KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3990 Ft

Nagy szilárdságú peptid készítmény. Ez a rendkívül hatékony készítmény bizonyítottan csökkenti a statikus és dinamikus ráncokat.

Ár: 3990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3500 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: a címke felső részéig, minimális hiányos, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata/futár

ancsibancsi

2018. augusztus 23.

Anyukám használta, sajnos sok változást nem tapasztalat. Felvitel után kicsit ragacsos. Nem vette újra.

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Lory

2018. augusztus 23.

Két üveggel használtam el belőle,túl nagy csodát nem tapasztaltam én sem.Megelőzésre,szinten tartásra nem vitatom,hogy jó,ezekre lehet hogy benne is marad a rutinomban ez a peptides szérum,még gondolkodom rajta.Bár most hogy elfogyott,szerencsére így sem tapasztaltam negatív változást a bőrömön,úgy érzem nem hiányolja.Az állaga nagyon jó,nem híg,érzi az ember lánya,hogy szérumot is tett fel,kellemes érzés a bőrnek.Nagyon jól beilleszthető akár a reggeli akár az esti rutinba is,más szérumokkal is jól "megfér".

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Riababa

2018. augusztus 15.

Nem árt, nem használ. 2 üveggel használtam el, semmi változást nem tapasztaltam. Enyhén hidratál, a formulája rendben van, a rutinba könnyen beilleszthető.
Nem fogom újra venni.

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nem fogom újra venni.

rtteszvesz

2018. július 2.

Elhasználtam belőle egy üveggel, de egy kis lightos hidratáláson kívülmás hatását nem tapasztaltam, néha patik jöttek ki tőle reggelre, de nem mindig. Az állaga jó volt, de nem hiszem, hogy újraveszem. VAlahogy mióta használtam NIOD terméket, a TO nem jön be.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

KataBdcs

2018. május 26.

Az első The Ordinary termék amit használok és azt kell, hogy mondjam tökéletesen bevállt! Gyorsan felszívódik, a hidratáló képessége pedig csodálatos! A hosszútávó hatására természetesen várni kell, ha ráncmegelőzésre használ terméket az ember, de összességében csak ajánlani tudom!!!

KataBdcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

lollypoppy

2018. május 3.

Elhasználtam belőle egy üveggel, de egy kis lightos hidratáláson kívül (amire amúgy is használok más terméket) más hatását nem tapasztaltam. Amúgy kellemes cucc, ártani nem ártott és nekem bejött az állaga is, de ennél több wow-effektet vártam tőle.

lollypoppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

balazskrisztii

2018. április 1.

A Buffet utódjaként vettem meg, előtte a Hyaluronsav + B5 volt terítéken. Nálam a sorrend Matrixyl > HA+ B5 > Buffet. Ennek a terméknek a legjobb az állaga, nem túl nyúlós, nem túl vizes, miután eloszlatom az arcomon egyből beszívódik, nincs se ragacsos érzés, se húzódás. Kevesebb kell belőle, mint a Buffet-ből a hatás pedig nem marad el. Nem érzem úgy, hogy pénzkidobás lett volna a másik kettő, de ezután csak ezt fogom újravenni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

Livomivo

2018. március 3.

Azért vettem meg, mert szuperérzékeny bőröm van és ennek a szérumnak kevés összetevője van, így reméltem, hogy nem fog irritálni. Nem is tette. Bő egy hét után észrevettem, hogy a szemöldökeim közötti két vonalka annyit halványodott, mintha 5 évet visszamentem volna az időben. :o) Ráadásként jól hidratál és könnyen rétegezhető más készítményekkel. Nekem bevált és kedvező ára miatt vásárolni is fogom a jövőben.

Livomivo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Trixi

2018. január 16.

A testesebb krémeket, szérumokat szoktam higítani folyékonyabb szérumokkal, esszenciákkal, mert így sokkal könnyedebben el tudom oszlatni a krémet az arcomon, és még fel is turbózom a hidratáló krém hatását. Egy csepp szérumot keverek a krémhez vagy a sűrűbb szérumhoz. Valahogy a nem fluid állagú krémek nálam eltömítik a pórusokat vagy irritációt okoznak tapasztalatom szerint, ezért folyamodom ehhez a fajta higításhoz. Az Ordinary olcsó szérumai tökéletesen megfelelnek erre a feladatra. Ez a szérum ráadásul még jelentősen hozzájárul ahhoz is, hogy kevésbé érezzem vízhiányosnak a bőröm felső rétegét a téli időszakban, a fűtési szezonban. Vannak napok, amikor az esti rutin következtében reggel nem is érzem szükségét további krémezésnek, olyan jól megmarad a bőröm hidratáltsága. Elégedett vagyok azzal is, hogy különféle peptideket is tartalmaz, tehát a jövőre nézve is előremutató az arcápolásomban. Egy szó, mint száz, nekem bőven megéri az árát ez a szérum.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

im

2017. december 20.

Egy teljes üveg elfogyasztása után:
Roppant érdekes, hogy bár a korábban használt Buffet-hez képest e szérum összetevőlistája jóval egyszerűbb, bizonyos tekintetben és számomra mégis ez jobbnak és hatásosabbnak. Persze ez az állítás igényel némi finomítást.

Pozitívumok:
- A Matrixylban nekem leginkább az állaga tetszik a Buffet után: sűrűbb, sokkal jobban közelít ahhoz a képhez, amely az ember fejében egy szérumról él.
- Könnyen eloszlik a bőrön, nem ül rajta, hanem pikk-pakk beszívódik, viszont hagy maga után egy hajszálnyit ragadós réteget. Ezt persze a hidratálókrém megszünteti.
- Rövid távon meggyőzőnek tartom azt, hogy rétegezős rutinba illesztve (és ne feledjük, könnyedén beillesztve) a szérum (gondolom, főként a hialuronsav) képes feltöltöttségérzetet adni a bőrömnek reggeltől estig, illetve estétől reggelig, annak ellenére, hogy a fűtésszezon óta érezhetően szárazabb. Ehhez persze az kell, hogy esszencia és hidratálókrém is legyen a szérum alatt és fölött. Önmagában nem sokra megy.

Negatívum:
- A feketeleves a hosszú távú hatás leírása: szem- és szájkörnyékre, illetve a homlokra használtam el – három hónap alatt könnyedén el lehet fogyasztani napi kétszeri használattal. Nem vettem észre hosszú távú hatást: továbbra is vannak vonalkák a homlokomon, a szemem alatt, a szájam sarkában. Természetesen nem is vártam botoxhatást, de hosszú távon nem látok különösebb eredményt.

Összességében:
Nem bántam meg a vásárlást. A The Ordinary árai nekem most a belefér, peptides szérumaik pedig a kényeztetés kategóriát jelentik.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Egy teljes üveg elfogyasztása után:

Pozitívumok:

Negatívum:

Összességében:

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.