Mugler

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2023. október 24.

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: levendula, borsmenta, kávé, pacsuli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Gretam

2024. január 30.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Bár hivatalosan férfi illat, szerintem abszolút uniszex.
A férjemnek tetszett meg, így hát megvettem neki ajándékba “vakon”. Természetesen kipróbáltam magamon is, és azóta függővé váltam. :)
Kicsit édes-krémes-kávés-kakaós, és egy kicsit fanyar, érződik a levendula is, mindez tökéletes arányban. Semmihez nem hasonlít amit eddig szagoltam, különleges és karakteres.
Emlékeztet a shea vajas testvaj illatára is.
Egyetlen hibája, hogy rajtam nem túl tartós, de egyébként annyira finom, hogy ezért nincs szívem kevesebb csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 30.

Emlékeztet a shea vajas testvaj illatára is.

Cintia04

2023. július 16.

Kész vagyok ettől az illatól de a szó legpozitívabb értelmében! Férjem próbálta amit is az orrom alá nyomott, hogy mondjak véleményt róla... Mondom aztaaa de fincsi mi ez? De már egyből felismertem a női Angel re jellemző pacsulis, karamellás, csokis, vaníliás kompozíciót! Hozzáteszem a női Angel valamiért nem működik rajtam konkrétan van valami zavaró jegy ami nagyon felerősödik a bőrömön és nem tudom magamon elviselni! De ez?! ❤️ Magamon is kipróbáltam és ez valami isteni szépség lesz rajtam! Édes, csokis, karamellás pici kávé aromával ami tejes, krémes édes jó istenem rajtam semmi férfias nem lesz belőle annyira de annyira finom, hogy mondtam férjemnek, hogy ebből a 100 milsiet vegye meg mert erre én is rá fogok járni! 😍🥰 Férjemen teljesen más lesz, pacsulis, picit gyümis, levendulás, rajta is érezhető finoman a kávés aroma de valóban inkább a férfias oldala mutatkozik meg viszont rajtam meleg, édes, krémes, hogy légyszívesebben magamba harapnék! Benne egyáltalán nem érzem azt a zavaró szúrós jegyet amit a női párjában!Úgyhogy számomra tabu ez a női, férfi megnevezés nálam simán uniszex! Bőr függő semmi más! Úgyhogy gáz nem gáz de ezt én is használni fogom! Most is ez van rajtam ezzel fogok elaludni! ❤️Tartóssága is kiváló! 100 csillagot adnék ha lehetne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 16.

Pöti

2022. december 30.

Angel férfi változatban. És igen, van benne angyal is, meg férfi is… Különleges, nem tucat illat. Ha megtalálja a gazdájàt, akkor gyönyörű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 30.

i.napcsi

2020. szeptember 29.

Van ami soha nem megy ki a divatból és soha nem tud unalmas,átlagos vagy kommersz lenni,szereted vagy utálod de azt nem mondhatod hogy untatlak!!ÁMEN!!!!haahahahahahah

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Rannek111

2020. február 12.

Hehe :D Látszik, hogy itt mindenki a people pleaser parfümökhöz van szokva. Először nekem is ez volt a reakcióm (ez meg mi a ? **), de adtam neki egy esélyt és szerintem már 10 üveggel vettem belőle ha nem többel. Egyszerűen mindig tud valami újat mutatni ez a parfüm, nem ez a lineáris leszáradása van mint a többi parfümnek. És nem ez a kis gyenge lágy illata van, amit kb. 3 használat után megunok.
Igen is lázadó parfümnek számított ez 1996-ban, amikor mindenki a vizes, aquatic parfümöket nyomatta (Aqua di gio, stb...). Mugler volt az első aki mert ilyen gourmand parfümöket kiadni és lám még 20 év után is lehet kapni, akkor csak nem hibázott olyan nagyot :) És NEM NEM való mindenkinek, pont ezért szeretem mert nem ez lesz az első amit a parfümériában ajánlani fognak és kb minden második férfin ezt szagolod...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Justin

2019. január 20.

Sokáig nem ismertem a márkát és illatait, amikor először találkoztam a gumiborítású üveggel gyorsan visszatettem a polcra - semennyire nem fogott meg, épp ellenkezőleg. Újra az utamba került valahogy, utánaolvastam de tartottam ettől az illattól a lenti ellentmondásos vélemények miatt, de mindenképp akartam adni neki egy próbát. Olyannyira nem bántam meg, hogy az idei télre ez lett a választott illatom.
Számomra édeskés de nem émelyítő: törökmézes, krémesen karamellás, malátás. Benzoin is jelen van és egy kis vanília is. Csakis téli, hideg időre ajánlom, különben fullasztó lehet - télen viszont lágyan melengető. Nekem nem tűnik durván maszkulinnak, nem erre fognak bomlani a nők, de mégis nagyon komfortos. Antiszocoknak én is ajánlom, ahogy lent is tette valaki:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

nyuszo

2018. november 7.

Nagyon örülök, hogy csak mintát rendeltem belőle.....
Se férfi, se női bőrön nem működik!
Laikusként azt mondanám, ez egy 'pacsuli'!!!
Nem laikusként azt, ebben bizony túltolták a pacsulit!
Én szinte csak azt érzem....fejfájásig!
Ez sajnos egy nagy NEM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Nagyon örülök, hogy csak mintát rendeltem belőle.....
Se férfi, se női bőrön nem működik!
Laikusként azt mondanám, ez egy 'pacsuli'!!!
Nem laikusként azt, ebben bizony túltolták a pacsulit!
Én szinte csak azt érzem....fejfájásig!
Ez sajnos egy nagy NEM!

Rhodesian Ridgeback

2018. augusztus 25.

Egy nagy kamu, hogy régen jobb illatokat tudtak csinálni. Íme rögtön egy ellenpélda, mert ez kifejezetten förtelmesen borzalmas kategória. Nem írnám le, hogy mi az a szó, amivel a legjobban ki tudnám fejezni, de a szótárban az "SZ" betűnél található az a kifejezés.
Olcsó légfrissítő szag. És mégis mennyi bőrt le tudtak húzni a ****-ról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Olcsó légfrissítő szag. És mégis mennyi bőrt le tudtak húzni a ****-ról.

Ildiko9

2017. december 11.

Valamit tudhat Mugler Bácsi....:). az én férjem, akivel a babaszappanig sikerült eljutnunk, beleszeret egy illatba? És meg is kell neki venni? Mi van? Esküszöm majdnem leejtettem egy 100ml-es tesztert és azért megnéztem, hogy biztos az én férjem-e az a pasi?
Isteni finom fás, füstös, szexi illat kerekedett ki belőle és életében először azt mondta, hogy na ez az. Ez lesz az én illatom. És bizony nekem is van kedvem hozzábújni, érezni ezt a bujaságot.
Most már csak az a kérdés, hogy a másik - amit ajándékba vettünk vajon hogy fog tetszeni neki? Hát majd karácsonykor kiderül. Addig is élvezem, hogy végre olyan bujósan szexi lett a pasi :Ö

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 11.

pomme

2017. június 24.

Mintát vettem, mert karamell meg hűdekülönlegesunikornisokvagyunk polgárpukkasztással együtt, hát ez lóf*sz, nem unikornis. Nem is pukkaszt, csak simán rossz. Keserű, mentás, nagypapás, dohányos (növény, nem füst). Karcol, kapar, kifolyik tőle a szemem is. 65 év felett is csak kivénhedt punkoknak ajánlom, mert máson röhejes lenne ez a "lázadó" összeöntökmindent és magamra locsolom stílus (mondjuk rajtuk is az, de legalább őszintén hülyék). Igényességben is valahol itt tart.

Update: kap még egy csillagot, mert egy elfeledett papírcsíkon huszonsok óra után megtaláltam, és egy kedves meleg és édes olcsó nagypapaillat lesz. Mivel az 1+ nap nemfürdés (remélem) nem opció senkinél, még mindig nem értékelem, de ha valakinek szupergyorsan bomlasztja a parfümöt a bőre, annak működhet :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Geraniol, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: CI 60725, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus színező anyag. (Lila)