KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690 Ft

Hámlasztó oldat 7% glikolsavval, aminosavakkal, aloe verával, ginzenggel és Tasmanian Pepperberry-vel. Gyengéd hámlasztást nyújt a ragyogóbb és láthatóan tisztább bőrért. A benne lévő Tasmanian Pepperberry kivonat segít csökkenteni a hámlasztással járó irritációt.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Ár: 3 690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
oszibarack

2019. január 21.

Normál bőröm van, tehát nagy problémákat eleve nem kellett megoldani, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele. Picit érzem, hogy csíp, de egyáltalán nem vészes, simább, puhább utána a bőröm. Nagy csodákat nem tett, de egy toniktól nekem ennyi elég. Már csak heti egyszer használom, mert azt olvastam, hogy c vitaminos termékekkel nem érdemes egyszerre savas hámlasztókat egyszerre használni, de kezdetben napi szinten kenegettem, és nagyon lassan fogy, óriási adag. Ár érték arányban szerintem nagyon jó kis tonik. Napvédelemre viszont tényleg érdemes figyelni használat után!

oszibarack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

HegiD

2019. január 14.

Először az arcomon, kezdtem használni, de miután megkaparintottam a G&G Cheer Up-ot feleslegessé vált továbbra a használata. Kb. 3 hónapig használtam az arcomon, de szembetűnő változást nem tapasztaltam. Gondolom ellenállóbb a bőröm ez meg elég gyenge AH sav. Nyílván valamit hámlasztott, szebb volt a bőröm reggelente, viszont ennél többre vágyom. Aztán olvastam, hogy mások a testükön használják, úgyhogy most én is azon fogom kipróbálni. Update coming soon...

HegiD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Dorathea

2019. január 11.

Már jó pár hónapja megvan, de nem igazán nyúltam utána eddig, mert volt hogy ragacsosnak éreztem utána a bőröm, meg egyáltalán félve használgattam nehogy túl sok legyen a bőrömnek, ami amúgy is könnyen vízhiányossá szárazzá válik a téli időszakban. Aztán körülbelül egy hete gondoltam egyet és reggel felkentem, mert nagyon érdes volt a bőröm és az enzymes peelingem elfogyott, azt tervezvén majd 10-15 perc után lemosom, hogy ne legyen túl sok meg hogy eltűnjön a ragacsosság. Végül nem volt semmi ragacsosság nagyon szépen beszívta a böröm semmi irrítáció. Azóta minden reggel használom kb egy hete, nem sok a bőrömnek, nagyon sima és puha (amit a barátom is megjegyzett :)) lett a bőröm, valamint ragyogóbbnak kevésbé fakónak is látom. némileg talán a miteszereimen is segített az orcáimon, kevésbé feketék. Szóval nagyon szeretem jelenleg és nagyon kíváncsi vagyok hosszabb távon milyen eredményeket fog hozni.

Dorathea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

kisko

2019. január 6.

Hiánypótló darab, aki AHAt bírja/igényli, ne keressen tovább! Olcsó, nagy adag. Három estéböl kétszer használom, testre is kenem, semmi irritációm nem volt még, kis sebeket csípi egy pillanatra talán, nem fogy gyorsan. Cosrx, G&G hatásban, árban lekörözve.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Afrocska

2019. január 5.

Nos sok sok olvasgatás, és internet bújás után döntöttem úgy, hogy veszek néhány Ordinary terméket, többek között ezt is. Mind közül ez lett a legnagyobb kedvenc, és imádom. Én inkább tonikként használom, elképesztően szépen tisztítja a bőröm és nem mellesleg finoman hámlaszt is. Szerintem nagy szerelem marad, nem is tervezem lecserélni.

Afrocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Vicus

2018. december 15.

Jó kis hámlasztó, mindennapi használatra talán kicsit erős, szóval visszaveszek a használatából. Kicsit akartam vele spórolni, így az ujjbegyeimmel vittem fel az arcomra, de igazából olyan hatalmas mennyiség, hogy vattakorongra löttyintve is lassan fogy, szóval ár/érték arányban szuper. Egyszerre több mindent kezdtem el használni, szóval nem tudom, hogy pontosan mi okozta a pozitív váltázosást, de valószínűleg többek között ez is, úgyhogy ajánlom a terméket.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

nekyra

2018. december 15.

Kicsit irritálja a száraz részeket az arcomon, de ez simán orvosolható az utána felvitt hidratálós szérumokkal/krémekkel, végül is az a dolga, hogy hámlasszon, nem csinált semmi különöset a pórusaimmal, nem lett tisztább az arcom, de ezen még bőrcsiszolással sem tudtam javítani. Viszont nem okoz pattanásokat és tényleg leszed minden lemosó használata után ott maradt koszt/sminket az arcról, összességében jobb mint egy drogériás tonik és sokáig elég, júniusban vettem és félig van az üveg, napi egyszer használom este.

nekyra

beautylover

2018. december 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Cisztás aknéim után maradt hegek és foltok elhalványítása a célom, illetve a pattanások megelőzése. Na ebben az utóbbiban nem gondolom hogy segítene, de hámlasztásban, halványításban mindenképpen. 2 naponta este használom, utána pedig néhány csepp jojoba olajjal ápolom a bőröm. Nekem nem irritálja a bőröm egyaltalán, pedig szinte állandóan gyulladt állapotban van.

beautylover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

doris92

2018. december 5.

Pár napja használom és egyszerűen egy csoda!!! Mitesszereim jelentős számban csökkentek, mást nem is használok jelenleg. Örülök, hogy rátaláltam.

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

braram

2018. december 3.

Kakukktojás jelen! Sajnos nekem nem vált be, 1,5 hónapig tesztelgettem, próbáltam naponta, vagy csak heti 1-2X, mindenhogy rosszul reagált rá a bőröm. Apró, de viszonylag sok pattanást hozott elő ill. döbbenetesen fénylővé/olajossá vált tőle az arcbőröm. Miután abbahagytam a használatát, minden előbb említett tünetem elmúlt, így biztos ez váltotta ki. Fel is tettem eladásra.

braram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Alanine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Histidine, Glutamic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

PCA h

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.