The Ordinary

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4290 Ft

Nagy szilárdságú peptid készítmény. Ez a rendkívül hatékony készítmény bizonyítottan csökkenti a statikus és dinamikus ráncokat.

Ár: 4290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Szofia81
Állapot: 2/3-ig van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katalinmester13

2020. július 23.

Reggel-este használtam. Állaga kicsit testesebb gél. Ennek ellenére nem tekeredett le rólam. (Bőröm csak a szinte teljesen folyékony szérumokat viseli el, a kicsit sűrűbbeket ledobja.) Minden krémemmel, alapozómmal tökéletesen együttműködött. Szerettem, a bőröm is. Én nem vettem észre ránccsökkentést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

srskitti

2020. július 11.

Május óta használom ezt a készítményt. Nagyon jó érzés a bőrömnek. Olyan mintha feltöltené az arcomat. Mindig azonnal érzem a pozitív hatását. Peptides napon a reggeli rutinom egyik része a Buffet és az argiline mellett.
Az egyetlen problémám az az, hogy hagy egy ragacsos fénylő réteget :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Az egyetlen problémám az az, hogy hagy egy ragacsos fénylő réteget :-/

Tincs

2020. július 9.

Számomra ez egy igazi csoda. Szagtalan és hasonló állaga van a to hyaluron szérumhoz, de szerencsére ez teljesen beszivódik, nem kukacosodik be ha netalántán túl sok is kerül belőle az arcomra.
Kb 1 hónapja használom (lehet, hogy picit kevesebb), de nagyon megdobta a bőrképemet. A karantén óta most voltam otthon először, és mindenki a csodájára járt a bőrömnek, hogy milyen szép, babát várok-e :D (nem). Kíváncsi vagyok, hogy kb 3 hónap után, amikorra igazán beérik egy termék mi fog még történni, mert eddig nagyon ígéretes. Szerintem mindenkinek ezt kellene kennie magára, sokkal boldogabb nemzet lennénk! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

NyBetti

2020. július 8.

Ránc megelőzésre vettem, így látványos hatása nyilván nincs még. (Ez inkább maraton, nem sprint 😀).
Ami már érezhető, hogy szépen hidratál (van hogy ezzel zárom a rutint és nem igényel krémet rá a bőröm), jól eloszlatható, pár csepp is elég (uh sokáig elég lesz 1 üveg). Nem ragacsos, viszonylag hamar beszívódik.
Eddig tetszik, megelőlegezem az 5 csillagot 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Eddig tetszik, megelőlegezem az 5 csillagot 🙂

samelike

2020. június 14.

Hasonló termékem még nem volt, így összehasonlítása alapom sajnos nincs. Másfél hónapja használom rendszeresen, és azt kell mondjam, hogy biztosan újra fogom rendelni. Alapvetően jó pár olyan terméket próbáltam az elmúlt időszakban, ami kívánságlistán szerepelt. Így ezáltal összhatásában együttesen sokat javítottak a bőrömön, ezt látom és tapasztalom. Ez a termék önmagában véve is szuperül hidratál, simít és szebb egységes arcbőrt képez. Enyhén ragacsos, ami pár perc múlva beszívódik. Remekül lehet rá sminkelni és reggeli/esti rutinban is megállja a helyét. Az első időszakban esténként használtam, tapasztalatként elmondhatom, hogy reggel nem voltam gyűrött és az arcszínem is kezdett alakulni. Majd átálltam a reggeli használatra, alapozót jól viseli és nem végére se lett sivatag az arcom. Pár hete reggel és este is használom, szebbnek látom a bőröm. Én jó szívvel ajánlom, ár érték arányban jó vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Agnyecko

2020. május 28.

Egy üveggel használtam el eddig, természetesen nincs látható hatása, de rutinba jól passzol, teljesen beszívja a bőröm.
Sajnos nem volt készleten legutóbb, így egyelőre kénytelen vagyok nélkülözni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Sajnos nem volt készleten legutóbb, így egyelőre kénytelen vagyok nélkülözni.

umpalumpa

2020. május 8.

Gondoltam 2 és fél év telt el a Buffet óta, amit nem szerettem meg, ideje bevetni valamit a jól fejlődő ráncokra és megelőzni lehetőleg az újakat.
Nem voltak nagy elvásáraim. A formulája jobban bevált, mint a Buffet-é, hidratál, csak eleinte ragad kicsit, végül teljesen felszívódik. Alá mindig teszek permetet. Már ennyivel is elégedett lennék ezzel az árral. Emelett, mintha egyenletesebb arcszínnel segítene meg. A ránccsökkenéshez szerintem még nem használom elég ideje. Kb. minden második nap vetem be, de van, hogy mindne nap, ha hidegebbre fordul az idő, mert jót tesz a bőröm vízháztartásának. Remélem hosszú távon örülni fogok, ha majd az öregedésgátló hatása is megmutatkozik. Marad a rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

tillisilli

2020. május 3.

Teljesen véletlenül jutottam ehhez a termékhez: a the ordinary csipkebogyó arcolaj helyett ezt küldte a Douglas, en pedig lusta voltam visszaküldeni. És nem bántam meg. Csodálatosan hidratál, nagyon kellemes, gyorsan beszívódik (reggel és este is használom szérumként, enyhén nedves bőrre). Krémekkel nem veszik össze, allergiát nem okoz. Arról az egyről nem tudok nyilatkozni, hogy jól lehet-e sminkelni rá, mert ezt az utóbbi időben hanyagoltam.
Nemsokára újraveszem, ár érték tekintetében verhetetlen, szerintem évekig az arcápolási rutinomban lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

adrienn999

2020. április 5.

már a 3. üvegcsénél tartok...olyan mintha felpumpálná a szöveteket, nem csak a bőröm fekszik a csonton, hanem van közte valami :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

vkata96

2020. április 2.

Ezzel a szérummal építettem be a peptideket az arcápolási rutinomba, és szerintem elsőre ez jó választás volt. Az állaga pont olyan, amit szeretek. Esténként használom úgy, hogy először még vizes bőrre felütögetem a Hyaluron + B5 szérumot, ezt rá, majd a niacinamid szérumot, és az egészet lezárom a Natural moisturizing factors + HA krémmel. Soknak tűnik, de az egészet beszívja a bőröm. Ez a szérum ad egy kis plusz hidratálást, egy kicsit éltettel telibb az arcom, mióta használom. Ráncaim nincsenek, így arról nem tudok nyilatkozni. Összességében nincs óriási hatása, de szerintem erre nem is szabad számítani. Az, hogy a bőröm az összes többi szérummal együtt ezt is beszívja, csak azt mutatja, hogy ez is jól esik a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.