Thierry Mugler

Ár:   9940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12900 Ft

Kiadás éve: 1992

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: dinnye, kókusz, mandarin, cassia, jázmin, bergamot, vattacukor
Szívjegyek: méz, kajszibarack, szeder, szilva, orchidea, barack, jázmin, gyöngyvirág, vörösáfonya, rózsa
Alapjegyek: tonkabab, ámbra, pacsuli, pézsma, vanília, étcsokoládé, karamell

Ár: 12900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 80 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Mini parfümök NAGY VÁLASZTÉKBAN
Ár: megegyezés szerint , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS
Thierry Mugler Angel + ALIEN
Ár: 6990 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS / postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

albertinablogg2

2022. július 30.

Hogy is mondjam. Vegyesek az érzelmeim, mert nekem ez régen tetszett volna, de most egyáltalán nem jön be. Tartós, de én nem tudom ezt a pacsulis beütést elviselni magamon. Meghalnék, ha valaki a környezetemben ezt viselné…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 30.

_lilmoncs

2022. május 28.

Imadom Mugler illatatait, és annyira vártam hogy Megillatoltam. Nem is akartam felfogni hogy mi történik amikor megszagoltam :( edes illatot képzeltem el, keleties orientális illatot karamell beutessel, ehelyett szúrós zold fűszereket éreztem 😩 az uvegje csodaszép,egyszeru de különleges, mindenképp adok majd neki meg 1 próbát, szeretni akarom🙃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

andita11

2022. április 14.

Imádom Muglert, és tudom hogy az Angel egy ikon. De. Nekem abszolút nem parfüm kategória, émelyítő, migrénes, durva szag/illat. Egy biztos, hogy figyelemfelkeltő, de számomra és az ismerőseim számára senkinek nem ez "hű mi ez a jó illat" kategória. Nem is találkoztam még olyannal, akinek jól állna. Vegyi fegyver, ami sejtem, hogy parfüm akart lenni. De nekem a parfüm szó: előkelő, kifinomult, vonzó, titokzatos. Na az Angel ezek ellentéte bocsánat.. 😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

veci

2022. április 11.

Nem ismerkedtem ezzel az illattal korábban, de nemrég egy nagyon hideg napon magamra fújtam a boltban. Nagyon megtetszett ez a pacsulis csokoládé (az én bőrömön kb semmi más nem jön elő), de még nem győződtem meg arról, hogy illene is hozzám. Tartóssága persze letaglózott, fürdés után is éreztem a bőrömön. Kipróbáltam ma is, és habár melegnek még mindig nem mondható az idő, plusszos hőmérsékleten ez már neked nem működik. Ha egy fújásnál bátrabb lettem volna, szerintem most a fejem is fájna. Értem, hogy miért jó annak, akinek működik, de én nem fogok beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Ejszakaikoboldmaki

2022. április 9.

Karácsonyra kaptam egy 100 milis tesztert az akkori páromtól azzal a szöveggel, hogy a parfümboltos hölgy szerint ezt csak gyűlölni vagy imádni lehet. Ez több, mint 20 éve volt.
Azonnal szerelmes lettem az illatba.
Számtalan üveggel elfújkáltam, zsenge ifjúként én voltam az a bunkó, akinél előbb érkezett és később távozott az illata,de nagyon jól állt akkoriban, persze azóta rég megtanultam,hogy a kevesebb néha több ;)
Mosás után még lehetett érezni a ruháimon, a hajamon, egyszerűen ő az etalon.
Sajnos már semmi nem olyan, mint rég, én sem, ő sem. Már nem egyenlő egy tömegoszlató fegyverrel, estére simán képes eltűnni rajtam, ha néha megkívánom, de nem is őt fújom már mindenhol és mindenkor.
Ettől függetlenül ő A parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

Azonnal szerelmes lettem az illatba.
Mosás után még lehetett érezni a ruháimon, a hajamon, egyszerűen ő az etalon.
Ettől függetlenül ő A parfüm.

Milva07

2022. április 3.

Újabb update:Hát, kérem, az ördög, ill. excuse-moi, az Angyal soha nem pihen,azóta drága párom télen-nyáron, minden alkalomra ezt az illatot "rendeli" viselnem. Nem bánom, én vagyok teljesen, mindig komfortosan érzem magam benne, az Ópium/Aura/Decadence szentháromság mellé fölkerült a trónra negyedikként.
Update: ha-ha-ha, így munkálkodik az alattomos kis angyalka.....Drága életem párja többek között az Angel edp-vel lepett meg a fa alatt. Jót kacagtam magamban, mert ő kérlelt legelőször, hogy, ha istent ismerek, ezt soha, semmilyen körülmények között ne. Nem aprózta el, 100 ml lett a behálózás eredménye. Ha-ha-ha. Angel, ja nem is ....El diablo.
Hát igen, az Angyal...Vagy inkább az Ördög maga, álruhában. belegabalyodva alattomosan kivetett hálójába, kétségbeesetten tiltakozol: nem, nem akarom, nem kell, hagyjon, engedjen utamra. De nem, egyre közelebb és közelebb vonz magához, láthatatlan fonallal húz be az aurájába, ahonnan nincsen menekvés, nincs mit tenni, megadod magad. Pedig egyszerre gyűlölöd , de ugyanakkor imádod is. Függő lettél, nem kétséges. És nem csak te! Eltöprengek, hiszen legnagyobb kedvenceim a szélsőséges reakciókat kiváltó parfümök (Decadence, Aura) és az Angel sem kivétel: szeretni , vagy utálni lehet, semmiképpen sem komfortillat, amivel nem bántjuk senki orrát. Én bátran fújom munkába is, minap mondta kolléganőm: jó hamar kezdtél...Honnan tudod?- Itt van a TE ILLATOD. Férfi kollégáim egyszerűen " szépasszony " illatnak hívják....
Életem párja soha, de soha nem nyilvánított még ilyen határozottan véleményt parfüm illatolása után: ezt SEMMIKÉPPEN se, kérlek....Pár hónap múlva mégis megvettem, azonnal fel is fújtam, ezzel vártam haza a kedvest. Magam is meglepődtem a reakcióján: ISTENI az illatod, mi ez!? Hát ennyi, ő az: Angel (ja, nem is : az Ördög maga....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 3.

Bamboo_garden

2022. március 29.

Nagyon szép, kerek, édes, összetett, pacsulis, klasszikus illat. Kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

Nagyon szép, kerek, édes, összetett, pacsulis, klasszikus illat. Kedvenc.

Eszter8878

2022. február 20.

Megértem a szélsőséges véleményeket. Terhesen vettem, lehet ez befolyásolta az ìzlésem és a bőröm kémiáját is. Imádtam, csokiillata volt. Aztán télen, szoptatás alatt ( biztos dolgozott még valami hormon) már éreztem, hogy nem kedvenc, de nem zavart. Édes volt, tartòs volt.. Most tavasszal- és a hormonfröccsök nélkül- megőrülök tőle. Először erős mézeskalács volt, gondoltam: ok, majd letisztul, de egyre rosszabb, zavaròbb. Hányingerem van, nem győzöm mosni, de eszméletlen tartòs...😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

Anett0721

2022. február 8.

2015 ősz: Érdekes a kapcsolatom ezzel a parfümmel, rajtam tényleg teljesen egyedi dolgokat produkál. Több parfümöm is van, évszak és hangulat szerint (Nina Ricci Nina es Nina Fantasy, CK Euphoria, Gucci Guilty, Lancome Hypnose - csak hogy párat említsek közülük) de az all time favourite ő, az Angel. Évek óta szagolgattam a tesztereket, mielőtt megvettem, nem tudtam szabadulni tőle. Minden próbálásnál más volt, ma pedig 3 van a birtokomban, 15, 25 ml kiszerelések, illetve egy 5 millis édes kis csillagocska ha megyek valahova. Mindenki mondja, írja, hogy téli illat, hát rajtam ez a következőképpen néz ki: télen is isteni volt, édes, kicsit füstös, kicsit dohos, kicsit szúrós és vad, de édes alapon. Ahogy előbújt a tavasz, már elkezdtem érezni a virágos oldalát is (jázmin, gyöngyvirág, rózsa) és amikor egyszer véletlenül 30 fok fölé került a karomon, akkor olyan volt, mint amikor naptejjel lekenve iszogatok nyár közepén egy tejszínes gyümis koktélt, előjöttek a gyümölcsök is és felerősödött a kókusz. Szóval nálam négy évszakos, abszolút signature illat, mert nem egy "parfüm az évszakhoz ami éppen van" hanem én magam vagyok, minden évszakban az éppen az évszaknak és hőmérsékletnek megfelelő hangulattal. Őssszel a változás, télen bele lehet bújni, tavasszal felfrissít, nyáron elbódít és csak a napsütésre és csillogó víztükörre vágyom tőle :)

Akinek télen túl szúrós volt, fás és férfias, legyen bátor és őrült: próbálja ki késő tavasszal és nyáron, talán olyan bőrötök van, mint nekem és előjön a nőies, virágos, gyümölcsös (mikor éppen melyik) énje és Ti is eggyé tudtok válni vele.

Upd. 2018 tavasz: Mára már teljesen letisztult, hogy az én bőrömnek/orromnak ő ilyenkor, a friss koratavaszi időben a legszebb. Ilyenkor olyan csodálatosan egybesimul a lágy vanília, a friss savanykás gyümölcsök és a picit mézes-fás mellékzönge, mint soha máskor.
Beszereztem direkt tavaszra virágos illatokat (Bvlgari Omnia-sorozat, Gucci Bamboo), de valahogy mégis vissza-visszakúszik az Angel párnaponta..pedig most télen elő sem vettem, annyi volt az újdonságom. Megjött a tavasz (még csak naptár szerint, de tegnap már szép napsütés volt!), erre tessék, ki nem megy a fejemből az Angel.
Hah, be kell szereznem az edt változatot is, mese nincs.

2019. jan.: télen megint csak nem használtam még, de már nem lep meg hisz tavasszal biztosan újra "rám kéreszkedik" majd :) Azonban meg kell valljam, változtam parfümök terén, nem kicsit. Már a szappanos és virágos illatok is vonzanak, több ilyet szereztem be és használok napi szinten, mint cukrosat. Jelenlegi szignó imádat-illatom Lancome Trésorja. Angel is marad a parfümgardróbom tagja, de már csak időnként fújom majd. Ő a pár évvel korábbi, 30 körüli karrierista, platinaszőke vezető(nő) illatom volt és passzolt is. Most "puhább" lettem, már van kistesónk is, akivel épp gyeden vagyok, más a prioritás és más lett az ízlésem is. Feltételezem egyszer keveredni fog ez a két "én", amikor visszaállok a posztomba, 35 feletti, többgyermekes nőként, és váltva fújom majd Angelt és Trésort egy Chanellel. Valahogy így tippelem meg... ;)

2020. Jan.: Korai volt a tipp :) A Chanel nem én vagyok. A virágos illatok sem váltak velem eggyé. Nem álltam vissza dolgozni (még), mert lett még egy kistesónk. Angel a szekrényben pihent. De amikor ma eszembe jutott és nosztalgiából magamra fújtam, úgy éreztem: hazaértem. Rég volt az egy gyermekes, karrierista korszakom a nagy céges bulikkal, de én voltam, éveken keresztül. Persze most teljesebb az életem, és sosem lesz már olyan, mint amikor megismerkedtünk, de örülök, hogy az Angel még most is ugyanazt a varázslatos érzést adja, mint évekkel korábban.

2022 február: 3 gyermekes anyaként, újra dolgozó nőként, Angelt fújom alváshoz. Napközben jöhet a Chanel 5., vagy Dior J'adore l'Or-ja, de alváshoz, a napom legnyugodtabb, legmeghittebb perceihez Angel. Ez mindent, de mindent elmond a kapcsolatunk alakulásáról.
Köszönöm, Mugler bácsi! Nyugodj békében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

Hah, be kell szereznem az edt változatot is, mese nincs.

Köszönöm, Mugler bácsi! Nyugodj békében.

eternity

2022. január 26.

update: megvettem hát -de rajtam elképesztően kesernyéssé vált, így rövid úton meg is szabadultam tőle, de a Yodeyma dupe-ját azóta is boldogan használom. Nesze neked bőrkémia! Az nagyon szép rajtam.

2022.01.04.Tinikoromban szagoltam először, egy nagyon édes, karamelles valami rémlett, ami óriási hatósugarú, nem voltam oda érte, de akkoriban kilométerekről lehetett érezni, ha ezzel volt befújva valaki. Utána egy Creation Lamis Diable Bleu dupe került akkoriban hozzám, sosem szerettem, és hittem is meg nem is, hogy az Angel másolat lehet, mert olyan távol állt tőle, mint Makó Jeruzsálemtől.
Napjainkban, így majdnem 20 évvel később, elkapott a vágy-azóta notórius parfümfüggőként, hogy újra megszagoljam. Meglepődve tapasztaltam, hogy kissé más az illata, mint az emlékeimben. Nekem most vattacukros-citromos-mézes, de nem a mai gourmand illatokhoz hasonlít, -mert azok egytől egyig viselhetetlenek számomra, túl édesek, fullasztóak.(Így tapasztaltam meg, hogy a retróbb gourmandok, mint az Angel és a Chopard Casmir teljesen hordhatóak számomra.) Én nem ijedek meg (már) a saját árnyékomtól, abszolút nem érdekel, hogy megosztó egy illat, -ha nekem tetszik-, nem mást akarok lenyűgözni vele. (Jeremy Fragrance pl. arról vlogolt, hogy miért ne vegyünk Angelt. Hát bocs, de a Jeremy nőképébe sem akarok illeszkedni .) Szóval így most a pozitív tapasztalatok után tesztelés alatt-azaz egy csoda kis dupe-ja a Yodeyma Escitia.
Bátran ajánlom erős egyéniségű igazi nőknek, nem fiatal lánykáknak-ehhez érni kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Színezékek: Acid Violet 43, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.