KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1890 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1890 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

supercinti

2018. július 17.

Elso olyan primer, aminel nem mozdul el az alapozo!!!

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Elso olyan primer, aminel nem mozdul el az alapozo!!!

beautymakeup1

2018. július 4.

Nagyon jó kis smink alap, nekem bevált! A sminkem a helyén marad, hidratál is, és szépen eloszlik rajta az alapozó. Sokáig elég, kevés is elég belőle, az ára nagyon kedvező, ajánlani tudom!

beautymakeup1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

gyongyikeolasz

2018. július 1.

Nagyon szeretem ezt a primert mert nem lesz csillogó utána a bőröm és a sminkemet is jól tartja

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

hencico

2018. június 22.

Én nagyon szeretem, mert szépen mattít és tartós is lesz tőle a sminkem.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Én nagyon szeretem, mert szépen mattít és tartós is lesz tőle a sminkem.

orik

2018. június 16.

Ezelőtt még soha nem használtam semmilyen arcra való bázisterméket, de mivel az Ordinary más termékei nálam beváltak, gondoltam megpróbálkozom egy szilkonbázisú primerrel. Most sem kellett csalódnom, a sminkemet egyenletessé és tartóssá teszi, sima alapot biztosít, tényleg csökkenti a pórusok, finom ráncok és bőrhibák láthatóságát. Külön szeretem benne, hogy egyáltalán nem szárít, sőt hidratáló és antioxidáns összetevői miatt még puhává is varázsolja a bőröm. Mindenkinek bártan ajánlom, aki tartósabb, szebb sminket szeretne egy pénztárcabarát primerrel, nálam 5 csillag.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Oila

2018. április 23.

Minden reggel alaposan hidratálom ill. előtte szérummal kezelem a bőrömet, majd jöhet a fényvédő, éppen ezért egy primertől nem várok többet, minthogy tökéletesítse a bőrképet, feltöltse a pórusokat, finom vonalakat, és hogy egy pillanat alatt el tudjam oszlatni rajta az alapozót kézzel is. Tehát nem érdekes a fenti rutin mellett, hogy még a primer is hidratáljon vagy anti-aging hatása legyen, vagy hogy fényvédős legyen. Elég ha nem szárít, nem okoz pattanásokat/mitesszereket, nem irritál, nem öregíti a bőrt. És amit én elvárok, azt ez a primer hozza is. Nem ad többet, de nem is ad kevesebbet, mint amit ígér, ennek tökéletesen megfelelő az ára is, ezért jár az 5 csillag.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

fashionlinehungary

2018. március 29.

Beauty Heaven blogján bukkantam rá erre a márkára és bár nem vagyok egy nagy beauty junkies, azonnal ki akartam próbálni. A silicone primer-rel kezdtem és nagyon meg vagyok elégedve. Teljesen megváltoztatta az alapozókhoz fűződő viszonyomat. Most derült ki számomra, hogy hiába veszek jó minőségű alapozót, ha nincs meg a megfelelő alap. Színtelen, szagtalan. Egy szilikonréteget képez az egész arcomon, amitől sokan kiborulnak, de mikor rákerül az alapozó nekem nagyon bejön. Olajos alapozóval a nap végére ez is fényleni fog, de nekem amúgy sem ajánlatos olajos dolgokat használni. Úgyhogy imádom, azt is, hogy 1.890 Ft jelenleg, biztos, hogy nem eresztem el többet.

fashionlinehungary
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

cleo8

2018. március 28.

Nagyon büdi, de szépen teszi a dolgát. A pórusokat elfedi, és nem zsírosodik át.
Szerintem sokáig elég is lesz.

cleo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Szerintem sokáig elég is lesz.

zsofc

2018. március 18.

Még nem találtam meg a tökéletes primerem, pedig sok mindent kipróbáltam már, gondoltam ez is megér egy próbát. De ahogy eddig minden, úgy érzem ez sem ad semmi pluszt az égvilágon, nem lesz szebb rajta az alapozóm, nem lesz tartósabb a sminkem. Cserébe nem okoz pattanásokat, nincs benne parfüm/illat, ami nálam abszolút plusz, viszont kicsit csúszkál rajta az alapozó. Újravenni biztosan nem fogom.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

GRita16

2018. március 7.

Körülbelül 2 hónapja használom és nem estem hasra tőle. Valóban szépen fel lehet vinni az alapozót, de nem tartós az eredmény. Néha még pattanásos lettem tőle.
El fogom használni, de nem veszem újra.

GRita16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

El fogom használni, de nem veszem újra.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.