The Ordinary

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3890 Ft

A termék korábban Advanced Retinoid 2% néven volt elérhető!

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft , Eladó: njuli84
Állapot: Kép alapján , Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel bp xi ker

Ivy1986

2022. május 15.

Ajándékba kaptam,már rég szemezgettem vele amúgy. Este szoktam lefekvéskor felkenni, kis idő kell míg beszívódik. Én konkrét csodát nem tapasztaltam,max nem olyan száraz a bőrőm talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 15.

justfanny7

2022. május 10.

én is a TO olajos után vettem, mivel azt a kombinált bőröm nem szerette egyáltalán (felszínen maradt)
ezzel eggyel jobban boldogultam, purging volt nyilván, elhasználtam.
a 4 csillag azért, mert hiába jó a GG A-game családja sokkal többet ért, mint ez. (adagolás, tárolás, hatékonyság szentháromszögben is jobb mint ez)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

ezzel eggyel jobban boldogultam, purging volt nyilván, elhasználtam.

Andyly

2022. május 9.

Nagyon szeretem! Öregedő, száraz bőröm van, mióta használom (hónapok óta!), feszesebb, simább az arcom, a nyakamon és dekoltázsomon a mélyebb ráncok feltöltődtek... tény, hogy használok mellette hámlasztót is rendszeresen, szerintem ez a kombó nagyon ütős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 9.

eni333

2022. május 3.

Nagyon szeretem a terméket, főleg nia-val együtt. Kb. 1 éve hazsnálom heti 2-3x esti rutinban. Szépen egységesíti a bőrt, a pattanás utáni foltokra is jó hatással van, gyorsan beszívódik, jól rétegezhető. Ráncokkal egyelőre nem küzdök, szóval inkább megelőzésként használom. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

tudatosborapolas

2022. április 25.

Sajnos kb. az 1/3-át tudtam elhasználni mielőtt lejárt, pedig elég kitartóan kenegettem. Hűtőben tároltam, úgyhogy jól esett használni, viszont eléggé szárított.
Az hogy ennyi termék megmaradt, eléggé pénzkidobás, ill. nálam a geek&gorgeous A-game 5 retinalja hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Bakoca

2022. március 20.

Sajnos le kell pontoznom. Egyrészt nagyon nehezen szívódik be, ragacsos lesz bőrön. Nem tudom beszívódik-e valamennyi is egyáltalán, vagy az egész a párnahuzaton van reggelre. Hosszútávon irritációt, kipirosodást okozott, végén már nem is mertem arcra kenni. Szárított is, ráadásul hatását se vettem észre. A gg A-game-je láthatóbb eredményt adott ( abban csak az olivátok, amik miatt nem használom...). Más retinolos terméket fogok ezután próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 20.

Kise

2022. március 12.

Második retinolos szérumom, korábban a szkvalán olajos verziót használtam, amit szívből utáltam, mert sehogy sem akart beszívódni. Ez a retinoid változat ezerszer jobb. Bár felkenéskor kacsazsír szaga van, ettől el tudok tekinteni, mert jót tesz a bőrömnek. Mindig simább, feltöltöttebb bőrrel ébredek másnap a használata után. Sajnos csak későn tudtam meg, hogy hűtőben kellene tartani, én a fürdőmben egy zárt szekrénybe tartom a dobozában. Mindenesetre állagában, illatában nem érzékelek változást, március hónap végéig tervezem elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 12.

DorinaS

2022. március 9.

Első retinolos szérumom volt és az én rutinomban egy alap termék marad, az biztos :) szintén TO azelainnal nekem csodát műveltek a pattanás utáni foltjaimmal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 9.

Judy1

2022. február 27.

Életem első retinolos széruma volt. :) Az arcomon látványos változást nem hozott, de ott nincsenek is nagy problémák. Irritációt nem okozott, kellemes használni, puha volt az arcom minden használat után. Viszont ahol nagyon nagyot nyújtott, az a pattanásokkal és mitesszerekkel teli hátam volt, oda kentem kb az üveg felét, minden este használtam, és gyönyörűen rendbehozta. Szinte hibátlan lett ott a bőröm. A hátamon mutatott teljesítménye alapján ez egy nagyszerű kis krém, emellett nagyon kellemes használni, irritációt nem okozott, már rendeltem utánpótlást. :)
Update: azóta hűtlen módon kirpbóáltam az Agame-t és az Inkey list retinolját, de ehhez tértem vissza mindig. Sokadjára is újraveszem, számomra ez a leghatékonyabb és legkéynelmesebben használható retinolos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

peachyglow

2022. február 9.

Update: Több kudarcba fulladt próbálkozás után sikerült összebarátkoznunk. Amikor a véleményemet írtam, azt az üveget végül nem tudtam elhasználni, képtelen voltam hozzászoktatni a bőröm hosszútávon. A harmadik üvegnél tartok most, ezt sikerülni fog elhasználni, már nagyon kevés van benne. Így kimondhatom, hogy mostanra talán ezt a gyengéd verziót megszokta a bőröm. A G&G Stress Less szérumával, csigaszérummal és extra adag hidratáló krémmel együtt viselem el, így nem jelentkezik csak irritáció. Sok idő volt míg ezt kitapasztaltam. Egyelőre maradni fogok ennél a terméknél, mert egy nagyobb hatóanyag-tartalmútól egész biztosan kikészülne a bőröm. A látványa hatásos most így a harmadik hónap környékén, de a retinolos termékek használatát igazán majd 5-10-15 év múlva fogom magamnak megköszönni (remélhetőleg). A smart/anti-aging maraton, nem sprint.

Betöltöttem a fránya 25-öt,úgyhogy itt volt az ideje elkezdeni retinolozni. Megpróbáltam szeptembertől kezdve szép lassan bevezetni a rutinomba. Nekem valahogy nem megy olyan könnyen. Aláhidratálok hialuron szérummal, utána jön ő heti két alkalommal, nem használok belőle sokat, a tetejére pedig hidratálót teszek. Sajnos ilyen óvatosság mellett is, többször égetett vagy kipirosodott az arcom, ha kicsivel is többet kentem fel. Egyébként jó hatással van rám, nem nagyon vagyok pattanásos de az a pár ami van, nagyon szépen meghunyászkodik tőle. Kisimít és pihe-puha az arcbőröm. Általánosságban nem is kifejezetten érzékeny a bőröm. Ez az egyik leggyengédebb szérum a számomra elérhető piacon, úgyhogy most jó darabig isten őrizzen, hogy ennél erősebbre váltsak. Összességében szokjuk egymást, hatás szempontjából úgy látom megéri türelmesnek lennem még egy kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.