The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

Ultrakönnyű, tengeri eredetű vízmegkötő anyagokat tartalmazó hidratáló formula, vegán termék.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2400 , Eladó: justagirl
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, Nagyvárad tér, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ppetruc

2021. július 9.

Nyárra szuper kis könnyű hidratáló szérum, könnyen terül, nem ragad, nem hagy utóérzetet. Az én bőrömre tökéletesen elég estére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

Nbm

2021. július 1.

Tenyleg ultra konnyu, kb egy pipettanyi 20 masodperc alatt eltunik a boromon 😅 hidratalo hatasa nem tudom h van e…. Nem egy hialuron sav….. a vegen mar osszeontottem a g&g liquidjevel egy spricnis flakonba de ugy meg nagyon ragacsos reteget hagy maga utan 🙄 sztem nem veszem ujra…. Inkabb egy mist helyette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

asdf27

2021. július 1.

Dr Dray ajánlotta. Nem ragad, hidratál, valószínűleg annyit nem tud, mint a High Clare terméke (az ára sem annyi), de egyelőre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Lilly

2021. június 15.

Imádom! Tiszta, nem ragad, a bőröm (enyhén problémás, felszíni vízhiányos) imádja.
Nyáron smink alá csak ezt használom!
Skinsmart-tól rendelem, 2 nap alatt megkapom 😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Nyáron smink alá csak ezt használom!
Skinsmart-tól rendelem, 2 nap alatt megkapom 😌

Bolgarka

2021. május 28.

Még csak párszor használom, ezért jövök egy update-tel, de eddig imádom. Nagyon könnyű az állaga, kb azonnal beszívódik, így tudom használni reggeli rutinban is. Nagyon jól hidratál, és nem hagy húzódó érzést, mint néha a hialuron. Nem vagyok oda a TO termékekért (eddig kevés jött be), de ez szuper!

Update - egy hónap után is imádom! Ez a szérum tökéletes! Párhuzamosan elkezdtem használni a HA 5 light-ot, de teljesen más, zavar a géles állaga a Marine Hyaluronics után. Még mindig jó reggeli rutinban is, nem pereg róla a fényvédő és marha hamar beszívódik. Továbbra is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Kriszta92

2021. május 18.

Nagyon híg és pattanásokat okozott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Nagyon híg és pattanásokat okozott nálam.

Esovaro

2021. május 5.

Imádom imádom imádom.
Nagyon jó, vizes textúra, egyáltalán nem ragad, könnyen használható. Majdnem mindent ,,elvisel" magán, még a ,,hisztis" azelainsavat is. Biztosan újraveszem, nagyszerűen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

Imádom imádom imádom.

mariib

2021. április 19.

Eleinte furcsa volt, mert a gélesebb állagú szérumokhoz szoktam, ez pedig olyan híg, mint a víz. Konkrétan olyan érzés, mintha vízzel kenegetném az arcom, csak éppen hamarabb megszárad.
A hialorunsavas szérumok közül nálam benne van a TOP 5-ben, és jó hatással van a bőrömre, de csak inkább kiegészítő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

Eple

2021. április 11.

Nagyon irritált és csípett, gyulladt pattanásokat is okozott elsőnek azt hittem másik termék okozza amikor pár napig nem használtam nem jött ki pattanás amint újra elkezdtem a használatát megjelentek a gyulladt pattanások, több esélyt is adtam neki de valamelyik összetevőt nem szereti az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Dana1983

2021. április 7.

Nagyon híg, a bőröm azonnal beszívja, így lehetetlen elkenni. De a lényeg, hogy az extra érzékeny (és tré) bőröm tök vörös lesz tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.