Thierry Mugler

Ár:   9940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12900 Ft

Kiadás éve: 1992

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: dinnye, kókusz, mandarin, cassia, jázmin, bergamot, vattacukor
Szívjegyek: méz, kajszibarack, szeder, szilva, orchidea, barack, jázmin, gyöngyvirág, vörösáfonya, rózsa
Alapjegyek: tonkabab, ámbra, pacsuli, pézsma, vanília, étcsokoládé, karamell

Ár: 12900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 80 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 9500 , Eladó: floracska6
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen, utalassal
Thierry Mugler Angel EDP hair mist 30 ml
Ár: 8.700 Ft Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Pár fújás hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
sanyi0629

2020. február 17.

A feleségem alap illata, nagyon szeretem rajta, összetéveszthetetlen. hosszan tartó. Gondolkozok, hogy én is kipróbálom egyszer magamon, annyira jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Anett0721

2020. február 7.

2015 ősz: Érdekes a kapcsolatom ezzel a parfümmel, rajtam tényleg teljesen egyedi dolgokat produkál. Több parfümöm is van, évszak és hangulat szerint (Nina Ricci Nina es Nina Fantasy, CK Euphoria, Gucci Guilty, Lancome Hypnose - csak hogy párat említsek közülük) de az all time favourite ő, az Angel. Évek óta szagolgattam a tesztereket, mielőtt megvettem, nem tudtam szabadulni tőle. Minden próbálásnál más volt, ma pedig 3 van a birtokomban, 15, 25 ml kiszerelések, illetve egy 5 millis édes kis csillagocska ha megyek valahova. Mindenki mondja, írja, hogy téli illat, hát rajtam ez a következőképpen néz ki: télen is isteni volt, édes, kicsit füstös, kicsit dohos, kicsit szúrós és vad, de édes alapon. Ahogy előbújt a tavasz, már elkezdtem érezni a virágos oldalát is (jázmin, gyöngyvirág, rózsa) és amikor egyszer véletlenül 30 fok fölé került a karomon, akkor olyan volt, mint amikor naptejjel lekenve iszogatok nyár közepén egy tejszínes gyümis koktélt, előjöttek a gyümölcsök is és felerősödött a kókusz. Szóval nálam négy évszakos, abszolút signature illat, mert nem egy "parfüm az évszakhoz ami éppen van" hanem én magam vagyok, minden évszakban az éppen az évszaknak és hőmérsékletnek megfelelő hangulattal. Őssszel a változás, télen bele lehet bújni, tavasszal felfrissít, nyáron elbódít és csak a napsütésre és csillogó víztükörre vágyom tőle :)

Akinek télen túl szúrós volt, fás és férfias, legyen bátor és őrült: próbálja ki késő tavasszal és nyáron, talán olyan bőrötök van, mint nekem és előjön a nőies, virágos, gyümölcsös (mikor éppen melyik) énje és Ti is eggyé tudtok válni vele.

Upd. 2018 tavasz: Mára már teljesen letisztult, hogy az én bőrömnek/orromnak ő ilyenkor, a friss koratavaszi időben a legszebb. Ilyenkor olyan csodálatosan egybesimul a lágy vanília, a friss savanykás gyümölcsök és a picit mézes-fás mellékzönge, mint soha máskor.
Beszereztem direkt tavaszra virágos illatokat (Bvlgari Omnia-sorozat, Gucci Bamboo), de valahogy mégis vissza-visszakúszik az Angel párnaponta..pedig most télen elő sem vettem, annyi volt az újdonságom. Megjött a tavasz (még csak naptár szerint, de tegnap már szép napsütés volt!), erre tessék, ki nem megy a fejemből az Angel.
Hah, be kell szereznem az edt változatot is, mese nincs.

2019. jan.: télen megint csak nem használtam még, de már nem lep meg hisz tavasszal biztosan újra "rám kéreszkedik" majd :) Azonban meg kell valljam, változtam parfümök terén, nem kicsit. Már a szappanos és virágos illatok is vonzanak, több ilyet szereztem be és használok napi szinten, mint cukrosat. Jelenlegi szignó imádat-illatom Lancome Trésorja. Angel is marad a parfümgardróbom tagja, de már csak időnként fújom majd. Ő a pár évvel korábbi, 30 körüli karrierista, platinaszőke vezető(nő) illatom volt és passzolt is. Most "puhább" lettem, már van kistesónk is, akivel épp gyeden vagyok, más a prioritás és más lett az ízlésem is. Feltételezem egyszer keveredni fog ez a két "én", amikor visszaállok a posztomba, 35 feletti, többgyermekes nőként, és váltva fújom majd Angelt és Trésort egy Chanellel. Valahogy így tippelem meg... ;)

2020. Jan.: Korai volt a tipp :) A Chanel nem én vagyok. A virágos illatok sem váltak velem eggyé. Nem álltam vissza dolgozni (még), mert lett még egy kistesónk. Angel a szekrényben pihent. De amikor ma eszembe jutott és nosztalgiából magamra fújtam, úgy éreztem: hazaértem. Rég volt az egy gyermekes, karrierista korszakom a nagy céges bulikkal, de én voltam, éveken keresztül. Persze most teljesebb az életem, és sosem lesz már olyan, mint amikor megismerkedtünk, de örülök, hogy az Angel még most is ugyanazt a varázslatos érzést adja, mint évekkel korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Hah, be kell szereznem az edt változatot is, mese nincs.

riatai

2020. február 3.

Sok-sok év után újra érezni akartam. Gimis koromban találkoztunk először, de akkor ő nekem sok(k) volt..... Most újra eszembe jutott (20év elteltével) Most már nem sokkol, most csak sok. Az első fújás után, ahogy elkezd csillapodni, egyre szelidül és egyre viselhetőbb. Én picit púderesnek érzem. Na ilyenkor imádom. Be kellett szerezzem, de nem a mindennapokra. Én nem érzem ki külön az összetevőket és elemezni sem tudnám azok alapján. Nem tudom azt mondani, hogy szeretem benne a csokit. Így ahogy van, jó a leszáradása. Az első félóra picit durva vele, de egyébként dögös kis parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Phoenix19

2020. február 1.

90-es években használtam éveken át, akkor teljesen lenyűgözött, oda voltam meg vissza, hogyan lehet ilyen szuper illatot kreálni. Nagyon tömény, intenzív, csíkhúzós. Volt benne valami dohos jelleg, attól még karakteresebb lett. Annyira egyedi, mint egyébként az összes Mugler. Ez az egyetlen amit használtam, illetve az Alient, de azt nem sokáig, mert attól meg lehet őrülni egy idő után. Édes, mégis kissé masculin, hú érdekes, különleges. Imádtam. Pár éve újra vettem, de már nem hozta ugyanazt az érzést. Nagyon elcsépelt lett. Szerintem a Mademoiselle után a legtöbbet koppintott illat. Az ízlésem is változott, lett azóta millió más számomra érdekesebb illat. Meguntam. Nagyon úgy fest, hogy örökre, mert már a 90-es években megjelentek az utánzatai, és a vidéki kisváros utcáit belengte az Angel, már akkor elegem lett belőle. De nem felejtem el, hogy mennyire szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 1.

Gigike

2020. január 21.

Ahh... ♡ Az egyik kedvencem ez a parfüm már több mint 15 éve!!! Még kicsi voltam amikor nénikémnek volt, mindig bementem hozzá megszaglászni annyira finom, magával ragadó illata volt... Sosem tudtam elfelejteni és a mai napig rabja is vagyok rendesen :)
Az illata különleges, semmihez sem fogható, erős de kellemes és nagyon nagyon tartós 10-ből 10-es, épp ahogy szeretem! :)
Van akinek bejön van aki meg ódákat zeng róla milyen rossz, de hála égnek hogy nem mindenki egyforma... :D Szépen néznénk ki...:D
Egy tuti, engem egy életre magával ragadott!!! 10*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Egy tuti, engem egy életre magával ragadott!!! 10*

kepviselofank

2019. december 27.

hasonlóan vagyok vele, mint az aliennel, pedig teljesen más a kettő. egyik pillanatban azt érzem, hogy akarom ezt az illatot, másikban pedig, hogy á, mégsem kell ez nekem. ki tudja, még emésztgetni kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Csillu88

2019. december 9.

Nem tudok dönteni. Nagyon akarom szeretni, de közben nem illik hozzám. Vagy mégis?
Befujtam magam reggel, és azonnal le akartam mosni. Aztán gondoltam, ó inkább várok még vele. Majd megint egy gondolat hogy levakarom... És egyszerűen mégsem akarom lemosni, olyan szinten elvarázsol hogy nem volt még ilyen illatom. Egy gyári mintát kaptam belőle, régebben is próbáltam már, és ugyanezt éreztem. Valamiért nem hagy nyugodni ez a parfüm.
Erősen gondolkodom rajta, hogy kellene belőle egy üveges is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Erősen gondolkodom rajta, hogy kellene belőle egy üveges is...

neakardtudnihogyki

2019. december 7.

Épp ma érkezett 5 milis fujosom belole, hát....végletek... nem tudom hogy vagy nagyon jó vagy nagyon rossz.. Az elején bántja az orrom meg az agyamat, de később csillapodik picit, és tetszik, különleges illat.. Mégkésőbb meg csávó illat.. Ez a kézfejemen játszódott le .. Nem tudom... Igazából az elején levő agybántós kezdetlegességével van óriási bajom.. Lehet a kinti 0fokba jobban kiadná magát.. meg nyakon.. vagy megfojt Karácsony éjjelén ;) ...

Up
Visszatertem hozza ket ev elteltevel, es imadom......:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Up
Visszatertem hozza ket ev elteltevel, es imadom......:)))

gesztusz

2019. december 3.

Valamiféle perverz ragaszkodás fűz ehhez az illathoz, pedig egyáltalán nem működik rajtam. Ha már mindenből elegem van és a teljesítőképességem végefelé járok, akkor kerül elő Angel őfelsége és sokkol mindenkit legalább 1 méteres körzetben, engem is beleértve. Évente 2-3 alkalommal fújok belőle, szigorúan csak egyet, tehát semmi értelme hogy megtartsam, de nem tudok lemondani arról a szürreális, mézbe és pacsuliba forgatott kaucsukszagról, amit rajtam produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 3.

Lupiluuu

2019. november 27.

Téli vagy alkalmi illatnak használom,nyárra már elég sok és fullasztó. Fűszeres ,meleg ,édes csábító illat. "A Dög "a parfümök között....egy két fújás és kész egész napra be vagyok biztosítva :D nagyon sok bókot kapok rá főleg férfiaktól mert valami oknál fogva bevadítja őket ha épp ez van rajtam. Az egyik barátom aki szintén odavan a parfümökert és rendszeresen vásárol a feleségének megjegyezte,hogy ha ezt a parfümöt érzem akkor tudom ,hogy te itt vagy és nem tudom épp hol vagy csak megyek az illat utánn és hozzád vezet . Néha azért én is soknak érzem ,kell egy hangulat egy olysn adott alkalom ahova an Angel megálja a helyét ahol ki tud bontakozni ahol lehet szabadjára engedni mint egy party vagy egy buli ahol nem akarunk észrevétlenûl maradni!

Annyi még az illatról,hogy idei nyaralásom alatt Törökországba esténként ezt használtam.... a hotell tulajdonosa egy török férfi volt,aki már nem bírta ki és utánnam jött ,majd németül csak annyit mondott hogy ez az illat amit viselek annyira szexi ,hogy mindig muszáj beleszippantania a levegőbe ha engem lát annyira el van varázsolva ettől az illattól.
Szóval csak annyit szerettem volna hozza tenni,hogy egyáltalán nem egy nyárra való illat,de amint bebizonyosodott érdemes vele kísérletezni mert ami egyszer biztos a csábítás vonzereje ott van benne ! Legyen tél vagy nyár az Angel mindig hódít😊 imádom ő az én illatom ,még ha mellette akad egy pár, ő az igazi❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.