The Ordinary

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3890 Ft

A termék korábban Advanced Retinoid 2% néven volt elérhető!

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
Ár: megegyezés szerint, csere is lehetséges , Eladó: dorci38
Állapot: megegyezés szerint, Helyszín: --, fizetés: --

Onodiencsi

2021. április 18.

Imádom a retinolt, és bánom, hogy hamarabb nem találtam rá. Az apró mimikai ráncokat csökkenti, szép egységes bőrképet ad, nekem fölé még hidratáló sem kell, annyira ápoló ez a formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

ildikeb

2021. március 18.

Több helyen is írtam már, hogy szerencsémre egyáltalán nincsen problémás bőröm, mindent csak megelőzésképpen használok, így ezzel sincs másként. Felkenés után kellemesen bizsergő érzetet ad, másnapra baba az arcom, egyéb hatása csak az évek elteltével fog remélhetőleg beigazolódni. Hetente 2x használom, így soha nem fogy el (novemberben vettem) és sajnálnám kidobni annak ellenére, hogy elvileg 3 hónapos a lejárati ideje, és már bőven 4 hónapja használom, úgyhogy ameddig érzem a “bizsergést”, addig nem veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Dior79

2021. március 11.

Kb. fél éve használom a termék, most rendeltem meg a következő üveggel. Még van az előzőből is, de nem akartam, hogy ne legyen itthon tartalék 😊 Egyszerűen imádom! Heti 2-3 alkalommal használom csak este. Amikor ezt használom semmi mást nem teszek fel mellé. Arcra, nyakra, dekoltázsra. Kb. 2 csepp elegendő. Való gaz, hogy az első héten pattanások lettek az arcomon, sőt olyan nagy és mély, amilyen még tiniként sem volt, de ez a leírásban is szerepelt, hogy mélyen lévő pattanások fognak a felszínre jönni, amik 1-2 hét alatt végleg eltűntek. A finom ráncok szinte teljesen eltűntek, a mélyebb ráncok sokat halványodtak, és a bőröm tényleg nagyon finom tapintású, bársonyos és ragyogóbb lett. Én még soha nem voltam így elragadtatva egy krémtől sem. Nálam 5*_os ❤️ Sőt, beszereztem a Buffet, a Hyaluronic Acid 2%, és Coffeine szérumot is. Sok drága krémet próbáltam már, de ez mindent visz. Igazi elixir ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.

Kati04

2021. március 6.

Ez egy csoda. Imádja a bőröm sose volt még ilyen szép. 2 üvegcsével használtam el. Ha csak egy ordinary terméket használhatnék ezentúl ez lenne az. Egységesítette a bőrképemet és sokkal kevesebb patti jön ki. A miteszerek ellen 100x hatásosabb volt mint a 4% BHA. Persze fényvédő és hidratáló kötelező mellé. Egyébként gyorsan beszívódik, semmi irritációt nem okozott. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

nsaranna

2021. március 3.

Hát, arra emlékszem a squalene-es verzió sokkal jobban bejött a száraz/kombinált bőrömre. Ráadásul sokáig kihúztam az üveget, biztosan csökkent a hatóanyag hatása mire a végére értem, ez mondjuk nem a termék hibája mivel rajta van, hogy bontás után fél évig lehet felhasználni (inkább 3 hónapig jó a retinoidok szavatossága).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Csengu888

2021. február 19.

Ezt nemrég kezdtem el használni. Az állaga elég furcsa, és van bizony egy kis gyógyszertári szaga is, amitől kicsit írtózom. Nehezen terül, sok kell belőle, így gyorsan fogy. Ettől függetlenül még mindig megéri!
Egyébként hatásban szerintem hozza, amit ígér, a niával tökéletesen kiegészítik egymást! A mínusz egy az állagért és a szagért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

adriana2541

2021. február 17.

Az első retinol jellegű termékem volt. Tökéletesen felszívódik, nem okozott irritációt, sokkal üdébb lett a bőröm tőle, kevésbé tűntem fáradtnak. Nem vagyok pattanásokra hajlamos, de néha megjelennek kis mitesszerek, amik ellen tökéletes fegyver volt. Erősebb retinolokkal kísérletezek most, de elképzelhető, hogy visszatérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Sarolta01

2021. január 29.

A vélemények alapján az egyetlen ember vagyok, akinek nem vált be. Pattanásokra és hegekre vettem, de pont az ellenkezőjét sikerültek elérnem vele. Bár szinte minden új termék bevezetésénél kijön pár pattanás, ez adnál sokkal durvább reakciót okozott. Nagy és gyulladt pattanások jöttek ki, olyan helyeken is, ahol amúgy sosem szoktam. Pár hete hagytam abba, de még mindig küldök azzal ahogy hagyta az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

hzs

2021. január 13.

Ideje volt elkezdenem az anti-aginget, és elvileg ez a legenyhébb retinol. Nyilván nem pár hónap alatt látom az eredményt, hanem évek múlva, de egyelőre nagyon szuper, minden este használom a The Ordinary Niacinamide 10% + zinc 1% után most már 3 hónapja, aztán LRP Cicaplast Baume B5 hidratálót teszek fel. Talán az első 2 hétben kijött egy-két kisebb pattanás, de mióta használom minden rendben, nem okoz irritációt vagy pattanásokat. Elvétve az arcomon azért vannak patik, de azért, mert eleve erre hajlamos a bőröm. Plusz az államon vannak állandóan pattanások és periorális dermatitisz, de azzal sajnos régóta küzdök, meg most lehet a maszk is rátesz.
Szóval nekem jó élmény használni, kb fél pipettát használok az arcomra és a nyakamra esténként. Bemasszírozom, de utána azért ragacsos kicsit. Erre kenem a hidratálót, ami szintén zsíros, de estére ez teljesen rendben. Reggelre már semmi nyoma a zsírosságnak, minden beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Blenheim

2021. január 8.

Nagyon egyedul leszek a velemenyemmel, ugy erzem 🙄
Par eve rendeltem egy ilyen szerumot, hasznaltam parszor. A szemem kore is kentem boven. Aztan eszrevettem, hogy csokkent a bor alatti volumen a szemem alatt, es joval lilabb lett (igen, ez a termeszetes oregedesi folyamat resze, de nem 1-2 het alatt zajlik le, es nem is az en koromban. Nem is fogytam akkoriban, mert az is okozhatja.). Utana felhagytam a hasznalataval, nem mertem tobbet hasznalni.
De nem voltam benne biztos, hogy a retinol okozta ezt a dolgot nalam, mert mindenhol irjak , hogy serkenti a kollagentermelest, stb... Aztan veletlenul rakerestem, es igen, van egy”anti-adipogenic” hatasa az osszetevojenek, ami konnyen volumenvesztest okoz. Ha ezt tudom, akkor soha nem vettem volna meg. Pont azt “szedi le” az arcrol, ami miatt fiatalnak tunik az ember .😡

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 8.

Nagyon egyedul leszek a velemenyemmel, ugy erzem 🙄

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.