KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

A termék korábban Advanced Retinoid 2% néven volt elérhető!

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

bstr13

2018. július 26.

Tetszik, hogy végre nem egy olajos retinol formula. Nagyon könnyed állagú,gyorsan beszivódik, nem büdi, fölé még bőven lehet hidratálni ha valaki szeretne. A pici hormonális pattanásaimra a retinol az egyik ütőkártya.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

katt

2018. július 15.

A kedvenc mindennapi retinoid készítményem. Imádom az állagát, és a hatását.

katt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

A kedvenc mindennapi retinoid készítményem. Imádom az állagát, és a hatását.

mmohaa

2018. július 10.

Aknéra/pattanásokra nem vált be. 1 hónapig használtam, nagy bajt nem csinált, de miután abbahagytam tisztább lett a bőröm. Azért kap pár csillagot, mert rontani nem rontott és mintha ráncokra/bőröregedésre valóban használna egy kicsit.

mmohaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Nizza

2018. július 9.

Reggel C-vitamin, este retinoid. Ez a páros nálam önmagában majdnem teljesen megoldja a hidratálást. A szkvalános verzió az üvegcse aljához érve már nem szívódott be, azért tértem át az emulzióra. A szagát meg kellett szoknom. Beszívódik, némi ragacsos réteget hagyva. A bőrömet nem irritálja, folyamatosan tudom használni. Feltöltött, hidratált bőrképet kapok.

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Perpill

2018. július 8.

PC 1%-os retinoljának a kis kiszerelését próbáltam ki először, amivel nagyon elégedett voltam. Többen megjegyezték, milyen szép lett a bőröm, pedig csak kb 3 hétig használtam. Egyetlen problémám volt vele: az ára. Mivel nagyon jó véleményeket olvastam a TO retinoljáról is, gondoltam teszek egy próbát, és amikor a PC elfogyott, ezt vásároltam meg. Sajnos nekem nagyon nem vált be. Túl azon, hogy a hatása messze elmarad a PC retinoljához képest, nagyon csúnyán ki is pattogtam tőle. Mivel nem voltam biztos benne, hogy ez a termék a ludas, ezért egy hét használat után tartottam egy hét szünetet, majd újra próbáltam. Az eredmény ugyanaz, esti használat után másnap reggelre tele voltam gyulladt pattanásokkal. Nem kétlem, hogy ez egy jó termék, csak az én bőrömnek nem megfelelő. Bármennyire szerettem volna megfizethetőbb retinolt használni, inkább benyúlok a pénztárcámba, és megveszem a PC nagy kiszerelését, az tényleg csodát tett a bőrömmel.

Perpill
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 8.

KreolAncsi

2018. július 5.

Sokadjára veszem újra, mivel ugye valamilyen retinol származék "kell". Szeretem az állagát, gyorsan és teljesen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést. És pont emiatt nyomok a "kosárba" gombra újra és újra - bár tudom, hogy nekem már valami erősebb kellene, volt szerencsém kipróbálni párszor a squalane-es verziót, de nem szerettem, olajban tocsogónak éreztem az arcom tőle. Ettől puha a bőröm, bár mindig használok előtte valamilyen hidratáló szérumot (azt is az Ordinary márkától). Úgy összességében, mióta a termékeiket használom, szebb a bőröm. Az illata fura, de nekem tetszik. A ráncaimat viszont nem tüntette el, csodaszernek nem mondanám, inkább csak szinten tartásra jó (azt hiszem, ezt már más is írta előttem). Fiatalabb bőrre viszont nagyon ajánlom!

KreolAncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Tymy181

2018. július 1.

Első retinolom, így nincs összehasonlítási alapom. Tetszik a forumla, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos réteget, bár pár óra múlva érzem, hogy átfényesedik az arcom. Ez annyira nem zavar, mert az esti rutinomban van a helye. Reggelre szép kisimult és puha lesz a bőröm. Nem voltak nagyon ráncaim, inkább megelőzésre használom. A homlokomon lévő mimikai ráncok kicsit talán finomabbak lettek, de azok sem voltak nagyon mélyek. Összességében szerintem egy jó termék, csodákat nem tesz, de nem is vártam tőle nagy csodát.

Tymy181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

zalla

2018. június 27.

A harmincas évekhez közeledve úgy éreztem beruháznék egy retinoidra. Mivel sok nem tolerálják a hatóanyagot, gondoltam kipróbálok egy olcsóbb, kevésbé erős terméket (ha nem jön be, kevésbé sajnálom). Mikor megvettem a terméket, még a régi nevén futott, de elvileg az új összetétele a régivel teljesen megyezik. A termék sárgás színű, folyós állagú (de nem folyik le egyből az ember kezén), minimális illata van. Én egy pipettányit szoktam eldolgozni az arcomon és a nyakamon. Irritációt egyszer sem tapasztaltam. A bőrképem szebb, egyéb extra látványos eredményről nem tudok beszámolni. Továbbra is használni fogom, mert bízok a hosszú távú hatásaiban. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó vétel.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

folliluci

2018. június 27.

Számomra csodaszer!!! Azonnal feltölti a bőröm, az esti rutin részeként használom, reggelre feszes, kisimult tőle az arcom. Nem tudom melyik összetevő miatt, de mintha a pattanásaimnak is jót tenne. Mióta használom sokkal kevesebb van belőlük és a pórusaimat is összehúzza. Biztosan újraveszem!!!

folliluci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

hógolyó

2018. június 24.

2018.03.08.Kiemelkedően jó termék! Kissé olajos érzetet ad (ici picit) cserébe reggelre csodálatos bőrt ad. Nem csíp, nem iritál. Ő egy gyengébb formula. Alap darab, pontom pénzért. Egy nagy csepp fogy egyszerre. Szerintem cca fél évre elég a 30 ml.
2018.06.24. 42 vagyok..folyamatosan 33-34nek néznek. Kell ennél több? :)

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

2018.06.24. 42 vagyok..folyamatosan 33-34nek néznek. Kell ennél több? :)

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.