Thefaceshop

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Európai bőrre kifejlesztett anti-aging szérum kimagaslóan hidratáló összetevőkkel.

A hatás növelése érdekében koncentrált természetes tápláló hatóanyagokat használnak, Marche illóolaj nem használ semmiféle mesterséges felületaktív anyagot. Gyengéden felszívja a bőr és növeli a helyreállító hatást.

ssyakaky

2020. október 5.

mintát használtam belőle, és elég pozitív volt. mondjuk három alkalomból nehéz bármit leszurni, de az látszódott, hogy egy kellemes szerum, igaz kicsit ragacsos-zselés fura állagú, eddig csak egyszer láttam hasonlót. estére használtam, adott egy kis pluszt a rutinomhoz, és reggelre szépen nyugtatta a boromet. kicsit nehezen szivodott be, ragacsos maradt felkenve is, de meg rajott a hidratalom is, igy ez annyira nem volt zavaró. az anti-aging hatasarol nem tudok nyilatkozni. tetszik az otlet, hogy vegulis olajos, de mégsem neheziti el a boromet, mint amikor csak siman olajat hasznalok. amugy elég sok szép összetevője van, szóval osszessegeben tetszene, viszont a parfumot kihagynam belőle, ami amúgy jó illatú, mézes - viragos, csak felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Bettiiyy

2019. augusztus 26.

Mintákat kaptam a rendeléseim mellé, és amíg vártam az elfogyott anti-aging szérumumra, addig gondoltam, felhasználom ezeket.
Kissé tátottam a számat, még sose találkoztam ilyen állagú szérummal, nézegettem egy ideig, hogy miért zselés. Ebből adódóan nekem nem kellett olyan sok belőle, egy minta két használatra is elegendő, tehát szerintem sokáig kitarthat egy üveggel.
Szerencsére nem irritálta a bőrömet, volt egy kis illata, nekem felkenés után kellett egy negyed óra, míg a bőröm beszívta, de egy leheletnyi kis olajos réteget hagyott még rajta egy ideig. Utána azt is beszívta.
Az anti-aging hatására ennyi használat után és ennyi idősen nem sok mindent tudok mondani, nekem meglepő volt a géles állag, fel is pezsdítette egy kicsit a rutinomat lelkiekben, hogy nem a megszokott. Érettebb bőre vagy esetleg hűvösebb időszakban ajánlanám ezt a sűrű szérumot, de természetesen bárkinek bármikor jó lehet.
Összességében nem rontott a bőrképemen, de nem fogom megvenni, nem szeretem, ha illatanyag van egy termékben, és elég semleges érzéseim vannak ezzel a szérummal kapcsolatban. Viszont meglepően zöld az INCI-je, sokkal hosszabbra és rosszabbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

mariann33

2019. július 9.

Ajándékba kaptam itt mintát belőle,annyi jót hallani a koreai szépségápolókról,hogy igazàn pozitívan,magabiztosan álltam a kipróbálásához.
Érdekes,kissé ragadós gél állag,felkenés után ez elmúlik,és marad a milliónyi mikro méretű csillám:(
5perc elteltével le kellett mosnom,mert már irritálta a szemem.
Maradok a jól bevált,egyszerű kis Níveámnál,eddig az egyetlen,amiben nincs csillám és hidratál is.
Nem vitatom,nem is vitathatom a hatékonyságát,hiszen kipróbálni sem tudtam rendesen,de mivel itt a saját tapasztalataink alapján pontozunk,ez nálam totális nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

5perc elteltével le kellett mosnom,mert már irritálta a szemem.

Morticiaidol

2017. augusztus 28.

Koreában vásároltam fel a Face Shop-ot, többek között a The Therapy termékcsaládot. Az olajos szérum remekül hidratál és meglepően gyorsan felszívódik. Nekem ez utazós kis tubusban van meg, ezért a hosszabb, 10-12 órás repülőutakra szoktam magammal vinni, így nem szárad ki a bőröm, mire odaérek. (Egyébként mindenkinek nagyon ajánlom, hogy hidratálja a bőrét repülés közben, nekem komoly minőségi előrelépést hozott ez a szokás az utazásaimban. Nem kell az első három napban kiszáradt, kipattogott bőrrel szenvednem.) Az enyémnél érettebb bőrre való, de én mindig egy picit túllövök a saját koromnál, ha arcápolót választok, szeretem, ha sok anti-aging anyagot tartalmaz.

Az illata erős, de nekem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Az illata erős, de nekem tetszik.

Mundow

2017. július 5.

Zselés állagú szérum. Nagyon gyorsan beszívta a bőröm és jó hatással is volt rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Betaine

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.