Thierry Mugler

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Freesia, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

"A könnyű és átlátszó fejillatot gyümölcsös keverék (passiógyümölcs, ananász és őszibarack) követi. Az erős, étvágygerjesztő alapillat csokoládés árnyalatú pacsulira épül, méz, vanília és karamell keverékében tetőzik. Az Angel, amely illatozó érzelmeket, gyermekkori emlékeket és gondtalan nevetést vonultat fel, olyan, mint a vidámpark: vattacukortól, csokoládétól és cukrozott mandulától illatozik, ami mindenki számára kívánatossá teszi."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Freesia

2020. szeptember 25.

Érdekes a viszonyom az Angel-lel, mert számomra ő a legambivalensebb parfüm a világon. Egyszerre vonzott és taszitott világ életemben, de inkább taszitott... mégis, folyton próbálkoztam vele, olyan ő nekem, mint egy csupa rossz tulajdonsággal rendelkező, velejéig romlott, kiélt, valahol mégis vonzó férfi, akivel kapcsolatban igen-igen vonakodva valljuk be magunknak, hogy valamit mégis megmozditott bennünk. A másik kép, amire a klasszikus Angel-lel kapcsolatban mindig asszociálok, az egy édességbolt, tele fogfájditóan édes nyalánkságokkal, de amikor közelebb lépsz a pulthoz, látod, hogy finom penész boritja a tortákat, mignonokat. Azt hiszem, ezt a jó öreg pacsuli műveli rajtam, amikor gourmand illatjegyekkel házasitják össze. Valahol mégis élt bennem a remény, hogy van valahol egy számomra is hordható Angel verzió (az Innocentet nem veszem ide, mert szerintem semmi köze az Angel vonalhoz). Jelentem, megtaláltam a hair mist személyében... pacsuli minimalizálva. Rajtam az Eau de Star verzióra hasonlit leginkább, balzsamos, gesztenyepürés, picit mentolos. Bőrön nem működött rajtam, viszont amikor a hajamba fújtam 2-t a tarkómhoz és a fülemhez, megtörtént a csoda. Egész nap és még a következő nap is érzem minden mozdulatnál, hajlebbenésnél, és az a kosz-akkord, ami zavart az Angel-ben, egyáltalán nem tapasztalható. Sőt, inkább a frissen mosott haj érzését adja. Hiszen hajparfüm, nem?
Közben arra is rájöttem, hogy mire emlékeztet nagyon.. még az első kiadású Angel-hez diszdobozban csomagolt testápoló és tusfürdő illatához, amit húgom kapott egyszer, és folyton szaglászgattam :-)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Hidratálók: Cyclomethicone

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.