KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

A termék korábban Advanced Retinoid 2% néven volt elérhető!

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

aminaleyla

2018. október 21.

Kb nekem is az a véleményem, mint az előttem szólóknak. Nem rossz, de nem is egetrengető. Nem érzek semmi változást, bár pl a ránctalanító hatását még nem tudom leszűrni.
Kipróbálni jó volt, de legközelebb más retinol tartalmú kence után nézek majd.

aminaleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Kipróbálni jó volt, de legközelebb más retinol tartalmú kence után nézek majd.

suvizsofi

2018. október 18.

Használom-használom, de sok változást nem érzek. Utána leesett, hogy még csak 1 hónapja vettem... :) Őszintén, az első pár héten kijött 1-2 hetente 1-1 pattanás, ami nekem csak nagyon ritkán szokott lenni. Ez most már kezd elmúlni, sőt, most már, ha néha lesz 1 pattanásom, kifejezettem azt kenem ezzel a termékkel és elmúlik max. 2 nap alatt. 1 hónap használat után szép, egységes színe van bőrömnek, sima és egységes a felülete, kicsik a pórusaim és csak nagyon közelről látszanak. Gondolkoztam, hogy erősebb termék kéne, de minél hosszabb ideje használom, annál hatékonyabb, érdemes türelmesnek lenni vele, mert tényleg nagyon jó! Én antioxidánssal keverem és egyben viszem fel a kettőt.

suvizsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

kepszakadas

2018. október 2.

Három hete használom, de nekem sokkal zsírosabb és pattanásosabb lett azóta a bőröm. Nem tudom emiatt történt-e vagy más krémek is közrejátszottak, de eddig sajnos negatív irányba mutat a véleményem :( Amit nagyon sajnálok, mert a többi Ordinary termék mind szuperül működik.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

gabiba

2018. szeptember 16.

Nagyon szeretem a TO-nak ezt az emulziós retinolját. Könnyü, aránylag gyorsan felszívodó szérum. Jó krémmel összekeverve is vagy krém elött önállóan használva. Sajnos a TO cuccok nagy részére rettenet allergiás lettem, többek között a squalanes retinoljukra is, ezzel viszont se allergia se irritáció, pedig majdnem minden nap használom.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zsofiab

2018. szeptember 14.

Én a ránctalanítás/ráncmegelőzés miatt vettem meg ezt a terméket. Használom már pár hónapja, nem tudok ebből a szempontból beszámolni semmi látványosról, majd később derül ki, hogy hatásos volt-e. Az üveg tartalma nekem viszonylag gyorsan fogy, és nekem nem szívódik be annyira könnyen, ragacsos marad az arcom utána, valahogy nem komfortos, de azért kitartok, mert ezt ajánlották a ráncokra. Majd lehet, hogy kipróbálom a squalane változatát is, hátha nekem az jobban beválik.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

anneshirley

2018. szeptember 8.

Nagy reményekkel vettem meg, de nem gondolnám, hogy csinál bármi említésre méltót. Nem szárít, nem bánt, kicsit hidratál, illetve mintha néha zsírosítana is. Kb. ennyi. A bőrproblémáim köszönik szépen jól vannak, és röhögnek a 2%-os granactive retinoid próbálkozásain.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Catyx

2018. augusztus 22.

Aztaaa! Még nem használtam még hasonló terméket sem, ezért el vagyok ájulva! :) Szóval, normál bőröm van, az éveimhez képest jó állapotban, orca két oldalán és még pár helyen nap okozta barnás foltokkal. Egy két pattanás havonta megjelenik, főleg a T vonalban., amiket addig nyomkodok amíg a helyén seb, majd folt lesz. Naaa, erre szuper ez a termék. A pattikat kb egy-két nap alatt szépen, foltmentesen elmúlasztja. Az államon lévő kráteres sebet szépen összehúzta. 1 hete reggel, este használom, és látom a változást. Tegnaap, bekentem vele a hátamon és a vállamon lévő pattikat is, és lám hatásosabb mint a Fenistil Bepanthen páros. Nálam alapdarab lesz, ha így marad.

Catyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Martus123

2018. augusztus 21.

Közel egy hónapja használom, minden este.Nem vettem észre különösebb hatását.Legalábbis a ráncaimmal tuti semmit nem csinál.Amit viszont nagyon nem szeretek:valahogy olyan zsíros fenyű,ragacsos tapintású marad utána a bőröm.Eddig nagyon nem hozza a várt hatást...

Martus123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Nizza

2018. augusztus 18.

Pórusösszehúzó hatása nálam nincsen, pedig várnám. Nyárra ez a formula alkalmasabb, mint a szkvalán, de még így is pici piros pöttyök jönnek ki reggelre. Nem tartom hatásosnak.

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

bstr13

2018. július 26.

Tetszik, hogy végre nem egy olajos retinol formula. Nagyon könnyed állagú,gyorsan beszivódik, nem büdi, fölé még bőven lehet hidratálni ha valaki szeretne. A pici hormonális pattanásaimra a retinol az egyik ütőkártya.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.