The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

Ultrakönnyű, tengeri eredetű vízmegkötő anyagokat tartalmazó hidratáló formula, vegán termék.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

katalinmester13

2020. június 15.

Reggel és este is használtam. Nálam látványosan javított a ráncokon. Szerettem, hogy nem veszett össze semmivel. Baj csak az, hogy nagyon kis ideig látszik a hatása. Kézfejen hatásosabb. Idősödő bőrnek ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 15.

sparksy

2020. május 14.

Ez tipikusan az a termék, aminek nem érzed a jelentőségét, amíg nem hagyod ki egyszer, aztán tesztként még egyszer és látott azt reggel, hogy "oh, wow, hiányzik". Pont ez történt velem is.Könnyű nem ragad, rétegezhető és tényleg kisimítja a bőrömet és láthatalanul tesz, azért hogy a vízhiányt megszüntesse. Kombinált, pattanásos bőrre is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

HontiAgi

2020. május 9.

Most fogyott el, és ahhoz képest, hogy hajlamos vagyok elsumákolni itt-ott a hidratálókrémezést (abból még nem találtam meg az ideált, szóval ha soknak érezném a bőrömnek ami épp van, akkor skippelem) nem érzem dehidratáltnak az arcom, szóval ezek szerint egész jól működött. A vizes formula miatt egy kis ügyességet igényelt a pocsékolásmentes felvitel, de abba hamar bele lehet jönni. Most egyelőre nem őt vettem újra, mert mi akartam próbálni a G&G verzióját "támogassunk magyar márkát" címszóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Zsofi321

2019. december 9.

Updatelem magam: THE ORDINARY 100% L-ASCORBIC ACID POWDER-rel használom és az én bőrömnek ezzel tökéletesen működik, szóval nagyon meg vagyok vele elégedve! Megadom neki az öt csillagot, mert óriási szó, hogy nem pattogok ki valamitől.

4 csillagot kap tőlem, mert igazából semmi extrát nem vettem észre. :D Szépen hidratál nem pattog ki tőle a bőröm és hamar beszívódik. Csak azért nem kap tőlem 5 csillagot, mert mondjuk a Niacinamide-dal ellentétben ennél nem láttam a WOW faktort. Bátran ajánlom, ha valaki valami könnyed szérumot akarna kipróbálni és az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

vkata96

2019. október 16.

Kiváncsiságból rendeltem a HA+B5 helyett, hogy ezt is kipróbáljam, de nem vált be. Nagyon vizes az állaga, ezt tudtam a véleményekből, és nem is ez zavar igazán, hanem hogy ragacsos és nagyon lassan szívódik be. És mivel este használom hidratáló alá, kicsit kellemetlen hogy a párna szívja be a javát. A hatásával egyébként nincs baj, bár nem kiemelkedő de kényelmesebb volt a másik, mert gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

ivor

2019. október 2.

Egészen jól hozza a hialuronsavat tartalmazó szérumok bőrkisimitó hatását, ár-érték arányban teljesen rendben van ez a termék. De akit zavar a teljesen vízszerű állaga, ne vegye meg, mert tényleg olyan mintha vízzel kenegetnénk az arcunkat. Épp ezért, önmagában szerintem még nagyon zsíros bőrűeknek sem elég ez a termék, még nyáron is kell valamiféle hirdatálás fölé.
UPDATE:sajnos kénytelen vagyok lepontozni, mert huzamosabb használat után nem feszesít, hanem szimplán zsírosít. Nem újravevős számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

LadyBleu

2019. szeptember 19.

Olvastam, hogy vízszerű nagyon, mégis ki akartam próbálni. Az égvilágon semmilyen hatását nem éreztem (lehet én vagyok béna). És eléggé idegesített, hogy NAGYON durván vízszerű. Vagyis inkább azt mondanám, hogy konkrétan olyan állaga van, mint a víznek. Aki a tenyerével szereti felvinni a szérumokat, annak előre szólok, nem fog sikerülni.

Ezzel együtt azért megérdemli a 3 csillagot, végülis nem egy nagy befektetés, amúgy meg annyi mindennel kenem az arcom, hogy nem csodálkozok, hogy egy ilyen kis vízszerű valaminek nem sikerült csodát tenni. + CRUELTY-FREE, ami számomra fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

HCHB11Cl11

2019. szeptember 19.

Egy olcsó hidratáló szérum, bár szerintem nem hidratál eléggé, mint mondjuk a sima hialuronsavas testévére. Tényleg nagyon folyékony, szinte vízszerű, de nekem ez nem annyira tetszik, mert van, hogy lefolyik az ujjamon, nagyon ügyeskedni kell, hogy ne menjen mellé. Valahogy a gélesebb állagnál jobban érzem a hidratálást. Ez sem rossz, nem azt mondom, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

drde96

2019. július 10.

A hialuron mellé vettem kiegészítésként, mert árban teljesen elfogadható volt. Nekem az állaga túl vizes, könnyen kicsöpögtetem és a hatását sem különösebben tapasztalom, bár lehet, hogy ettől függetlenül van haszna a háttérben. Szerintem legközelebb más The Ordinary termékre költöm ugyanezt a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

CandyCurses

2019. július 7.

A rutinomból ez az, aminél nem érzem, hogy kap valamit a bőröm. Az összes többi szérum után érzem, hogy ez most plusz, ettől selymesebb, de ez az, ami kilóg. Nem hiszem, hogy újraveszem, a rutinom helyett inkább szövetmaszkok alá használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.