Thierry Mugler

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boghyca, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Angel13

2017. szeptember 1.

Az egyik legfinomabb parfüm, amit éreztem valaha. Kifújáskor egy picit soknak tűnik, de pár perc és lecsendesedik.
Az a típusú parfüm, mely mindvégig szépen tartja az illatát, szépen "bomlik" és tartós..
Mindenképp 5 csiilag a jutalma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Mindenképp 5 csiilag a jutalma.

Málni

2015. február 9.

Pure leather (Les Parfums de Cuir), melyet az Angel parfüm kiadásának 20. évfordulója alkalmából adtak ki 2012-ben.

Nos, leegyszerűsítve, fogjuk az 1996-os jól bevált Angel Men-t és adjunk hozzá egy nagy adag égetett gumiszagot (vagyis bőrt), az édesebb tónusokat nyomjuk le és máris megkapjuk a Pure Leathert:D Ő hasonlít leginkább az "anyaillathoz" a Pure vonalból.
Az első fújás erőteljesen üt, majd hamar puha gumis-pacsuliként illatozik bőrünkön. Sokkal érzékibb, kifinomultabb mint az elődje, ez nem csap pofán (vagyis orrba) senkit, csendben teszi a dolgát. Nem egy vizezett Angel menről van szó, mert testes/tömény illat, viszont mégis visszafogottabban van jelen, legalábbis az én bőrömön...
Számomra komoly/komor, szomorkás, "dárk", mely illik az üveg sötét bőrutánzat gumiruhájához. A csillag színe élőben egyáltalán nem ilyen mint a képen, egészen sötét, majdnem fekete, megvilágítva látható bordós-barnásnak...
A parfüm egyetlen hátránya szerintem, hogy közelről érezni igazán, tartóssága egészen jó, rajtam 5-6 óra:)
Akinek túl harsány a hagyományos Amen, próbálkozzon ezzel a kis bőrös jószággal!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Benzyl Salicylate, Citral