The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

dodoskin

2022. június 13.

Megbízható választás, beszívódik, alapot ad a sminknek, egységesít, de nem vagyok oda az állagától. Következőre valami könnyedebbet keresek, bár nyáron hidratálás és fényvédő után úgysem használok primert, csak a hidegebb évszakokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Aranyrebi

2022. január 24.

Nekem abszolút favorit, nyáron ezer fokban is gyönyörűen marad meg rajta minden plusz nem hagy zsíros érzést ami nekem nagyon fontos volt. Ár érték arányban is kiváló, igaz én nem mindennap használom, bőven elég egy évre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

nemesanna06

2021. december 10.

Nekem segített, mert sajnos viszonylag hamar át szokott fényesedni az alapozó, de ezzel talán 1-2 órával tovább bírja. Ezen kívül mintha nem lennének kráternagyságú pórusaim a használata közben. Használtam már jobbat is, de az ára nem rossz, nagyjából teljesíti, amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Amy31

2021. szeptember 27.

Semmi extra, de szerintem ár-érték arányban egy megbízható, hétköznapokra jó kis primert kapunk - nekem tartósabbá teszi és szebben terül rajta a bb krém és soha nem bántotta az arcom. Nagyon kis mennyiség is elég belőle, jó sokáig elleszek a kis tubussal.
Skinsmart oldalán azt írják róla, hogy önmagában hidratálóként is használható, szerintem azért ez túlzás, hidratáló hatást én nem vettem észre. Szerintem nálam mindig lesz belőle otthon, de mivel a folyékony társa körül akkora nagy a hype ezért vele is teszek majd egy próbát ha végre lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

bellehercegno

2021. július 23.

Nem szeretem. Nem mattít,nem lesz tőle tartósabb a smink,ellenben nekem nehezen szívódik be. A pórusokat meg inkább hagyjuk is.....Alig várom,hogy elfogyjon. Biztosan nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 23.

danyadi77

2021. június 28.

Nálam is potyautasként került a kosárba, először nem szerettem, de mostanában egyre többször nyúlok utána. Mondjuk keveset használok, csak, hogy az alapozó ne üljön bele a pórusaimba az orromon és környékén, de arra bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 28.

dsstr1

2021. május 28.

Nekem sajnos nem vált be. :( Se nem mattít, se nem csökkenti a pórusaimat, az alapozó csak csúszkál rajta. Semennyire sem tart. Hidratálni valamennyire hidratál. Ez az egy jó benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Pipere

2021. május 12.

Pórus eltűntetőként nálam jól működik ez a primer, de úgy érzem nagyon szárítja a bőrömet így mindennapra nem, csak alkalmakra használom. Az alapozó szépen tud rajta terülni, azt viszont nem tudom mennyivel lesz tartósabb tőle a smink mert UD All nighter fixálót használok alkalmi sminkeknél, és nem tudom melyiknek köszönhető, hogy egyben marad az arcom sok óra múlva is 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Gotiii

2021. május 11.

Ezt a primert kevésbé szeretem, mint a márka másik termékét, de erre is nagyon jó sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

simply

2021. április 9.

A pórusokkal nem nagyon tud mit kezdeni, nem az a wow, milyen sima az arcom hatás, de egy alap rétegnek kellemes az arc kevésbé tágpórusú részein vagy csak egyszerűen a hétköznapokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.