Mugler

Ár:   15 000 Ft és 38 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2023. október 24.

Ár:   15 000 Ft és 38 000 Ft
Kiszerelés:   25 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1992

Fejjegyek: dinnye, kókusz, mandarin, cassia, jázmin, bergamot, vattacukor

Szívjegyek: méz, kajszibarack, szeder, szilva, orchidea, barack, jázmin, gyöngyvirág, vörösáfonya, rózsa

Alapjegyek: tonkabab, ámbra, pacsuli, pézsma, vanília, étcsokoládé, karamell

Thierry Mugler Angel testápoló
Ár: 4000 , Eladó: bernikrém
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost,packetta
🌸 Thierry Mugler Angel EDP
Ár: 4800 /10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt üveg parfümszóróba , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta

Zsofiafekete1230

2024. február 18.

Egyáltalán nem tetszik az illata a parfümnek.. Sajnos nekem húsvèti locsolókölni illata van.. ráadásul levakarhatatlan.. A környezetemben nagyon sok negatív véleményt kaptam.. A férjemnek migrént okozott.. és a nap végére az én fejem is megfájdult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 18.

Rha

2024. február 18.

Mintát rendeltem belőle, mert már régen szerettem volna kipróbálni. Első fújás után tudtam, hogy ezt az illatot ismerem. Sokszor éreztem már másokon.
Édes, de nem gejl. Számomra picit komfort illat jellegű. Körbeölelt egész nap. Üvegest nem vennék belőle, mert annyira nem tetszik az illat, de a kis mintámat el fogom használni.
Sillage: erős közepes
Tartóssága: Egész napos. Fürdés után is éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 18.

Sillage: erős közepes
Tartóssága: Egész napos. Fürdés után is éreztem magamon.

ylexe

2024. január 27.

Sajnos az én orromnak ez izzadt férfi szag, húsvéti kölnivel keveredve.
UD: Ahogy telnek az évek, a szaglásunk is változik. Újra kipróbáltam, de még mindig nem működik az orromnak (és a családoménak se). Feljebb húzom közepesre, mert értem, hogy miért lehet szeretni, de jóindulatot nem fújok magamra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 27.

Sajnos az én orromnak ez izzadt férfi szag, húsvéti kölnivel keveredve.

Shehulk

2023. december 1.

Egyszer megéreztem valakin,megkérdeztem mi ez az illat. Rendeltem egy 30 ml üveget.Tesztelem.
Befújom a karom reggel és egész nap azt szaglászom honnan jön ez a jó illat .
Még másnap is érzem a bőrömön. Egyszer tuti élesben magamra fújom.eddig nem mertem .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 1.

Befújom a karom reggel és egész nap azt szaglászom honnan jön ez a jó illat .

Andrea79

2023. november 8.

Érzek benne egy szúrós fanyar illatjegyet amit nem tudok beazonosítani, na az nem tetszik. Leginkább nekem a fenyőgyantához hasonlít. Csalódtam.

Update:
Ahogy szelídül eltűnik a fanyarság, megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 8.

Update:
Ahogy szelídül eltűnik a fanyarság, megkapja a 4 csillagot.

Vilcsitavasz

2023. szeptember 23.

Megvettem mert nagyon tetszett, de szinte csak negatív kritikát kaptam, konkrétan zavarja a környezetemet, pedig csak egyet fújok belőle. Nem egy mai tucat illat, engem az egyedisége fogott meg, de most kicsit elbizonytalanodtam😕.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

NatureBeauty

2023. július 26.

Számomra Ő az a bizonyos nagy Ő, akihez mindig visszatérek! Egyszerre angyalian édes, mégis démonian csábító. Megunhatatlan.

UPDATE: Valamiért nekem ez amolyan "femme fatale" illat, időtlen és örök csábítő. Hasonló illatot tudok elképzeni a 20. század 40-es, 50-es, 60-as évek ismertebb, nagy port kavaró, meghatározó szeretőin, vagy akár kémnőin. Ez az illat szerintem egy igazi időutazás. Nagyon intenzív, de talán ezért szeretik és utálják ennyien. Inkább különleges alkalmakra ajánlanám.

Annyira fel tud tölteni még a legrosszabb napokon is, hogy magam is rácsodálkozom. Imádom benne, hogy egy fújás szinte másnapig kitart és ahogy telik az idő, finom vattacukorrá alakul át a bőrön. Rengeteg parfümöt próbáltam már, de számomra mindig ez lesz AZ ILLAT. Az "ikonikus" fogalom nálam többek között ehhez az illathoz társul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 26.

HankyPanky

2023. július 17.

💙💫✨🌟💙Félvilág💙🌟✨💫💙

-...Merre jár az asszonyom?
-Vásárol.
-És amikor épp nem vásárol?
-Színházban.
-Minden este?
-Egy ideje nem avat be a dolgaiba.
-Engem sem, az a baj.
-Nem tudok semmit!
-Szeretőt tart?
-Én csak azt tudom, hogy nagyon szereti a Nagyságos urat.
-Az nála nem akadály, ismered!
-Hát, soha nem árult zsákbamacskát.
-Azt hittem megváltozik...
-Én már akkor megmondtam Nagyságos úr. Emlékszik? Én már akkor megmondtam, ott a szeparéban.
-Rózsi... Engem ez a nő kikészít!
-Mindenkit kikészít! Így van összerakva. És ezért még haragudni sem szabad rá!

Ha a parfümvilágának lehetne Mágnás Elzája, biztosan az Angel lenne az.
Minden parfüm ilyen fényűző karrieről álmodik, minden parfüm egy kicsit Angel szeretne lenni. Fénylő üstökösként robbant be '92-ben, és idestova 30 éve méltán letaszíthatatlan a trónról. Mindent lehet erre mondani, de az idő az Angelt igazolja. Thierry Mugler végletek álmodott egy illatba és minden ábránd valóra vált az Angelben. Lüktetnek benne a polaritások: gyűlöld, ha gyűlölnöd kell, szeresd ha szeretned kell, akkor is, ha az Angyalka komisz.
Egy nap kedves kis kolléganőm libbent be egy gyönyörű H&M-Mugler csillagos fülbevalóban, és miközben csodáltam a gyönyörűségüket, teljesen magával ragadott a fénylő kék csillag hívása. Ölelj át... De úgy, mint rég! Még a nyárelőn kívántam meg, mikor a parfümös kalendáriumom szerint eleve halálos, de érdeklik az embert észérvek, ha szerelmes? Na ugye. Mert az Angyalkát így kell, és így lehet szeretni. A pillanatait, amikor jól rábaszik vele az ember, mert agyonszúr, vagy máskor, mikor épp elhalmoz az édes mindenséggel, vagy mindezt együtt. Ő már csak ilyen. Egy biztos, a fejillatától az elnyújtott leszáradásáig imádom minden percét, már az éveket sem számolom, mióta. Őszintén csodálom benne, hogy bár a szabályozások eléggé megbabrálták az illatot, még mindig a legszebb, a legpompásabb, ezzel utánozhatatlan, egyedi komplexitással amit hordoz, egyszerűen leírhatatlanul gyönyörű. A pacsuli szívszorítóan sötét, mocskosan mély bugyraiba ahogy lecsordul a bűnbe csábító édes karamellás, csokoládés, édes nyilim-nyalom, és mindezt még a viháncoló, néhol fanyar gyümölcsös jegyek is megdobják. Egyedi, karakteres, jellegzetes, -és ne legyünk álszentek- figyelmet követelünk és kapunk mindig, mindenhol, ha Angelt viselünk.
Nagyon boldoggá tenne, ha a most felnövő ifjú generáció is nyitott lenne az Angel felé, mert jelen korunkban fontos üzenetet hordoz és páratlan értéket képvisel. Remélem, a fiatal új hívein is megszületik majd az a bizonyos Angel titok, én biztosan mosolyogni fogok rátok, ha megérzem.
Mert a világot meghódítani, majd szépen megnyugodni, egykori önmagunk lángoló gondolataira visszatekinteni a jelen értő, rálátó bölcsességével az élet rendje. Angel nélkül pedig meg lehet élni mindezt, csak nem érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 17.

💙💫✨🌟💙Félvilág💙🌟✨💫💙

-...Merre jár az asszonyom?
-Vásárol.
-És amikor épp nem vásárol?
-Színházban.
-Minden este?
-Egy ideje nem avat be a dolgaiba.
-Engem sem, az a baj.
-Nem tudok semmit!
-Szeretőt tart?
-Én csak azt tudom, hogy nagyon szereti a Nagyságos urat.
-Az nála nem akadály, ismered!
-Hát, soha nem árult zsákbamacskát.
-Azt hittem megváltozik...
-Rózsi... Engem ez a nő kikészít!
-Mindenkit kikészít! Így van összerakva. És ezért még haragudni sem szabad rá!

Ha a parfümvilágának lehetne Mágnás Elzája, biztosan az Angel lenne az.

Timi01

2023. április 19.

Van itt kérem minden mint a búcsúban. Vitt mindent mint a piros hetes, minden más illatot elnyomott, nyomult, arcba mászott. Ez egy szendének álcázott manipulátor, észre sem veszed aztán véged, megadod magad. Vegyi fegyver, csak óvatosan 🙂.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 19.

dottya

2023. április 9.

Különleges illat, ezzel egyetértek, ha valaki ki akar tűnni a tömegből, akkor tökéletes választás. Nekem több okból kifolyólag sem tetszik. Az egyik az, hogy a nagyon harsány és nagyon különleges illatokat kb. sehová sem lehet hordani, illetve inkább úgy fogalmaznék, hogy nagyon kevés olyan alkalom van, ahol egy ilyen jellegű parfümöt úgy lehet hordani, hogy senki számára ne legyen zavaró. Egy szabadtéri koncentre tudom elképzelni kb. Nem ezzel a parfümmel, de már előfordult velem, hogy valaki nagyon erős parfümöt viselt és szó szerint hányingerem volt tőle. Ha valaki mellém ülne egy zárt helyiségben miközben ezzel van befújva, hát...

A másik ok, ami miatt nem tetszik az az, hogy fejfájást okozott nekem. Többször is próbáltam tesztpapíron; összesen 3 alkalommal és mind3 alkalommal fejfájást okozott. Az első alkalommal nem voltam benne biztos, hogy parfüm okozhat fejfájást, mert az előtt soha nem fordult velem ilyen elő. A második alkalommal is még naivan beleszagoltam aztán azzal a lendülettel el is kellett hagynom a boltot. A harmadik alkalom hónapokkal később történt, csak óvatosan fújtam belőle egy ici-picit, hogy lássam még mindig fáj-e tőle a fejem? Hiszen ez egy annyira népszerű illat, mindenképpen tesztelni szerettem volna. Hát, az az ici-pici fújás is elég volt, hogy fájjon tőle a fejem. Azóta már jó sok parfümöt megszagoltam és sajnos olyan illatoknál is tapasztaltam fejfájást, ami nagyon-nagyon-nagyon bejött és kb. megszakad a szívem, hogy nem szagolgathatom és nem tesztelhetem rendesen.

Egy szó mint száz nem nagyon tudtam jól letesztelni. Az első pár szippantásból nem lehet megítélni egy parfümöt, de most mégis megpróbálom. Én leginkább a pacsulit és töménytelen mű édességet éreztem benne. Volt benne valami, ami égett műanyagra emlékeztetett benne. A pacsuli mellett a méz volt, amit a legjobban éreztem benne. Sokáig nem mertem megszagolni mézes illatú parfümöket emiatt, mert amíg abba nem maradt a fejfájás, addig végig az orromban éreztem ezt a szúrós pacsulis-mézes illatot. Mint kiderült a fejfájást nem a méz válthatta ki, mert azóta szagoltam már mézes parfümöket és semmi bajom nem volt tőlük. Sőt azóta kifejezetten megszerettem a mézes parfümöket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Színezékek: Acid Violet 43, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.