The Ordinary

Ár:   €6.79   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2017. május 15.

Ár:   €6.79
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

A tejsav egy alfa-hidroxi sav (AHA), amely hámlasztja a bőrt. Ez a 10%-os készítmény enyhe hámlasztást kínál, és tisztított tasmán borsot tartalmaz, ami csökkenti a savak használatához gyakran kötődő gyulladás és érzékenység jeleit. A termék pH-értéke körülbelül 3,8.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2100 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
Ár: 900 Ft , Eladó: deezsina
Állapot: kb 1/3 része van még meg, a képen is talán látható, Helyszín: Budapest belváros, Fővám tér-Rákóczi tér környéke, fizetés: Személyesen, készpénzben
Skiiin

2019. november 16.

Ez a kedvenc hámlasztóm! Számomra nagyon hatásos, szinte azonnal kifejti a hatását. Heti 2-3x használom, kb. 10-20 percre fent hagyom majd lemosom. Használata után mindig üdébb, rózsásabb az arcom és érezhetően cuppantja be a bőröm a szérumot, hidratálókrémet. :) Korábban fizikai arcradírt használtam, de ez sokkal hatásosabb, érezhető, hogy a hámlasztást mélyebben is elvégzi.
Csak ajánlani tudom, az ár-érték arány abszolút 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Csak ajánlani tudom, az ár-érték arány abszolút 5*

fleonora

2019. november 14.

Párnaponta használom, a 10%-os sav kezdeti hámlasztójaként vettem meg, hogy szokja a bőröm. Jobban szeretem mint a Glykolt jelenleg, viszont az orrom jelentősen ki tudja szárítani ha sokat teszek egyszerre, ellenben miteszereket nemigazán tüntet el, de az amgy is a BHA főbb feladata:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Kremcica

2019. október 24.

Korábban glikolsavas hámlasztókat használtam, de valahogy nem váltak be ráadásul sokszor csipkedtek és rákvörös lettem a használatuk után. Gondoltam kipróbálom a tejsavat, egyből az erősebbet, és lelövöm a poént bevált. Jobban mint a glikolsav. Nem irritál, nem pirosodok ki, nem csíp csak sima puha bőrt eredményez. Ahhoz hogy hozza azt az eredményt amit szeretnék naponta esténként, max kétnaponta kis mennyiséget használnom kell, de működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Azurill

2019. október 4.

Első AHA hámlasztóm. Már vagy 2 hónapja használom. A T-vonalban eléggé mitesszeres, tág pórusú és fényesedésre hajlamos a bőröm. Ezek is olyan problémák, amik a bőrtípusommal együtt járnak. Viszont már nem annyira tágak a pórusok az orrom környékén, illetve kíméletesen hámlaszt. A mitesszerek se annyira feltűnőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Cdorcci

2019. augusztus 12.

A gyengébb, 5%os kiadással kezdtem, de úgy éreztem az kevés a bőrömnek. Mikor elfogyott az, ezt vettem helyette, és imádom!
Sokkal tisztábbnak érzem a bőröm, egyenletesebb a színe, nem szárít.
Nagyon szeretem, biztos hogy maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Sokkal tisztábbnak érzem a bőröm, egyenletesebb a színe, nem szárít.
Nagyon szeretem, biztos hogy maradok ennél.

yokkoa

2019. június 20.

Használtam már hosszabb ideje ordinary-s bha-t és mandulasavat is. Nekem azok mellett ez semmi pluszt nem tudott adni. Sőt, inkább ront a helyzeten, hogy azokon a napokon, mikor ezt használom, opyan, mintha nem is hámlasztanék. Eleinte kissé csípett, de ez nem zavart. 2 csillag, mert nem irritált. De amúgy -számomra- halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Valentine

2019. június 11.

Egy üveg sétál használtam el belőle február-márciusban. Kíváncsi voltam, hogy a tejsavas készítmények mennyire segítenek a bőrömön. Összeségében simának éreztem tőle a bőröm. A pattanásokra jótékony hatással volt. Viszont a májfoltjaimmal semmit nem csinált. Pedig nagyon reménykedtem. Egész jó termék. Nekem viszont a TO más hámlasztói jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Dragonfly11

2019. március 25.

Első aha-s hámlasztóm. Nekem tökéletes és nem is drága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Első aha-s hámlasztóm. Nekem tökéletes és nem is drága :)

BeataK

2019. március 11.

A 30% AHA-s hámlasztót használom heti egyszer már lassan egy éve, de néha jól esett volna egy gyengédebb hámlasztás két használat között. Plusz nem mindig van kedvem és időm szórakozni a pakolással. Ez egy gyors és kímélő megoldás, szépen felfrissíti a bőrömet, de nem csípi egyáltalán. Akár sminkelés előtt is tudom használni, nem fényesedik ki az arcom utána. Érzékenyebb bőrűeknek vagy a hámlasztásal ismerkedőknek ajánlanám. (Vagy az egy fokkal még gyengébb testvérét.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

deezsina

2019. március 7.

Sokáig használtam az 5%-os verziót, úgy voltam vele hogy a durva erősség ráér, viszont a téli akcióban nem tudtam otthagyni ezt a változatot.
Én a gyengébbet picit jobban szerettem, gyakran piszkálgatom az arcom este, emiatt ez nagyon tud csípni a felvitelkor. Kb érzetre olyan erős, mint a Cosrx AHA szérumja, hatását tekintve azt annyira nem értékeltem, ez egy picit szimpatikusabb. Minden nap hámlasztok valamivel (glikolsavas tonik alap), bevallom a retinol hatását jobban kedvelem, de megszakértette pár kozmetikus a fejem és azt mondták, az AHA hámlasztás pont az én bőrtípusomnak ajánlott, kaptam is direkt emellé fejlesztett visszatápláló hidratálót.
Szóval elhasználom, kb minden másnapi alkalmazással.
Másfél-2 éve hámlasztok amúgy, és mostanában érzem azt hogy stabilabban vannak kifejezetten egészséges időszakai az arcbőrömnek, amikor a nagy gyulladásos pattanások tömkelege elkerül. Sokat piszkáltam, hegek és kráterek is lettek bőven, ezek jelentősen javultak, de nem dőlök hátra elégedetten, mert ezzel a termékkel abszolút hosszú távra érdemes tervezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Szóval elhasználom, kb minden másnapi alkalmazással.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.