The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

Ultrakönnyű, tengeri eredetű vízmegkötő anyagokat tartalmazó hidratáló formula, vegán termék.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Akárhogyan
Ár: 2200 Ft , Eladó: realet
Állapot: vadiúj, bontatlan dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy Foxpost
Zsofi321

2019. augusztus 12.

4 csillagot kap tőlem, mert igazából semmi extrát nem vettem észre. :D Szépen hidratál nem pattog ki tőle a bőröm és hamar beszívódik. Csak azért nem kap tőlem 5 csillagot, mert mondjuk a Niacinamide-dal ellentétben ennél nem láttam a WOW faktort. Bátran ajánlom, ha valaki valami könnyed szérumot akarna kipróbálni és az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

drde96

2019. július 10.

A hialuron mellé vettem kiegészítésként, mert árban teljesen elfogadható volt. Nekem az állaga túl vizes, könnyen kicsöpögtetem és a hatását sem különösebben tapasztalom, bár lehet, hogy ettől függetlenül van haszna a háttérben. Szerintem legközelebb más The Ordinary termékre költöm ugyanezt a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

CandyCurses

2019. július 7.

A rutinomból ez az, aminél nem érzem, hogy kap valamit a bőröm. Az összes többi szérum után érzem, hogy ez most plusz, ettől selymesebb, de ez az, ami kilóg. Nem hiszem, hogy újraveszem, a rutinom helyett inkább szövetmaszkok alá használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

ivor

2019. május 3.

Egészen jól hozza a hialuronsavat tartalmazó szérumok bőrkisimitó hatását, ár-érték arányban teljesen rendben van ez a termék. De akit zavar a teljesen vízszerű állaga, ne vegye meg, mert tényleg olyan mintha vízzel kenegetnénk az arcunkat. Épp ezért, önmagában szerintem még nagyon zsíros bőrűeknek sem elég ez a termék, még nyáron is kell valamiféle hirdatálás fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

agoca

2019. május 3.

Sajnos ez a kis szérum nekem semmit sem csinál. Kenegetem ide-oda, hátha, de nem látok különbséget vele vagy nélküle. Elhasználom, mert ártani se árt, de nem ezt a fajta HA-t fogom újravenni. Az ára miatt adhatnék 2-3 csillagot, de mivel nem csinal semmit, ezért az a kevés is sok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

samunagyemese

2019. március 24.

Ez nekem nem jött be. Rosszat se tett, de nem is hidratált úgy, mint a klasszik H.A. 2%+ B5.
Sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Sajnálom.

hjuditcrema

2019. március 13.

Ez az első termékem az Ordinarytől, egyelőre szimpatikus.:)
Pattanást nem okozott nálam, vizes állagú textúrája miatt szuper gyorsan felszívja a bőr. Amit még észrevettem, hogy nagyon kevés kell belőle (max 3 csepp), mert ha többet használok, az alapvetően matt hidratálóm után is órákig csillog a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

Ez az első termékem az Ordinarytől, egyelőre szimpatikus.:)

mar

2019. március 12.

Pár nap használat után apró pattanások jöttek ki főként a homlokomon, de az egész arcom irritáltabbnak látszott tőle. Tettem vele még néhány próbát, összesen kb. 2 hétig kísérleteztem vele, de ugyanez lett az eredmény mindig.
Ha ettől eltekintek, más hatását nem tapasztaltam, és az állagát sem szerettem igazán. Olyan, mint a víz, azonnal lefolyik a bőrről, a tenyérben pedig gyorsan felszívódik. Így nehéz volt egyenletesen eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Lencseee

2019. február 12.

nekem hibátlan hialuronos szérum. nem sűrű, tehát pont egy kis extra hidratálást ad a rétegzős rutinban. vizes állagú, gyorsan beszívódó, semmivel sem "veszik" össze, az incije tökéletes - de ez a megboldogult Brandon termékeinél nincs is másképp - és ellátja funkcióját. (persze a niod szérumja jobb, de kb. 5ször ennyibe is kerül.) szívesen újraveszem, jó szívvel ajánlom 15-105 éves korig bárkinek, bármilyen bőrtípusra (és azért a 23%-os koncentrációban garantált aktív összetevő mellett sem mehetünk el szó nélkül:-O). adhatnék rá négyest, mert jó, de csak kikívánkozik belőlem az ötös, mert a négynél jobb, az ötnél kicsit kevesebb, de ár-érték arányban nagyon jó kis szérum (8/10, ha már pontosan kellene értékelnem;-)). magában kevés a szép bőrhöz, de egy jó rutinban ott a helye, mert megköti a vizet, ezáltal hidratál, és így a ráncocskák kevésbé látszanak;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

ursuska

2019. január 8.

Nem tudtam újrarendelni az előző hialuronos szérumomat, így kötöttem ki ennél, miután korábban a TO 'sima' hialuronos széruma nem hagyott mély nyomot bennem. Szerintem izgibbek is az összetevői ennek a marine hyaluronics-nek. Először meglepődtem, hogy teljesen víz állagú, de ez csak még könnyedebbé teszi és biztos nem ragadós. Másik meglepetés, hogy azt olvastam egy számomra kedves blogon, hogy kikötőszaga van, de az én üvegcsémben lévő szérum teljesen szagtalan volt, nyilván ez nem panaszkodás. :D Teljesen megfelelt az én zsíros, de vízhiányos bőrömnek,éjszakai szérumnak használtam. Elképzelhető, hogy komolyabb vízhiányra, száraz bőrre egy gazdagabb szérum kellemesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

PCA h

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.