KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

A termék korábban Advanced Retinoid 2% néven volt elérhető!

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2800 , Eladó: Cyndrella
Állapot: 95%-ig van, Helyszín: Budapest, Kálvin tér, fizetés: személyes átvétel lehetséges
The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
Ár: 3000 Ft , Eladó: maow
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint
hógolyó

2019. január 21.

2018.03.08.Kiemelkedően jó termék! Kissé olajos érzetet ad (ici picit) cserébe reggelre csodálatos bőrt ad. Nem csíp, nem iritál. Ő egy gyengébb formula. Alap darab, pontom pénzért. Egy nagy csepp fogy egyszerre. Szerintem cca fél évre elég a 30 ml.
2018.06.24. 42 vagyok..folyamatosan 33-34nek néznek. Kell ennél több? :)

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

2018.06.24. 42 vagyok..folyamatosan 33-34nek néznek. Kell ennél több? :)

Martus123

2019. január 21.

Közel egy hónapja használom, minden este.Nem vettem észre különösebb hatását.Legalábbis a ráncaimmal tuti semmit nem csinál.Amit viszont nagyon nem szeretek:valahogy olyan zsíros fenyű,ragacsos tapintású marad utána a bőröm.Eddig nagyon nem hozza a várt hatást...

Update: ugyan nem ránctalanít, de sebgyógyításra kiváló! A pattanásaimat extra hamar eltünteti!

Martus123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Kremcica

2019. január 18.

Update: Továbbadtam rajta mert túl sok volt a bőrömnek. Nem a retinol hanem hanem a sűrű állaga zavart, úgy éreztem fullad alatta a bőröm.

Lassan már pár hete mikor megrendeltem és elkezdtem használni. Mivel az első retinolos szérumom nincs viszonyítási alapom és óvatosan kezdtem ennek is a használatába. Eleinte heti egyszer, mostanában van hogy második alkalommal is felkenem. Sűrű fehér, fura szagú. Ahogy a csomagolásán is írták a vizes alapú esszencia és szérum után viszem fel. Egészen kicsi kell belőle és egyből nagyon kellemesen hidratál. Rá egy könnyebb krémet szoktam már csak felvinni, mert ez puhít annyit a bőrömön hogy a szokásos száraz bőrre való krémem ilyenkor túl sok. Igazából ráncom még nincs, inkább csak a mimikai ráncaimat látom egy kicsit erőteljesebbnek az arcomon és ez a kis csoda másnap reggelre teljesen feltölti azokat. Egyszer sem irritált, nem vörösödtem ki, még mikor kijött pár irritált száraz foltom akkor sem csípett.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

csillam94

2019. január 18.

Nekem sajna nem jött be, túl nehéz az állaga és ragad utána az arcom. Emiatt nem használtam sokat, a hatásáról nem tudok nyilatkozni.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

domcsismiracle

2019. január 15.

Hát... Egyrészt pattanásaim lettek tőle, másrészt nem nagyon volt jó semmire a száraz bőrömnél... Pedig nagyon hittem benne, de valahogy nem jöttek az eredmények. Most pihentetem így a téli nagy hidegre való tekintettel, remélem még egyszer visszatérek jobb eredményekkel.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

goldori

2019. január 14.

Semmilyen retinolos készítményt nem használtam előtte, ő az első próbálkozásom. Már több, mint egy hónapja szerepel az esti rutinomban, első pár alkalommal ámulva álltam reggelente a tükör előtt, hogy mit művelt ez velem?! Konkrétan nem tudtam megmondani, hogy mi változott az éjszaka folyamán, de sokkal szebb lett reggelre a bőröm tőle. Kezdetben minden este használtam, de úgy éreztem, hogy sok a bőrömnek (megszokottnál több pattanás jött elő, de lehet csak szerencsétlen véletlen nem tudom) így most ezt és a Vitamin C Suspension (szintén a TO-tól) használom felváltva esténként, illetve heti egyszer hámlasztok.
Sajnos rossz szokásom, hogy agyon nyomkodom magam, ugyan nincs sok pattanásom, a pirosbetűs napok előtt az állam körül ki jön ki 1-1 néha, vagy a kis fekete mitesszerek a homlokomon, de nem bírom ki, hogy ne nyúljak hozzájuk azonnal. Viszont szépen halványítja reggelre a nyomokat. Nekem tetszik az állaga, ezért is esett őrá a választásom, mert az olajos dolgok valahogy nem jöttek be. Szerintem ő marad az esti rutinomban, majd lehet a későbbiekben megpróbálkozom egy erősebbel is, de egyelőre nálam tökéletesen teszi a dolgát :)

goldori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Nautius70

2019. január 4.

Sokadik üveggel használom, nekem ez a kedvenc Ordinary retinoidom. A squalene-es változatnak nem szerettem az állagát, ez az emulzió nagyon kellemes. Része a rutinomnak, amiben további Ordinary termékek és a Missha Time Revolution szérumja az alapkövek. Most jött hozzá néhány Geek & Gorgeous, akik jól megborították a kb. két éve az Ordinary-vel elért szép egyensúlyt, haragszom is rájuk! Tanulság: maradjunk hűek ahhoz, ami működik! Ez nekem működik.

Nautius70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Cyndrella

2019. január 2.

Sajnos nem jött be pedig nagyon nagy reményeket fűztem hozzá :(

Cyndrella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Sajnos nem jött be pedig nagyon nagy reményeket fűztem hozzá :(

Hatshepsut

2018. december 1.

Imádom! Nagyon jól karbantartja a pattanásos, kombinált bőrömet, bár télen kicsit vissza kell fognom a használatát, mert pici szárít. Anti-aging hatásáról nem tudok nyilatkozni, de az aknékat nagyon jól kezeli.Este bekenem az arcomat vele és reggelre elbánik a kis puklikkal. Zsíros és kombinált bőrű lányoknak ajándék!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

szisz5

2018. november 29.

Nem túlságosan szeretem használni. Rendkívül olajos, nagyon nehezen szívódik be, emiatt (mivel esénként használom) meggyőződésem, hogy a fele a párnámon landol... :D mindegy, legalább nem lesz ráncos... Nincs túl nagy tapasztalatom retinolos szérumok terén, de biztosan tovább keresgélek majd.

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.