Mugler

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Freesia, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2023. október 25.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

"A könnyű és átlátszó fejillatot gyümölcsös keverék (passiógyümölcs, ananász és őszibarack) követi. Az erős, étvágygerjesztő alapillat csokoládés árnyalatú pacsulira épül, méz, vanília és karamell keverékében tetőzik. Az Angel, amely illatozó érzelmeket, gyermekkori emlékeket és gondtalan nevetést vonultat fel, olyan, mint a vidámpark: vattacukortól, csokoládétól és cukrozott mandulától illatozik, ami mindenki számára kívánatossá teszi."

Ár: 7000 , Eladó: Nevermind
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Mpl/foxpost/packeta/személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

PETRA820718

2023. január 10.

Elképesztő ez az illat, ez a nagybetűs SZERELEM illat, jelenleg számomra.
Rengeteg parfümön túl, az első három helyezettben tuti benne van.
Az anya illat 1992-és (10 éves voltam 🙊).
Hát nem ma volt..
Csodálatos, hogy a mai korba teljesen bele egyeztethető, nem ódon, nem a negatív értelemben vett tipikus klasszikus, ne adj Isten aldehides..
Gyakorlatilag egy örök stílust testesít meg, ami ennyi év távlatában sem megy ki a divatból.
Én eddig nem ismertem, de ezentúl valamilyen formában a kollekcióm darabja lesz.
Egyetlen hátránya az ára, de ,, ő,, ezen esetben kívétel.
Imádom 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 10.

Elképesztő ez az illat, ez a nagybetűs SZERELEM illat, jelenleg számomra.
Rengeteg parfümön túl, az első három helyezettben tuti benne van.
Az anya illat 1992-és (10 éves voltam 🙊).
Hát nem ma volt..
Egyetlen hátránya az ára, de ,, ő,, ezen esetben kívétel.
Imádom 5*

Freesia

2020. szeptember 25.

Érdekes a viszonyom az Angel-lel, mert számomra ő a legambivalensebb parfüm a világon. Egyszerre vonzott és taszitott világ életemben, de inkább taszitott... mégis, folyton próbálkoztam vele, olyan ő nekem, mint egy csupa rossz tulajdonsággal rendelkező, velejéig romlott, kiélt, valahol mégis vonzó férfi, akivel kapcsolatban igen-igen vonakodva valljuk be magunknak, hogy valamit mégis megmozditott bennünk. A másik kép, amire a klasszikus Angel-lel kapcsolatban mindig asszociálok, az egy édességbolt, tele fogfájditóan édes nyalánkságokkal, de amikor közelebb lépsz a pulthoz, látod, hogy finom penész boritja a tortákat, mignonokat. Azt hiszem, ezt a jó öreg pacsuli műveli rajtam, amikor gourmand illatjegyekkel házasitják össze. Valahol mégis élt bennem a remény, hogy van valahol egy számomra is hordható Angel verzió (az Innocentet nem veszem ide, mert szerintem semmi köze az Angel vonalhoz). Jelentem, megtaláltam a hair mist személyében... pacsuli minimalizálva. Rajtam az Eau de Star verzióra hasonlit leginkább, balzsamos, gesztenyepürés, picit mentolos. Bőrön nem működött rajtam, viszont amikor a hajamba fújtam 2-t a tarkómhoz és a fülemhez, megtörtént a csoda. Egész nap és még a következő nap is érzem minden mozdulatnál, hajlebbenésnél, és az a kosz-akkord, ami zavart az Angel-ben, egyáltalán nem tapasztalható. Sőt, inkább a frissen mosott haj érzését adja. Hiszen hajparfüm, nem?
Közben arra is rájöttem, hogy mire emlékeztet nagyon.. még az első kiadású Angel-hez diszdobozban csomagolt testápoló és tusfürdő illatához, amit húgom kapott egyszer, és folyton szaglászgattam :-)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Hidratálók: Cyclomethicone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.