Thierry Mugler

Ár:   19 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. február 25.

Ár:   19 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Kiadàs ève: 2019

Illatcsalàd: orientàlis vanìlia

Illatjegyek: grèpfrùt, mangò, fekete szeder, sörbet, pacsuli, pralinè

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT - fújósok
Ár: 1650Ft / 2450Ft / 4300Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT 50ml
Ár: 21.900Ft+szállítás , Eladó: Kedi81
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm FoxPost automatába
zsuzska78

2020. január 9.

Isteni finom nyári illat, igazi kánikulában a legjobb. Csakhogy rajtam sem tartós, fújkáltam én is 2 óránként, már megint parfümlocsolás következik? Ezeket hallgattam azuramtól de mit tehettem ha nem érzek SEMMIT?? Fufus mintám van, lehet mire rágondolom magam, hogy megvegyem már nem is találok sehol. A parfümériában az eladó hölgy azt kérdezte tőlem, miután ezt a sehol nem létező parfit kerestem: azt a túlhypolt illatocskát keresem...??!! Háát az lesz az!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Hujepicha

2019. július 29.

Hogy ez rajtam mennyire nem tartos??!😱Amugy nagyon finom, edes, mangos suti illata van! Tipikus kellemes nyari parfum, de hogy 2 oraig ha erezni...? Feltettem eladasra hatha valaki masnak kompatibilisebb a bőrevell!😞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Scara

2019. július 27.

Tegnap este sikerült beszereznem, köszönöm szépen mégegyszer a tippet. :)
A legtöbb angyalka nem kompatibilis velem, de több helyen olvastam, hogy ebben a verzióban csak minimálisan van jelen a háttérben az anyaillat, ezért bátrabban közeledtem felé.
Első fújásra szerelem lett! :) Friss, zamatos mangó szinte végig, majd megjelenik a krémes praliné is.
Ha csak papíron szagoltam volna, biztosra állítottam volna, hogy ez egy Escada kiadás. :) Teljesen rendhagyó az Angel-vonalban. Szerencsére. :)
Az üvege pedig a nyári naplemente színeiben pompázik. Kell neki a tavaszi melegebb idő és a napsütés, borult időben nem tudja megmutatni a vidámságát. Azt hiszem veszek még egy üveggel belőle.

Upd. A gyönyörű üvegét továbbra is imádom, de sajnos két használat után rájöttem, hogy ez rajtam csak mangó és semmi más. A második használatkor pár óra után le is mostam, mert zavart. :(
Keresek neki új gazdát, aki az illatért is rajong, nem csak a kinézetért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Tegnap este sikerült beszereznem, köszönöm szépen mégegyszer a tippet. :)

Keresek neki új gazdát, aki az illatért is rajong, nem csak a kinézetért.

micsmics

2019. július 23.

Az úgy volt, hogy a GPS pont arra vitt, ahol a D bűnbarlang van. Én esküszöm nem is akartam arra menni. De ha már...ugye... Aztán meg úgy voltam vele, hogy mennyi az esélye annak, hogy egy kisvárosban ott legyen?!? Nulla. Ugye. Tök nyugodtan mentem be. És ott volt. Mi már találkoztunk, júniusban, letaglózott....és akkor nem hoztam haza.... utána bántam. Kipróbáltam újra, hátha nem is olyan jó. Én ugyanis nem Escada illatra emlékeztem. Persze, hogy nem, mert nem az. Kicsit se. Ez Angel a javából. És még mindig küzdöttem ellene. Úgy 45 másodpercig. A leányzó azt mondta, egy darab jött. Több hét után. Ma. Szóval ez el volt rendelve. Ártatlan vagyok! Naná, hogy 5 csillag. De csak mert ennyi a max.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Katinka90

2019. július 17.

Mióta gyárt a Mugler Escada illatokat? Nem is tudtam róla. Reptéren szaglászgatok jobbra balra, nézem mi ez az új mugler, hát megszimatolom, fújtam is a csuklómra, na erre kíváncsi vagyok. Simán valami Escada nyári kiadást éreztem elsőre , egy fèl óra elteltével kezdett előjönni az angel is, aztán kb. 2 óra múlva már csak a nyoma van ennek mangós üdítőnek. Sajnálom, egyébként nem lett volna rossz elképzelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

CiccuMiccu

2019. július 12.

Hát nekem is megvan a sárga angyal élményem!
Egy fújás egy szippantás és kész voltam. Komolyan azt hittem elájulok...! Annyira jó volt 😋🤩 !! Ha nem a pénz nélküli rutin felderítésen történik mindez, azonnal sikítva rohanok a kasszához és lihegve fizetek 😊

Most egy fotelben szedem össze magam. Teljesen kiütött...annyira jó...csak tudnék újra egyenesen járni...rögtön mennék érte....vissza.

Lécci ne vegyétek meg, visszajövök érte!
Puszi

Zuram értem jött, kiszedett a fotelből és azonnal megvette. Hogy nyugtunk legyen. Nekem a parfümtől, neki meg tőlem. Akkor még nagy légtérben mozogtunk. Csak a hatást konstatálta. Az illat csak később ért el hozzá. Szerinte brutális. Ki kellett lógatni a kezem a kocsiablakon, ezen nevetgéltünk hazáig, (hahaha 2 bolond 1 pár) és külön kérte, hogy ne mozgassam. Otthon a gyerek plüssállatával az orra alatt mászkált, az volt az oxigénmaszk.
A szomszéd macskáinak is az orrukhoz tartottam és szó szerint kinyúltak ☺ bárhogy lehetett őket simizni, és mind hagyta magát 😁

Na, komolyabban. Mindenki kap egy plusz pontot aki kiemelte a mangós vonalat és el tudta határolni az alap kék szagtól. Köszönet néktek! Mert kérem szépen itten nincsen ám jázmin meg gyöngyvirág meg szantál meg mósusz meg ámbra meg a fene tudja mi még! Ezek hála Istennek mind kimaradtak a sárga angyalból. És így is ütős és még a fülem is zúgott tőle. Nagyon boldog vagyok, hogy megkaptam! Bár szigorúan csak munkahelyi és kültéri használatra engedélyezett.☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Hát nekem is megvan a sárga angyal élményem!

Lécci ne vegyétek meg, visszajövök érte!
Puszi

ddorcsii

2019. július 11.

Na lányok!!! MEGVAN!!! Az Alleeban lőttem még 2 db volt az egyiket elhoztam :) Nekem ez egy 100% mango sorbet ami a kedvenc illatom! Behunyom a szemem beleszimatolok és elönti a lelkemet a boldogság a tudatomat pedig messzi messzi meleg, napsütéses, vízpartos helyekre röpteti.....nekem egyetlen problémám van vele, hogy rajtam alig tartós :( kb 3-4 óra és husss.....de azért 5 csillag mert ez az idei nyár besztoff illata az tény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Kodi

2019. július 8.

Íme, az egyetlen Angel, amire lassan fel kell iratkozni a nagybetűs parfümériákban, mert esetleg csak a tesztert lehet kint találni a polcon. Felhívták rá a figyelmem és már másodjára mentem vissza, hogy kipróbálhassam, de elsőre nem találtam a helyén. Ja, már nincs is, limitált. Azt a hétszázát.. Teszterje szerencsére megvan. Egyetértek azokkal, akik szerint egy szép Escada, igen valóban, de abból az időből, amikor még Philippe Romano olyan ikonokat tett le az asztalra, mint az egyszerűségében nagyszerű Pacific Paradise például. Csak ez nem banános, hanem grépfruitos, majd mangós, míg végül egy brutál tartós, meghatározhatatlanul finom gyümölcsös alapot kapunk, amiben – akárhogy is próbálkozom – szinte semmi Angelest nem tudok felfedezni. És ezt a szó legpozitívabb értelmében mondom. Megértem a népszerűségét, végre találni a trendik között egy európait. Egy szellemi rágógumi, cuki-muki, mégse baj, mert tetszik kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Donna

2019. július 2.

Nem tudom miért de valahogy a mangó belopta magát az szívembe, pedig itthon sajnos nem is tudjuk megvásárolni az igazi, finom lédús mangót csak mindenféle kemény és ízetlen változatait. Megjelenésétől fogva kíváncsi voltam tehát erre a parfümre és a hétvégén ki is próbáltam majd gyorsan meg is vettem. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire hasonlít a többi angelre, de a gyümölcsös nyári hangulatot maximálisan hozza. Meleg, bársonyos, pont amilyennek a finom érett mangónak lennie kell. 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

emeseee6

2019. június 20.

Up :na hat tartossagra nem a legjobb (kb3-4 nagyon max 5 ora) szeretem azert ettol fuggetlenul,de az 5 csillagot igy nem kapja meg.

Nekem bejön,annak ellenére,hogy köze nincs amúgy az eredetihez. Egy cuki kis gyümölcskoktél nyárra (nem is értem,orientális-vaníliás??! :D) Olyan Escada jellegű,csak nem olyan gagyi :D (Itt azért kijön hogy Mugler) Lehet ez lesz a nyári illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.