Thefaceshop

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nineul, Módosítva: 2015. november 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló, ragyogásfokozó és méregtelenítő hatású arclemosó rizzsel és Moringa olajjal.

A puha, krémes hab a gyengéd tisztítást biztosít.

Keresem!  Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Foam
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: Deep1982
Állapot: 150 ml bontatlan, Helyszín: Piliscsaba, fizetés: Postan marado
Deep1982

2019. július 1.

Csikorgosra tisztit :) a sminket teljesen leszedi, jo illatu. Eddig az Estee Lauder arclemosojat hasznaltam, de igazabol ugyan olyan jo ez, sot... Arban meg a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Stanczi

2019. június 28.

Mintám volt belőle, nem is baj mert borzasztóan szárít. Lemosáskor csikorgóan tiszta lett a bőröm, leöblítéskor véletlenül a szemembe ment és nagyon csípte. Bár kevés is elég volt egy arctisztításhoz, nem veszem meg a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Judita88

2019. április 10.

Első koreai arctisztitóm, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű gyöngyház fénye van a krémnek és nagyon finom illata, nagyon jól habzik és általában teljesen eltávolítja az összes sminket az arcomról. Nagyon tetszik a tisztítás utáni érzet, amit hagy, nem szárítja a bőröm, nem érzem, hogy húzódna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Glowycosmeticsblogspot

2019. január 18.

A kedvenc arctisztító habom lett, olcsó, sokáig elég, tetszik a külseje, jól tisztit, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

kariw3

2019. január 11.

Szépen tisztít és jól eltávolítja a sminket, viszont nekem nagyon szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Neubauter

2018. október 13.

Nekem bejott! Finom habot kepez, alaposan tisztit, nem okoz irritaciot, nem szaritja a boromet. Visszafogott, finom illata van, es kulon klassz, hogy gyongyhazfenyu a termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

nicolekitti

2018. augusztus 3.

Mintát próbáltam, sajnos ettől is lángolt az arcom, főleg az orrom, orcám, állam.
Amúgy érdekes,hogy gyöngyházas, könnyen habzik, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Amúgy érdekes,hogy gyöngyházas, könnyen habzik, könnyen lemosható.

tara95

2018. május 29.

Mintát próbáltam, ami elég lett volna legalább 2 alkalomra, ugyanis a gyöngyházfényű sűrű krém egy kis vízzel felhővé varázsolta a fejem, alig láttam a habtól, de legalább jót nevettem :D nekem sikerült szépen lemosni még ezt is, abszolút zsíros bőrre lett kitalálva mert tisztít rendesen. Ennek ellenére nagyon kellemes, illatot egyáltalán nem éreztem. Meg is rendeltem ebayről :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

cation

2018. május 9.

Egyszer használtam a mintát, csikorgósra tisztít, hülye módon nem előtte néztem meg a pH-t, nagyon lúgos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Lanett

2018. május 7.

Két mintát használtam belőle és szörnyű pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Két mintát használtam belőle és szörnyű pattanásokat okozott.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Színező anyag. (Piros)