The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

A termék korábban Advanced Retinoid 2% néven volt elérhető!

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Sztellaaaaa

2020. május 4.

Minden szempontból úttörő!
Mióta használom azóta sokkal tömörebb, simább, egészségesebb külsejű az arcbőröm.
Formulája könnyed, gyorsan felszívódik, nem komedogén, illata is kellemes. Eleinte hámlasztott ezerrel, úgy éreztem magamat mint egy vedlő kígyó. De az aknék után maradt hiperpigmentációs foltjaimat is teljesen eltüntette.
A sötét üvegnek hála nem bomlik olyan könnyen mint azok amelyek áttetszőben vannak csomagolva.
Most Revolution Skincare változattal próbálkozok, de az olaj konzisztencia nekem nem nyerő, úgyhogy biztos hogy visszatérek ehhez. Másik legnagyobb kedvencem tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Minden szempontból úttörő!

1111

2020. március 25.

Én 2-3 naponta használtam, most fogyott el, kb. fél év után, és elég volt belőle alkalmanként pár csepp. Nekem nem szárít, pattanast sem okoz. Mivel 21 éves vagyok, nem elengedhetetlen a rutinomból, de érzek egy jelentős változást (rossz irányba) ha pár hétig kihagyom. Teszi amit ígér, nagyon szeretem. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

ssyakaky

2020. március 1.

nekem ő az első retinolos szérumom, de így a harminc közeledtével beláttam, hogy muszáj kezdenem valamit magammal, pedig kicsit tartottam tőle az elején. úgyhogy októberben óvatosan elkezdtem használni. egy jó másfél hónapos szenvedős purging után a bőröm olyan lett, mint amit kicseréltek. tömöttebb lett, a csúnya mély homlokráncom halványabb, a pórusaim kisebbek és tisztábbak, sokkal kevesebb a pattanásom, de azok sem gyulladnak be annyira, és hamarabb elmúlnak. eleinte heti kétszer használtam, most már heti 3-nál tartok, és a szemem alá is kenem. mindig aláhidratálok az aktuális szérumaimmal, és mindig összekeverem a to nmf-fel, és úgy viszem fel az arcomra. nekem ezzel a módszerrel nagyon bevált, nem okozott irritációt (még a rosaceamnál sem, sőt..mintha azon is javítana, de lehet ezt már csak bebeszélem magamnak..:D) egy bajom van vele, mégpedig az, hogy ez a 30 ml is hatalmas mennyiség, biztos nem tudom elhasználni nyár előtt, őszre pedig már meg fog romlani. mondjuk nem fogom sajnálni újravenni, sőt! azt hiszem egy ideig biztos helye van a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

BLili

2020. február 13.

Update 2: mivel lett egy egyre elmélyülő ráncom a szemem alatt, a krémmel elkevert réteg fölé még vittem fel egy kicsit, reggelre piros karikák lettek a szemem körül és folyamatosan könnyeztem is. Szóval, érzékeny bőrön nagyon túl lehet tolni.

Update: jó sok arckrémmel összekeverve kezdtem el felvinni, és úgy már egész jól hozzászokott a bőröm. Látom is a hatását, sokkal szebb lett a bőröm. Black fridayen be is rendeltem belőle még egy pár üveggel. :)

Sajnos nem tudom használni ezt a terméket, mert hólyagos vörösre változott az arcbőröm tőle, olyan szinten irritálta. Miután sikerült lenyugtatni, már csak száraz, hámló részek maradtak..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Lencseee

2020. február 7.

Jo allapotban tartja a boromet, az allaga nagyon tetszik, beszivodik hamar, igy a hidratalot kenhetem ra rovid idon belul. A tubusa jol zar, utaztathato. Mar 3szor vettem ujra. Az ara nagyon barati. Egy uvegnel nem ereztem csodat, de szivesen vettem ujra, hogy tovabb probalkozzunk egymassal es hosszabb tavon vegre bevalt valami. Irritaciot, hamlast, vagy barmi negativumot nem tapasztaltam a hasznalata kozben, utan. Talan kivancsisagbol a 4.uveg elott egy masik ordinarys retinolt is kiprobalok. Nem csodaszer, mert nem tuntet el semmit, de halvanyitja mimd a pigmentfoltjaimat, mind a feluleti rancokat (ezek ott maradnak, csak optikailag kisebbek lettek az elmult honapok alatt, mint, ahogy a porusaim is, de arra es ezzel egyutt hasznalom a niacinamid szeeumukat, ahogy a skinsmartos videoban javasoltak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

ST

2020. február 3.

Én is azoknak a táborát gyarapítom, akiknek nem jött be, így most eladó egy 3/4 üveg, amiért ha Denise nem jön 1-2 napon belül, felszabadul…
Pár hetet használtam, nagyon kevés is elég belőle. Azért választottam ezt, mert ezt kíméletesebbnek írták, de nekem ez is soknak bizonyult. Alapból szárazságra, hámlásra hajlamos a bőröm, ez ezt fokozta amit nem tudtam ellensúlyozni. Lehet, hosszú távon jó, én maradok a táplálásnál, semmint a hámlasztásnál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Kriszta82

2020. január 15.

Kicsit ragacsos tőle a bőröm egy ideig, de ez legyen a legkevesebb. A nevető ráncomat nagyon szépen elhalványította ő és a 7%os glycol acid kombó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

LadyBleu

2020. január 14.

Elhasználtam egy üveggel és valahogy nem érzem a hiányát. Egyébként szerettem, amíg tartott, kicsit puhább lett tőle a bőröm reggelre, de ezt sokmindennel el tudom érni. Nem mondanám, hogy óriási kedvenc, de mindenképpen érdemes kipróbálni.
Én pattanások miatt próbáltam ki, ugyanis 21 évesen, még annyira nem vagyok kétségbeesve a ráncok miatt. :D (A megelőzés érdekében azért használok fényvédőt természetesen, de jelenleg nincsenek nagyon ráncaim, amiket el kéne tüntetni.) Szóval a pattikra nem vettem észre, hogy használt volna, ráncokról nem tudok nyilatkozni, egyébként meg egy szebb bőrképet adott, szóval egy próbát megérhet bárkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Julus92

2020. január 3.

Első retinol szérumom. A gyengédebb formula miatt esett erre a választásom kezdésnek.
Eleinte 2-3 naponta használtam, ekkor kb. másfél hét után tapasztaltam egy picike kis hámlást a szemem alatt, de egyáltalán nem volt vészes. Utána simán hozzászokott a bőröm a napi szintű használathoz. Hidratáltam azért alá-fölé, biztos ami biztos.
Nekem az állaga mondjuk nem jött be annyira. Nem volt igazán olajos, mégis nehezen szívódott fel utána a hidratálóm. A tisztán olajos formuláknak talán megvan az az előnye, hogy lehet utolsó lépésként használni, olaj lévén utána már nem ken fel mást az ember. Ezután viszont kentem volna, ez pedig nehézkes volt.
Most fogyott el, ezután eggyel erősebb retinollal folytatom az ismerkedést. Ez nem azt jelenti, hogy rossz volt, de úgy tűnik az én bőrömnek ennél ütősebb százalék kell, mivel semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön. A hatóanyaggal való ismerkedésnek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

vfejes

2019. december 25.

Nah, most akkor én nem leszek népszerű. Valahogyan ezt a terméket jóval később bontottam és kezdtem használni, mint az olajos ikertesóját... Gondoltam, hát ok, nagy hype, ez ugyanaz, csak könnyebb formula. Túrót!!! 3 hét után Karácsony előtt tiszta ekcéma és apró seb volt az arcom, szemem, szteroidos kenőccsel kellett kennem. Gondoltam én, jó, persze marha voltam, hogy első alkalommal túl közel kentem szemhez, másnap úgy ébredtem, hogy fel volt puffadva az egész arcom, az az én hibám... Bár többet oda nem kentem, de gondolom a hidratáló elvitte nyomokban. Legutóbb a számon volt egy vékony film sebes hártya... Nem gyanakodtam, gondoltam, hogy stressz, Karácsony, rohanás - biztos idegi alapon.

Aztán rájöttem, miután itt alaposan megnéztem, hogy benne normál retinol is van - szóval óvatosan, lányok, aki érzékeny. Nem kell mindent elhinni, van akit irritál. Olajos társát imádom, akár napi szinten és bárhova kenhetem. Az ekcémám elmúlt, de még vagy egy hét, mire kiheveri a bőröm. Csont száraz, úgy festek, mint a saját öreganyám. Azért nem kap rosszabbat, mert, ha nem a nyári szünet után indítottam volna és nem lennék érzékeny, biztosan jó lett volna, de a megtévesztés, hogy a retinol mellékhatásai nélkül, nagyon ronda húzás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.