Thierry Mugler

Ár:   9940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12900 Ft

Kiadás éve: 1992

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: dinnye, kókusz, mandarin, cassia, jázmin, bergamot, vattacukor
Szívjegyek: méz, kajszibarack, szeder, szilva, orchidea, barack, jázmin, gyöngyvirág, vörösáfonya, rózsa
Alapjegyek: tonkabab, ámbra, pacsuli, pézsma, vanília, étcsokoládé, karamell

Ár: 12900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 80 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1.900 Ft (5 ml); 3.600 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
10 ml fújós Thierry Mugler Angel EDP
Ár: 3000 + posta , Eladó: Emli70
Állapot: 10 ml sajátomból frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, postán maradó.

Timi8

2020. augusztus 5.

Updatelek :))))) Szòval az ùgy volt, hogy egy szép reggel ùgy ébredtem, h.ezt az Angel-t szeretném magamra fùjni, semmi mást, csakis ezt. Nem is tudom, mit fùjtam végül aznap de mindvégig ekörül jártak a gondolataim.
Alapvetően is nagyon szeretem a Mugler-illatokat, bár azért vannak kivételek (pl. Womanity), de valahogy inkább az Angel-flankerek állnak legközelebb az ìzlésemhez. Legkedvesebbem a Soucrée és a tavalyi edT-verziò. 2 éve beszereztem az Angel Étoil-t, amit akkora becsben tartok, h.alig merem használni. Az anyaillathoz már igencsak hasonlò de intenzitása és tartòsága nyomába sem ér... Lám-lám, szép lassan meg is érkeztem az anyaillathoz, végre testben és lélekben is megértem rá, hogy biztonsággal viselhessem. Nagyon jò, most pont erre van szükségem! Ördögi angyalka ez, nem az a hagyományos! Isteni kettősség van benne, ami már-már démoni. Nagyon tetszik a maszkulinsága, a fülledtsége, ettől még csábosabb, még egyedibb, még karakteresebb. Lehet gyűlölni és imádni.
Ős-gurmandusok gurmandusa 😋🤤😛 Jòl tudom, használtam már ezt a jelzőt, de nagyon is igaz rá. Felusmerhető, sőt semmivel össze sem téveszthető. Igazi nagyvad, egy ikon ő is. A jázmint, gyöngyvirágot és a ròzsát nem szeretem, de mivel ebbe minden olyan finomságot belettek amiket egytől-egyig imádok, ìgy ha nem látom, h.ezekből is került bele, nekem ugyan fel sem tűnik, elfér. Megfér a többi jeggyel.

Pindakaas! Most fognak megkövezni, de csakazért is leìrom... Ha "lengébb, frissebb" vàltozatot szeretnél (nyàrra) akkor ott az Angel Innocent, ami olyan mintha az Angel nyàri verziòja volna. Fejillata teljesen friss, édeskés, a szìvillata valami mennyei édességű tisztasàgillat. Leszàradàskor finoman érzem benne az Angelt. Sztem pròbàld ki! 5*az is ez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Milva07

2020. augusztus 4.

Hát igen, az Angyal...Vagy inkább az Ördög maga, álruhában. belegabalyodva alattomosan kivetett hálójába, kétségbeesetten tiltakozol: nem, nem akarom, nem kell, hagyjon, engedjen utamra. De nem, egyre közelebb és közelebb vonz magához, láthatatlan fonallal húz be az aurájába, ahonnan nincsen menekvés, nincs mit tenni, megadod magad. Pedig egyszerre gyűlölöd , de ugyanakkor imádod is. Függő lettél, nem kétséges. És nem csak te! Eltöprengek, hiszen legnagyobb kedvenceim a szélsőséges reakciókat kiváltó parfümök (Decadence, Aura) és az Angel sem kivétel: szeretni , vagy utálni lehet, semmiképpen sem komfortillat, amivel nem bántjuk senki orrát. Én bátran fújom munkába is, minap mondta kolléganőm: jó hamar kezdtél...Honnan tudod?- Itt van a TE ILLATOD. Férfi kollégáim egyszerűen " szépasszony " illatnak hívják....
Életem párja soha, de soha nem nyilvánított még ilyen határozottan véleményt parfüm illatolása után: ezt SEMMIKÉPPEN se, kérlek....Pár hónap múlva mégis megvettem, azonnal fel is fújtam, ezzel vártam haza a kedvest. Magam is meglepődtem a reakcióján: ISTENI az illatod, mi ez!? Hát ennyi, ő az: Angel (ja, nem is : az Ördög maga....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Fanika

2020. július 27.

Ma ő volt soron... Sok év után újra fújtam a kezemre, hátha változott az ízlésem... Nem változott. Most is kiállhatatlan, mindenből tolakodóan sokat adó "bukott angyal". (Érdekes... A parfümériából hazafelé jövet beugrott egy réges-régi foszló emlék az illatról: nagyapám borotválkozó szappanja. Görcsösen ragaszkodott hozzá még akkor is, amikor a legmodernebb flakonok kínálgatták magukat a boltok polcain.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 27.

galdorika

2020. július 2.

Ahhw imádom! Egy ajándék illatmintát kaptam egy rendeléssmhez. Szerelem volt első fújásra. Nem volt ráírva semmi, írtam a webshopnak, hogy mondják el mi a neve a minta parfümnek. Sajnos nem tudták megmondani, így bementem a douglesba, hogy szerintük melyik illat lehet ez?! THIERRY MUGLER ANGEL 🤍
Annyira dögös illat, hogy mindenki megkérdezi, hogy kinek van ilyen jó illata?! Utcán is megszoktak állítani. Testes parfüm, de annyira vaddá és dögössé tesz ez a parfüm! Imádom! Nagyon kevés elég belőle, mert nagyon erős az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 2.

bachmankrisztina

2020. július 1.

egyik kedvenc parfümöm, nagyon kevés is elég belőle, napokig érzem a ruháimon 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

egyik kedvenc parfümöm, nagyon kevés is elég belőle, napokig érzem a ruháimon 😍

Etti23

2020. május 22.

Az első találkozás alkalmával nem tetszett, de mégis megmozgatta a fantáziámat. Mindig megszagoltam, kerülgettük egymást, aztán beadtam a derekam, hazahoztam. Nem bántam meg egy percre sem, megszerettem, nagyon különleges, megosztó illata van. Egy fújás is elég belőle reggel, és a nap végén még mindig lehet érezni. Nem egy dicséretet kaptam miatta, szóval mindenképp ajánlom azoknak, akiknek megtetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

cattitude

2020. május 14.

kedvenc Mugler illatom, megunhatatlan, évszaktól vagy alkalomtól függetlenül. először nem tetszett, túl cukrosnak találtam, de hálistennek nem adtam fel a szagolgatást és megszerettem. én amúgy nem nagyon tudom követni az orrommal a rengeteg illatjegyet, amiből áll, de nem bánom. tartós, finom, amíg élek, valószínűleg mindig a repertoáromban lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Serpentina

2020. május 8.

Találkozásom a gourmandok gourmandjával... - örültem volna, ha pozitívabban végződik. 🙁 A sok ínycsiklandó összetevő, mint pl. a vattacukor, bogyós gyümölcsök, vanília, karamell, hívogató volt. A leírtak alapján arra számítottam, hogy valami olyasmi lesz, mintha összekeverték volna az összes Juicy Couture és Ariana Grande parfümöt, - meg persze jóval töményebben és magasabb minőségben gyártották le, - de miért nem érzek ebből a lélegzetelállítóan finomnak bizonyuló mixtúrából SEMMIT?
Az pozitívum, hogy ez a valaha volt legtartósabbnak bizonyuló illat, amivel eddig találkoztam. Pár csepp, és mintha az ember megfürdött volna benne legalább tízszer egymás után. A kifújás helyszínén NAPOKIG nem lehet megszabadulni tőle.
Angyalka?! 😳😂 Bár van nő ismerősöm, aki korábban használta, neki jól állt, és abszolút ezzel az illattal tudom azonosítani, szerintem ez az illat kifejezetten FÉRFIAS. Rajtam egy keserű mandulás, fenyős (?), enyhén mentolos oldal dominál (amit nem nagyon értek), - az alapja pedig egy szintén maszkulin hatású bőr illat. Rövid időn belül mintha felcsendülne egy halvány barack, de sajnos nem mérvadó mértékben.
Ha férfi közelítene felém ezzel az illattal, nem utasítanám vissza 😅. Világosan érződik, hogy tényleg magas minőségű illat. Ahogyan az is, hogy különleges, és nem találkozik vele minden nap az ember, - de nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

sanyi0629

2020. február 17.

A feleségem alap illata, nagyon szeretem rajta, összetéveszthetetlen. hosszan tartó. Gondolkozok, hogy én is kipróbálom egyszer magamon, annyira jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Anett0721

2020. február 7.

2015 ősz: Érdekes a kapcsolatom ezzel a parfümmel, rajtam tényleg teljesen egyedi dolgokat produkál. Több parfümöm is van, évszak és hangulat szerint (Nina Ricci Nina es Nina Fantasy, CK Euphoria, Gucci Guilty, Lancome Hypnose - csak hogy párat említsek közülük) de az all time favourite ő, az Angel. Évek óta szagolgattam a tesztereket, mielőtt megvettem, nem tudtam szabadulni tőle. Minden próbálásnál más volt, ma pedig 3 van a birtokomban, 15, 25 ml kiszerelések, illetve egy 5 millis édes kis csillagocska ha megyek valahova. Mindenki mondja, írja, hogy téli illat, hát rajtam ez a következőképpen néz ki: télen is isteni volt, édes, kicsit füstös, kicsit dohos, kicsit szúrós és vad, de édes alapon. Ahogy előbújt a tavasz, már elkezdtem érezni a virágos oldalát is (jázmin, gyöngyvirág, rózsa) és amikor egyszer véletlenül 30 fok fölé került a karomon, akkor olyan volt, mint amikor naptejjel lekenve iszogatok nyár közepén egy tejszínes gyümis koktélt, előjöttek a gyümölcsök is és felerősödött a kókusz. Szóval nálam négy évszakos, abszolút signature illat, mert nem egy "parfüm az évszakhoz ami éppen van" hanem én magam vagyok, minden évszakban az éppen az évszaknak és hőmérsékletnek megfelelő hangulattal. Őssszel a változás, télen bele lehet bújni, tavasszal felfrissít, nyáron elbódít és csak a napsütésre és csillogó víztükörre vágyom tőle :)

Akinek télen túl szúrós volt, fás és férfias, legyen bátor és őrült: próbálja ki késő tavasszal és nyáron, talán olyan bőrötök van, mint nekem és előjön a nőies, virágos, gyümölcsös (mikor éppen melyik) énje és Ti is eggyé tudtok válni vele.

Upd. 2018 tavasz: Mára már teljesen letisztult, hogy az én bőrömnek/orromnak ő ilyenkor, a friss koratavaszi időben a legszebb. Ilyenkor olyan csodálatosan egybesimul a lágy vanília, a friss savanykás gyümölcsök és a picit mézes-fás mellékzönge, mint soha máskor.
Beszereztem direkt tavaszra virágos illatokat (Bvlgari Omnia-sorozat, Gucci Bamboo), de valahogy mégis vissza-visszakúszik az Angel párnaponta..pedig most télen elő sem vettem, annyi volt az újdonságom. Megjött a tavasz (még csak naptár szerint, de tegnap már szép napsütés volt!), erre tessék, ki nem megy a fejemből az Angel.
Hah, be kell szereznem az edt változatot is, mese nincs.

2019. jan.: télen megint csak nem használtam még, de már nem lep meg hisz tavasszal biztosan újra "rám kéreszkedik" majd :) Azonban meg kell valljam, változtam parfümök terén, nem kicsit. Már a szappanos és virágos illatok is vonzanak, több ilyet szereztem be és használok napi szinten, mint cukrosat. Jelenlegi szignó imádat-illatom Lancome Trésorja. Angel is marad a parfümgardróbom tagja, de már csak időnként fújom majd. Ő a pár évvel korábbi, 30 körüli karrierista, platinaszőke vezető(nő) illatom volt és passzolt is. Most "puhább" lettem, már van kistesónk is, akivel épp gyeden vagyok, más a prioritás és más lett az ízlésem is. Feltételezem egyszer keveredni fog ez a két "én", amikor visszaállok a posztomba, 35 feletti, többgyermekes nőként, és váltva fújom majd Angelt és Trésort egy Chanellel. Valahogy így tippelem meg... ;)

2020. Jan.: Korai volt a tipp :) A Chanel nem én vagyok. A virágos illatok sem váltak velem eggyé. Nem álltam vissza dolgozni (még), mert lett még egy kistesónk. Angel a szekrényben pihent. De amikor ma eszembe jutott és nosztalgiából magamra fújtam, úgy éreztem: hazaértem. Rég volt az egy gyermekes, karrierista korszakom a nagy céges bulikkal, de én voltam, éveken keresztül. Persze most teljesebb az életem, és sosem lesz már olyan, mint amikor megismerkedtünk, de örülök, hogy az Angel még most is ugyanazt a varázslatos érzést adja, mint évekkel korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Hah, be kell szereznem az edt változatot is, mese nincs.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.