Thierry Mugler

Ár:   15 000 - 22 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pairundeper, Módosítva: 2013. november 18.

Ár:   15 000 - 22 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A dobozon 5 nyelven a következő olvasható: "Amikor az A*Men találkozik egy havannai szivarozóval.. Fedezze fel az illat meséjét, amelyet az  aranymetszés és a legjobb szivarok ízlelése ihlette. Csak úgy, mint egy szivar, az illat első harmadában egy megnyugtató akkorddal nyit, amely nem sejteti az illat további alakulását. A második harmad a mézben pácolt dohányleveleket idézi, amely egészen kitart az illat utolsó harmadáig, a fás jegyek leszáradásáig." (fordítás: pairundeper)

Illatpiramis:

Fejillat: Dohány, Méz

Szívillat: Pacsuli, Kakaó, Vanillia

Alapillat: Ámbra, Francia balzsamos szuhar, Benzoéfa

Ár: 16000 , Eladó: Mike333
Állapot: 99 ml, Helyszín: Martfű, fizetés: --
Ár: 1800 Ft, 3000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Asianlover

2019. február 2.

Ma végre a kezembe került ez az illat is egy próba erejéig. Hű ha! Ez a nem mindegy! :)
Mindenképpen jár az 5 csillag, mert annyira eredeti, karizmatikus illat, amitől azonnal kipattant a szemem! Szerintem nőkön is tökéletesen működhet. Nagyon meleg, dohányos-fűszeres, édes pacsulis illat. De nem az én világom. Nekem ez már sok(K) lenne. Mintha még rohadt mazsolát is éreznék benne, kicsit tulajdonképpen gyomorforgató.
Olyan benyomásom volt, mint a Black Orchid esetében: ejha, ez már valami! De nem nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Lapo

2017. július 10.

Ez volt az utolsó reményem az A*Men sorozatban (bár a Kryptomint-re még kíváncsi lennék) .. hát nem lett ő sem a kedvencem.. egyszerűen majdnem mindegyik változatban érzek egy (bocsánat de) füstölő illatot amitől borsódzik a hátam.. nem tudom háttérbe szorítani ezt a (talán) téves érzékelést..
Próbálok ettől elvonatkoztatni, így értem, hogy sokaknak tetszik, de nagyon nem az én világom ez a vonal..

Ami egészen elképesztő viszont számomra, hogy a Xerjoff - Naxos-hoz hasonlítják sokan.. az összetevőiben lehet, hogy van hasonlóság, azonban összességében olyan messze van egymástól a két illat mint Makó.......minden tekintetben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

emb1p3

2015. december 18.

Bár ne volna a dohány olyan műcseresznyés-vaníliás, amit a kétezres évek közepén a felvilágosultabb kamaszlányok szívtak az egyen-Viceroy helyett Nyíregyházán... Lehet, hogy a rémes cseresznye miatt érzem az alapban az ámbrát is szintetikusnak, a mézet gejlnek, az összhatást fésületlennek és olcsónak. Mondjuk tartósnak tartós, és a műgyümölcs tovatűnik egy-két óra után, de hát akkor már késő bánat, mint osztálytalálkozón smárolni le a titkos gimnazista szerelmed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

galagonyanya

2015. április 15.

Tegnap D-ben én is láttam:) igaz, a teszteren kívül egyetlen darab volt. Valami isteni ez az illat, édes, dohányos, és abszolút uniszex, ami nagy mák: mostanában rákattantam a pasiillatokra:) Valóban tartós, szerintem beszerzek belőle rendes üveggel (most csak fújósom van), aztán akár közösen használjuk a párommal. Hogy ő mit szól majd ehhez a megoldáshoz, nem tudom... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

diesel22

2015. január 27.

Amikor kijött ez a parfüm lehetett kapni Douglasban, akkor szaglásztam és kifejezetten tetszett. Kicsit gyeremekkori emlékeket hozott vissza, kb. 20 évvel ezelőtt lehetett kapni olyan gyurmát, aminek hasonló illata volt, mint ennek a parfümnek. Tavaly télen ismét eszembe jutott ez a parfüm, de akkor már nem lehetett Douglasban beszerezni, újabban netes parfümériákban látom egyre többet. Szerintem kellemes illata volt. Tartósságára és a hatósugarára nem emlékszem sajnos.

Update: D-ben láttam múlthéten megint (Váci utca)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Update: D-ben láttam múlthéten megint (Váci utca)

Málni

2014. szeptember 12.

Sajnos nekem nagyon nem elég belőle 2 fújás, olyan 6-8 spriccet szoktam, először erősnek tűnik, de hamar bőrkezelivé válik és nem csak az én bőrömön. Kifújáskor egészen furcsa az illata, vajkrémes mézes talán, csöpp fűszerrel-dohánnyal megspékelve, 10-15 perc múlva édes, cseresznyés pipadohányos lesz A háttérben felfedezhető az Amen karamellás-pacsulis alapja, de egyáltalán nem zavaró, nem lesz tőle túl ffias, sőt unisex marad. Az ősz az ő hónapja, bár én most nyáron is többször használtam és intenzívebbnek tűnt mint hidegben. Az illata nagyon kellemes, könnyebben viselhető mint az Amen, legelső kifújáskor megfájdult tőle a fejem, de most már nincs ilyen bajom:) Az üvege, doboza kifinomult, átgondolt, illik az illathoz.
Illat: 10/10
Hatótávolság: 8/10
Tartósság: 8/10
ismét update: hajjaj, módosítanék azon megállapításomon, h alig érezni:) Ha túltolja az ember lánya/fia, na akkor komoly illatfelhőt tudhat magának és valóban egész nagy tereket hódíthat meg vele! Ráadásul ez pont az az illat, ami mnkinek bejön, vele tényleg nem lehet mellélőni, viszont nálam fogy rendesen, nem is olyan régen vettem, de már több mint felét elhasználtam a 100ml-nek, úgyh nemsokára újravevős lesz ez a drágaság:) abszolút láv

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Illat: 10/10
Hatótávolság: 8/10
Tartósság: 8/10

Elen

2014. január 9.

Ez egy fantasztikusan jó illat. Mézes-dohányos-vaníliás a bőrömön, és nő létemre viselem időnként hideg időben, mondjuk más férfiparfümöket is. "Takarékos" parfüm, ahogy a legtöbb Mugler: egy, max két fújás bőven elég egész napra. Mind a hatósugara, mind a tartóssága kifogástalan, de könnyű túladagolni.
Férfin még nem szagoltam, de nem hiszem, hogy nagyon mellé lehetne nyúlni vele... Szerencsére engem nem emlékeztet gyurmára :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 9.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Citral, Cinnamal, Eugenol