Thierry Mugler

Ár:   9940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12900 Ft

Kiadás éve: 1992

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: dinnye, kókusz, mandarin, cassia, jázmin, bergamot, vattacukor
Szívjegyek: méz, kajszibarack, szeder, szilva, orchidea, barack, jázmin, gyöngyvirág, vörösáfonya, rózsa
Alapjegyek: tonkabab, ámbra, pacsuli, pézsma, vanília, étcsokoládé, karamell

Ár: 12900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 80 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
2990.- Thierry Mugler Angel EDP
Ár: 2990/ 16.990/20.990 , Eladó: Csokri
Állapot: 10ml frissen fújt /75 ml/90 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 1800ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

iorsika

2021. augusztus 3.

A TOP3 kedvencekben van nálam (a Chanel No.5 és a Beyonce Heat Kissed mellett). Ez az illat abszolút túl sok, minden téren. Szerintem azok a hölgyek, akikre rendszerint azt mondja a környezete, hogy "ez a nő túl sok" - na ők imádni fogják. Én is így vagyok ezzel. Egyedi, sok, feltűnő, tolakodó illat, felejthetetlen, pontosan mint a viselője, aki mindezt bámulatos magabiztossággal tudja kezelni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

lapale

2021. augusztus 3.

Ez az illat a kamaszkoromra emlékeztet, ezért régóta nem veszem újra.Gyakran érzem más embereken,mert nagyon népszerű, meglehetősen átlagossá vált.
Az illata tartós, és egyedi. Az Angel egyike azoknak az illatoknak, amelyek azonnal felismerhetők. Néha gondolkodom azon, hogy megvásároljam a nosztalgia kedvéért, de nem hiszem, hogy bármilyen okot találnék arra, hogy most felnőttként viseljem. De klasszikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

NatureBeauty

2021. július 25.

Számomra Ő az a bizonyos nagy Ő, akihez mindig visszatérek! Egyszerre angyalian édes, mégis démonian csábító. Megunhatatlan. Ez az én rövid szubjektív véleményem.

UPDATE: Valamiért nekem ez amolyan "femme fatale" illat, időtlen és örök csábítő. Kövezzetek meg érte, de hasonló illatot tudok elképzeni a 20. század 40-es, 50-es, 60-as évek ismertebb, nagy port kavaró, meghatározó szeretőin, vagy akár kémnőin. Ez az illat szerintem egy igazi időutazás. Nagyon intenzív, de talán ezért szeretik és utálják ennyien. Inkább különleges alkalmakra ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Nemtudoommm

2021. július 4.

Frissen fújva nagyon nemjó..viszont leszáradása után ez az illat szerelem. A legkevésbé gondoltam erre a parfumre hogy a kedvencem lesz 🥰🥰 és szuper tartós, tovább éreztem magamon mint az ágyon hypeolt alient.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 4.

lacrymosa88

2021. június 29.

Frissen kifújva irtózatos nagy katyvasz, majdnem rohantam lemosni, de vártam, hogy hátha... A Womanity porosságát/púderességét kiérezni belőle. Egy édeskés, kicsit szúrós gyümis-virágos keverék, nem szokványos, az egyszer biztos. Tartóssága rendben van, nagyon sokáig érződik, főleg ruhán (a csuklómra fújtam, másnap a ruha ujján még felismerhetően érezni lehetett). Még barátkozunk: nem tudom eldönteni, hogy szeretném-e beszerezni üveges változatban vagy sem.
Update: Megnyert magának, és még a nyári melegben is egész kellemes tud lenni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Oila

2021. június 10.

Megjelenése óta megosztó illat, de fontos leszögezni, hogy ami most próbálható a parfümériákban, annak már kevés köze van egyébként az eredeti formulához. Az eredeti robbant, amikor megjelent, és lehetett szabadon imádni és gyűlölni, nem, szerintem Mugler soha nem volt tabu, a kezdetektől vagy imádt valaki az alkotásait, vagy kimenekült volna tőlük a világból. Az Angel biztosan nem a hófehér felhőn hófehér ruhában angyalszárnyakkal fanfározó ártatlan angyalkákat juttatta eszünkbe már akkor sem, az Angel ugyanis soha nem volt "tiszta" illat. A túlérett, plusz karamellizált, és még csokoládéba is beleforgatott, és még mézben is megmártott, és még olvadt, grillezett mályvacukorral is bevont gyümölcsök illata minden, csak nem tiszta, nem ártatlan, nem légies. Abszolút túl sok, mindenből, de ha ez nem lenne elég, akkor robban még a földesen piszkos pacsuli is az alapban, hogy cseppet sem elegánsan feltegye a pontot az I-re. Ha agyonütnek sem tudok most olyan helyzetet elképzelni, amiben mindez angyali lehet, ellenkezőleg, van ebben az egészben van valami iszonyatosan szexuális egyszersmind vonzó is. Teljesen érthető, ha valakinek sok, mocskos, fullasztó, gyomorfájdító (vagy forgató). De az eredeti formula katyvasz biztosan nem volt még így sem. Amit ma kapunk vagy kapnánk, ha a nehezen megkeresett pénzünket erre akarnánk költeni, az az eredeti illat olcsó poliészter jelmeze csupán. Biztosan előttetek vannak a képeken nagyon látványos gyermekjelmezeknek a képei, amelyekről kézbevéve kiderül, hogy csak nagyon stilizált és olcsó darabok, amelyek messziről illúziót keltenek, de valójában senki nem hinné el szemünk fényéről, hogy ő valóban Pocahontas vagy Tűzoltó Sam, ha ezt viseli. AKi kíváncsi erre az illatra, csakis a vintage változattal próbálkozzon szerintem, a mai úgy viszonyul az eredeihez, mint bármelyik olcsó dupe megnyerő üvegben, ahhoz viszont szemtelenül drága. Az eredeti ötös, a jelenleg kapható kirpóbállásra is alig érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Virág-os

2021. június 10.

Bár korunk megegyezik, hát olvasva a sok jó véleményt, pár hónapja megszagoltam. Hát nem hittem el, hogy erről írtak olyan sok jót, hogy azt hittem látatlanban, meg a kék és csodás üvegcséjével elvarásolt kábulatomban, hogy majd ő, majd ő lesz az én illatom.
Nem. Nem tudtam behatárolni, erős, harsány és egyszerűen nekem taszító volt az illat. Pedig nem vagyok sem parfüm gurmé, de érzékeny sem az illatokra.
Novája akit kb. leszidtak, ő jobban tetszett illatpróbakor és a fújt papíron otthon is.

Aki szereti annak 4-5, szerintem szép szép, de drága és kikerget a világból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Aki szereti annak 4-5, szerintem szép szép, de drága és kikerget a világból.

sztike

2021. június 9.

Hát én most vállalkozok a legnagyobb pimaszságra és hangot adok nemtetszésemnek, reménykedve abban, hogy holnap reggel nem lesz levágott lófej az ágyamban "szeretettel - Mugler fan club" cetlivel.
Az itteni vélemények alapján Thierry Mugler az a parfümkészítő, akiről csúnyát még suttogva se lehet mondani, mert egyszerűen nem illik nem zseniként imádni. Emiatt kezdtem el tesztelgetni az illatait, de nem kerültem közelebb az imádat okának megértéséhez. Mindegyiknél visszamentem megnézni az üveget, hogy biztosan jót fújtam-e ki. Ez az?? Ennek ilyennek kell lennie?
Angel...Ha ő angyal, akkor valószínűleg a Godzilla méretű, kőarcú kerub lehet, aki ha nem elégedett a fizimiskáddal, akkorát vág rád a lángpallosával, hogy azonnal besz..(khm)...édülsz.
Ez a parfüm olyan, mint a Big Fat Gipsy Weddingben a mennyaszonyi ruhák. Giccsesen, aránytalanul sok, szinte már karikatúraszerű. Mindent is beletett Mugler, ami csak a keze ügyébe akadt. A kevesebb néha több - szokták mondani és teljesen igaz. Lehetetlenség bármit is kiérezni ebből a katyvaszból, az összhatás pedig egy harsány, tolakodó, erőszakos illat, ami ordítva követeli magának (nem, még csak nem is a viselőjének) a figyelmet. Coco Chanel egyik idézete ugrik be róla: "Dress shabbily and they remember the dress; dress impeccably and they remember the woman." Tipikusan az az illat, ami annyira túllő a célján, hogy a parfüm viseli a nőt és nem fordítva.
Ettől függetlenül senkit nem akarok megtéríteni, ez az én szubjektív véleményem, aki szereti, hordja egészséggel. Én maradok a signature illatomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

nuszy92

2021. május 29.

Összetevők alapján vásároltam belőle egy 2 ml-s fújóst. Hááát... elnézést, nem akarok megbántani senkit, tényleg nem, de számomra ez a parfüm a legkellemetlenebb, amit valaha éreztem. ( vagy romlott a fújósom? bár nem hiszem ) Annyira kikészített ez a kellemetlen "illat", hogy rohantam kezet mosni. Én semmi édességet nem érzek, inkább tömény púderes valamit, egy 60-70 éves mamin tudnám elképzelni, és olyan illata van, mint ezeknek a piaci 1000-2000 forintos utánzatoknak. Jaj, ne! Nem adtam még parfümre egy csillagot, de erre muszáj leszek, sajnálom. Esküszöm megszagolom üvegében valamelyik parfümériában újra...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Bridge29

2021. május 14.

Első minőségi nem drogériás komolyabb illatom. Alkalmakkor használom. Rajtam gourmand illat. Erős és extra tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.