KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1890 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1890 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

orik

2018. június 16.

Ezelőtt még soha nem használtam semmilyen arcra való bázisterméket, de mivel az Ordinary más termékei nálam beváltak, gondoltam megpróbálkozom egy szilkonbázisú primerrel. Most sem kellett csalódnom, a sminkemet egyenletessé és tartóssá teszi, sima alapot biztosít, tényleg csökkenti a pórusok, finom ráncok és bőrhibák láthatóságát. Külön szeretem benne, hogy egyáltalán nem szárít, sőt hidratáló és antioxidáns összetevői miatt még puhává is varázsolja a bőröm. Mindenkinek bártan ajánlom, aki tartósabb, szebb sminket szeretne egy pénztárcabarát primerrel, nálam 5 csillag.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Oila

2018. április 23.

Minden reggel alaposan hidratálom ill. előtte szérummal kezelem a bőrömet, majd jöhet a fényvédő, éppen ezért egy primertől nem várok többet, minthogy tökéletesítse a bőrképet, feltöltse a pórusokat, finom vonalakat, és hogy egy pillanat alatt el tudjam oszlatni rajta az alapozót kézzel is. Tehát nem érdekes a fenti rutin mellett, hogy még a primer is hidratáljon vagy anti-aging hatása legyen, vagy hogy fényvédős legyen. Elég ha nem szárít, nem okoz pattanásokat/mitesszereket, nem irritál, nem öregíti a bőrt. És amit én elvárok, azt ez a primer hozza is. Nem ad többet, de nem is ad kevesebbet, mint amit ígér, ennek tökéletesen megfelelő az ára is, ezért jár az 5 csillag.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

fashionlinehungary

2018. március 29.

Beauty Heaven blogján bukkantam rá erre a márkára és bár nem vagyok egy nagy beauty junkies, azonnal ki akartam próbálni. A silicone primer-rel kezdtem és nagyon meg vagyok elégedve. Teljesen megváltoztatta az alapozókhoz fűződő viszonyomat. Most derült ki számomra, hogy hiába veszek jó minőségű alapozót, ha nincs meg a megfelelő alap. Színtelen, szagtalan. Egy szilikonréteget képez az egész arcomon, amitől sokan kiborulnak, de mikor rákerül az alapozó nekem nagyon bejön. Olajos alapozóval a nap végére ez is fényleni fog, de nekem amúgy sem ajánlatos olajos dolgokat használni. Úgyhogy imádom, azt is, hogy 1.890 Ft jelenleg, biztos, hogy nem eresztem el többet.

fashionlinehungary
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

cleo8

2018. március 28.

Nagyon büdi, de szépen teszi a dolgát. A pórusokat elfedi, és nem zsírosodik át.
Szerintem sokáig elég is lesz.

cleo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Szerintem sokáig elég is lesz.

zsofc

2018. március 18.

Még nem találtam meg a tökéletes primerem, pedig sok mindent kipróbáltam már, gondoltam ez is megér egy próbát. De ahogy eddig minden, úgy érzem ez sem ad semmi pluszt az égvilágon, nem lesz szebb rajta az alapozóm, nem lesz tartósabb a sminkem. Cserébe nem okoz pattanásokat, nincs benne parfüm/illat, ami nálam abszolút plusz, viszont kicsit csúszkál rajta az alapozó. Újravenni biztosan nem fogom.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

GRita16

2018. március 7.

Körülbelül 2 hónapja használom és nem estem hasra tőle. Valóban szépen fel lehet vinni az alapozót, de nem tartós az eredmény. Néha még pattanásos lettem tőle.
El fogom használni, de nem veszem újra.

GRita16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

El fogom használni, de nem veszem újra.

Lolychan

2018. február 27.

Én nagyon szeretem, jobb mint az előző NYX lila primerem. Olyan, mintha csak egy arckrémet kennél fel, mert iszonyat gyorsan beszívódik (gondolom a géles állaga miatt). Nekem helyén tartja a sminkem, kijelenthetem, hogy egész nap, ami nagy szó. Nem irritál, nem okoz pattanásokat, egységes bőrképet ad. Eddig csillagos 5*.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

PAncsi79

2018. február 19.

Hát most kicsit úgy érzem, nem nagyon kell erőltetnem az Ordinary termékeket, az utóbbi hetekben nem ez az első csalódásom tőlük...
Nem vagyok egy mindennap primert használó csaj: a reggeli többlépéses rutin, majd fényvédő után nem mindig tudom időben beilleszteni a primer felvitelét, ám mivel észrevettem, hogy szebben mutat az alapozóm (L'Oreal True Match) primeren, megpróbálom minél többször beiktatni.
Eddig egy drágább terméket használtam, de mivel mostanában az Ordinary család uralja a fürdőszobámat, gondoltam érdemes tenni egy próbát ezzel a termékükkel is. Nos, ahogy az első mondatból is kiderült, nem kellett volna.
Normál, enyhén vízhiányos a bőröm, így nálam nem a mattítás a fő cél, hanem hogy szebben, természetesebben hasson az alapozó a bőrömön - sajnos ez az, ami a legkevésbé megy neki. Az orcáimon túl matt a hatása, de ezt még megbocsátanám neki, hiszen ez inkább az én bőröm sajátos gondja, de az, hogy az alapozó, ami enélkül szépen mutat a bőrömön, ezzel rettentő mű és maszkos hatású lesz a bőrömön, már megbocsáthatatlan.
Nem tudom megítélni, hogy hosszantartóan megmarad-e ennek köszönhetően a sminkem, mert annyira csúnya volt a végeredmény, hogy alig vártam, hogy lemoshassam a sminkem (áldottam az eszem, hogy nem munkanapon próbáltam ki, hanem ráérős hétvégén, amikor csak pár órát volt az arcomon smink).
Talán majd megpróbálom hidratálóként elhasználni (egy kis olajjal felturbózva), de sajnos ez primerként nálam abszolút használhatatlan (örültem volna, ha egy olcsóbb alternatívára tudom cserélni a Max Factort, de ez most az olcsó húsnak híg a leve tipikus esete számomra).

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

domcsismiracle

2018. február 1.

Nagyon bizarr élményem van ezzel a krémmel, pedig csak egy hete használom... Esküszöm, hogy érzem a bőrömön átütő "mérget". Na jó, nem ez a jó szó, de ha felkenem érzek az arcomon egy nagyon fura érzést, hogy valami kellemetlent szív be a bőröm, sőt még illatot is érzek. Nem tudom leírni az érzést.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Hatshepsut

2017. december 5.

Már fél éve használom és nem akar elfogyni, nagyon pici elég belőle az egész arcomra. Nagyon szeretem, mert szinte siklik rajta az alapozó. Szemhéjalapként is használom , mert gyönyörűen egybe olvad a szemsmink, ha rásminkelek, a festék is gyönyörűen megtapad rajta. A pórusokat elfedi, az én zsíros bőrömre lehetne egy picit mattabb, de belefér a nap végi átfényesedés.Egész nap tartja a sminket, imádom, ár-érték arányban verhetetlen!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.