The Somerset Toiletry Company

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   150 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Marionnaud, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ticsinky, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Marionnaud, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Ünnepi állatmintás szappan shea vajjal.

• Friss áfonya és narancs illat.
  • Gyengéden tisztítja a bőrt, nem szárít.
  • Gazdagon habzik.
  • Háromszor őrölt luxus szappan.
  • Egyedi papír csomagolás.
  • Állatokon nem tesztelt.

4 változatban kapható

Ticsinky

2018. november 17.

Kedvenc szappan! :)
Természetesen a csomagolás végett emeltem le először a polcról, és miután megillatoztam nem is volt kérdés, hogy jön velem haza. :)
Eszméletlen jó illata van, szerintem egy az egybe Pez cukorka illatú. :D Állaga, habzása nagyon szuper és remekül hidratál!
Szerintem az ára is elfogadható. Nekem nagyon bevált! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Kedvenc szappan! :)
Szerintem az ára is elfogadható. Nekem nagyon bevált! :)