt, elettel teli, egyseges. Nyaron felhagytam ezek hasznalataval, mert ellustultam es sajna az arcon megint kicsit visszaesett,szoval folyamat hasznalni kell oket,hogy tartson a borom jo allapota,de nem banom:) fantasztikus termek/termekek.

Nagyon szupi termek,nem csip, puha lesz tole az arcom:)

Dorcikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nagyon szupi termek,nem csip, puha lesz tole az arcom:)

mirtillmajoros

2018. augusztus 22.

Sosem használtam szívesen tonikot, eddig. Egyáltalán nincs ragacsos érzésem utána, nagyon gyorsan reagál rá a bőröm, nagyon tiszta lesz tőle, és remek utáa a tapintása. Amint rákenem a Garnier micellás vize után a bőrömre, egyből egy megváltás. Tényleg hámlaszt, de nem bántja a bőröm, kellemes, frissítő. Rengeteg ideig elég, árban is perfekt.

mirtillmajoros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

dorottya96

2018. július 26.

Ez a cucc egy csoda!
Beszereztem pár hete több the ordinary terméket is, amiket még nem próbáltam és ez is köztük volt. Bátran ki merem jelenteni, hogy ez a csodaszer a mitesszerek ellen!
Nekem nagyon bevált-olajos majd sima arclemosó után használom, hiszen ez rendbeteszi a pH-t és utána szérumozok. Látványosan segít.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Ez a cucc egy csoda!

JuditTTT

2018. július 26.

Most érkezett meg kb. a 4. vagy 5. üveggel már. Ez az egyik legjobb TO termék sztem. Remekül tud mindent, amit ígér. Jobb, mint a Pixie Glow Tonic-ja. Ezt vedd meg, mert olcsóbb. Mindenkinek jó, ha szarkalábak vannak, ha mitesszerek, neki mindegy, mert eltünteti őket. :D

Update: elkezdtem testre is használni, mert a régi hámlasztós testápolómat nehéz beszerezni és az is csak 7%-os AHA-val próbálkozott, szóval ez kb. ugyanaz, csak gyorsabban felszívódik. Kend fel nyugodtan testre is, tökéletesen hatékony. Nekem sajnos befordulós szőreim vannak (IPL után már nem lesznek sokáig, de addig megkeserítik az életemet), ill. elég szerencsétlenke típus vagyok, így sok a hegem. Ez tökéletesen bevált lábra, karra, száraz sarkakra (!), hátamra, mindenhová. Tényleg az egyik legjobb termék, amihez valaha volt szerencsém. Testápolózok utána, ill. ha teszek fel aznap arcmaszkot, a maradék esszenciát kenem karra, lábra fel. Háth, hihetetlen dolgokat művel ez a bőrrel. Rendesen csillog, ruganyos, fényes, a striáim, amik a gyors növekedéstől vannak, szemmel láthatóan finomodtak, pedig azzal még a hámlasztós testápoló se bírt.
Ha van a családban pattanásos arcú, hátú ember, vedd meg neki, imádni fog érte! (Csak vegyél neki fényvédőt is mellé, mert a foltokért, amit a nap éget rá, ha savaz, már kevésbé lesz hálás). Remélem soha nem állnak le a gyártásával.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

nikimanó

2018. július 13.

nagyon jó hámlasztó tonik! sokkal szebb, egyenletes és egészséges fényű a bőröm, mióta használom, pár hete. korábban G&G leggyengédebb hámlasztót használtam, de ez tényleg nagy változás. csak nézegetem, hogy milyen szép :) A rutin többi része (szérumok, esszencia, hidratáló, néha maszkok) nem változott, úgyhogy ez lesz a ludas! És nagyon olcsó. picit csíp néha de egyáltalán nem zavaróan.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

murczinodett

2018. május 15.

Én azt veszem észre, hogy ad egy egészséges fényt a bőrnek. Kíméletesen hámlaszt

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

tara95

2018. május 1.

Első használatnál bitangul csípett, talán sokat vittem fel. Csak este használom, vattakorong nélkül. Kellemes hidratált érzetet ad, várni szoktam egy kicsit, utána a c vitaminos krémem jön és semmi gondot nem okozott. A legszembetűnőbb, hogy a gyulladáscsökkentése nagyon erős, alig van piros foltom, a pórusokat is összehúzza. Ha este kiszedek pár mitesszert, másnapra nyomuk sincs. Plusz nincs pattim mióta használom, ami kisebb csoda....

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Alanine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

PCA h

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.