The Saem

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: josanandi, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a fátyolmaszk a csiganyál kivonatnak köszönhetően intenzív hidratálást biztosít, és 4 fehér virágból álló komplexszel gondoskodik a tiszta és ragyogó bőrképről. Parabént, mesterséges színezéket, benzofenont és szulfátot nem tartalmaz.

Koreai arcmaszkok/fátyolmaszkok - újak
Ár: leírás szerint , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

garagebi

2020. január 8.

Alapvetően imádom a koreai sheetmaszkokat, főleg a csiganyálasakat. Több márkát is próbáltam már és igazából mindegyik szuper. Minden koreai maszk tökéletesen teszi a dolgát. Ezt a maszkot is használom hetente 1-2 alkalommal, a pattanások által visszamaradt hegek szépen halványodnak tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

josanandi

2017. október 7.

A maszkot viszonylag könnyen sikerült felraknom, bár az elején elég sokat bénáztam, mert fordítva akartam feltenni. Az egy jó pont, hogy sikerült úgy leszednem és újra feltennem, hogy egyáltalán nem szakadt el. És az a 20-25 perc amíg fent volt a maszk is elég kellemesen telt, kicsit úgy éreztem magam mint egy múmia, de ezen kívül nem volt baj vele. Tényleg jól hidratált, és nem zsírosította még jobban a bőrömet, de amikor levettem a maszkot és megvártam, hogy felszívódjon az összes esszencia, nem vettem észre szembetűnő különbséget. Viszont másnap már igen. Sokkal finomabb, puhább és egyenletesebb volt a bőröm mint általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-75, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.