Thefaceshop

Ár:   $25   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: her6, Módosítva: 2021. március 17.

Ár:   $25
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A hipoallergén, cica hidratáló krém nyugtatja és védi az érzékeny bőrt.
  • A Skin-sync Rx ™: Advanced (II) hidratálja és erősíti a bőrt.
  • A nedves és hűvös textúra visszafogott citrusvirágos illatottal hinti meg a bőrt.

Bettiiyy

2019. július 10.

A Jolse rendelésem mellé kaptam belőle mintát.
Egyetlen alkalomból nem igazán lehet belőle leszűrni, mennyire jó krém, pláne úgy, hogy nekem a bőrápolási rutinom hozza a kívánt eredményt, nagyon elégedett vagyok a bőrömmel. Sajnos, olyankor próbáltam ki ezt a krémet, amikor hosszú alig-alvás után, végre egy nagyon picivel többet tudtam pihenni (nem tudom, ilyenkor mennyire látszik meg plusz egy óra alvás).
Mindenesetre reggelre valóban szebb lett a bőröm. Egy apró kis pattanás kezdemény volt az arcomon, de teljesen lement reggelre. A bőröm sokkal üdébb és egyenletesebb lett. Talán ennyit tudok egy használat után mondani erről, de tényleg úgy érzem, az én bőröm elérte a maximumot, amit ki lehet hozni belőle.
Maga a krém nagyon könnyed állagú, fehér színű, jól oszlik,és könnyen beszívódik.
Ami nem tetszett a mintában az az, hogy éppen csak annyi volt benne, amennyi az arcra és talán kis jóindulattal a nyakra is elegendő, egy cseppnyivel sem több.
Egy alkalom után nagyon kellemes krémnek találtam, el is játszottam a gondolattal, hogy megveszem, de 25 dolláért kapok már mást is. Sőt, olcsóbban is ugyanilyen jókat. Ha esetleg leértékelik, megveszem, de amúgy sokallom egy picit az árát. De tényleg kellemes egy hidratáló. Nem irritál, és nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

A Jolse rendelésem mellé kaptam belőle mintát.

Antioxidánsok: Madecassoside, Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.