The Ordinary

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4290 Ft

Nagy szilárdságú peptid készítmény. Ez a rendkívül hatékony készítmény bizonyítottan csökkenti a statikus és dinamikus ráncokat.

Ár: 4290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3800 Ft , Eladó: trstimea
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost

padriiiii

2021. július 8.

Sajnos nekem pattanásokat okozott, többször abbahagytam majd újra elkezdtem használni és mindig pattanások jöttek ki rajtam:(
Dekoltázsomra használtam el, ott nem okozott gondot. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 8.

Dekoltázsomra használtam el, ott nem okozott gondot. Nem fogom újravenni.

KKDDNor

2021. július 5.

Eddig a revox peptides szérumát használtam és nagyon nem szerettem a ragacsossága miatt. Ez a termék is ragad picit, de egyáltalán nem zavaró és úgy látom hogy hatásosabb is a revoxnál, kezdődő kis ráncaimat szépen eltűnteti, feltölti az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

s_zsofi95

2021. június 18.

A rengeteg pozitív vélemény miatt vettem meg ezt a terméket és alig vártam, hogy kipróbáljam. Estére kentem fel és reggelre tele lett az arcom kiütésekkel. Annyira sajnálom, hogy nem működik nálam a szérum.. A biztonság kedvéért csináltam egy 24 órás tesztet az alkaromon, hogy biztosan ettől pattogtam e ki. Sajnos kb. a 20. óránál az alkarom is tele lett apró piros kiütésekkel.

Én mindenképp ajánlok egy tesztet használat előtt, aki esetleg tudja, hogy a bőre érzékenyebb. Így elkerülhető 2-3 napnyi kellemetlen viszkető kiütés az arcon. : (

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

FranceBlondie

2021. június 18.

Szépen feltölti a bőrt (ráncokat?) ,nagyon jól hidratál, nem feltétlen kell hidratáló krém ha ezt használom. Hosszabb távon biztosan sokat tesz a bőrért, must have. Ami picit zavar, hogy fényesedik a bőrön. De ezért nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

flamingo-80

2021. június 15.

Nagyon szépen halványítja a finom vonalakat, apróbb ráncokat; mellékhatásként gyönyörûen hidratál. Egyik kedvenc egyszerû esti rutinom, amikor hidratáló toner után csak a Matrixylt használom, majd LRP cica balzsammal zárom. Másnapra babapopsi bôr garantált! Érdemes hosszú távon kitartóan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Petalodirosa

2021. május 30.

Több hónapja használom, csak jók a tapasztalatok. Lehet rétegezni más termékkel, jó rajta a smink, lehet reggel-este használni, nagyon sokat segített a már meglévő ráncaimon, tényleg szemmel látható a javulás. A Buffet még nem próbáltam, tervben van, arról is sok jót hallani. Legjobb kombináció nekem az Arbutin+Nia+Matrixyl, ebben a sorrendben, szép bőrképet eredményez (száraz bőröm van, nincs pattanásom). Úgy hallottam, hogy másoknak bevált a nyakra is, ki fogom próbálni, hogy ott milyen eredményeket lehet elérni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 30.

Csilla_Csilla

2021. április 27.

2021.04.01: Ez az első termékem a The Ordinary-tól és az első peptid szérumom (a squalane cleanser mellett, amivel még barátkoznom kell). Több, mint egy hónapja használom. Picit mintha egyenletesebbnek látnám a bőrömet, de tudom, a peptideknek idő kell. 😊 Egy hónap alatt kicsivel több, mint a fele üvegcse fogyott el, úgy, hogy napi egyszer használtam, arcra, nyakra dekoltázsra (arcra négy cseppet, nyakra és dekoltázsra meg a pipetta másik felét). Valaki itt írta, hogy május és augusztus között háromszor rendelte újra ezt a terméket, amin először kicsit elcsodálkoztam... És igen. Ha rendszeresen van használva egy szérum és nem csak mutatóba az úgynevezett problémás részekre, meg nem csak homlok és áll között ápolja az ember a saját bőrét, akkor bizony fogyóeszköz a szérum. Szóval 30 ml durván 6-8 hétig elegendő. Azt is szeretném még megjegyezni, hogy ezeknek a peptideknek (meg mindennemű aox szérumoknak, C-vitamin szérumnak) akkor és csak akkor van értelme, ha rendszeresen vannak használva (nem heti kétszer) és tisztességesen fényvédőzik mellette az ember télen és nyáron is. Speech is over.
Magáról a termékről. Röviden, szeretem. Nagyon szuper hidratáló formula, HA szérum helyettesítőnek is használom. Először az esti rutinomba építettem be, de azóta átvándorolt reggelre (mert nem találtam meggyőző választ a peptidek és a savak együttműködéséről). Reggelem: langyos vizes arcmosás, utána toner, nedves bőrön két csepp GG niacinamide, Matrixyl, hidratáló spray vagy hidratálókrém és végül a fényvédős krém. Kényelmes viselet. Nem ragad, nem tapad, nem pereg le róla a fényvédő. Érdemes enyhén nedves bőrre felvinni, mint minden HA szérumot. Amikor száraz bőrre vittem fel a legelején, akkor konkrétan ragadtam egész este. Úgy gondolom, örökké helye lesz a rutinomban, mert ár-érték arányban nagyon megéri, kellemes maga a formula és mindenképpen szeretnék peptideket használni.
2021.04.27: ma fogyott el az első üvegcse. Napi egy (néha-néha kettő) használat mellett 58 napig, majdnem két hónapig volt elég a 30 ml-s üvegcse. Holnap bontom a következőt. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Letti2

2021. április 24.

Elsősorban megelőzésre használom, mert ha ellazítom az arcomat, akkor gyakorlatilag alig látszanak ráncok, kivéve egyet, ami szám sarkát köti össze az orrommal. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem fotóztam le, amikor januárban elkezdtem használni terméket, de mintha ici-picit elkezdett volna halványodni. Tudom, hogy eltüntetni már valószínűleg nem lehet, de tovább fogom használni a terméket, mert pár hónap használat után úgy érzem jó. Jól beszívódik, jól esik magamra kenni. Az, hogy hialuronsav is van benne, az külön plusz pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

vassviktoria

2021. április 22.

Kellemes állagú, könnyen lehet kenni és gyorsan beszívódik. Tudom rétegezni több mindennel is. Látványos változást nem látok, inkább csak a tudat van meg hogy jót tesz a bőrömnek. Azon kevés Ordinary termékek egyike amelyek bejöttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Szlaura256

2021. március 22.

December közepén kezdtem el hasznalni, eleinte nagyon lelkesen aztan mar csak heti 1-2x en nem lattam változást. Valoban ragacsos ezert en inkabb estenkent hasznaltam/hasznalom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.