KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

A termék korábban Advanced Retinoid 2% néven volt elérhető!

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Venusz1984

2018. június 11.

Lassan elfogy az első tubus így mostmár lassan merek mondani róla véleményt. Én naponta tudom használni, nem okoz száradást, hámlást, de utána még használok COSRX csiganyál szérumot és hidratáló krémet és a végére még szintén The Ordinary csipekebogyó olajat. Ezek nekem még kellenek utána mert amúgy kiszárítaná. Gondolkodom az 1%-os PC-on, szerintem ő lesz a követekező. De elsőre aki ismerkedik a retinolal mindenképp ajánlani tudom.
Update: na igen kipróbáltam az 1% PC-t...az a király nekem ahoz képest nekem az Ordinary nem sokat javított a bőröm így ezért a csillag levonás, de elsőre nem mertem volna a PC-vel kezdeni ki kell próbálni szerintem hogy bírja a bőr az alacsonyabb dózist és utána nekiesni az igazi nagyágyúnak.

Venusz1984
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

kkinga07

2018. június 7.

Használ, ez biztos. Szebb tőle a bőröm, bár nem tudnám pontosan meghatározni mit csinál vele. Viszont, ami fontos: azt tapasztaltam, hogy nem szabad gazdagon kenni, mert kivörösödést okozhat. Nem irritáció, nem fáj vagy ilyesmi, csak pirosas lett tőle a bőröm, amikor nem szigorúan csak pár cseppet kentem szét az arcomon. Összeségében szívesen nyúlok érte, lehet, hogy kipróbálom az 5%-osat is.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Julicha91

2018. június 3.

Mivel nem mindennap használom így kifejezetten észreveszem magamon, amint felkenem és beszívja a bőröm sokkal de sokkal feszesebb és élettel telibb!
Szóval ajánlom !! Próbáljátok ki nyugodtan!!
Biztosan újra fogom venni mert kell egy Retinoid is a The Ordinary gyűjteményembe:)))

Julicha91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

Szóval ajánlom !! Próbáljátok ki nyugodtan!!

Lory

2018. május 21.

Látni változást a bőrömön de nincs wow hatás.Igazából a használata előtti nap alkalmazott hámlasztó viszi el a hátán a dolgot.Heti 3-szor használom és mikor előtte hámlasztottam,akkor a legszebb a bőrképen,kicsik a pórusaim,egyenletes az arcom.Direkt megnéztem olyan napokon,amikor nem volt előtte hámlasztás,hát olyankor szinte semmit nem csinál.Apró mimikai ráncokat sem tölt fel,önmagában a pórusaim méretén sem tud változtatni.Valószínű a termékcsalád erősebb retinol szérumát fogom kipróbálni helyette.Hezitálok a pontozáson,mert igazából 3-as lenne de annyi sok hatástalan "ártani nem használ" termék van közepesre értékelve,hogy méltatlan lenne ugyanaz a kategória neki.Önmagában nem használ de egy másikkal együtt igen,így egy picit kegyelem 4-es :)

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

sildicow

2018. május 20.

Az első üveg végére értem, egész jól kitartott, de nem is használtam minden este. Szerintem korrekt kis kence, a hatása is viszonylag jó, főleg, hogy ugye nem vényköteles (így nem is vártam olyan wow hatást, mint a Differintől). Sajnos a pórusaimat nem finomította, de a pattanások utáni foltjaimon mással koprodukcióban segített, a beszívódásával sem volt különösebben gond esténként, egyáltalán nem irritált. Mivel jön a nyár, egyelőre nem tervezem újravételét, de télre lehet, hogy ismét beszerzem.

sildicow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

murczinodett

2018. május 15.

Nem tudom hogy csinál e vmit a bőrömmel és de érzés a bőrön szóval szeretem, szerintem a hatás 2-3hónap után fogom látni ha fogom és én még csak kb 1 hónapja használom, de szeretem így is

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

csizi

2018. május 3.

Gondoltam kipróbálom ezt a kis "csodaszert" ha már ilyen jókat lehet olvasni róla. Előírás szerűen csak este használtam, de nekem viszketett tőle kétoldalt az arcom. (Biztos, hogy ettől volt, amikor nem használtam nem jelentkezett a viszketés.)

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

tinyblackpaw

2018. április 18.

10 éve küszködök problémás arcbőrrel (mitesszerek, pattanások, zsíros bőr és társai) viszont 10 év alatt sem sikerült jelentősebb javulást elérni az arcápolási termékekkel. The Ordinary termékei hozták meg az átfogó sikert - bár még azért így sem tisztult ki teljesen a bőröm - de 3 hónap alatt jelentősen javult a korábbi állapot. Azt már a TO Niacinamide termékhez is véleményeztem, hogy nem tudom egyértelműen eldönteni melyik termékük segített rendbe tenni a bőröm, hiszen mindkettőt napi rendszerességgel használom de ami biztos, hogy a zárt komedók és a pattanások száma láthatóan csökkent. A mitesszereket igazán semmi sem tudja kordában tartani (BHA, AHA hámlasztók sem) de számomra már az is hatalmas előrelépés, hogy már csak elvétve vannak gyulladt vagy bőrszínű faggyúkitüremkedések a bőrömön. Noha alapvetően ez a termék főképp anti-ageing célját szolgálja én elsősorban a pattanások és a húszas éveim "karban tartására" vettem. Nincsenek igazán ráncaim még, de a megelőzés nem árt. Szépen kisimítja a bőrt, egészségesebbnek hat az összkép a használatával. Az én bőrömet abszolút nem szárította vagy irritálta, maximálisan meg vagyok vele elégedve és úgy nézem akár 8-9 hónapig is kitart egy üvegcse.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Szuzka

2018. április 16.

Ez az első retinolos készítményem.Óvatosságból először csak hetente egyszer használtam,később kétszer.Csak egy kis tonikot kentem fel előtte,de puha hidratált volt reggel a bőröm.Nem túl sok ráncommal nem igazán csinált semmit.Most fogy el az üveg tartalma,őszig még eldöntöm melyik készítménnyel folytatom tovább a retinollal való kapcsolatomat.

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Judittttt

2018. március 25.

Nem a ráncok miatt vettem, még csak 25 éves vagyok, hanem a mitesszerek miatt, mert valakitől olvastam olyan véleményt, hogy jó volt neki rá, illetve elvileg a retinol össze tudja húzni a pórusokat. Hát nekem nem sokat ért ez. Pórusaim ugyanakkorák és ugyanannyira mitesszeresek. Úgy használom, hogy heti 2-3 alkalommal ez, más napokon bha. Szerintem semmivel nem másabb kb 2 hónapnyi használat után mint amikor csak a bha-t használtam. Azon kívül a homlokomon van egy finom ránc már, hát azon sem sokat segített... nekem eddig az Ordinary az olcsó húsnak híg a leve kategória, gyakorlatilag az összes termékük a nem árt de az ég világon nem is csinál semmit kategória nálam ... ezt elhasználom, annyi pozitívum, h lassan fogy, de mit örüljek neki, ha úgyse használ kb semmit? nekem Ordinaryből elég volt ennyi bőven, köszöntem. A Paula's Choice igaz, hogy drága, de szintén lassan fogy, és legalább ér is valamit. Mint az összes többi Ordinary kence amit eddig használtam, ez is MEH.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.