The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

Ultrakönnyű, tengeri eredetű vízmegkötő anyagokat tartalmazó hidratáló formula, vegán termék.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
The Ordinary Marine Hyaluronics és egyebek csomag
Ár: 2000ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest - XIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost

Szali1971

2022. május 14.

Eléggé vizes állagú, nappalra is jó, sminkelni is lehet rá, de valahogy nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

JudithAlTarawneh

2022. április 6.

Nagyon szuper szérum!Az érzékeny bőröm imádja :) Én a pipettából szoktam rá csepegtetni és be masszírozni,azt hiszem így a legegyszerűbb a használata.Amióta beépítettem az arcápolási rutinomba,a bőrképem sokkal szebb és teltebb.Mindenképp újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

Tinkatinka

2022. április 6.

Elhasználtam, de semmi különös. Elég száraz bőröm van, de nem hiányzott, ha nem használtam és valóban nagyon híg, nehezen kezelhető.
Újra venni nem fogom, kivéve, ha magában akarnám használni és nem rutinban. Ha csak egy valamit teszek az arcomra (vannak ilyen napok), akkor nem ezért nyúlok elsőnek jelenleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Zsozs

2022. március 22.

Ahogy az előttem szólók is írták már, nagyon-nagyon híg, konkrétan vizes állaga van, ezt nehéz volt megszokni. Eleinte a tenyerembe csepegtettem belőle, onnan vittem fel az arcomra, de úgy éreztem, így elég sokat pazarolok. Egy ideje konkrétan az arcomra csepegtetem a pipettával (nem érintve azt az archoz!:D), mivel folyik össze-vissza, így eléggé ügyeskedni kell vele, de én ezzel együtt tudok élni.
Hatását tekintve szerintem nagyon jó kis cucc, este és reggel is használom, akkor fényvédő alá, nem szokott rajta kukacosodni semmi. Én leginkább az orrom környékén lévő száraz, hámló részek miatt választottam (ezeket teljesen jól rendbe tette), plusz sosem árt a plusz hidratálás.
Más TO hyaluron kipróbálása is tervben van, de egyébként szerintem visszatérek majd hozzá hűségesen.:)
3 hónapnyi intenzív használat után még mindig van benne, úgyhogy ár-érték arányban is tök jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 22.

Yumeechan27

2022. február 24.

Imádom <333 Nem használok HA-t mivel sajnos nem bírja az érzékeny arcbőröm. Viszont ez egy nagyon jó alternatíva, mivel muszáj valami plussz hidratáló a krémek, szérumok előtt. Nekem nagyon hamar fogy kb 1 üveg/hónap, de szerencsére kedvező az ára. Szerintem érdemes próbát tenni vele, mivel a tengeri hínár nyugtató és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik :) Must have darab, remélem sokáig gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Leush

2022. január 30.

Nagyon szereti az arcom. :) Először nehezen békültem ki a rendkívül folyékony állagával, de ez az egyetlen, amit aprócska negatívumként fel tudok hozni. Gyönyörűen hidratál, pillanatok alatt beszippantja a bőröm, és egészséges, telt bőrképet eredményez. Biztos, hogy sokáig a rutinomban marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 30.

marnella

2022. január 23.

Nekem ez nagy meglepetés volt elsőre, ugyanis kb 2,5-3 hónapig tartott ki az üvegcse és nem vettem észre nagyobb változást. Nagyon vizes, folyik össze-vissza, ez kicsit kényelmetlen benne, de rá kellett jönnöm mikor már majdnem elfogyott, hogy elhanyagolható ez a tulajdonsága, mert mire elfogyott a cucc, akkorra ütött be :D Feltöltötte az arcom, szinte ragyogott, elképzelhető, hogy nem csak ettől, mert mellette kentem még mást is, de biztos, hogy ez is nagyban hozzájárult. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, jól rétegezhető. Másodjára rendeltem nemrég, hiányzott az arcomnak, valószínűleg ez lesz az alap, amihez mindig visszatérek, ha esetleg még kipróbálnék ezt-azt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

mafkanett

2022. január 6.

Imádommm. Eddig a TO hialuronsavát használtam azzal is meg voltam elégedve de egy kicsit ragadt. De ez olyan könnyed mint egy toner. Szeretek kisérletezni és legközelebb biztos mást veszek de ez akkor is kedvenc marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

gittus0924

2021. december 29.

Nyarra szerettem volna egy konnyu hidratalo szerumot, mert ilyenkor meg zsirosabb az alapvetoen is zsiros borom. Korabban a GG light hialuron szerumat hasznaltam es most vissza is tertem hozza. Nem rossz ez a termek, de azt az eredmenyt nem hozza mint a GG sajnos. Nagyon konnyed az allaga, viszont nem hidratal olyan mertekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

gumibogyo11

2021. december 20.

Én szeretem, nekem a GG HA light-nál jobban beválik. Normál a bőröm, de a sok szérumtól bezsírodosik, csillog. Szeretem, ha legalább egy két termék a rutinban könnyebb, vízesebb így szerintem ki fogok tartani mellette. Reggel este használom 4-5 cseppet az arcomra, plusz a nyakamra. Most járok a tégely 1/3-ánál. Ha elfogy jövök updatre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.