KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3990 Ft

Nagy szilárdságú peptid készítmény. Ez a rendkívül hatékony készítmény bizonyítottan csökkenti a statikus és dinamikus ráncokat.

Ár: 3990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
vavyana

2019. január 13.

Számomra is inkább a hidratálásban segít, a ráncokra nem sok hatással volt. Ettől függetlenül a hidratálás miatt szeretem, praktikus a kiszerelése és gyorsan felszívódik.

vavyana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

reka0305

2019. január 4.

A krém előtt szoktam feltenni ezt a szérumot, inkább a hidratálásban mint a ráncok halványításában segít. Hamar beszívódik, illatmentes.

reka0305
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Kremcica

2018. december 11.

Nagy reményekkel vettem meg, de mikor pár hét után (igaz nem napi, inkább csak heti pár használattal) nem láttam a hidratálás mellett hatását és elszomorodtam. Viszont mióta rendszeresen használom, kb az üveg fele óta, látom a hatását. Harminchoz közeledve itt-ott már előjöttek a finomráncok a homlokom no meg a mérgesránc erre kerestem megoldást. És látványosan elhalványultak! Úgyhogy nekem bejön a szérum, több hialuron szérumot próbáltam már de nekem ez veri mindet hatásilag. Sajnos gyorsan fogy és a hatása a használat alatt érződik (a HA) de legalább hat. Végre egy TO ami jó, mostanában pozitív csalódás a márka a sok rossz tapasztalat után.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

ancsibancsi

2018. augusztus 23.

Anyukám használta, sajnos sok változást nem tapasztalat. Felvitel után kicsit ragacsos. Nem vette újra.

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Lory

2018. augusztus 23.

Két üveggel használtam el belőle,túl nagy csodát nem tapasztaltam én sem.Megelőzésre,szinten tartásra nem vitatom,hogy jó,ezekre lehet hogy benne is marad a rutinomban ez a peptides szérum,még gondolkodom rajta.Bár most hogy elfogyott,szerencsére így sem tapasztaltam negatív változást a bőrömön,úgy érzem nem hiányolja.Az állaga nagyon jó,nem híg,érzi az ember lánya,hogy szérumot is tett fel,kellemes érzés a bőrnek.Nagyon jól beilleszthető akár a reggeli akár az esti rutinba is,más szérumokkal is jól "megfér".

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Riababa

2018. augusztus 15.

Nem árt, nem használ. 2 üveggel használtam el, semmi változást nem tapasztaltam. Enyhén hidratál, a formulája rendben van, a rutinba könnyen beilleszthető.
Nem fogom újra venni.

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nem fogom újra venni.

rtteszvesz

2018. július 2.

Elhasználtam belőle egy üveggel, de egy kis lightos hidratáláson kívülmás hatását nem tapasztaltam, néha patik jöttek ki tőle reggelre, de nem mindig. Az állaga jó volt, de nem hiszem, hogy újraveszem. VAlahogy mióta használtam NIOD terméket, a TO nem jön be.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

KataBdcs

2018. május 26.

Az első The Ordinary termék amit használok és azt kell, hogy mondjam tökéletesen bevállt! Gyorsan felszívódik, a hidratáló képessége pedig csodálatos! A hosszútávó hatására természetesen várni kell, ha ráncmegelőzésre használ terméket az ember, de összességében csak ajánlani tudom!!!

KataBdcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

lollypoppy

2018. május 3.

Elhasználtam belőle egy üveggel, de egy kis lightos hidratáláson kívül (amire amúgy is használok más terméket) más hatását nem tapasztaltam. Amúgy kellemes cucc, ártani nem ártott és nekem bejött az állaga is, de ennél több wow-effektet vártam tőle.

lollypoppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

balazskrisztii

2018. április 1.

A Buffet utódjaként vettem meg, előtte a Hyaluronsav + B5 volt terítéken. Nálam a sorrend Matrixyl > HA+ B5 > Buffet. Ennek a terméknek a legjobb az állaga, nem túl nyúlós, nem túl vizes, miután eloszlatom az arcomon egyből beszívódik, nincs se ragacsos érzés, se húzódás. Kevesebb kell belőle, mint a Buffet-ből a hatás pedig nem marad el. Nem érzem úgy, hogy pénzkidobás lett volna a másik kettő, de ezután csak ezt fogom újravenni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.