The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: Ndora94
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges
Ár: 700 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: használt, kb 70%, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen bárhol

Schnebli

2020. május 25.

Könnyen beszívódik, kellemes érzést hagy a bőrön, ezáltal jó rá sminkelni. Nem 'kukacosodik' fel miután sminkeltem, és jobban megmarad az alapozó is. Biztos, hogy nem a legjobb primer a piacon, de ár érték arányban megin tökéleteset alkotott a márka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

szofka77

2020. május 22.

Szeretem, kozepes fedesu alapozo ala csak ezt szoktam hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Szeretem, kozepes fedesu alapozo ala csak ezt szoktam hasznalni.

barigy

2020. május 4.

Kíváncsi voltam, ha már a bőrápolásban ennyire áldásosak a TO szérumai és krémjei, mit villantottak a sminkben. Jelentem nem okoztak csalódást! Azon kívül, hogy kissé kellemetlen az illata ennek a primernek, a hatása kiváló! Selymes, kiegyenlít, szépít, kellően matt alapot ad a reggeli rutin után / a smink előtt, és eddig semmilyen alapozómmal vagy BB krémemmel nem veszett össze. Mivel szeretek egy funkcióra több márkát is tartani itthon (#addict), a TO szilikonos primere egészen biztosan mindig megtalálható lesz a polcon a már megszokott pénztárcabarát ára miatt is.
Persze ami a legfontosabb, abszolút hozza, amit hoznia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Persze ami a legfontosabb, abszolút hozza, amit hoznia kell.

aalexaa

2020. április 25.

Jó kis primer, szépen terül rajta az alapozó, a tartósságot is megdobja egy kicsit. Nem hiszem, hogy ez a világ legjobb primere, de ár-érték arányban szerintem nem lehet melléfogni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

ziadrienn

2020. február 29.

nekem nagyon bejövős és szebb rajta az alapozó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

nekem nagyon bejövős és szebb rajta az alapozó :)

slytherclaw

2020. február 16.

Rólam tudni kell, hogy utálok alapozót használni. Egyrészt nehezen találok megfelelő színt (nagyon világos, ám sárgás tónusú bőröm van), másrészt nem szeretek azon aggódni, hogy kit vagy mit fogok összekenni vele napközben. Ezért jutottam el pár éve ahhoz a megoldáshoz, hogy hosszabb napokon a szokásos korrektor+púder kombót felturbózom egy primerrel, így általában még egy egész napos tanítás után sem fénylik nagyon az arcom.
Erre szuper ez a primer. Nagyon kellemes állaga van és finom, hidratált érzést hagy maga után. Nyilván nem teljes mattítást várok el tőle, hanem csak azt, hogy az orrom meg a homlokom ne nézzen úgy ki, mintha belefejeltem volna egy tálka olajba. Ezt pedig hozza, úgyhogy én elégedett vagyok vele. Nem használom minden nap, de nem tapasztaltam tőle semmi kellemetlenséget eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

corleona

2020. február 7.

Talán egyszer már kommentáltam rá, de most nem keresem vissza, nem ér annyit. De hogy más ne essen ilyen hibába, leírom, hogy azóta mit tapasztaltam, mert valószínű akkor csak azt írtam, hogy mennyire örülök, hogy kvázi ilyen olcsón jutottam hozzá (na ja, mondjuk nem is Magyarországon vettem, ahol még azért rádobnak vagy 10-20%-ot az eredeti árra). Szóval használtam, s röviden az a véleményem: ez egy abszolút NO-GO primer. Próbáltam a saját alapozójukkal (a közepes fedésű serum cuccal), BareMinerals Complexion Rescue folyékony alapozóval, meg a Chanel Perfection Lumiére-rel, sose jött be. Legutóbb adtam neki még egy esélyt, és megpróbáltam a BareMinerals Original por-alapozóval is... eleinte talán el lehetett rajta oszlatni festéket, jippijé, aztán elkezdett "pöttyösödni", a komponensek elváltak, levetette magáról az alapozót, a púdert (Biotulin Hydrolon) és a korrektrot is (IT Cosmetics, Byebye under-eye). Türelemmel dolgoztam, jó ecsetekkel, s mégis elszörnyedtem a végeredménytől és elkeseredésemben lemoshattam az egészet. Ezért is mondanám: ennél drágább sminkcucc nincs is, mert használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

lillad2000

2020. február 4.

azon kívül,hogy a pórusaimat nem tölti fel, konkrétan a használata után felkenem az alapozót, olyan,mint a narancson az alapozó:D biztos láttátok már azta képet. szóval, ezért vonok le 2 csillagot, de nem okozott pattanásokat,egész könnyen felkenhető, nem kukacosodik az alapozó, és nem emelte ki a száraz részeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

patvik

2020. január 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá a jó vélemények miatt is, illetve mert The ordinary és van pár dolog amit nagyon szeretek tőlük.
Első használat után kellemes tapintású, puha sima volt az arcom, eddig rendben is volt minden. Majd jött a Revlon Colorstay alapozóm ecsettel (kombinált/zsíros bőrre) és borzasztó lett az eredmény. Úgy csinált száraz részeket az arcomon, főleg az orcákon a pórusoknál, hogy nem is száraz a bőröm, le se tudom írni hogy nézett ki, nagyon csúnya volt. Nemrég kipróbáltam A NYX Bare With Me Tinted Skin Veil alapozómmal is (ami ugye annyira nem egy nehéz alapozó és nem is matt) és azzal viszonylag működött, de vele se 100%-osan. Csak ecsettel dolgozok, próbáltam minden technikával, de sehogy se akart ezen a primeren szépen elterülni. Szivacsot elvből nem használok, sajnos pattanásra hajlamos a bőröm, és okozott jó párat mire rájöttem ő is a ludas, úgyhogy szóba se jöhet.
Új alapozónak a L'Oréal Infallible fresh wear alapozóját szeretném megvenni, vele még kipróbálom, ha nem működik megy eladásra sajnos.
Update-ig csak 2 csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Update-ig csak 2 csillag jár.

barbarabor

2019. november 7.

A lehető legjobb választás primer kategóriában! Előtte még soha nem használtam szilikonos primert, valóban picit nehezebbnek érződik tőle a bőr, de abszolút nem zavaró mértékben. Matt, hidratál, sima érzést kölcsönöz a bőrömnek, ez által öröm rajta eldolgozni az alapozót. A sminket abszolút hosszan tartóvá varázsolja és tényleg csökkenti a pórusokat. Újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.