KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1890 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1890 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

hartaizs

2018. október 8.

Első egy-két használat után azt gondoltam, tökéletes termék. Nekem nagyon hamar kifényesedik a T-vonalam, ezzel a primerrel viszont szinte semmi. De sajnos azt kell mondjam, hogy a kukában fogja végezni.... Eddig ez az első TO termék, amiről negatív a véleményem. 3-4 napon belül több, csúnya, mély, fájdalmas pattanás jött ki rajtam. Mással nem tudom összefüggésbe hozni, csak ez a primer lehet a ludas.... Nagyon sajnálom, mert amúgy jó kis cucc lenne...

hartaizs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

reka0122

2018. október 2.

Nagyon akartam, hogy első használatos szerelem legyen, de ez köztünk valahogy nem alakult ki. Ha normál mennyiségben teszem az arcomra szó szerint csúszik rajta az alapozó (😂), kis mennyiségben, nagyon nagyon vékony rétegben tűrhető, de ígyis hamarabb lekopik az alapozó az arcomról mint nélküle. Nekem mindent ad csak matt finisht nem, pedig egyáltalán nem fényes az arcbőm. Ennek ellenére egy nagyon szép egyemeletes arcképet ad arcomnak, iszonyatosan puha hatást kölcsönözve neki. Nem hinném hogy újra fogom vásárolni, de szeretném a jelenlegi alapozómtól(studio fix fluid) eltérő alapozóval is kipróbálni, hátha csak ezzel nem működik.

reka0122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

kepszakadas

2018. október 2.

CS O D Á L A T O S.
Egyszerűen nincs rá jobb szó, szerintem ez a tökéletes primer, már ezret kipróbáltam, de ennek a legjobb az állaga. Nem csúszik el, nem fénylik, nem bántja alatta a bőrömet.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

CS O D Á L A T O S.

2018. szeptember 12.

Összességében nagyon szeretem ezt a primert, a sminket tényleg tartósabbá teszi és nem fényesedik ki olyan hamar a bőröm mint nélküle. Baba popsi puhává varázsolja a bőrömet és mintha a pórusaim méretét is csökkentené. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég lesz. Egyedül a szagát nem szeretem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

dunaimano

2018. augusztus 31.

Azért tettem be a kosaramba, mert így elértem az ingyenes kiszállítás értékhatárát, és úgyis akartam egy primert kipróbálni. :)
Jelentem, nekem tökéletesen bevált! Szépen eloszlatható az arcon, nem hagy maga után zsíros és fura érzetet sem, az alapozóm is jól terül rajta. Órákkal később is az arcomon van, mégsem érzek semmit! Az arcbőröm viszont puha, jó érzés megtapintani.
Szuper :)

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Szuper :)

supercinti

2018. július 17.

Elso olyan primer, aminel nem mozdul el az alapozo!!!

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Elso olyan primer, aminel nem mozdul el az alapozo!!!

beautymakeup1

2018. július 4.

Nagyon jó kis smink alap, nekem bevált! A sminkem a helyén marad, hidratál is, és szépen eloszlik rajta az alapozó. Sokáig elég, kevés is elég belőle, az ára nagyon kedvező, ajánlani tudom!

beautymakeup1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

gyongyikeolasz

2018. július 1.

Nagyon szeretem ezt a primert mert nem lesz csillogó utána a bőröm és a sminkemet is jól tartja

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

hencico

2018. június 22.

Én nagyon szeretem, mert szépen mattít és tartós is lesz tőle a sminkem.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Én nagyon szeretem, mert szépen mattít és tartós is lesz tőle a sminkem.

orik

2018. június 16.

Ezelőtt még soha nem használtam semmilyen arcra való bázisterméket, de mivel az Ordinary más termékei nálam beváltak, gondoltam megpróbálkozom egy szilkonbázisú primerrel. Most sem kellett csalódnom, a sminkemet egyenletessé és tartóssá teszi, sima alapot biztosít, tényleg csökkenti a pórusok, finom ráncok és bőrhibák láthatóságát. Külön szeretem benne, hogy egyáltalán nem szárít, sőt hidratáló és antioxidáns összetevői miatt még puhává is varázsolja a bőröm. Mindenkinek bártan ajánlom, aki tartósabb, szebb sminket szeretne egy pénztárcabarát primerrel, nálam 5 csillag.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.