The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

A termék korábban Advanced Retinoid 2% néven volt elérhető!

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3300 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest, Szeged , fizetés: Személyesen készpénzben vagy előreutalással, postázom is.
Ár: 3000 , Eladó: Bravujke
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Törökbálint, fizetés: Személyes átvétel budai régió, posta, foxpost
muszika

2019. november 15.

Bar en meg fiatal vagyok, a rancokra gyakorolt hatasat annyira nem tudom elemezni, de ugye jobb felni mint megijedni...:) A borom valahogy egysegesebb es a hegeim is gyorsabban gyogyulnak, ha ezt is hasznalom. Az elejen sajnos osszevesztek a borommel, mindenkinek fokozatosan bevezetve ajanlom. Nem zsirosit es nem is olajos a formula, ez nekem fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

InternationalTraveller

2019. október 27.

Szuper termék. Az esti rutinom részeként használom a többi TO termékkel együtt. 35 évesen a finom ráncom halványítására vettem és mert javasolt valamilyen retinolos termék használata. Kicsit félve kentem fel, mert több oldalon kommentelték, hogy égethet. Semmilyen kellemetlenséget nem éreztem a használatakor. Kicsit olajos a használata, de nem vészes. Már újravettem és még fogom is, mert a többi TO-val együtt csodát művelt az arcommal. Sokkal puhább, kisimultabb az arcom megjelenése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

morrrzsa

2019. október 24.

Májusban kezdtem használni a szérumot és lassan fél év elteltével nagyon meg vagyok vele elégedve. A homlokomon van egy pigmentfolt, ami nagyon zavar és az elhalványítás miatt kezdtem bele a retinol használatba. Tartottam tőle, hogy nem fogja bírni a bőröm, mert kicsit érzékeny, de semmilyen irritációt nem tapasztaltam, így már szinte 1 hét után napi szinten kezdtem használni az esti rutin részeként. Korábban gyakran előfordult - főként a natúrként vagy természetesként emlegetett készítmények használatakor -, hogy nem bírta a bőröm és fájdalmas, pattanásszerű, de soha be nem érő búbok alakultak ki az arcomon, ami néhány hét elteltével magától húzódott vissza. Pont volt egy ilyen, amikor a retinolt elkezdtem és pár nap alatt elmúlt. Azóta is tapasztalom, hogy a kezdődő pattanások sokkal hamarabb múlnak el, mint korábban. Az arcbőröm feszesebb lett, szerintem a pigmentfolt is halványult, szóval szerintem ez egy szuper termék, az áráról nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

SweetCaroline

2019. október 21.

Nyilván egy retiniltól hosszú távon kell eredményt várni, de egyelőre nagyin tetszik, hogy nem irritál és, hogy reggelre szép puha a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

darbarad

2019. október 19.

Mikor elkezdtem belemerülni ebbe a tudatos bőrápolás dologba, egy kettőre világossá vált, hogy vannak olyan összetevők, amik elkerülhetetlen, ha komolyan gondolom ezt az egészet. Na, a retinol volt az egyik. Persze az ember lánya aztán falja a leírásokat, véleményeket, összegzéseket, használati utasításokat és picit elmegy a kedve a dologtól, mert mindenhonnan az jön vissza, hogy ez nem egy gyenge dolog, nem gyerekjáték, fel kell rá készülni, nem lehet csakúgy rögtön 1%-os retinolt kenni az arcbőrre, vagyis hát lehet, csak nem ajánlott. Mivel én is berezeltem picit ettől az egésztől, elsőre mindenképpen egy gyengédebb verziót kerestem, egy ismerkedős, barátkozós fajtát, ami a kombinált bőrömet sem fogja teljesen hazavágni. Ezt szerencsére meg is találtam ebben a 2%-os emulzióban. Eleinte félve kentem fel, de nagyon kíméletes volt a bőrömmel, semmi csúnyaságot vagy kellemetlenséget nem okozott, nem zavart az állaga vagy a szaga, egész szépen beszívodott, szóval összességében ezen a téren minden rendben volt vele. Így kb. háromszor is újravettem, viszont, most, hogy elfogyott, már másfelé kacsingatok, mert úgy érzem, hogy hatását tekintve nem vagyok vele annyira elégedett. Természetesen értem, hogy inkább megelőzés meg karbantartás meg társai, de valahogy mégsem érzem azt, amit esetleg másoktól olvasok, más, általuk használt és náluk bevált retinolos készítményeknél, azokat a dícshimnuszokat és szerelmes szavakat. Viszont nagyon szeretném azt érezni, és van olyan termékem, ami iránt érzem is, szóval képes vagyok termékbe beleszeretni, így a baj nem velem van, meg persze ezzel a szérummal sem, de inkább megyek tovább és keresem az igazit. Jelenleg van pár jelölt elképzelés, magasabb és alacsonyabb árkategóriából, változó textúrák és eltérő %-ok, vagyis adok esélyt a dolognak, a soron következő már be is van rendelve. Viszont semmiképpen sem szeretném lepontozni ezt a terméket, jó emlékeim vannak vele, a tudatos bőrápolással ismerkedős, rutin kialakítós, első AHA hámlasztás előtt izgulós, mindenféle krémeket nézegetős és kivánságlista megtervezős időszakból. Meg persze köszönöm neki, hogy nem vágta tönkre a bőröm és ezáltal nem vette el a kedvem ettől az egész bőrápolós mizériától, valamint azért használtam jó pár hónapig, biztos vagyok benne, hogy hatása is volt/van, egyszerűen csak nem olyan látványos (vagy én szeretnék tőle túl sokat). Mindenesetre bátran ajánlom első "retinolos" terméknek minden most arcbőrmániába cseppenő embernek, főleg az érzékenyebb vagy problémás bőrüeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

HCHB11Cl11

2019. október 19.

Nagyon szeretem az emulziós, trutyakos állagát. Mivel víz alapú, szépen beszívja a bőröm, könnyen el lehet oszlatni, nem hagy réteget maga után. Sajnos a márkának ez az egyetlen retionolos emulziós terméke van, és sajnos elég gyenge is szerintem, mert csak 0,1% tiszta retinol van benne. Én elviselnék többet is belőle, többet használna biztosan, mint ez, mert nagy csodát, változást nem tapasztaltam, de talán használ, főleg hosszútávon. A HPR nem tudom mennyire jó vagy nem, ígéret van... De tényleg nem csíp, nem irritál, viszonylag olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

kviragh

2019. szeptember 30.

A hatasa jo, nem is irritalt, de az illata valami dobbenetesen borzalmas.... olvasgattam mas nem irta-e ezt rola. Hatas ide vagy oda, inkabb a parom bujasat valasztom, annyira elviselhetetlen neki is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

betty23

2019. szeptember 28.

Én kb. 1.5 hónapja használom esténként Hylamide hialuronsavval és az Ordinary csipkebogyóolajával, a Deciem ajánlotta nekem így használni. Hormonális jellegű pattanásaim vannak, sok pigmentfolttal, néhány pici heggel az állvonalam és az orcáim környékén. Elég sok felszín alatti pici pattanásom is volt, olyan, mint ha ezeket a purging időszak alatt felhozta volna, de most pl. megint lett pár pattanásom, viszont már másnap reggelre sokat javult a helyzet. Azt mondják több hónap is lehet mire kifejti igazán látványosan a hatását. Amúgy nekem 1 hónap után volt jóval látványosan szebb a bőröm, mind a pattanások számát, mind a pigmentfoltok halványodását tekintve. Nekem egy percig sem okozott irritációt, pedig kezdettől fogva mindennap használom, amúgy meg elvileg folyamatosan kéne szoktatni a bőrt. :D Én még rendületlenül használom. Tisztában vagyok vele, hogy nálam valószínűleg enyhe hormonális aknéról van szó, amit nem valószínű, hogy tartósan lehet kezelni szájon át bevehető készítmények nélkül, de reménykedek. Én adok neki egyelőre 4 csillagot. Már látványosan szebb a bőröm. Bár a Deciem által számomra ajánlott rutint követem, még nem teljes a siker.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

nemvagyokrobot

2019. szeptember 23.

Nagy reményekkel és az itteni sok jó vélemény miatt szereztem be ezt a formulát. Két alkalommal is próbálkoztam vele, de sajnos csak kárt okozott. Alapjáraton nem tartom érzékenynek a bőröm, sosem voltam allergiás eddig semmire.
Első alkalommal lelkesen vetettem bele magam a tudatos bőrápolásra, és pár hét különbséggel kezdtem el niacinamid szérumot, kémiai hámlasztást, azaleinsavat és ezt a szérumot használni. Akkor az akném rosszabbodását tapasztaltam, úgyhogy úgy döntöttem, hogy újrakezdem és egyesével építem fel a dolgokat, ezt hagyva utoljára. Közben kiműveltem magam, megismertem, hogy van olyan, hogy purging, hogyan érdemes kombinálni a készítményeket.
Fél év alatt az addig használt cuccok megváltoztatták az életem, egy pattanásom sem jött már elő, a hegek is szépen halványulóban voltak, így gondoltam, hogy akkor eljött az ideje újra a retinoidokkal próbálkozni.
Ez alkalommal egy hét alatt mindösszesen 3 alkalommal használtam ezt a gyenge formulát-az elején elő jött 3 nagyon gyulladt, csúnya patti-gondoltam semmi baj, ez a folyamat része. Ám a második használat után az arcbőröm foltokban ekcéma szerűen piros, hámló, viszkető, szóval nagyon irritált lett. Nem adtam fel, 2 nap szünet után a 3. alkalommal a szérum alá hialuronsavat, felé pedig intenzíven hidratáló krémet rétegeztem, de csak rosszabb lett a helyzet. Kb. 1 hét intenzív, zsíros gyógyszertári krémezés és egy kis szteroidos kenőcs gyógyította meg a "mellékhatást".
Ezzel én feladtam, lehet, hogy egyszer még megpóbálkozok egy olajos formulával, de óvatosságra intek mindenkit, aki pirosságot, hámlást, viszketést tapasztal, hogy azonnal hagyja abba a szérum használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 11.

Nagyon szeretem az Ordinary termékeket. Eddig a koffeineset használtam szem alatti karikákra és puffadásra, ami nagyon bejött. Most 1 hónapja ezt is elkezdtem használni. Nagyon szépen egységesíti (simábbá teszi) az arcbőrömet, az első 2 alkalommal okozott pár pattanást, de nem adtam fel folytattam, most már szerencsére ilyen gond nincs, reggel csak pihe-puha, egységes bőrkép vár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.