The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
petoandika

2019. március 28.

Nem is tudom eddig miért nem írtam róla véleményt...
Tökéletes szilikonos primer tág pórusúaknak. Most fogyott el, szerintem újra fogom venni.
Nem használok minden nap primert, plusz alapozótól is függ, hogy szükséges-e egyáltalán primer alá.
Mindenesetre szépen feltölti az arcbőrt, kicsit valóban "csúszkálós", de hát ilyen a szilikonos primer, egy-egy szárazabb alapozó kifejezetten szereti. Az arcom valahogy szebb lemosásnál akkor, ha ezt a primert használom.
Ennyi pénzért pedig igazán megéri, ha valaki szilikonos primert keres, ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Nem is tudom eddig miért nem írtam róla véleményt...

harpec

2019. március 25.

Vichy dermablend alapozót keverem vele, így sokkal könnyedebb lesz, szépen terül, kézzel szétkenem az arcomon és kész. A dermablend erős fedésű és beül a ráncokba, ha magában használom. De végül is a hidratáló is működött az alapozóval mielőtt ezt megvettem, szóval nem létfontosságú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

dorathlmnr

2019. március 18.

Számomra sajnos használhatatlan. Sosem tapasztaltam még ilyet, de 1 hét használat után teljesen kiszárította a bőrömet, a szám környéke kipirosodott és lehámlott. Primerként annyira nem volt nagy szám, igazából nem láttam különbséget vele és nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

JReka

2019. március 14.

Valahogy az TO termékek nem szeretnek, eddig 4 dolgot próbáltam, és mindegyiktől kipattogzott a bőröm. Ettől függetlenül ez a primer számomra egy haszontalan dolog. Tartósabb nem lett a sminkem, igazából szebb sem. A mattító hatásáról nem tudok mit mondani, hiszen nem vagyok hajlamos fényesedésre és nem is szeretem a teljesen matt finisht. Ez olyan placebó hatás, ha hiszel benne biztos működik, viszont az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Vanda234

2019. január 14.

totál matt bőrképet ad, nagyon jól lehet rá sminkelni és az illata is szuper! A kedvenc primerem lett! már próbáltam high end termékeket is, de ez a kedvencem! tuti hogy újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

covergirl

2019. január 13.

Hajlamos kukacosodni még beauty blenderrel ütögetve is, az alapozó nemhogy szebb rajtam ezzel, hanem olyan, mintha hámlana az arcbőröm. Közben csak a cucc köt meg és válik szét darabokra, az alapozó meg ennek törésvonalaiba vándorol, a többi helyről meg gyorsabban eltűnik, mint nélküle.
Ez nagyon nem jött be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Ez nagyon nem jött be nekem.

Lill22

2018. december 19.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, egy érdekes szilikon illatot hagy maga után. A funkcióját sem látta el 100%-ig az én bőrömön, a homlokomon sok pattanás jelent meg amíg a rutinom része volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Vicus

2018. december 9.

Jobban terül rajta az alapozó az tény, de tartósabb nem lett, inkább könnyebben lett apró foltos, 'patchy'. Még úgyis teszteltem, hogy csak az arcom egyik felére kentem fel 😀 Viszont picit tovább maradt matt a T-vonalam. A szilikonos érzést is elég nehezen viseltem el a bőrömön, így tovább is adtam rajta, pedig nagyon akartam szeretni.
Amúgy elképzelhető, hogy csak az én alapozómmal nem működött, de jól aláhidratálva, száraz bőrűeknek főképp, megérhet egy próbát. Ezért adok három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

hartaizs

2018. október 8.

Első egy-két használat után azt gondoltam, tökéletes termék. Nekem nagyon hamar kifényesedik a T-vonalam, ezzel a primerrel viszont szinte semmi. De sajnos azt kell mondjam, hogy a kukában fogja végezni.... Eddig ez az első TO termék, amiről negatív a véleményem. 3-4 napon belül több, csúnya, mély, fájdalmas pattanás jött ki rajtam. Mással nem tudom összefüggésbe hozni, csak ez a primer lehet a ludas.... Nagyon sajnálom, mert amúgy jó kis cucc lenne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

reka0122

2018. október 2.

Nagyon akartam, hogy első használatos szerelem legyen, de ez köztünk valahogy nem alakult ki. Ha normál mennyiségben teszem az arcomra szó szerint csúszik rajta az alapozó (😂), kis mennyiségben, nagyon nagyon vékony rétegben tűrhető, de ígyis hamarabb lekopik az alapozó az arcomról mint nélküle. Nekem mindent ad csak matt finisht nem, pedig egyáltalán nem fényes az arcbőm. Ennek ellenére egy nagyon szép egyemeletes arcképet ad arcomnak, iszonyatosan puha hatást kölcsönözve neki. Nem hinném hogy újra fogom vásárolni, de szeretném a jelenlegi alapozómtól(studio fix fluid) eltérő alapozóval is kipróbálni, hátha csak ezzel nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.