KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3990 Ft

Nagy szilárdságú peptid készítmény. Ez a rendkívül hatékony készítmény bizonyítottan csökkenti a statikus és dinamikus ráncokat.

Ár: 3990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM - The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Milka
Állapot: mindegy, Helyszín: Debrecen, fizetés: posta/csomagautomaták/személyesen Debrecenben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

KataBdcs

2018. május 26.

Az első The Ordinary termék amit használok és azt kell, hogy mondjam tökéletesen bevállt! Gyorsan felszívódik, a hidratáló képessége pedig csodálatos! A hosszútávó hatására természetesen várni kell, ha ráncmegelőzésre használ terméket az ember, de összességében csak ajánlani tudom!!!

KataBdcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

lollypoppy

2018. május 3.

Elhasználtam belőle egy üveggel, de egy kis lightos hidratáláson kívül (amire amúgy is használok más terméket) más hatását nem tapasztaltam. Amúgy kellemes cucc, ártani nem ártott és nekem bejött az állaga is, de ennél több wow-effektet vártam tőle.

lollypoppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

balazskrisztii

2018. április 1.

A Buffet utódjaként vettem meg, előtte a Hyaluronsav + B5 volt terítéken. Nálam a sorrend Matrixyl > HA+ B5 > Buffet. Ennek a terméknek a legjobb az állaga, nem túl nyúlós, nem túl vizes, miután eloszlatom az arcomon egyből beszívódik, nincs se ragacsos érzés, se húzódás. Kevesebb kell belőle, mint a Buffet-ből a hatás pedig nem marad el. Nem érzem úgy, hogy pénzkidobás lett volna a másik kettő, de ezután csak ezt fogom újravenni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

Livomivo

2018. március 3.

Azért vettem meg, mert szuperérzékeny bőröm van és ennek a szérumnak kevés összetevője van, így reméltem, hogy nem fog irritálni. Nem is tette. Bő egy hét után észrevettem, hogy a szemöldökeim közötti két vonalka annyit halványodott, mintha 5 évet visszamentem volna az időben. :o) Ráadásként jól hidratál és könnyen rétegezhető más készítményekkel. Nekem bevált és kedvező ára miatt vásárolni is fogom a jövőben.

Livomivo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Trixi

2018. január 16.

A testesebb krémeket, szérumokat szoktam higítani folyékonyabb szérumokkal, esszenciákkal, mert így sokkal könnyedebben el tudom oszlatni a krémet az arcomon, és még fel is turbózom a hidratáló krém hatását. Egy csepp szérumot keverek a krémhez vagy a sűrűbb szérumhoz. Valahogy a nem fluid állagú krémek nálam eltömítik a pórusokat vagy irritációt okoznak tapasztalatom szerint, ezért folyamodom ehhez a fajta higításhoz. Az Ordinary olcsó szérumai tökéletesen megfelelnek erre a feladatra. Ez a szérum ráadásul még jelentősen hozzájárul ahhoz is, hogy kevésbé érezzem vízhiányosnak a bőröm felső rétegét a téli időszakban, a fűtési szezonban. Vannak napok, amikor az esti rutin következtében reggel nem is érzem szükségét további krémezésnek, olyan jól megmarad a bőröm hidratáltsága. Elégedett vagyok azzal is, hogy különféle peptideket is tartalmaz, tehát a jövőre nézve is előremutató az arcápolásomban. Egy szó, mint száz, nekem bőven megéri az árát ez a szérum.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

im

2017. december 20.

Egy teljes üveg elfogyasztása után:
Roppant érdekes, hogy bár a korábban használt Buffet-hez képest e szérum összetevőlistája jóval egyszerűbb, bizonyos tekintetben és számomra mégis ez jobbnak és hatásosabbnak. Persze ez az állítás igényel némi finomítást.

Pozitívumok:
- A Matrixylban nekem leginkább az állaga tetszik a Buffet után: sűrűbb, sokkal jobban közelít ahhoz a képhez, amely az ember fejében egy szérumról él.
- Könnyen eloszlik a bőrön, nem ül rajta, hanem pikk-pakk beszívódik, viszont hagy maga után egy hajszálnyit ragadós réteget. Ezt persze a hidratálókrém megszünteti.
- Rövid távon meggyőzőnek tartom azt, hogy rétegezős rutinba illesztve (és ne feledjük, könnyedén beillesztve) a szérum (gondolom, főként a hialuronsav) képes feltöltöttségérzetet adni a bőrömnek reggeltől estig, illetve estétől reggelig, annak ellenére, hogy a fűtésszezon óta érezhetően szárazabb. Ehhez persze az kell, hogy esszencia és hidratálókrém is legyen a szérum alatt és fölött. Önmagában nem sokra megy.

Negatívum:
- A feketeleves a hosszú távú hatás leírása: szem- és szájkörnyékre, illetve a homlokra használtam el – három hónap alatt könnyedén el lehet fogyasztani napi kétszeri használattal. Nem vettem észre hosszú távú hatást: továbbra is vannak vonalkák a homlokomon, a szemem alatt, a szájam sarkában. Természetesen nem is vártam botoxhatást, de hosszú távon nem látok különösebb eredményt.

Összességében:
Nem bántam meg a vásárlást. A The Ordinary árai nekem most a belefér, peptides szérumaik pedig a kényeztetés kategóriát jelentik.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Egy teljes üveg elfogyasztása után:

Pozitívumok:

Negatívum:

Összességében:

Zelmora

2017. december 8.

Két hét használat után majdnem írtam egy semleges véleményt róla, de így az üveg végén azt gondolom, jó hogy vártam. Ez egy olyan szérum, ami nem fog azonnali csoda eredményt produkálni senkinek, viszont amiben nálam megnyilvánul a jótékony hatása az az, hogy a téli időszakra felerősítette, kiegészítette az arckrémek hidratáló képességét a hialuronsav tartalmának köszönhetően. Régebben úgy éreztem télen nem tudok elég krémet kenni magamra, hogy ne érezzem ahogy húzódik az arcom, most semmi ilyen problémám nincs. A minimális ráncaimon mondjuk nem változtatott. Azért 5* mert ennyi pénzért megelőzésképpen mindenkinek megérné beépíteni a rutinjába - én valószínűleg ki fogom próbálni egy drágább társát a Deciemtől.

Zelmora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

jirka

2017. november 30.

2017. november.30.
Visszahúztam a rutinomba, még pedig az EUK 134 szérum miatt. Két hónapja használom újra, és nagyon szépen kiegészítik egymást az EUK-kal. Erősségében nyilván közelébe sem jön a NIOD CAIS-jának, de egy rendkívül jó kiegészítőnek tartom, variálható más termékkel is, és árban baráti. Arcbőrömet továbbra sem bántja. 4 hónap elteltével most azt mondom, 40 felettieknek is megéri használni, csodát ne várjunk tőle, de egy megbizható társ lehet a hétköznapokban.

2017. augusztus 13.
Elhasználtam belőle egy üveggel, napi kétszer használtam, reggel-este. Átlátszó, szagtalan szérum, rétegzős rutinba szépen beilleszkedett, nem okozott semmilyen problémát sem. Azt gondolom, hogy ez a szérum, inkább a 30-as korosztálynak tehet nagy szolgálatot, megelőzésre, szintentartásra.
Óriási változást nem tapasztaltam használatakor, s mivel bőven 40 felett vagyok, inkább erősebbre váltottam, NIOD-ra. Az ára mindenképpen pénztárca barát.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

2017. november.30.

2017. augusztus 13.

kontrakcio

2017. október 30.

Még csak rövid ideje használom, de egyelőre tetszik. Nekem nincs gondom az állagával, sőt: kellemesen selymes-géles, jó érzés felkenni, és hálistennek nem habzik úgy fel, mint pl a Buffet. Nekem gyorsan beszívódik, és száradás után sem túlságosan ragacsos. Rövidtávon nyilván nem kell tőle semmi látványosat várni, mindenesetre ad egy kis extra hidratálást a bőrnek, problémát pedig úgy tűnik nem okoz.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

creamchito

2017. október 24.

Update: Pattanásokat okozott! Nem csak nekem, hanem a páromnak is! Reggelre jelentkeztek a pattik, amikor este használtam, majd nappal használtam és akkor pedig estére jöttek ki. Gondoltam, a páromnak adom kipróbálni; neki más a bőrtípusa, de ugyanazok a tünetek voltak nála is. Amúgy a lentebb írt előnyei továbbra is fenn áll, de ez így nem játszik.

A teljes arcra használom a készítményt. Az állaga miatt haragszom, lassan szívódik, kissé ragacsos érzete van. Mivel másik krém követi, így ez nem érződik tovább, de 15 perc után amúgy is teljesen eltűnne ez az érzet. Viszont ami a lényeg, reggelre (mert csak este használtam eddig) nagyon hamvas, puha, feltöltött arccal ébredek. Igazán hatásosnak ítélem hidratálás tekintetében.

creamchito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.