The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1600 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalás után postázom
Ár: 2250 ft postával együtt , Eladó: tothnetti
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: --, fizetés: postán maradó ajánlott levélként történő feladás

dsstr1

2021. május 28.

Nekem sajnos nem vált be. :( Se nem mattít, se nem csökkenti a pórusaimat, az alapozó csak csúszkál rajta. Semennyire sem tart. Hidratálni valamennyire hidratál. Ez az egy jó benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Pipere

2021. május 12.

Pórus eltűntetőként nálam jól működik ez a primer, de úgy érzem nagyon szárítja a bőrömet így mindennapra nem, csak alkalmakra használom. Az alapozó szépen tud rajta terülni, azt viszont nem tudom mennyivel lesz tartósabb tőle a smink mert UD All nighter fixálót használok alkalmi sminkeknél, és nem tudom melyiknek köszönhető, hogy egyben marad az arcom sok óra múlva is 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Gotiii

2021. május 11.

Ezt a primert kevésbé szeretem, mint a márka másik termékét, de erre is nagyon jó sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

simply

2021. április 9.

A pórusokkal nem nagyon tud mit kezdeni, nem az a wow, milyen sima az arcom hatás, de egy alap rétegnek kellemes az arc kevésbé tágpórusú részein vagy csak egyszerűen a hétköznapokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Ocainin

2021. április 7.

Nekem potya utasként került a kosaramba skinsmartos vásárlás alkalmával, nagy reményeket fűztem hozzá, de nem igazán hozta a várt hatást. Számomra egy silikonos réteg lett tőle az arcomon amin kissé siklott az alapozó és egyáltalán nem akadályozta meg hogy be üljön a ráncokba a felvitt termék. Nem rossz ár értek arányban, de nem lesz favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

macooka

2021. április 5.

Már majdnem elhasználtam egy teljes tubussal, de még mindig nem győzött meg, hogy nekem erre tényleg szükségem lenne. Pontosan ugyanúgy megvagyok vele, mint nélküle, semmivel sem mutat jobban az alapozóm, illetve nem lesz hosszantartóbb a végeredmény. Sajnos ennek használata mellett az alapozóm ugyanúgy beleül az apró ráncocskákba, ráadásul ha nem a pont megfelelő mennyiséget használom szépen lemorzsolódik az arcomról. Az állagát tekintve amúgy sima tömény szilikonos primer, aminek nincs illata. A bőrömet egyébként nem irritálta és pattanásokat sem okozott. Azt kell mondjam nekem van ennél jobb alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

sandreax

2021. március 7.

Nagyon száraz a bőröm és ez a primer csökkenti a feszülő érzést. Jól működik a smink alatt, tetszik az állaga. Az eddigieknél jobban hidratálja a bőrömet. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

friedblanka

2020. július 15.

Magában használva jól végzi a dolgát, nagyjából matt eredményt is ad a kombinált bőrömön. Nyáron fényvédő fölé szerettem volna használni, úgy viszont már nagyon sok, fényes marad egész nap az arcom tőle. Mivel egész évben tervezek fényvédőt vagy fényvédős hidratálót használni, így ez nem az én termékem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

macskasno

2020. június 6.

Nagyon jó primer. Sokszor vettem. Csak azért álltam le vele, mert megváltoztattam a rutinom, és inkább hidratálót + egy primerként is funkcionáló szérumot használok már. Viszont nem kizárt, hogy még visszatérek hozzá, nagyon szép lesz a smink összképe tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Schnebli

2020. május 25.

Könnyen beszívódik, kellemes érzést hagy a bőrön, ezáltal jó rá sminkelni. Nem 'kukacosodik' fel miután sminkeltem, és jobban megmarad az alapozó is. Biztos, hogy nem a legjobb primer a piacon, de ár érték arányban megin tökéleteset alkotott a márka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.