Thermál Kozmetikai Kft.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   gyógyfürdők, Herbaház, Medi-Line Üzletház, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linda0222, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   gyógyfürdők, Herbaház, Medi-Line Üzletház, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krém a Herpes simplex vírus okozta fertőzések kezelésére szolgál. Klinikai vizsgálatok szerint használata gyorsítja a hólyagok beszáradását, megakadályozza azok pörkösödését és az újabb hólyagok keletkezését. A krém természetes hatóanyagai, -a gyógyvizes közegben bioszintézissel előállított metalloproteinek- a szokásos gyógyulási időt látványosan lerövidítik. A krém hidratáló hatású, könnyen beszívódik. Alkalmazásakor -eltérően más krémektől- vékonyan, filmszerűen kell felhordani a kezelt bőrfelületre.  A krém a Herpes simplex vírus okozta fertőzés következtében ill. azok újra - aktiválódásakor keletkező hólyagocskák kialakulását fékezi ill. megakadályozza.

Hipoallergén Dermatológiailag tesztelt.

Đóri

2013. május 23.

Nekem egyik herpeszkrém sem vált be, pedig szinte havi rendszerességgel jött ki a számon, borzasztó volt. Aztán utána olvasgattam majd elkezdtem grapefruitmag kivonatot + C-vitamint szedni. Sokat javult a helyzet, DE! az igazi változást az hozta, hogy elkezdtem nagyobb mennyiségű cinket bevinni a szervezetembe (én Centrumot kezdtem el szedni egy 90 darabosat vettem, azért vettem ezt, mert amik gyógyszertárban található multivitaminok közül ennek a legnagyobb a cink tartalma.). Ez történt majdnem egy éve, július végén szedtem be az utolsó Centrumot, és azóta nem szedek semmit és lassan egy éve nincs herpeszem, szóval számomra a cink volt a megoldás. :) Kár, hogy nem olvastam hamarabb, megkímélhettem volna magamat a középiskolás évek alatt a herpesztől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Linda0222

2012. december 28.

A herpeszt hamar eltünteti, finom citromos illatú és ami a legjobb benne, hogy nem csíp. Az ára kicsit drága 8-900 Ft, de ennyi pénzért az ember 6 g-ot kap, ami a herpeszkrémeknél soknak számít. Csak ajánlani tudom, ha valakinek egy herpesz keseríti meg az életét!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthotenic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.