The Ordinary

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4290 Ft

Nagy szilárdságú peptid készítmény. Ez a rendkívül hatékony készítmény bizonyítottan csökkenti a statikus és dinamikus ráncokat.

Ár: 4290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

erdelyidorka

2022. augusztus 11.

Rutinom elmaradhatatlan darabja. Sajnos elég hamar előjöttek a szemem körül a mimikai ráncok (hajlam + sokszori hunyorgás) a gyermekvállalással járó alvásmegvonás pedig rátett egy lapáttal.
Plusz van egy rossz alvási szokásom, felgyűröm az arcom szem vonalában ha a jobb oldalamon alszom el. (Eleinte figyeltem rá, hogy ne aludjak úgy, de gyerek mellett örülök ha 1 órára lecsukhatom a szemem. :D) Így aztán lett egy eléggé látványos, mondhatni Mariana-árok szerű ránc az arcomon.

Egy ideje próbálgatok aging termékeket, fél éve jött velem szembe a Matrixyl. Esti szépítkezésben lett fix helye tonik után, néha reggel is kenem mert WOW!
2 hónap alatt olyan látványos eredményt hozott, hogy nem akartam hinni a szememnek. Az alvás-ráncom eltűnt, a mimikai ráncaimat is gyönyörűen feltöltötte. A bőröm szinte ragyog tőle, hyaluront pluszba már nem is kenek mellé.

Elég sűrű állaga van, így 2-3 csepp is elég az arcomra. Remélem sokáig marad ez a termék a polcokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

inimini

2022. április 15.

Ha jól számolom a héten fog elfogyni az üvegem. Nagyjából fél éven keresztül használtam naponta, másnaponta. Többen írták előttem, hogy ragacsos érzetet hagyott a bőrükön. Nem kioktatólag mondom, de ha egy szérumnál ilyet tapasztalok, akkor mindig (főleg ha hialuronsav - HA - van benne) aláfújok egy "adag" arcpermetet és főlé jöhet 1-2 csepp szérum eloszlatva. Ha mindezt beszívta a bőröm, akkor pedig egy hidratálóval "lezárom" az egészet. Szóval nekem így alkalmazva nagyon kellemes volt a használata. Mivel látványos javulást nem vettem észre a kezdődő ráncaimon ezért inkább csak reménykedem benne, hogy jót tett nekik a matrixyl. Egyelőre nem veszem újra, lehet, hogy majd ha idősebb leszek nagyobb hasznát veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

hoembera

2022. március 20.

Két és fél hete használom, barátságos, könnyű vizes-géles állagú szérum, nem bántotta a szuper érzékeny bőrömet. Eleinte bajban voltam, hogy hova tegyem a rutinban, mert este a PC niacinamid széruma és a 0,1%-os retinol között az olajos retinol szérum utána nem akart rendesen beszívódni. Ha arcmosás után közvetlenül kentem fel, gyorsan beszívódott, nem volt ragacsos, ha már volt alatta egy réteg valami, akkor ragacsosabb érzet lett utána. Végül átkerült a reggeli rutinba a folyékony BHA, PC Calm szérum utánra, amire még rájön egy hidratáló és a PC 30-as színezett fényvédője, ami annyira mattít, hogy simán elfér annyi réteg alatta. Azért próbáltam ki, mert nem bírok erősebb retinolt használni és ki akartam maxolni az anti-aginget. Így rövidtávon hatását nézve egyszerűen egy plusz hidratálást érzek, olyan mint egy sima hyaluron szérum, szóval vízhiányos bőrűeknek ajánlom. Hogy önmagában hosszú távon mennyire hatásos, szerintem később sem fogom tudni megmondani, mert szuper rutinom van mellette, azt majd megmutatják a kutatási eredmények :)

Update: Több, mint egy hónap után nagyon megszerettem. Hogy a plusz hidratálás-e, vagy pedig tényleg a peptidek hatása, nem tudom, de még kisimultabb baba arcom lett, mióta ezt is beraktam a rutinba, úgyhogy biztos újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 20.

Niki1991

2022. március 8.

Szeretem. Habár nincs meg az a bizonyos WOW hatás, mégis rendbe teszi az arcom. Nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

peachyglow

2022. március 3.

Most vagyok abban a fázisban a bőrápolás tekintetében, hogy akkorára duzzadt a rutinom, hogy muszáj leredukálni a kencék számát, a kevesebb több elven és nincs is mindig türelmem ennyi ideig vacakolni. A bőrápolásban a fő irányvonal nálam a smart aging és a bőrszárazság/vízhiány kezelése. Ez a szérum mindkettőben jeleskedik és mivel megszerettem az állagát és a használatát, kiiktattam a külön hialuron szérumot. A hialuron biztosan nem fog még hosszútávon sem antiaging hatást kifejteni, míg neki legalább az esélye megvan. Az én bőrtípusomhoz ez a szérum kifejezetten illik, nem vizes, hanem inkább géles állagú, a tonik és a csigaszérum között tökéletesen használható. Egyetértek @hoembera véleményével, a bőrápolás bizonyos része a megelőzésre fókuszál, így abban bízom, hogy majd 50+-osan nagyon hálás leszek magamnak, amiért most komolyan veszem ezt. A plusz hidratálást szuperül nyújtja a termék, nekem szerencsémre jóban van minden mással amit felkenek. Lehet, hogy kipróbálok majd más peptidet is, de egyelőre ez bevált, skinsmartról pedig egyszerű a beszerzése is. A retinollal és a fényvédővel összefogásban sikerült kisimítaniuk a kialakulóban lévő homlok ráncocskámat, így a siker egy részét az ő számlájára is írom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

Yumeechan27

2022. február 24.

2 hónapja tesztelem. Nem tudtam megszeretni ezt a formulát. Más peptidet is használok mellette, van amit már majdnem 1 éve és látom a különbséget sajnos. Nekem a plusz HA nem jó, sajnos eleinte csípett is, ill. ha többet teszek szemkörnyékre és pl picit elérzékenyülök vagy a szél kifújja az arcom, akkor brutális könnyezés jön.
- Nem könnyed, hanem testes, sűrű gél
- ragacsos, és utána is ragacsos érzet marad az arcon
- kicsípi a szemet minimális könnyezésnél
Nem veszem újra, megpróbálom a Buffet-et hátha szemmel láthatóbb lesz az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

- Nem könnyed, hanem testes, sűrű gél
- ragacsos, és utána is ragacsos érzet marad az arcon
- kicsípi a szemet minimális könnyezésnél

ahalasz

2022. január 23.

Egyszerűen imádom. Feltölti és puhává teszi az arcomat. a Skinsmart rutin varázslója ajánlotta, gondoltam kipróbálom de már a 2. üvegcsével használom el. Sokáig kitart pedig rendesen megfürdök benne, nyakra, dekoltázsra is kerül belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Pomelo

2022. január 11.

Jó terül, picit ragad, de aztán jól felszívódik. Szépen feltölt, de mivel engem zsírosított, a nyakamra, dekoltázsomra használtam el, amire (mint elhanyagoltabb terület) látványos hatással volt.

Update: Újravettem, a nyakam imádja, és pár naponta esténként, télen akár minden nap is szereti az arcböröm is. HA szérum egyáltalán nem kell mellé, de ennek jobb a hatása, mint akár a jóval drágább NIOD HA szérumnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

canaille

2021. december 23.

Pusztán kalandvágyból kipróbáltam a skinsmart rutinvarázslóját és ezt a terméket dobta ki (többek között), mint ajánlott az érzékeny, anti-aginget kívánó és vízhiányos bőrömre. Na gondoltam, akkor hajrá. Előtte sosem hozott lázba az Ordinary (szérumok terén), pár terméket próbáltam, de nem nyűgözött le annyira. Őt nagyon is szeretem. Picit ragacsosabb marad után a bőröm, de a hidratálót és egyebeket jól tolerálja, szépen együttműködik mindenkivel. Kicsit egységesebb, kisimultabb a bőröm, ezt kb 1,5 nap használat után kezdtem látni. Önmagában szerintem nem ér sokat, de egy hatékony tudatos bőrápolási rutinba beépítve, amit az ember lánya/fia következetesen betart/alkalmaz, nagyon jó kis kiegészítő termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 23.

boglarka.nemeth

2021. november 21.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg, hogy egy peptidet is beépítsek a rutinomba. 3. hónap használat után sem látok nagyon változást, pedig felváltva használom a TO Buffet-tel.
Ezen kívül jó az állaga (kicsit folyós), nincs kellemetlen szaga, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.