Thefaceshop

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali nedvességet biztosít, javítja a szem környékének rugalmasságát.

Water / Aqua Caprylic / Capric Triglyceride eo Glyceryl Stearate eo I euSqualane eo 1 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cyclopentasiloxane eo I szil Niacinamide v Dipropylene Glycol i 1,2-Hexanediol ta Panthenol eo I v 0 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Myristyl Myristate eo 5 2Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu C14-22 Alcohols Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate PEG-100 Stearate ti 0 0Ganoderma Lucidum (Reishi) Extract Phellinus Linteus ExtractSaussurea Involucrata Extract Carthamus Tinctorius Seed Extract Lactobacillus/Panax Ginseng Root Extract Ferment FiltrateLycium Chinense Fruit Extract a Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract Angelica Tenuissima Root ExtractPhaseolus Radiatus Seed ExtractCeratonia Siliqua (Carob) Fruit Extract Trichosanthes Kirilowii Root ExtractButylene Glycol h 1 0Cnidium Officinale (Marsh Parsley) Root Extract Poria Cocos Sclerotium Extract Polygonum Multiflorum (He Shou Wu) Root Extract Angelica Gigas Root Extract Cuscuta Japonica Seed ExtractTheobroma Cacao (Cacao) Extract Rhodiola Sacra Root Extract eoRehmannia Glutinosa Root ExtractC12-20 Alkyl Glucoside Ceramide NPHydrogenated Lecithin eu PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Glycereth-20Sorbitan Stearate eu 0 1Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Adenosine gy Tromethamine Trisodium EDTA Parfum / Fragrance i

deezsina

2018. október 14.

Mintát kaptam belőle, nagyon sokáig elég volt, kellemes, telt krém, az anti-aging hatás annyira látszódott, de jó volt használni. El tudnám képzelni a hosszabb távú használatát. Különösebb negatív élményem nekem nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

KlaudiaZs

2018. augusztus 30.

Mintát kaptam belőle, épp csak elolvastam, hogy szemre való prémium krém, rögtön ki is próbáltam. A parfümillatból egyből az ugrott be, hogy ez valószínűleg nem egy olcsó kis krém, és igazam lett. A gond az, hogy nagyon nem éri meg. Csípte, irritálta a szemem, könnyezett tőle, fátyolosodott, próbáltam éjszakára és nappalra is, nem bírtam sehogy se, és ez egy szemkörnyékre való krémtől nem bocsátható meg. Ráadásul a szemem alatt pici pattanásokat okozott, ahol soha nem szokott lenni, csak ha a nem megfelelő szemkrémet használom - mint ezt is. Semmiképp sem ajánlom, pozitívumot nem is nagyon tapasztaltam, kicsit hidratál, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Dana1983

2018. július 2.

Mintám volt belőle. Félve próbáltam ki a túlérzékeny bőrömön, ami nem volt alaptalan. Egy sűrűbb, világos\sárgás\barnás színű krém, aminek borzalmasan erős parfüm szaga van. Ugyan kevés kell belőle, viszonylag hamar felszívódik és ráncfeltöltő hatása is van, de csípte az extra érzékeny bőrömet.
2 percig bírtam az irritálást és a parfümorgiát, aztán lemostam és kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

2 percig bírtam az irritálást és a parfümorgiát, aztán lemostam és kidobtam.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.