The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2021. február 10.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

A tejsav egy alfa-hidroxi sav (AHA), amely hámlasztja a bőrt. Ez a 10%-os készítmény enyhe hámlasztást kínál, és tisztított tasmán borsot tartalmaz, ami csökkenti a savak használatához gyakran kötődő gyulladás és érzékenység jeleit. A termék pH-értéke körülbelül 3,8.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

apbernadett

2021. március 2.

Alapvetően nagyon érzékeny a bőröm, ezért elsőként az egyel gyengébb társát használtam, majd fokozatosan váltottam erre az erőssegű hámlasztóra és azt kell mondanom, hogy nagyon szeretem. A használata után sokkal szebb a bőröm felülete. Én hetente kb 1-2 alkalommal használom, ahogy szükségét érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

adriana2541

2021. február 18.

Vékony a bőröm, ezért óvatosan hámlasztok, amire fantasztikus ez a termék. Nem okozott irritációt, mitesszereket, a használata óta határozottan halványultak a pigmentfoltjaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Theodora

2021. február 17.

Van mindenféle savam itthon, de ez a kedvencem. Pattanásokra nagyon jó és ezután lesz a legpuhább, legszebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Fanni881

2021. február 4.

Első AHA savam, véletlen ezt vettem az 5%-os helyett, de már fél üveggel elhasználtam mire észbe kaptam :D Első pár használat után kicsit puhábbnak éreztem a bőröm, néha csípett... és ennyi, pedig az egész üveggel elhasználtam. Azóta TO glikolra váltottam amit összes sem lehet ezzel hasonlítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

toncsiiii

2021. január 12.

Soha többé!!
Nagyon sok esélyt adtam neki, de egyszerűen minden egyes alkalommal másnap reggelre akkora bőr alatti piros és nagyon fájdalmas pattanásokat hozott ki, mint a fél fejem.....
Ez egyébként nem jellemző az arcbőrömre és egyik termékre se reagált még ezen kívűl így.
Nagyon nagy csalódás.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Soha többé!!
Nagyon nagy csalódás.:(

Leana

2021. január 7.

Még anno a kezdő rutinomban kezdtem el használni a kombi bőrömre. Sokszor kezdésnek inkább az 5%-os verziót ajánlják, nekem ez sem okozott irritációt, így aki úgy érzi bátrabb és nem túl érzékeny a bőre, simán kezdheti ezzel - betartva a heti egy használatot és az alapos hidratálást. :)

Amióta használom egyenletesebb az arcbőröm felszíne és a régi "nyomkodások" után maradt foltok is lassan de biztosan halványodnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

LolaP

2021. január 2.

Nem értettem teljesen a használatát az elején, mindig lemostam, nem mertem rajta hagyni. Utána olvastam, elvileg alapos tisztítás után pár cseppet el kell oszlatni a bőrön, majd ha beszívta magát jöhet az arckrém. Egy este után látszott némi eredmény is, szóval szuper jó. Én nem merném minden nap használni, bőven jó a heti egy, szalicilsavval váltva érzékenyebb bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Lanie

2020. december 27.

Nem kifejezetten akarok kötözködni, de a miteszerek ellen nem elsősorban tejsavat kellene használni (azt már meg sem említettem, hogy az általad írt LRP termékben pl szalicilsav van nem pedig tejsav, a kettőnek pedig viszonylag eltérő hatása van hiszen az egyik BHA a másik meg AHA sav). Nekem személy szerint ennél erősebb hámlasztásra van szükségem a durván hámló száraz bőrömre, de nem hiszem, hogy okos döntés lett volna egyből bumm bele módon a legerősebbet használni, a fokozatosság elve alapján. Egyenletesebb, puhább lesz a bőröm a használata után, a tejsav remek hidratáló, ezért télre nagyon ajánlom mint kíméletes hámlasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

nikolett93

2020. december 27.

Az itt olvasott vélemények és az ára miatt vettem meg. A La Roche-Posay Effaclar Duo krémem helyettesítésére vagy mellé kerestem volna a mitesszerek ellen valamit. Ez nem jött össze. Nekem semmit nem csinál az arcommal, felkenéskor mintha történne valami, de napok, hetek használata után nem látok semmilyen változást. Nem fogom újra venni és a márkában sem bízom így már annyira. A pipettás kiszerelés viszont tetszk. Azt hiszem olvastam valakinél, hogy sarokra és könyökre használja el, én is ezt teszem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Fehereszti

2020. december 6.

Azt hiszem a kb 20 csoda kis termékem mellé megtaláltam az abszolút királynőt, a kedvencek kedvencét, ami szó szerint már egy használat után is csodát művelt a bőrömmel... hónapok óta használtam már az 5ös kistesóját, úgy éreztem mehet a váltás lassan felfelé. Egyáltalán nincs érzékeny bőröm szóval beszereztem. Úgy váltok fel, hogy eddig heti 2x ment az 5ös, most heti 1x az 1x ez, és végül heti 2x lesz a 10eske. Na de a hatása. Amikor először felvittem picit megijedtem. Kifejezetten csípősnek éreztem az arcomon, brutálmód kezdett dolgozni, féltem is hogy bakker reggelre nehogy Samantha legyek a Sex and the cityből😅 de nem! Vastagon ráhidratáltam és reggelre olyan bőröm lett hogy leesett az állam. Túlzás nélkül. Kiderült már amúgy a szép rutinom kezdetén szinte, hogy csomó ráncom nem igazi ránc volt csak a kaki bőrápolás miatti mikroráncocskák, ezek gyakorlatilag ettől totál kisimultak. A bőröm pihe puha lett, ragyogó, egységes, egyszerűen gyönyörű. Na ha van örökre újravevős dolog ez a termék maximálisan az lesz. Ennyi pénzért ilyet, hihetetlen. Akinek érzékeny bőre van lehet sok vagy nem tudom, de nekem konkrétan telitalálat, alapkellék, kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.