Best of Beauty 2019

Thierry Mugler

Ár:   9940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12900 Ft

Kiadás éve: 1992

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: dinnye, kókusz, mandarin, cassia, jázmin, bergamot, vattacukor
Szívjegyek: méz, kajszibarack, szeder, szilva, orchidea, barack, jázmin, gyöngyvirág, vörösáfonya, rózsa
Alapjegyek: tonkabab, ámbra, pacsuli, pézsma, vanília, étcsokoládé, karamell

Ár: 12900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 80 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
2500.-Farmasi Amazing parfüm
Ár: 2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
Thierry Mugler Angel EDP minta eladó vagy csere
Ár: 350 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
perfumeaddict

2019. július 12.

Én nagyon sokszor próbáltam megszeretni ezt az illatot, de egyszer sem sikerült... :) Szerintem ez az egyetlen illat eddig amit képtelen vagyok elviselni, mert olyan borzasztó. Magamon is, másokon is. Na jó, talán a leszáradása talán már tűrhető. Kap egy csillagot azért, mert ezt a borzasztó "illatot" legalább mérhetetlen erősséggel árasztja, hatalmas szilázzsal.
A neve sem illik rá, nem tudom hogy jutott eszébe valakinek az, hogy "Angel" legyen a neve... Még ha elképzelem azt, hogy tetszik, akkor sem egy angyali lány/nő jut róla eszembe, hanem egy furfangos, másoknak nagyon tetszeni akaró, és figyelmet felhívó egyén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

fbrigi

2019. július 12.

Nagyom egyedi, különleges illat. Alkalmakra használnám, be is fogom szerezni❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Nagyom egyedi, különleges illat. Alkalmakra használnám, be is fogom szerezni❤️

Lupiluuu

2019. június 19.

Téli vagy alkalmi illatnak használom,nyárra már elég sok és fullasztó. Fűszeres ,meleg ,édes csábító illat. "A Dög "a parfümök között....egy két fújás és kész egész napra be vagyok biztosítva :D nagyon sok bókot kapok rá főleg férfiaktól mert valami oknál fogva bevadítja őket ha épp ez van rajtam. Az egyik barátom aki szintén odavan a parfümökert és rendszeresen vásárol a feleségének megjegyezte,hogy ha ezt a parfümöt érzem akkor tudom ,hogy te itt vagy és nem tudom épp hol vagy csak megyek az illat utánn és hozzád vezet . Néha azért én is soknak érzem ,kell egy hangulat egy olysn adott alkalom ahova an Angel megálja a helyét ahol ki tud bontakozni ahol lehet szabadjára engedni mint egy party vagy egy buli ahol nem akarunk észrevétlenûl maradni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

nyuszo

2019. június 14.

Tény, hogy egy ikonikus illatról van szó, de az eredeti edp nekem egy kicsit sok!
Az alap ötlet (alap illat) tetszik, és ezerből meg lehet ismerni, de az elmúlt években születtek olyan angyalkák, amik kicsit puhábbak, simulékonyabbak, de az anyaillat felismerhető maradt, és ezek számomra könnyebben viselhetőek, mint az eredeti.
Nem ő lapul a fiókomban, de mindig is azt éreztem, hogy valamilyen formában kell nekem...
Több évnyi kísérletezgetés és próbálgatás után meg is találtam a saját Angel-emet, ami valóban tökéletes!
Vele szerelem van....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 14.

Vele szerelem van....

gvivcso92

2019. június 5.

Egyszerűen szerelem :)
Van mikor az ember nem tud megunni egy illatot, hát nekem ez ilyen, tartós, finom, különleges ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Egyszerűen szerelem :)

Aryaa

2019. június 3.

Érdekes, sosem gondoltam volna, hogy pont egy Mugler illatra fogom ezt mondani, de ez határozottan közönséges illat. Számomra legalábbis. Ahogy magamon, úgy másokon se igazán tudom elviselni. Engem borzasztóan zavar, bántja és szúrja az orromat. Mindenesetre az turi, hogy tartós! Egyedül ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Maknae

2019. április 25.

Igazán különleges parfüm. Úgy tudom, tipikus "love or hate" illat, ehhez képest én pont a középúton tartózkodom. Tetszik, hogy nem akar mindenkinek tetszeni, és emiatt mer egyedi lenni. Tudni kell viselni, és szerintem inkább 30 fölötti, érett nőknek való. 24 vagyok, de úgy éreztem, ha ezt a parfümöt hordanám, az olyan lenne, mintha "felnőttesdit" játszanék. Úgyhogy egyelőre tartózkodom tőle.

Az illatra igazából adnék 5 csillagot mindezek ellenére, viszont rajtam nem volt túl tartós (amin csodálkoztam, mert alapvetően elég erős kifújáskor), ezért végül 4-et kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Rita410

2019. április 14.

Imádom, de ritkán használom, csak alkalmakkor. Rendkívül erős, elég egy fújás belőle, mert többnél már kellemetlen lehet. Én egy fújással is húzom magam után a kondenzcsíkot és jönnek szimatolni, hogy mi ez rajtam. Az biztos, hogy nem mindenkinek áll jól, a barátnőm amikor kipróbálta, rajta öreges volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

S.K

2019. március 19.

Tartósnak tartós az biztos, de annyira nem passzolunk össze.... Ő más személyiséget keres és az én személyiségem más illatot kíván. Ez van! Nem működhet minden kapcsolat! ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

10 éve használom, nagyon megosztó. Van akinek jól áll és nem öreges rajta, van akinek egyáltalán nem passzol. Pasik szerint kizárólag kifinomult istennő illat. A legtartósabb parfüm amit életemben használtam. Aki egyszer beleszeret, nem teszi le szerintem. Leszáradása után is tökéletes, ruhákon akár egy hétig is lengedez. Én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.